Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
Και τα 50 ευρώ για 5 λεπτά ξεπέτα, τόσο κάνουν οι περισσότεροι, πολλά είναι.
Μάλλον δεν πρέπει να πατάμε σε στούντιο, ας όψονται οι καύλες ....
φιλε μολις εκανα κριτικη για τη Μονικα απο Μ.Προδρομου, τι στουντιο και μαλακιες, τη Μονικα και για ct την επαιρνα.. και τη βρηκα σε μπουρδελο με 20 ευρω.. αυτα για να βαλουνε μυαλο τα στουντιο
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
φιλε μολις εκανα κριτικη για τη Μονικα απο Μ.Προδρομου, τι στουντιο και μαλακιες, τη Μονικα και για ct την επαιρνα.. και τη βρηκα σε μπουρδελο με 20 ευρω.. αυτα για να βαλουνε μυαλο τα στουντιο

Το γνωρίζω πολύ καλά φίλε ψάχνοντας βρήσκεις διαμάντια με 20 ακόμα και με 15 ευρώ.
Οποιος δεν κάνει τσάρκες κακώς θεωρείται  μπουρδελιάρης.
 

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
Το γνωρίζω πολύ καλά φίλε ψάχνοντας βρήσκεις διαμάντια με 20 ακόμα και με 15 ευρώ.
Οποιος δεν κάνει τσάρκες κακώς θεωρείται  μπουρδελιάρης.
ακριβως, μην βαριεστε να κανετε τσαρκες, καντε μια βολτα φυλης και μεταξι και θα βρειτε κατι να σας αρεσει με 15 η 20 ευρω.. νομιζω οι περισοτεροι διαβαζουνε τις κριτικες για τα στουντιο και ψωνιζουνε γουρουνι στο σακι χωρις να κανουνε πρωτα την τσαρκα τους τσεκαρωντας καμια 20αρια δελα ...
αρε βαρεμαρα τα νεα παιδια, τα θελουνε ολα ετοιμα .. ενω εμεις το 80' και το 90' που δεν υπηρχε ιντερνετ εχουμε μαθει να λιωνουμε σολες πριν γαμησουμε :grin:
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
ακριβως, μην βαριεστε να κανετε τσαρκες, καντε μια βολτα φυλης και μεταξι και θα βρειτε κατι να σας αρεσει με 15 η 20 ευρω.. νομιζω οι περισοτεροι διαβαζουνε τις κριτικες για τα στουντιο και ψωνιζουνε γουρουνι στο σακι χωρις να κανουνε πρωτα την τσαρκα τους τσεκαρωντας καμια 20αρια δελα ...
αρε βαρεμαρα τα νεα παιδια, τα θελουνε ολα ετοιμα .. ενω εμεις το απο 80' και το 90' που δεν υπηρχε ιντερνετ εχουμε μαθει να λιωνουμε σολες πριν γαμησουμε :grin:

:thumbsup:

Και ακόμα λιώνω σόλες, καλά να' μαστε ....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
παιωνιου 10 βικτωρια ,ξανθια,ρωσιδα,σιλικονατο μεγαλο βυζι...αυριο θα ναι βραδινη κεφαλληνιας 75...πολυ καλη...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
οι περισοτεροι διαβαζουνε τις κριτικες και ψωνιζουνε γουρουνι στο σακι
παρα πολυ σωστα.
εκει ακριβως εγκειται η ριζα του φαινομενου της λανθασμενης χρησης
των κριτικων απο καποιους.
τι εννοω?
θα το πω οσο πιο απλα γινεται!
το bourdela.tv μας δινει την ευκαιρια ,
μας διαθετει το χωρο , για να κραταμε ενα "προσωπικο
διαδυκτυακο ημερολογιο πληρωμενου ερωτα".
Το ημερολογιο αυτο δεν ειναι μυστικο.
Ειναι ορατο απο ολα τα μελη και τους επισκεπτες της παρουσας ιστοσελιδας.
Το διαβασμα του ημερολογιου καποιου αλλου παντα ειναι πειρασμος,
αν υποθεσουμε οτι η κοινωνια των μελων του ειναι συντηρητικη,
πραγμα που αποδυκνειεται τελικα στην πραξη .
Θα σταματησω εδω την αναλυση, και θα αφησω στην προσωπικη κριση
του καθε αναγνωστη με αναλυτικη σκεψη την κατανοηση της κλιμακωσης που μπορει να εχει ως αποτελεσμα το φαινομενικα αθωο διαβασμα ενος ξενου ημερολογιου.
 

Επισκέπτης
παρα πολυ σωστα.
εκει ακριβως εγκειται η ριζα του φαινομενου της λανθασμενης χρησης
των κριτικων απο καποιους.
τι εννοω?
θα το πω οσο πιο απλα γινεται!
το bourdela.tv μας δινει την ευκαιρια ,
μας διαθετει το χωρο , για να κραταμε ενα "προσωπικο
διαδυκτυακο ημερολογιο πληρωμενου ερωτα".
Το ημερολογιο αυτο δεν ειναι μυστικο.
Ειναι ορατο απο ολα τα μελη και τους επισκεπτες της παρουσας ιστοσελιδας.
Το διαβασμα του ημερολογιου καποιου αλλου παντα ειναι πειρασμος,
αν υποθεσουμε οτι η κοινωνια των μελων του ειναι συντηρητικη,
πραγμα που αποδυκνειεται τελικα στην πραξη .
Θα σταματησω εδω την αναλυση, και θα αφησω στην προσωπικη κριση
του καθε αναγνωστη με αναλυτικη σκεψη την κατανοηση της κλιμακωσης που μπορει να εχει ως αποτελεσμα το φαινομενικα αθωο διαβασμα ενος ξενου ημερολογιου.
ρε φιλε αυτο δεν ισχυει...εγω τουλαχιστον απο κριτικες ποτε δεν βοηθηθικα....οτι να ναι λενε και βγαζουνε την καθε ασχημη ομορφη..διαφωνω τελειως...οσες φορες πηγα και ειδα κοπελες απο κριτικες απο εμφανιση ητανε χαλια και πολλες που ναι μουναρες δεν εχω δει ποτε κριτικη
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ρε φιλε αυτο δεν ισχυει...εγω τουλαχιστον απο κριτικες ποτε δεν βοηθηθικα....οτι να ναι λενε και βγαζουνε την καθε ασχημη ομορφη..διαφωνω τελειως...οσες φορες πηγα και ειδα κοπελες απο κριτικες απο εμφανιση ητανε χαλια και πολλες που ναι μουναρες δεν εχω δει ποτε κριτικη
κακως βιαζεσαι να ακυρωσεις το συλλογισμο μου.
το γεγονος πως αντι να γραψεις κριτικες για αυτες τις ομορφες κοπελες που αναφερεις οτι υπαρχουν εκει εξω, παρανοεις εκουσιως
τα γραφωμενα μου, αποδυκνει την ορθοτητα του συλλογισμου μου.
Καμια απορια?

edit

Για να προλαβω τους αμφισβιτιες , προτεινω την παρακολουθηση της ταινιας ρεκβιεμ του λαμπροτερου σκηνοθετικου μυαλου στην ιστορια του κινηματογραφου Stanley Kubrick

2nd edit 

χρησιμο link της τελευταιας στιγμης
 

Επισκέπτης
δεν παω και καθε μερα σε μπουρδελα παντως μια στο τοσο παω αλλα οσες απο δω ειχανε ''φοβερες'' κριτικες απο κοντα ητανε χαλια..εχω δει πολλες μουναρες απο κοντα σε μπουρδελα που ναι τελειες και δεν τις εχει αναφερει κανεις ομως...οχι οτι με απασχολει αλλα οι κριτικες εδω δεν μετρανε για μενα
 

Επισκέπτης
κακως βιαζεσαι να ακυρωσεις το συλλογισμο μου.
το γεγονος πως αντι να γραψεις κριτικες για αυτες τις ομορφες κοπελες που αναφερεις οτι υπαρχουν εκει εξω, παρανοεις εκουσιως
τα γραφωμενα μου, αποδυκνει την ορθοτητα του συλλογισμου μου.
Καμια απορια?
και να γραψω δεν εχει σημασια αφου οτι λενε οι παλιοι μετραει εδω απο τι εχω δει...παντως οταν πας σε μπουρδελα ψαξε καλυτερα και μην ακους οτι σου λενε εδω...αλλα παλιος εισαι και συ λογικα οποτε χεστηκες
 

Επισκέπτης
εγω παντως πιο ομορφη απο την ελενα στη φυλης86α στον πανω οροφο που ειναι δεν εχω δει κριτικη....αν και πριν 15 μερες περιπου ητανε δεν ξερω αν ειναι ακομα...καμια κριτικη δεν ειδα και εκτος απο το οτι ειναι πανεμορφη ειναι και υπεροχη στο δωματιο και γενικα τα παντα δεχεται χωρις να κλαιγεται και καμια κριτικη δεν ειδα...συγγνωμη αλλα δεν μπορω να παρω στα σοβαρα κριτικες που θεοποιουνε κατι ασχημες
 

Επισκέπτης
ενα παραδειγμα ειπα ...σου ειπα δεν παω και καθε μερα στα μπουρδελα αραια και που παω αλλα οσες φορες ετυχε να δω ωραιες κριτικες για ορισμενες κοπελες απο κοντα ητανε χαλια και δε λεω ονοματα για να μη γινω κακος
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
τωρα αυτο ασχετο ειναι παντως δεν εχω καναν τετοιο σκοπο
το ημερολογιο λοιπον για το οποιο εγραψα πριν,
σου δινει τη δυνατοτητα να βαθμολογησεις σε κλιμακα απο 0-10.
 

Επισκέπτης
το ημερολογιο λοιπον για το οποιο εγραψα πριν,
σου δινει τη δυνατοτητα να βαθμολογησεις σε κλιμακα απο 0-10.
δεν ασχολουμαι καν φιλε...απλα οταν κανετε κριτικες κοιτατε να λετε την αληθεια αλλιως μην γραφετε καλυτερα και καντε αποχη οπως ενας που λεγε χτες-προχτες απ το να γραφετε πραγματα που δεν ισχυουν
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom