Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

IU69

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2024
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς εάν αξίζει η Αλεξάνδρα από το το Κατεχεκη 5(studio caroline)
 

Silvio Berlusconi

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
52
Πόντοι
0
Ειδα στις βαρδιες πως δουλευει μια bella πρωι στο ισμηνης 2..πιθανον να ειναι αλλη..
bella με τ
Ειδα στις βαρδιες πως δουλευει μια bella πρωι στο ισμηνης 2..πιθανον να ειναι αλλη..
νομιζω ειναι σημερα συγγρου 232
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.713
Πόντοι
1.071
Που μπορω να βρω την Βίκυ που ηταν Κροκεων 6 (η ξανθιά από Ουκρανια)
 

Tsoupakampras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
74
Κριτικές
3
Like
558
Πόντοι
300
Λεωφόρος Αθηνών 413, Φερνάντα, Λατίνα, γύρω στα 25, κωλαρα με πιασίματα, πολύ καυλιάρα στο δωμάτιο και φουλ προκαταρκτικά (νύχια, τουερκ, χαιδεματα με τα πόδια κλπ).. Την ιδρώνει τη φανέλα και θέλει να περάσεις καλά...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
89
Like
360
Πόντοι
20
Καλησπέρα ξέρουμε κάτι για την κιαρα από κιφησου 30-60 έχει καιρό να εμφανιστεί. Έχει πάει αλλού;
 

facok

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
16
Like
67
Πόντοι
0
Μία Λατίνα από Φυλής 71Α μου είπε ότι ξεκίνησε σε στούντιο. Από Κολομβία είτε βενεζουέλα και συστηνόταν ως Μαριάννα. Μελαχρινή με ίσιο μαλλί. Κωλάρα με κάποια tattoo στα πόδια. Μικρά σε βάθος βυζιά. Έκανε ελέυθερο στοματικό εκεί. Στα τελευταία ειχε αρχίσει να βαριέται. Αλλά μόλις έφτιαχνε, έφυγε για στούντιο αλλά δεν ξέρουν να μου πούνε ποιο. Τι έχει συναντήσει κάποιος είτε απλώς έφυγε για την χώρα της;
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
0
Έχετε να προτείνετε καμια λατίνα με καλές υπηρεσίες (αν υπάρχει);
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.706
Κριτικές
11
Like
13.592
Πόντοι
3.246
Περασμα απο κηφισου πηρα lucy , με +50 αναλ μια και το προσφερει ειπα να δοκιμασω γιατι σπανια βλεπεις αναλ σε στουντιο

Λοιπον φατσα γαριδα καλα κανει και την κρυβει :2funny: , βυζι μικρο στητο , πετιτ σωματοτυπος , αναλ σε συγκεκριμενες στασεις που επιλεγει αυτη αλλα το νου σας γιατι μετα απο λιγο που την επαιρνα απο πισω μου σκασε και μια μποχα ,
Δεν ειδα να χει και πολυ διαθεση θα μπορουσε και καλυτερα
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.264
Κριτικές
19
Like
9.155
Πόντοι
9.095
Περασμα απο κηφισου πηρα lucy , με +50 αναλ μια και το προσφερει ειπα να δοκιμασω γιατι σπανια βλεπεις αναλ σε στουντιο

Λοιπον φατσα γαριδα καλα κανει και την κρυβει :2funny: , βυζι μικρο στητο , πετιτ σωματοτυπος , αναλ σε συγκεκριμενες στασεις που επιλεγει αυτη αλλα το νου σας γιατι μετα απο λιγο που την επαιρνα απο πισω μου σκασε και μια μποχα ,
Δεν ειδα να χει και πολυ διαθεση θα μπορουσε και καλυτερα
Παμε γι αλλα μιστερ μου! :badair:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.663
Κριτικές
18
Like
15.236
Πόντοι
4.546
Περασμα απο κηφισου πηρα lucy , με +50 αναλ μια και το προσφερει ειπα να δοκιμασω γιατι σπανια βλεπεις αναλ σε στουντιο

Λοιπον φατσα γαριδα καλα κανει και την κρυβει :2funny: , βυζι μικρο στητο , πετιτ σωματοτυπος , αναλ σε συγκεκριμενες στασεις που επιλεγει αυτη αλλα το νου σας γιατι μετα απο λιγο που την επαιρνα απο πισω μου σκασε και μια μποχα ,
Δεν ειδα να χει και πολυ διαθεση θα μπορουσε και καλυτερα
Πληρώνεις 50 γιουρος και επιλέγει αυτή την στάση, τέλεια..(σαν κάποια μασατζου).

Κωλομυρωδια δηλαδης.
 

stallion

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
25
Like
82
Πόντοι
0
Στουντιοτσαρκα σήμερα. Παίζει να ‘ταν και η χειρότερη της ζωής μου!
Όλα μου τα στανταρακια ειχαν ρεπό και τα μαγαζιά ήταν ειτε γεμάτα φαρδιές λατινες ειτε σιτεμένες βετεράνες του πρωην ανατολικού μπλοκ. Καθόλου του δικού μου γουστου δλδ!
Τελικά δοκίμασα την Αλισα από Κηφισου 60, η οποία ήταν, εκτος από μεγαλη σε ηλικία, ψυχρή στο πριν και στο μετα και εντελως διεκπεραιωτική. Να ‘χε τουλαχιστον όρεξη να δώσει εναν έμπειρο αγώνα… Μηδέν εις το πηλίκο! Το 69 το ‘κανε για να το κάνει.. και γενικά απέπνεε μια αβάσταχτη βαριεστημάρα για το σπορ!
Από τη στιγμή που δεν το ‘χεις... και θέλεις να κάνεις αρπαχτή… γιατι πας στο στούντιο γυναίκα μου, που οι πελάτες έχουν απαιτήσεις; Ποτέ δεν το καταλαβα αυτό! Νομίζω κάνει περισσότερη ζημιά στο μαγαζι, παρα στον εαυτό της (το οποίο μαγαζι παρεμπιπτόντως είναι από τα τοπ της κατηγορίας)
Να ‘ταν και η μόνη…
Γενικά μεγαλη ξηρασία στον χωρο!
Και από νέες αφίξεις τίποτα ιδιαίτερο!
Εκπέμπουμε SOS! Ακουει κανεις;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.706
Κριτικές
11
Like
13.592
Πόντοι
3.246
Πληρώνεις 50 γιουρος και επιλέγει αυτή την στάση, τέλεια..(σαν κάποια μασατζου).

Κωλομυρωδια δηλαδης.
Φοβαται μη της ξεσκισουν την κωλοτρυπιδα :2funny: Ας το βγαλει τοτε απ το προγραμμα
εγω πιστευω το βαλε σαν κραχτη
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.788
Κριτικές
93
Like
45.999
Πόντοι
17.311
σε χθεσινό βραδυνό μεταμεσονύχτιο πέρασμα από αλιεν, είδα Βικτώρια, Τζούλια και Ρενάτα.
Βικτώρια τεζα πατσαβουρα και βουτηγμενη στην κυτταριτιδα. εννοείται καμία σχέση με προμοφωτός, που μάλλον πρέπει να είναι από τοτε που ήταν 20-25 χρονωνε η' της κόρης της (αν έχει) για δόλωμα.
σκάει μπροστά μου και τρώω ένα ξενερωμα μέχρι το στομάχι, γυρνάει και στη θέα του σαπιου κώλου της, το ξενερωμα συνέχισε και έφτασε μέχρι τις ιδρωμενες κάλτσες μου.
η Τζούλια χαχανιζε με έναν κακομοίρη μέσα και την περίμενα όσο προσπαθούσα να συνελθω από το αρχικό σοκ.
βγαίνει και βλέπω μια μιλφοθειτσα αδιάφορη παντελώς, έως άκυρη.
εννοείται και εδώ καμία σχέση με φωτός, αν και δε δείχνει πρόσωπο ούτε μπλερντ.
κάτι ξέρει προφανώς.
πάω απέναντι και βγαίνει η Ρενάτα που δυστυχώς έχει μπαγιατεψει ένεκα χρόνου. αν έβγαινε με κάπως πιο σεξουλιαρικα λινζερι, ίσως και να περναγα για να θυμηθώ τις παλιές καλές εποχές, που έσπερνε στην κόκκινη πόρτα του φ.66.
βγήκε γυμνόστηθη με ένα απλό βρακάκι και τα πορνοτακουνα, έκανε μια έντονη περιστροφή μπροστά μου, είπε καλησπερα σας με ένα χαμόγελο ψιλοφεηκ και μπήκε ξανά μέσα.
μαλλί ίσιο μέχρι ώμους.
δε με έπεισε, αν και ήθελα.
βγαίνω και πάω παραπάνω στο 12.
εκεί βγηκαν 3 μιλφοθειτσες.
Γιάννα, Εύα και άλλη μία που δε θυμάμαι όνομα ένεκα ξενερας.
Γιάννα με κοντό μαλλί αλλά μπαγιατεμενη πολύ, Εύα μελαχρινή με πιο μεγαλη περιφερεια μαζι με κυτταριτιδα εννοειται και άλλη μία καστανή.
όλες αδιάφορες και εννοείται δεν αξίζουν τα 50 ευρα για μένα λόγω μέτριας εικόνας και μετριου σώματος.
κατέβηκα στο Κηφισού 30 και βγήκε μια Εηζια (Asia).
πιο νέα σαφώς, πιο καλύτερη εικόνα εννοείται, ωραίο λεπτό κορμί συνολικά, μέτρια προς καλή φάτσα, αλλά το στυλακι της δε με έπεισε για να σκάσω το 50αρικο. μου έβγαλε κάτι ξεπετεξ.
κατέληξα Φώκαιας 25 όροφος που πέτυχα παλομα από το πουθενά και της έδωσα το μουνι στο χέρι, μιας και με θυμόταν από το φυλής 56 που της έχω κριτική.
το πτυχίο δυστυχως ήταν κλειστό επίσης.
θα επανέλθω με στουδιοτσαρκα σε λίγο καιρό πάλι...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.706
Κριτικές
11
Like
13.592
Πόντοι
3.246
σε χθεσινό βραδυνό μεταμεσονύχτιο πέρασμα από αλιεν, είδα Βικτώρια, Τζούλια και Ρενάτα.
Βικτώρια τεζα πατσαβουρα και βουτηγμενη στην κυτταριτιδα. εννοείται καμία σχέση με προμοφωτός, που μάλλον πρέπει να είναι από τοτε που ήταν 20-25 χρονωνε η' της κόρης της (αν έχει) για δόλωμα.
σκάει μπροστά μου και τρώω ένα ξενερωμα μέχρι το στομάχι, γυρνάει και στη θέα του σαπιου κώλου της, το ξενερωμα συνέχισε και έφτασε μέχρι τις ιδρωμενες κάλτσες μου.
η Τζούλια χαχανιζε με έναν κακομοίρη μέσα και την περίμενα όσο προσπαθούσα να συνελθω από το αρχικό σοκ.
βγαίνει και βλέπω μια μιλφοθειτσα αδιάφορη παντελώς, έως άκυρη.
εννοείται και εδώ καμία σχέση με φωτός, αν και δε δείχνει πρόσωπο ούτε μπλερντ.
κάτι ξέρει προφανώς.
πάω απέναντι και βγαίνει η Ρενάτα που δυστυχώς έχει μπαγιατεψει ένεκα χρόνου. αν έβγαινε με κάπως πιο σεξουλιαρικα λινζερι, ίσως και να περναγα για να θυμηθώ τις παλιές καλές εποχές, που έσπερνε στην κόκκινη πόρτα του φ.66.
βγήκε γυμνόστηθη με ένα απλό βρακάκι και τα πορνοτακουνα, έκανε μια έντονη περιστροφή μπροστά μου, είπε καλησπερα σας με ένα χαμόγελο ψιλοφεηκ και μπήκε ξανά μέσα.
μαλλί ίσιο μέχρι ώμους.
δε με έπεισε, αν και ήθελα.
βγαίνω και πάω παραπάνω στο 12.
εκεί βγηκαν 3 μιλφοθειτσες.
Γιάννα, Εύα και άλλη μία που δε θυμάμαι όνομα ένεκα ξενερας.
Γιάννα με κοντό μαλλί αλλά μπαγιατεμενη πολύ, Εύα μελαχρινή με πιο μεγαλη περιφερεια μαζι με κυτταριτιδα εννοειται και άλλη μία καστανή.
όλες αδιάφορες και εννοείται δεν αξίζουν τα 50 ευρα για μένα λόγω μέτριας εικόνας και μετριου σώματος.
κατέβηκα στο Κηφισού 30 και βγήκε μια Εηζια (Asia).
πιο νέα σαφώς, πιο καλύτερη εικόνα εννοείται, ωραίο λεπτό κορμί συνολικά, μέτρια προς καλή φάτσα, αλλά το στυλακι της δε με έπεισε για να σκάσω το 50αρικο. μου έβγαλε κάτι ξεπετεξ.
κατέληξα Φώκαιας 25 όροφος που πέτυχα παλομα από το πουθενά και της έδωσα το μουνι στο χέρι, μιας και με θυμόταν από το φυλής 56 που της έχω κριτική.
το πτυχίο δυστυχως ήταν κλειστό επίσης.
θα επανέλθω με στουδιοτσαρκα σε λίγο καιρό πάλι...
Δεν ειναι ξεπετα η ασια,συμπαθητικη ειναι και ευχαριστη στο δωματιο αλλα δεν αντεχει πολλα ζορια, ειναι για ενα γαμησακι σε χαλαρους ρυθμους
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom