Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
1.304
Πόντοι
481
Έχει καρτέλα για κριτικές το Κροκεών 6 το κάτω??
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
321
Κριτικές
42
Like
1.638
Πόντοι
1.011
Μια φορά πήρα πίσω πόρτα σε στούντιο και τραβήχητηκε σε λιγότερο από δύο λεπτά (μη λέω και πολλά) .
Μου είπε ότι τόση ώρα είναι το πρωκτικό, όχι για παραπάνω (άρες μάρες κουκουναρες, ο νταβατζης της θα την παίρνει κάνα δίωρο με τους κολλητούς) .
Τζάμπα το πενηντάρικο, πότε ξανά.
Συμβουλη μου σε στουντιο θα πηγαινεις μονο αν ξερεις οτι η κοπελα που ειναι στη βαρδια παρεχει καλες υπηρεσιες, ρωτωντας και διαβαζοντας..μονον ετσι..οχι τυφλα! Γιατι ειναι αρκετα χρηματα και πρεπει να πιασουν τοπο.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
892
Κριτικές
48
Like
4.632
Πόντοι
2.836
Συμβουλη μου σε στουντιο θα πηγαινεις μονο αν ξερεις οτι η κοπελα που ειναι στη βαρδια παρεχει καλες υπηρεσιες, ρωτωντας και διαβαζοντας..μονον ετσι..οχι τυφλα! Γιατι ειναι αρκετα χρηματα και πρεπει να πιασουν τοπο.
...και πάλι ποτέ δεν είσαι σίγουρος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
136
Κριτικές
12
Like
1.329
Πόντοι
1.011
Παιδιά από κροκεων πάνω,leyla έχει κανείς άποψη?
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
24
Like
3.352
Πόντοι
2.846
Γνώμη για μπελλα από κροκεων 6 ;
Εγώ 3ις φορές που την έχω σοδομισει μια χαρά πέρασα με την μιλφαρα , τώρα αν προχθές ήταν κατσουφιασμενη ή ειδε τον pilo και σκιαχτηκε δεν ξέρω ρε μαν , μπορεί να μην πέρασε καλά στα κούλουμα , μπορει να της σκιστηκε το καλσον .... μην κρίνετε από ένα σαλόνι
εμε πάντως μια χαρά καυλα μου βγάζει μέσα στο δωμάτιο , δοκιμάζεται και βλέπετε αν υπάρχει χημεία , μπορεί και να ήταν ντεφορμε εκείνο το απόγευμα μην κραζετε από ένα σαλοναρισμα , ,That's the story
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.264
Κριτικές
19
Like
9.159
Πόντοι
9.095
Εγώ 3ις φορές που την έχω σοδομισει μια χαρά πέρασα με την μιλφαρα , τώρα αν προχθές ήταν κατσουφιασμενη ή ειδε τον pilo και σκιαχτηκε δεν ξέρω ρε μαν , μπορεί να μην πέρασε καλά στα κούλουμα , μπορει να της σκιστηκε το καλσον .... μην κρίνετε από ένα σαλόνι
εμε πάντως μια χαρά καυλα μου βγάζει μέσα στο δωμάτιο , δοκιμάζεται και βλέπετε αν υπάρχει χημεία , μπορεί και να ήταν ντεφορμε εκείνο το απόγευμα μην κραζετε από ένα σαλοναρισμα , ,That's the story
Ρε Φακ γιου! Το σαλοναρισμα ειναι το 50% του πως θα περάσεις μέσα
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
24
Like
3.352
Πόντοι
2.846
Ρε Φακ γιου! Το σαλοναρισμα ειναι το 50% του πως θα περάσεις μέσα
Ρε γαμηκο I know για το σαλοναρισμα , μην μου γράφεις τα αυτονόητα , μπορεί να ήταν λίγο κατσουφιασμενη και να είχε ξενύχτησει , anyway δεν τρεχει εγώ πάντως έχω περάσει καλά και δίνει και φουλ γλωσσοφιλα η μιλφαρα , πάμε γι άλλη τώρα pilo , προχωράμε !!!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
892
Κριτικές
48
Like
4.632
Πόντοι
2.836
Ρε παιδιά τι έγινε;
Έπεσε το διπλανό σάιτ ερ. Πορτ.;
Άιντε τώρα να τσεκαρουμε βάρδιες...
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.716
Κριτικές
11
Like
13.638
Πόντοι
3.246
Εκαναν update στο πορταλ ,
μιας και το εκαναν δεν εβαζαν και live photos οπως καναν παλια τα στουντιο ?
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.716
Κριτικές
11
Like
13.638
Πόντοι
3.246
Σε τραβελι θα τον στειλεις ρε φιλε;;
Οπα φιλε το χριστινακι εχει καλο service και διαθεση για γαμησι :fuck1:, το μονο θεμα ειναι οτι πρεπει να παει να γυμναστει λιγο γιατι ειδα μια χαλαρωση στο σωμα της
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
321
Κριτικές
42
Like
1.638
Πόντοι
1.011
Οπα φιλε το χριστινακι εχει καλο service και διαθεση για γαμησι :fuck1:, το μονο θεμα ειναι οτι πρεπει να παει να γυμναστει λιγο γιατι ειδα μια χαλαρωση στο σωμα της
Καλεε...γυναικα ειναι αυτη φυσιολογικη
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
136
Κριτικές
12
Like
1.329
Πόντοι
1.011
Οπα φιλε το χριστινακι εχει καλο service και διαθεση για γαμησι :fuck1:, το μονο θεμα ειναι οτι πρεπει να παει να γυμναστει λιγο γιατι ειδα μια χαλαρωση στο σωμα της
Αλινακι και Χριστινακι είναι πολύ τίμιες στη δουλειά τους.
το Χριστινακι οντως θέλει λίγο γυμναστική και να κόψει αυτή τη τσίχλα όλη την ώρα.
το Αλινακι να μάθει καμμία λέξη στα αγγλικά παραπάνω γιατι σαν παπαγαλακι όλο τα ίδια λεει:cheesy:
και Ιζαμπέλ δυνατή,χάνει λίγο στο σώμα αλλά προσωπο Καβλα!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
892
Κριτικές
48
Like
4.632
Πόντοι
2.836
Κι εγω βαρδιες πμηκα να δω και δε μπορουσα...ετσι δεν εκανα τιποτα
τελικά έκαναν face lift στο σάιτ, γι αυτό η όλη αναμπουμπούλα. Πάω δε να μπω με το ίδιο όνομα χρήστη και password και μου βγάζει λάθος password. Κουκουρούκου.
 

Droven99

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Έχει πάρει κανεις την Αλεξια από Ηλία Ηλίου 82; Φαινονται εντυπωσιακές οι φωτο αλλά ίσως να είναι και μούφα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom