Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.567
Κριτικές
24
Like
4.120
Πόντοι
2.846
Η τιμή είναι παράγοντας να κόψει τους περισσότερους πελάτες να κονομησει περισσότερα από λιγότερους κ να σώσει τη σουφρα από το ξεχείλωμα
Μάλλον έτσι είναι
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
84
Κριτικές
13
Like
613
Πόντοι
310
Ίσως θέλει να ελέγξει η κοπέλα και να βεβαιωθεί ότι θα είναι λιγάκι καθαρή, ποιός ξέρει; Μπορεί και να κάνω λάθος.
Γενικώς στα στούντιο, ότι πρόγραμμα πάρεις στην αρχή, αυτό είναι, τουλάχιστον από την δική μου εμπειρία, δεν το αλλάζουν μετά στο δωμάτιο. Πόσες φορές έχω ζητήσει εκ των υστέρων 69 και μου αρνήθηκαν; Ίσως ήταν και θέμα καθαριότητας για το 69, προετοιμασίας, δεν έχω ιδέα.
Μπορεί να είναι κ έτσι αλλά προσωπικά μου έχει τύχει κ να το αλλάξω,ίσως είναι κ θέμα της κοπέλας
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.080
Κριτικές
26
Like
19.277
Πόντοι
5.946
Η τιμή είναι παράγοντας να κόψει τους περισσότερους πελάτες να κονομησει περισσότερα από λιγότερους κ να σώσει τη σουφρα από το ξεχείλωμα
έτσι! τέτοιες αναλύσεις θέλω να διαβάζω...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.080
Κριτικές
26
Like
19.277
Πόντοι
5.946
Μπορεί να είναι κ έτσι αλλά προσωπικά μου έχει τύχει κ να το αλλάξω,ίσως είναι κ θέμα της κοπέλας
μπορεί να φοβόταν την εργοδοσία, τα έξτρα στο στούντιο δεν τα παίρνουν όλα οι κοπέλες νομίζω...
 

john32

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
38
Like
60
Πόντοι
0
Ενδεικτική ημερομηνία αρχές του μήνα συνάντηση με την Έιντζελ στο Κασσάνδρας η κοπέλα από Κολομβία με όμορφα χαρακτηριστικά βυζί καλό που ανταποκρίνεται και κολάρα ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα ,στα του αγώνα καλή αλλά χρησιμοποιεί αρκετό τζελ

 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
888
Κριτικές
48
Like
4.621
Πόντοι
2.836
Ενδεικτική ημερομηνία αρχές του μήνα συνάντηση με την Έιντζελ στο Κασσάνδρας η κοπέλα από Κολομβία με όμορφα χαρακτηριστικά βυζί καλό που ανταποκρίνεται και κολάρα ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα ,στα του αγώνα καλή αλλά χρησιμοποιεί αρκετό τζελ

Λοιπόν για αυτό που λέει ο συνάδελφος για το τζελ:
Πρόσφατα πήγα με άλλο λατινακι που ήταν πλημμύρα. Περίμενα αερογαμια και τελικά συνέβη το αντίθετο. Προφανώς είναι και θέμα ανατομίας κι όχι μόνο τζελ. Ανεξερεύνητη περιοχή ο γυναικείος κόλπος...
 

papariasmenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2021
Μηνύματα
47
Like
82
Πόντοι
0
Καλησπερα.
Ειχα δει σε γειτονικο site, για μια ελληνιδα στο queen girls - Λ Αθηνων 373.
Η οποια στο συγκεκριμενο site, ειχε και πολλα σχολια απο κατω. Υπεθεσα πως κανει συχνες εμφανισεις.

Τωρα δυστηχως δεν την βλεπω στο προγραμμα - εδω και μερικες μερες.
Μηπως καποιος τυχαινει να ξερει ποια κοπελα ειναι;
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.546
Like
1.439
Πόντοι
216
Πολύ λογικό μία νεαρή κοπέλα να θέλει νεαρά αγόρια.Γεροντήλα προστατίτιδα παραξενιές χίλια δυο δεν είναι μαζόχες οι κοπέλες.Αυτά τα πράγματα δημιουργήθηκαν για να ξελαφρώνει ο άντρας όχι να πηγαίνετε να παίρνετε την αποδοχή και ότι σας γουστάρουν οι κοπέλας .Και φυσικά είναι η δουλειά της κάθε κοπέλας Δουλεια-λεφτα
@Ουρσουλα Έχεις μήνυμα
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.616
Πόντοι
1.011
Α οκ τοτε στα 50 κανονικη τιμη, γιατι ετσι οπως το γραψες νομισα οτι ηθελε +100
Οπως καποιες χρυσοκωλες απ τα γραφεια
Οκ τοτε θα την παρω! Τι αξια εχει ενα 100αρι στο να παρεις τετοιο κωλαρακι..αν ειναι οπως φαινεται στιε φωτο..
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
84
Κριτικές
13
Like
613
Πόντοι
310
Οκ τοτε θα την παρω! Τι αξια εχει ενα 100αρι στο να παρεις τετοιο κωλαρακι..αν ειναι οπως φαινεται στιε φωτο..
Το ίδιο και καλύτερο δεν παίζετε από κορμί το μωρό
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.659
Κριτικές
18
Like
15.231
Πόντοι
4.546
Μια φορά πήρα πίσω πόρτα σε στούντιο και τραβήχητηκε σε λιγότερο από δύο λεπτά (μη λέω και πολλά) .
Μου είπε ότι τόση ώρα είναι το πρωκτικό, όχι για παραπάνω (άρες μάρες κουκουναρες, ο νταβατζης της θα την παίρνει κάνα δίωρο με τους κολλητούς) .
Τζάμπα το πενηντάρικο, πότε ξανά.
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
84
Κριτικές
13
Like
613
Πόντοι
310
Μια φορά πήρα πίσω πόρτα σε στούντιο και τραβήχητηκε σε λιγότερο από δύο λεπτά (μη λέω και πολλά) .
Μου είπε ότι τόση ώρα είναι το πρωκτικό, όχι για παραπάνω (άρες μάρες κουκουναρες, ο νταβατζης της θα την παίρνει κάνα δίωρο με τους κολλητούς) .
Τζάμπα το πενηντάρικο, πότε ξανά.
Κρίμα μπορεί να έπεσες σε περίπτωση απατεώνισσας πολλές το κάνουν κ εσκορτ ακόμα να αποφύγουν το κωλογαμησι κ να στα πάρουν.αυτή το είχε δουλεμένο γιατί όπως την είχα από πάνω το δάχτυλο μπήκε αέρας
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.659
Κριτικές
18
Like
15.231
Πόντοι
4.546
Κρίμα μπορεί να έπεσες σε περίπτωση απατεώνισσας πολλές το κάνουν κ εσκορτ ακόμα να αποφύγουν το κωλογαμησι κ να στα πάρουν.αυτή το είχε δουλεμένο γιατί όπως την είχα από πάνω το δάχτυλο μπήκε αέρας
Ναι, ίσως έχεις δίκιο.
Στα στούντιο όμως ο έλεγχος στις κοπέλες για τις υπηρεσίες/εργασία τους ,από το αφεντικό, είναι μάλλον ανύπαρκτος. Ότι θελει η καθεμία κάνει, χωρίς επιπτώσεις.

Σε αντίθεση π.χ. με τα μασάζ.
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
84
Κριτικές
13
Like
613
Πόντοι
310
Ναι, ίσως έχεις δίκιο.
Στα στούντιο όμως ο έλεγχος στις κοπέλες για τις υπηρεσίες/εργασία τους ,από το αφεντικό, είναι μάλλον ανύπαρκτος. Ότι θελει η καθεμία κάνει, χωρίς επιπτώσεις.

Σε αντίθεση π.χ. με τα μασάζ.
Υπάρχει έλεγχος στα μασάζ;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.659
Κριτικές
18
Like
15.231
Πόντοι
4.546
Υπάρχει έλεγχος στα μασάζ;
Πολύ καλύτερος από τα στούντιο. Πολλές κοπέλες τις έχουν διώξει από τα μασάζ όταν γίνονται παράπονα (τουλάχιστον στα σοβαρά μαγαζιά) .
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
856
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Γνώμη για μπελλα από κροκεων 6 ;
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.263
Κριτικές
19
Like
9.151
Πόντοι
9.095
Χα
Γνώμη για μπελλα από κροκεων 6 ;
Χα! Αυτο έλεγα με @chicharito. Το πιο βαριεστημενο σαλοναρισμα που έχω δει ποτε μου! Και πήγα νωρίς Οχι αργά να πεις οτι είχε κλατάρει απο δουλειά. Το τούμπανο που βλέπετε στο πόρταλ ξεχάστε το! Μιλαμε για θείτσα με όλα στη κατιούσα!
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
856
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Χα

Χα! Αυτο έλεγα με @chicharito. Το πιο βαριεστημενο σαλοναρισμα που έχω δει ποτε μου! Και πήγα νωρίς Οχι αργά να πεις οτι είχε κλατάρει απο δουλειά. Το τούμπανο που βλέπετε στο πόρταλ ξεχάστε το! Μιλαμε για θείτσα με όλα στη κατιούσα!
Πάλι καλά που δεν πήγα! Ευχαριστώ αδερφέ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom