Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Ταλιάνας χρονικό.

Πάλι δεν ήξερα σε ποιά να πάω ,δεν είχε τίποτα της προκοπής και πήγα πάλι Ταλιάνα. Αν και λίγο πολύ ήξερα τι με περιμένει.Φόλιασμα.

Την έχω πάρει 5-6 φορές λόγω ελλείψεως επιλογών και κάθε φορά είναι χειρότερη στην απόδοση.

Το χω ξαναγράψει ,έτυχε και ήμουν ο πρώτος της πελατης στην Αθήνα . Την πρώτη φορά είχε πολύ όρεξη και πέρασα πολύ καλά. Δεν έκανε τίποτα παπάδες εξ αρχής αλλά το φχαρηστήθηκα.

Την επόμενη κιόλας μέρα άλλαξε τελείως και ήταν μαζεμένη. Και από κει και πέρα όλο και χειρότερα . Αρχικά με κινητά άνα χείρας να μην ξεφύγει η ώρα, με άντε τελείωνε,μετά έκοψε το ιεραποστολικό γιατί δεν της αρέσει όπως ειπε. Της αρέσει ντόγκι.

Τις προάλλες είδα και ένα καινούργιο κόλπο στο ρεπερτόριό της. Στο πισωκολλητο κουνάει γοφούς πάνω κάτω στο πουτσοκέφαλο για να σε κάνει να χύσεις γρήγορα.

Απ' ότι φαίνεται έτσι θα το πάει η Ταλιάνα από δω και πέρα. Αποστειρωμένα.

Φαίνεται έπεσε δασκάλεμα από τις έτερες λατινόφολες .Θα της είπαν κιόλας ότι την εκμεταλλεύομαι.

Πάλι καλά που δεν κάνει αυτά με τα μαντηλάκια όπως έκαναν αρχικά όλες οι Λατίνες. Φαίνεται περνούν την ίδια σχολή.

Όμως,παρ' όλα αυτά,ίσως την ξαναεπισκεφτώ,αν δεν υπάρχει κάτι άλλο της προκοπής δηλαδη, γιατι αντέχει ωμό κοπάνημα και εμφανισιακά ξεχωρίζει αυτή την εποχή στα στούντιο.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Αναδρομική κριτική. Πήγα Τατιάνα πριν κανένα μήνα στο βουνό, στο Βριλησσου 46.

Με μια λέξη καραμέτρια εμφανισιακά, ίσως και πιο κάτω.

Καμία σχέση η κωλάρα των φωτογραφιών με την πραγματικότητα. Άσχημη φάτσα, βυζι μικρό δεν θυμάμαι καν πώς, ουδέν άξιο λόγου.

Το βαρος/ύψος ισχύει, 163,γύρω στα 50 κιλά.

Στις υπηρεσίες δέχτηκε τις στάσεις που ζήτησα αλλά δεν είναι του κοπανήματος και μαζευόταν και στο πισωκολλητο και στο ιεραποστολικό.Μου λεγε σιγά και σιγά. Τί σιγά;

Ε,όχι και για 50αρι.

Δεν ξαναπατάω ,εξυπακούεται.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Ταλιάνας χρονικό.

Πάλι δεν ήξερα σε ποιά να πάω ,δεν είχε τίποτα της προκοπής και πήγα πάλι Ταλιάνα. Αν και λίγο πολύ ήξερα τι με περιμένει.Φόλιασμα.

Την έχω πάρει 5-6 φορές λόγω ελλείψεως επιλογών και κάθε φορά είναι χειρότερη στην απόδοση.

Το χω ξαναγράψει ,έτυχε και ήμουν ο πρώτος της πελατης στην Αθήνα . Την πρώτη φορά είχε πολύ όρεξη και πέρασα πολύ καλά. Δεν έκανε τίποτα παπάδες εξ αρχής αλλά το φχαρηστήθηκα.

Την επόμενη κιόλας μέρα άλλαξε τελείως και ήταν μαζεμένη. Και από κει και πέρα όλο και χειρότερα . Αρχικά με κινητά άνα χείρας να μην ξεφύγει η ώρα, με άντε τελείωνε,μετά έκοψε το ιεραποστολικό γιατί δεν της αρέσει όπως ειπε. Της αρέσει ντόγκι.

Τις προάλλες είδα και ένα καινούργιο κόλπο στο ρεπερτόριό της. Στο πισωκολλητο κουνάει γοφούς πάνω κάτω στο πουτσοκέφαλο για να σε κάνει να χύσεις γρήγορα.

Απ' ότι φαίνεται έτσι θα το πάει η Ταλιάνα από δω και πέρα. Αποστειρωμένα.

Φαίνεται έπεσε δασκάλεμα από τις έτερες λατινόφολες .Θα της είπαν κιόλας ότι την εκμεταλλεύομαι.

Πάλι καλά που δεν κάνει αυτά με τα μαντηλάκια όπως έκαναν αρχικά όλες οι Λατίνες. Φαίνεται περνούν την ίδια σχολή.

Όμως,παρ' όλα αυτά,ίσως την ξαναεπισκεφτώ,αν δεν υπάρχει κάτι άλλο της προκοπής δηλαδη, γιατι αντέχει ωμό κοπάνημα και εμφανισιακά ξεχωρίζει αυτή την εποχή στα στούντιο.
Είναι κρίμα τύπε που δεν πρόλαβες την Καταλέγια:grin:
Ευτυχώς όμως υπάρχει ακόμα το Μαλβινάκι μας:wanker:
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Λοιπόν η Πωλίνα κατά τα φαινόμενα δρα κατά τον εξής τρόπο.

Όσο δούλευε βίζιτα στο Magic μοίραζε κρυφά το τηλέφωνό της σε πελάτες και έκανε ραντεβού έξω χωρίς να το γνωρίζει το magic .Με τον καιρό έφτιαξε πελατολόγιο μέσα απ το magic ενώ το ματζικ κοιμόταν όρθιο.

Αυτούς τους πελάτες του ματζικ τώρα τους έχει στα μπας κλας στούντιο που δουλεύει προφανώς με ινκολ . Γι αυτό είναι κλεισμένη συνέχεια μια και μιάμιση.

Αφού έφαγα την πόρτα τις προάλλες περιμένα απ έξω επίτηδες να δω. Ήρθε ένας πιτσιρικάς και όπως μπήκε, βγήκε. Τα ίδια του παν ,είναι κλεισμένη για μία ώρα. Τον ρώτησα.

Άμα έχει κανένα κενό μπορεί να περάσει και κανένας στο 50αρι . Αν της αρέσει η φάτσα του.

Έχει μετατρέψει δηλαδή το στούντιο σε μέρος ινκολ ραντεβού με την πελατεία που είχε τραβήξει απ το ματζικ.

Καλό βαθύ ύπνο στο μάτζικ και στους άτυχους που θα κάνουν ταξίδι να πάνε να γαμησουν στο 50αρι.
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
140
Like
341
Πόντοι
21
Λοιπόν η Πωλίνα κατά τα φαινόμενα δρα κατά τον εξής τρόπο.

Όσο δούλευε βίζιτα στο Magic μοίραζε κρυφά το τηλέφωνό της σε πελάτες και έκανε ραντεβού έξω χωρίς να το γνωρίζει το magic .Με τον καιρό έφτιαξε πελατολόγιο μέσα απ το magic ενώ το ματζικ κοιμόταν όρθιο.

Αυτούς τους πελάτες του ματζικ τώρα τους έχει στα μπας κλας στούντιο που δουλεύει προφανώς με ινκολ . Γι αυτό είναι κλεισμένη συνέχεια μια και μιάμιση.

Αφού έφαγα την πόρτα τις προάλλες περιμένα απ έξω επίτηδες να δω. Ήρθε ένας πιτσιρικάς και όπως μπήκε, βγήκε. Τα ίδια του παν ,είναι κλεισμένη για μία ώρα. Τον ρώτησα.

Άμα έχει κανένα κενό μπορεί να περάσει και κανένας στο 50αρι . Αν της αρέσει η φάτσα του.

Έχει μετατρέψει δηλαδή το στούντιο σε μέρος ινκολ ραντεβού με την πελατεία που είχε τραβήξει απ το ματζικ.

Καλό βαθύ ύπνο στο μάτζικ και στους άτυχους που θα κάνουν ταξίδι να πάνε να γαμησουν στο 50αρι.
Στον μάγο με ποιο όνομα δούλευε;;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
11
Like
13.969
Πόντοι
3.246
Μαγκες μη την ψαχνετε την δουλεια παμε στα σιγουρα στο μαλβινακι μας που τους δεχεται ολους θα βρισκεται στο κασσανδρας 4β :wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
'Πωλίνα- 'είναι κλεισμένη για μία ώρα, πήγαινε καμιά βόλτα'.

Γράφω αυτή την κριτική, όχι για να πω εντυπώσεις πως πέρασα με την κοπέλα αλλά για να πω πώς δεν πέρασα.

Άκουγα Πωλίνα,Πωλίνα ,ντόρος μεγάλος ,μουνάρα, που ρίχνει όμως αβέρτα πόρτες και με έφαγε η περιέργεια να τη δω. Να τη δω απλά,όχι να περάσω ντε και καλά.

Τρεις φορές αποπειράθηκα να τη δω ,τις δύο έφαγα πόρτα,δεν με έβαλαν καθόλου στο μαγαζί και την τρίτη έφαγα πόρτα μέσα στο μαγαζί.

Η δικαιολογία ήταν πάντα η ίδια: "Θα αργήσει, είναι κλεισμένη για μία ώρα, για μιάμιση ώρα, πήγαινε καμία βόλτα."

Την τρίτη φορά με έβαλε η τσα2 στο μαγαζί. Στο σαλόνι αλλοι δύο. Ένας μεγάλος και ενας πιτσιρικάς. Βγαίνει η διαβόητη Πωλίνα από ένα δωμάτιο και επιτέλους λέω κατάφερα και την είδα.

Για μένα, εμφανισιακά πολυς ντόρος για το τίποτα. Τίποτα το ίδιαιτερο , ειναι κανονικών κιλών, έχει εκεί δύο βυζια 2,5-3 και έναν κωλο που απλά δεν κρέμονται.Σπανια πράγματα τη σήμερον ημέρα στα στούντιο. Δεν μου βγαλε κανέναν αέρα κάβλας,περπατούσε σαν παρτσακλό και φάτσα αν και την είδα φευγαλέα, δεν μου άρεσε καθόλου.

Βγαίνει εκείνη την ώρα από το δωμάτιο να φύγει ένας άλλος επίσης μεγάλος . Τον περίμενε ο έτερος μεγάλος φίλος του στο σαλόνι να φύγουν.

Η τσα2 λέει στον πιτσιρικά που καθόταν στο σαλόνι, να περάσει δωμάτιο. Δεν γαμιεται,σκέφτομαι, μια που ήρθα θα περάσω. Και εκείνη την ώρα που τα σκεφτόμουν αυτά ,έρχεται η τσα2 και με γειώνει πάλι, μου λέει πάλι το γνωστό, πήγαινε καμία βόλτα μια αργήσει.

Κατάλαβα λέω,όλο για μια,δύο ώρες είναι κλεισμένη συνέχεια και φεύγω.

Δηλαδή είτε δεν της αρέσει η φάτσα μου ή κάτι άλλο συμβαίνει. Μόνο γνωστούς της βάζει πλεον, επειδή είναι κάμποσο στο κουρμπέτι και έχει φτιάξει πελατολόγιο λόγω μεγάλης σαβούρας που κυκλοφορεί;

Και δεν είναι μόνο η φάτσα η δική μου που δεν της αρέσει αλλά και πλήθους άλλων απ ότι φαινεται και ακούω, που τρώνε πόρτα με την ίδια δικαιολογία.

Αυτό πρώτη φορά το βλέπω τόσα χρόνια ,στουντιοκόριτσο σε στούντιο για members only.

Γράφω την εμπειρία μου γιατί κατά τα φαινόμενα την έχει πατήσει πολυς κόσμος με τον ίδιο ακριβώς τρόπο και τρέχει τζάμπα και χάνει τον χρόνο του. Και βενζίνη.
Συγνώμη για να καταλάβω, με αυτά που γράφεις εδώ όλη την ώρα περιμένεις να σε βάλει; Η νομίζεις δεν διαβάζουν τι γράφει ο καθένας εδώ; Φίλε αν συνεχίσεις να γράφεις εδώ όλη την ώρα θα τρως την μία πόρτα μετά την άλλη, τώρα θα μου πεις, απ' το να φας φόλα καλύτερα πόρτα!
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Συγνώμη για να καταλάβω, με αυτά που γράφεις εδώ όλη την ώρα περιμένεις να σε βάλει; Η νομίζεις δεν διαβάζουν τι γράφει ο καθένας εδώ; Φίλε αν συνεχίσεις να γράφεις εδώ όλη την ώρα θα τρως την μία πόρτα μετά την άλλη, τώρα θα μου πεις, απ' το να φας φόλα καλύτερα πόρτα!
Φίλε επέτρεψε μου να διαφωνήσω. Και εγώ έτσι πίστευα αρχικά, αλλά με τόσο κράξιμο που έχουνε φάει οι συγκεκριμένες (Πωλίνα, Μαλβίνα) και συνεχίζουν παρόλα αυτά να δουλεύουν ακόμα, αποκλείεται να τα διαβάζουν. Και αν ναι, τότε μας έχουν γραμμένους.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Παρεπιπτόντως, υπάρχει άποψη για το 19χρονο Ουκρανεζάκι που είναι μαζί με τη Ντινάρα στο Παλλάς απόψε?
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Μόλις πέρασα από Πειραιώς 193 και είδα την Ζενια από βρ46 να παρκάρει απ έξω με τις τσάντες μπήκε μέσα.. Θα περάσω σε λίγο πάλι να το επαληθευσω γιατί δε μπορούσα να γυρίσω..
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.170
Κριτικές
18
Like
16.140
Πόντοι
4.546
Το τμήμα κατασκοπείας και αντί κατασκοπείας του μπου, λειτουργεί άψογα! :grin:
 

giorgisf

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα. Εχει κανεις γνωριμια με τα στουντιο Μελαντιας, Συγγρου και Αθηνων ? Θελω μια βοηθεια
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Καλησπερα. Εχει κανεις γνωριμια με τα στουντιο Μελαντιας, Συγγρου και Αθηνων ? Θελω μια βοηθεια
Έχει ναι ,στούντιο β κατηγορίας και καραφολάρες του κερατά οι εργαζόμενες.
 

giorgisf

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Έχει ναι ,στούντιο β κατηγορίας και καραφολάρες του κερατά οι εργαζόμενες.
Εγω δεν ειπα την γνωμη σας. Ειπα αν εχετε κονε γιατι θελω μια βοηθεια για μια κοπελα που δεν ειναι ποτε σε προγραμμα. Παρα μονο στις φωτο
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Εγω δεν ειπα την γνωμη σας. Ειπα αν εχετε κονε γιατι θελω μια βοηθεια για μια κοπελα που δεν ειναι ποτε σε προγραμμα. Παρα μονο στις φωτο
Κονέ έχουμε αλλά το κρατάμε για την πάρτη μας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom