Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.775
Κριτικές
11
Like
13.985
Πόντοι
3.246

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Βλέπω πέφτει πολύ γαμησι. Κι από δω τα ίδια . Δεν ήξερα που να πάω και πήγα μια βόλτα μπουρδέλα .

Σαμπίνα πρώτα. Καταπηδηγμένη χτες,τρεις τη νύχτα γεμάτο κόσμο το στουντιομπουρδέλο.Ενας την είχε κλείσει για μια ώρα. Σηκώθηκα κι έφυγα.

Πήγα τελικά στη Σάρα το αθίγγανο ρουμανακι στη Φωκαιας όπου με περίμενε με ανοιχτές αγκάλες. Με πέρασε στο δωμάτιο , μπροστά από ένα τσούρμο πιτσιρικαδα.

Την έχω πάρει κάποιες φορές πολύ αραιά τα τελευταία δύο χρονια.

Είναι καλή περίπτωση στο 20αρικο. 168,γύρω στα 27 μπορεί να είναι ,δειχνει όμως αρκετά μικρότερη λεπτή,σφιχτή,μεσουλα ,κωλαρακι.Εβαλε και βυζιά 3αρια ,καλή δουλειά .Ψιλοάγριο πρόσωπο αλλά όμορφο. Καλή εμφάνιση για μένα.

Βασικες υπηρεσίες ,κάνει και ακα που δεν ζητάω. Κοπάνημα που μ αρέσει, δέχεται κάργα και αδιαμαρτύρητα.Στο κοσάρι αυτά.

Αλλά μπουρδέλο.Ουτε ντουζ να κάνεις ούτε αρχίδια.Μπορει να ξαναπάω μετά από καιρό ,σφήνα ,αν δεν βρίσκω κάτι στούντιο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Είδα επιτέλους αυτή τη διαβόητη Πωλίνα. Και έφαγα πορτα πάλι. Μέσα στο μαγαζί αυτή τη φορά.

Εντωμεταξυ μπαίνω ,βγαινει η Πωλίνα απ' το δωμάτιο. Σωματικά δεν μου έκανε καμία ιδιαίτερη εντύπωση,δεν μου έβγαλε κανέναν αέρα καβλωτικο ,περπατούσε σαν παρτσακλό ,και η φάτσα της αν και την είδα φευγαλέα δεν μου άρεσε.

Σκέφτομαι δεν γαμιεται μια που ήρθα θα περάσω . Και εκείνη την ώρα βγαίνει η τσα2 και μου λέει πήγαινε καμία βόλτα θα αργήσει.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.174
Κριτικές
18
Like
16.161
Πόντοι
4.546
Είδα επιτέλους αυτή τη διαβόητη Πωλίνα. Και έφαγα πορτα πάλι. Μέσα στο μαγαζί αυτή τη φορά.

Εντωμεταξυ μπαίνω ,βγαινει η Πωλίνα απ' το δωμάτιο. Σωματικά δεν μου έκανε καμία ιδιαίτερη εντύπωση,δεν μου έβγαλε κανέναν αέρα καβλωτικο ,περπατούσε σαν παρτσακλό ,και η φάτσα της αν και την είδα φευγαλέα δεν μου άρεσε.

Σκέφτομαι δεν γαμιεται μια που ήρθα θα περάσω . Και εκείνη την ώρα βγαίνει η τσα2 και μου λέει πήγαινε καμία βόλτα θα αργήσει.
Σε ποιο μαγαζί;
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Πήγα γάμησα Ταλιάνα πάλι ,μην έχοντας επιλογές η οποία με φολιασε . Μ έχει πάρει πιθανώς από φόβο . Ξέρει αυτή γιατί.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Είδα επιτέλους αυτή τη διαβόητη Πωλίνα. Και έφαγα πορτα πάλι. Μέσα στο μαγαζί αυτή τη φορά.

Εντωμεταξυ μπαίνω ,βγαινει η Πωλίνα απ' το δωμάτιο. Σωματικά δεν μου έκανε καμία ιδιαίτερη εντύπωση,δεν μου έβγαλε κανέναν αέρα καβλωτικο ,περπατούσε σαν παρτσακλό ,και η φάτσα της αν και την είδα φευγαλέα δεν μου άρεσε.

Σκέφτομαι δεν γαμιεται μια που ήρθα θα περάσω . Και εκείνη την ώρα βγαίνει η τσα2 και μου λέει πήγαινε καμία βόλτα θα αργήσει.

Και ότι ήμουν έτοιμος να γράψω ειρωνικά στους δίπλα "τώρα ερχόμαστε" στο post του μπουρδέλου τους, αλλά σιγά μη κάτσω να ασχοληθώ.. στη περιγραφή συμφωνώ, δίπλα έχει γραφτεί ότι κάνει τα ραντεβού της στο στούντιο, το οποίο μάλλον είναι σωστό. Εν πάσει περιπτώση, στο πούτσο μας.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.963
Κριτικές
14
Like
3.862
Πόντοι
2.777
ξέρουν να γράψουν
αλλά
δεν ξέρουν να διαβάσουν;
δηλαδή τι μας λετε μεσιέ τώρα, ότι πήγε αθώα με αφέλεια νεανική να απολαύσει φόλα;
εν τω μεταξύ έκανε roll back η φολάρα στο όνομα και πλέον παίζει στο πάλκο ως Μαλβίνα. Τρέξτε να προλάβετε.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.775
Κριτικές
11
Like
13.985
Πόντοι
3.246
εν τω μεταξύ έκανε roll back η φολάρα στο όνομα και πλέον παίζει στο πάλκο ως Μαλβίνα. Τρέξτε να προλάβετε.
Οι θαυμαστες της μπερδευοντουσαν με το ονομα αρτεμις και ειχε χασει πελατεια , τωρα που εβαλε το κανονικο θα γινει χαμος γεματα δωματια και αναμονη στο σαλονι :2funny::2funny::2funny:
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Είδα επιτέλους αυτή τη διαβόητη Πωλίνα. Και έφαγα πορτα πάλι. Μέσα στο μαγαζί αυτή τη φορά.

Εντωμεταξυ μπαίνω ,βγαινει η Πωλίνα απ' το δωμάτιο. Σωματικά δεν μου έκανε καμία ιδιαίτερη εντύπωση,δεν μου έβγαλε κανέναν αέρα καβλωτικο ,περπατούσε σαν παρτσακλό ,και η φάτσα της αν και την είδα φευγαλέα δεν μου άρεσε.

Σκέφτομαι δεν γαμιεται μια που ήρθα θα περάσω . Και εκείνη την ώρα βγαίνει η τσα2 και μου λέει πήγαινε καμία βόλτα θα αργήσει.
Πες τα ρε Κουλούρ με την πατσαβούρα που την έχουν βαφτίσει μουνάρα εδω μέσα!
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.775
Κριτικές
11
Like
13.985
Πόντοι
3.246
Εν τω μεταξυ καποιες τσατσαδες πρηζουν πουτσες και τσαντιζονται αν δε περασεις με το μπαζο τους ,
ας φερουν ωραιες κοπελες να περασουμε
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Εν τω μεταξυ καποιες τσατσαδες πρηζουν πουτσες και τσαντιζονται αν δε περασεις με το μπαζο τους ,
ας φερουν ωραιες κοπελες να περασουμε
Ναι θίγονται...
Λες και άμα μπεις πρέπει απαραίτητα και να γαμησεις σου αρέσει είτε δεν σου αρέσει
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.292
Κριτικές
19
Like
9.247
Πόντοι
9.095
Εν τω μεταξυ καποιες τσατσαδες πρηζουν πουτσες και τσαντιζονται αν δε περασεις με το μπαζο τους ,
ας φερουν ωραιες κοπελες να περασουμε
Ειδικά αυτές τις κατουράμε :piss:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
936
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Είδα επιτέλους αυτή τη διαβόητη Πωλίνα. Και έφαγα πορτα πάλι. Μέσα στο μαγαζί αυτή τη φορά.

Εντωμεταξυ μπαίνω ,βγαινει η Πωλίνα απ' το δωμάτιο. Σωματικά δεν μου έκανε καμία ιδιαίτερη εντύπωση,δεν μου έβγαλε κανέναν αέρα καβλωτικο ,περπατούσε σαν παρτσακλό ,και η φάτσα της αν και την είδα φευγαλέα δεν μου άρεσε.

Σκέφτομαι δεν γαμιεται μια που ήρθα θα περάσω . Και εκείνη την ώρα βγαίνει η τσα2 και μου λέει πήγαινε καμία βόλτα θα αργήσει.
Για άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται ότι η Πωλίνα είναι για τα πανηγύρια...
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
936
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Εν τω μεταξυ καποιες τσατσαδες πρηζουν πουτσες και τσαντιζονται αν δε περασεις με το μπαζο τους ,
ας φερουν ωραιες κοπελες να περασουμε
Ίσως έχουν εν μέρει δίκιο, διότι τρώνε στη μάπα πολύ κόσμο που πάει απλά για χαβαλε (αυτό βέβαια είναι πιο έντονο στα μαγαζιά του 20ρικου).
Από την άλλη βέβαια, αν μπαίναμε όλοι με τη μία, δεν θα είχε νόημα να βγαίνουν τα κορίτσια στο σαλόνι.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
936
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Η στιγμή που όλοι περιμέναμε!
Μαλβίνα και πάλι στο πρόγραμμα του Βρ.46!
Τρέχω να κλείσω σειρά προτεραιότητας!!!
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Ίσως έχουν εν μέρει δίκιο, διότι τρώνε στη μάπα πολύ κόσμο που πάει απλά για χαβαλε (αυτό βέβαια είναι πιο έντονο στα μαγαζιά του 20ρικου).
Από την άλλη βέβαια, αν μπαίναμε όλοι με τη μία, δεν θα είχε νόημα να βγαίνουν τα κορίτσια στο σαλόνι.
Τι δίκιο ;; Δηλαδή εσυ αν δε σου αρέσει πρέπει αν μπεις να γαμησεις επειδή μπήκες;;; Αυτή είναι η δουλειά τους να μιλάνε με κόσμο δεν σημαίνει ότι θα μπαίνουν όλοι ειδικά αν έχει μέσα μπάζα. Αν φέρουν ωραίες μια χαρά θα μπαίνει ο κόσμος
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.963
Κριτικές
14
Like
3.862
Πόντοι
2.777
Η στιγμή που όλοι περιμέναμε!
Μαλβίνα και πάλι στο πρόγραμμα του Βρ.46!
Τρέχω να κλείσω σειρά προτεραιότητας!!!
την έχω κλείσει για 3ήμερο πριν ανοίξουν τα σχολεία
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom