Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
903
Κριτικές
48
Like
4.692
Πόντοι
2.836
Σκηνή από Κασσάνδρας, σήμερα Δευτέρα περίπου 5 μ.μ.
Περνάω με το όχημα ξανά, αν και ξέρω τι θα συναντήσω. Φυσικά όλα τα μαγαζιά κλειστά.
Ένας μοναχικός τύπος 30-40 ετών περιδιαβαίνει. Από το στυλ που κοιτάει δεξιά-αριστερά καταλαβαίνω ότι ψάχνει για ανοιχτό μαγαζί.
Φτάνει στο 8Γ, βλέπει όλες τις πόρτες κλειστές. Δοκιμάζει με το χέρι του κα'να δυο μπας και. Κλειδαμπαρωμένες.

Αυτό το κάθαρμα ο Βασίλης - ή όπως ονομάζεται - της παπατζοαλυσίδας έκανε ΤΕΡΑΣΤΙΑ ζημιά. Όχι μόνο η Κασσάνδρας θα παραμείνει κλειστή μέχρι ποιος ξέρει πότε αλλά φαίνεται ότι και στα υπόλοιπα στούντιο η κίνηση έχει κόψει πάρα πολύ εξαιτίας της εμπλοκής του στη υπόθεση του Κολωνού. Τουλάχιστον αυτό ισχυρίστηκε μια κοπέλα που γνώρισα σήμερα σε άλλο μαγαζί, άσχετο με την παπατζοαλυσίδα.
Προφανώς ο κόσμος θα φοβάται μην είναι γενικό το φαινόμενο ή μη μπουκάρουν οι μπάτσοι σε κα'να μαγαζί και τους πιάσουν με το καυλί έξω.

Μα ΠΟΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ χρήματα θα έβγαζε το κάθαρμα επιτρέποντας στο άλλο κάθαρμα να εκδίδει την ανήλικη στο μαγαζί του, ώστε να πάρει τέτοιο ρίσκο;
Πώς ήταν ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι δεν θα έβγαινε στη φόρα όλη ιστορία;
Κάθαρμα και ηλίθιος ταυτόχρονα...
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
11
Like
13.842
Πόντοι
3.246
H μπελα που εμφανιστηκε στη θησεως δεν εχει καμια σχεση με τις φωτο , λεγοταν σανελ παλαιοτερα για οποιον την ξερει
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777
Σκηνή από Κασσάνδρας, σήμερα Δευτέρα περίπου 5 μ.μ.
Περνάω με το όχημα ξανά, αν και ξέρω τι θα συναντήσω. Φυσικά όλα τα μαγαζιά κλειστά.
Ένας μοναχικός τύπος 30-40 ετών περιδιαβαίνει. Από το στυλ που κοιτάει δεξιά-αριστερά καταλαβαίνω ότι ψάχνει για ανοιχτό μαγαζί.
Φτάνει στο 8Γ, βλέπει όλες τις πόρτες κλειστές. Δοκιμάζει με το χέρι του κα'να δυο μπας και. Κλειδαμπαρωμένες.

Αυτό το κάθαρμα ο Βασίλης - ή όπως ονομάζεται - της παπατζοαλυσίδας έκανε ΤΕΡΑΣΤΙΑ ζημιά. Όχι μόνο η Κασσάνδρας θα παραμείνει κλειστή μέχρι ποιος ξέρει πότε αλλά φαίνεται ότι και στα υπόλοιπα στούντιο η κίνηση έχει κόψει πάρα πολύ εξαιτίας της εμπλοκής του στη υπόθεση του Κολωνού. Τουλάχιστον αυτό ισχυρίστηκε μια κοπέλα που γνώρισα σήμερα σε άλλο μαγαζί, άσχετο με την παπατζοαλυσίδα.
Προφανώς ο κόσμος θα φοβάται μην είναι γενικό το φαινόμενο ή μη μπουκάρουν οι μπάτσοι σε κα'να μαγαζί και τους πιάσουν με το καυλί έξω.

Μα ΠΟΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ χρήματα θα έβγαζε το κάθαρμα επιτρέποντας στο άλλο κάθαρμα να εκδίδει την ανήλικη στο μαγαζί του, ώστε να πάρει τέτοιο ρίσκο;
Πώς ήταν ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι δεν θα έβγαινε στη φόρα όλη ιστορία;
Κάθαρμα και ηλίθιος ταυτόχρονα...
όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες λέει η λαϊκή ρήσις.
τρανό παράδειγμα τούτος όπως κι άλλοι έξυπνοι- πονηροί του παρελθόντος
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
303
Like
627
Πόντοι
81
Σκηνή από Κασσάνδρας, σήμερα Δευτέρα περίπου 5 μ.μ.
Περνάω με το όχημα ξανά, αν και ξέρω τι θα συναντήσω. Φυσικά όλα τα μαγαζιά κλειστά.
Ένας μοναχικός τύπος 30-40 ετών περιδιαβαίνει. Από το στυλ που κοιτάει δεξιά-αριστερά καταλαβαίνω ότι ψάχνει για ανοιχτό μαγαζί.
Φτάνει στο 8Γ, βλέπει όλες τις πόρτες κλειστές. Δοκιμάζει με το χέρι του κα'να δυο μπας και. Κλειδαμπαρωμένες.

Αυτό το κάθαρμα ο Βασίλης - ή όπως ονομάζεται - της παπατζοαλυσίδας έκανε ΤΕΡΑΣΤΙΑ ζημιά. Όχι μόνο η Κασσάνδρας θα παραμείνει κλειστή μέχρι ποιος ξέρει πότε αλλά φαίνεται ότι και στα υπόλοιπα στούντιο η κίνηση έχει κόψει πάρα πολύ εξαιτίας της εμπλοκής του στη υπόθεση του Κολωνού. Τουλάχιστον αυτό ισχυρίστηκε μια κοπέλα που γνώρισα σήμερα σε άλλο μαγαζί, άσχετο με την παπατζοαλυσίδα.
Προφανώς ο κόσμος θα φοβάται μην είναι γενικό το φαινόμενο ή μη μπουκάρουν οι μπάτσοι σε κα'να μαγαζί και τους πιάσουν με το καυλί έξω.

Μα ΠΟΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ χρήματα θα έβγαζε το κάθαρμα επιτρέποντας στο άλλο κάθαρμα να εκδίδει την ανήλικη στο μαγαζί του, ώστε να πάρει τέτοιο ρίσκο;
Πώς ήταν ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι δεν θα έβγαινε στη φόρα όλη ιστορία;
Κάθαρμα και ηλίθιος ταυτόχρονα...
Φίλτατε μην μπαίνεις στον κόπο να μιλάς για πράγματα που δεν γνωρίζεις, διότι αυτό δηλώνει ότι έχεις πέσει θύμα εξαπάτησης των ΜΜΕ.

Με έναν πρόχειρο υπολογισμό καταλήγουμε ότι ναι μεν τα στούντιο στην Κασανδρας είναι κλειστά, αλλά τα αλλά στούντιο που έχουν τα ίδια αφεντικά είναι ορθάνοιχτα. Τα κτίρια στην Κασανδρας είμαι σίγουρος δεν έχουν κάνει το παραμικρό, αν τα αφεντικά τους εμπλέκονται κάπου, τότε όλα τα στούντιο που τους ανήκουν θα έπρεπε να είναι κλειστά, εκτός και αν έχουμε τρελαθεί εντελώς.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
11
Like
13.842
Πόντοι
3.246
Αφεντικά,τελικά η Καταλέγια θα δουλέψει αύριο και μεθαύριο; Να ξέρουμε τί θα κάνουμε.
Στο πρόγραμμα την έχει απ την Παρασκευή και μετά.
Ωχ παει τρελαθηκε αυτος κανει παραθεση στον εαυτο του, θα ρθει η Q μην αγχώνεσαι :2funny:
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
959
Πόντοι
1.011
Σήμερα μεσημέρι περαστικός μπήκα στο Αριστοτέλους 6 όπου πέτυχα μια Λίζα, πολύ γλυκιά πιτσιρικά κοντουλα με βραζιλιάνικο κώλο. Δεν μπόρεσα να περάσω λόγο χρόνου αλλά μπήκε στη λίστα για δοκιμή.
 

panth3r

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2022
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
@koulourakias στους διπλα ανοιξαν νημα για την Κ και λενε οτι ειναι μουναρα αλλα καταγεται απο αλβανια :2funny:
Ποια είναι Κ ρε φίλε και σε πιο στούντιο θα του βρούμε. Επίσης καλες επιλογές για νέους στο άθλημα ποιες είναι;
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Αφεντικά,τελικά η Καταλέγια θα δουλέψει αύριο και μεθαύριο; Να ξέρουμε τί θα κάνουμε.
τι εχεις παθει ρε βλαχομπαρμπα με αυτη τη καταλεγια και τη συζητας συνεχεια λες και δε υπαρχουν αλλες ιεροδουλες,μια φορα περασα μαζι της και απο υπηρεσιες ειναι κατω του μετριου με αφυσε αχυστο σκεψου και αντι να κατσει και τα 20 γεματα λεπτα να προσπαθησει να με κανει να τελειωσω καθησε μεχρι 12-13 λεπτα,αμα καθοταν και τα 20 λεπτα θα τελειωνα αλλα δε το προσπαθησε μεχρι τα 20,το μονο που εχει αυτη η καταλεγια και αξιζει να πας ειναι η εμφανηση αλλα τι να το κανεις αμα εχει κατω του μετριου υπηρεσιες και επισης αυτο που καταλαβα οταν πηγα μαζι της ειναι οτι ειναι ντιβα σαν αυτες τις μοντερνες τις εξω που ειναι 23-25 και ειναι ολη τη ωρα σε ενα κινητο και συχναζουν στα μπαρ και στα κλαμπ,εγω αυτες τις ντιβες δε τις πολυθελω,εγω συμπαθω τις πιο γλυκες ιεροδουλες οχι τις ντιβες,αλλα πηγα μαζι της γιατι εχει εμφανηση κατα τη γνωμη μου σεξυ και ωραια,δλδ ωραια μαλλια,σεξυ φατσα,ωραιο λεπτο σωμα,κοινως μια κουκλα,της το ειπα κιολας εισαι ομορφη και μου ειπε οτι ειμαι και εγω επισης,δωσαμε και ωραια φιλια στο στομα με φιλαγε ωραια καναμε και στασεις στα 4 και απο πανω αυτη και μαλιστα οταν ηταν απο πανω αυτη ερχοταν να με φιλησει στο στομα αλλα στο τελος μου τα χαλασε ολα που προσπαθουσε να με κανει να τελειωσω μεχρι τα 12-13 λεπτα ενω επρεπε μεχρι τα 20 γιατι 50 ευρω ειναι 20 λεπτα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.819
Κριτικές
164
Like
82.190
Πόντοι
46.223
τι εχεις παθει ρε μπαρμπα με αυτη τη καταλεγια και τη συζητας συνεχεια λες και δε υπαρχουν αλλες ιεροδουλες,μια φορα περασα μαζι της και απο υπηρεσιες ειναι κατω του μετριου με αφυσε αχυστο σκεψου και αντι να κατσει και τα 20 γεματα λεπτα να προσπαθησει να με κανει να τελειωσω καθησε μεχρι 12-13 λεπτα,αμα καθοταν και τα 20 λεπτα θα τελειωνα αλλα δε το προσπαθησε μεχρι τα 20,το μονο που εχει αυτη η καταλεγια και αξιζει να πας ειναι η εμφανηση αλλα τι να το κανεις αμα εχει κατω του μετριου υπηρεσιες και επισης αυτο που καταλαβα οταν πηγα μαζι της ειναι οτι ειναι ντιβα σαν αυτες τις μοντερνες τις εξω που ειναι 23-25 και ειναι ολη τη ωρα σε ενα κινητο και συχναζουν στα μπαρ και στα κλαμπ,εγω αυτες τις ντιβες δε τις πολυθελω,εγω συμπαθω τις πιο γλυκες ιεροδουλες οχι τις ντιβες,αλλα πηγα μαζι της γιατι εχει εμφανηση κατα τη γνωμη μου σεξυ και ωραια,δλδ ωραια μαλλια,σεξυ φατσα,ωραιο λεπτο σωμα,κοινως μια κουκλα,της το ειπα κιολας εισαι ομορφη και μου ειπε οτι ειμαι και εγω επισης.

Έρωτας φίλε μου ... έρωτας ...

:tooth: :tooth:
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Έρωτας φίλε μου ... έρωτας ...

:tooth: :tooth:
ενταξει δε λεω και εμενα μου αρεσε παρα πολυ και παρολο που οι 10 στις 10 κριτικες ελεγαν διεκπεραιωτικη πηγα γιατι εχει πολυ δυνατη εμφανηση καρασεξυ πολυ η τυπισα αλλα υπηρεσιες δε εχει να σου δωσει πολλα κατω του μετριου και οχι γιατι δε ξερει και ειναι απειρη αλλα επειδη δε θελει,την εχει δει η μουναρα του αιωνα,σκεψου εγω της αρεσα και εκατσε 12-13 λεπτα ουτε καν τα 20 που πρεπει,φαντασου αμα δε της αρεσει καποιος θα κατσει τα 5 και πολλα λεω,η σωστη ιεροδουλη δε πρεπει να φευγει απο το δωματιο μεχρι να γαμησεις και να χυσεις τελος,μονο αμα περασουν τα 20 λεπτα και δε καταφερες να χυσεις ακομα μπορει να φυγει αλλιως αμα δε εχεις χυσει και φυγει απο τα 10-15 δε εκανε σωστα τη δουλεια της.
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
489
Κριτικές
23
Like
1.584
Πόντοι
1.071
Σήμερα μεσημέρι περαστικός μπήκα στο Αριστοτέλους 6 όπου πέτυχα μια Λίζα, πολύ γλυκιά πιτσιρικά κοντουλα με βραζιλιάνικο κώλο. Δεν μπόρεσα να περάσω λόγο χρόνου αλλά μπήκε στη λίστα για δοκιμή.
Πολύ γλυκιά κοπέλα, αλλά μπολντοζα!!
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
11
Like
13.842
Πόντοι
3.246
Anticipation Popcorn GIF

@Helluvatime πιασε το ποπκορν και αραξε
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
903
Κριτικές
48
Like
4.692
Πόντοι
2.836
Φίλτατε μην μπαίνεις στον κόπο να μιλάς για πράγματα που δεν γνωρίζεις, διότι αυτό δηλώνει ότι έχεις πέσει θύμα εξαπάτησης των ΜΜΕ.

Με έναν πρόχειρο υπολογισμό καταλήγουμε ότι ναι μεν τα στούντιο στην Κασανδρας είναι κλειστά, αλλά τα αλλά στούντιο που έχουν τα ίδια αφεντικά είναι ορθάνοιχτα. Τα κτίρια στην Κασανδρας είμαι σίγουρος δεν έχουν κάνει το παραμικρό, αν τα αφεντικά τους εμπλέκονται κάπου, τότε όλα τα στούντιο που τους ανήκουν θα έπρεπε να είναι κλειστά, εκτός και αν έχουμε τρελαθεί εντελώς.
σωστά αυτά που λες, όμως η δημοσιότητα που πήρε η Κασσάνδρας - καλώς ή κακώς - δεν ευθύνεται για το γεγονός ότι είναι κλειστά όλα; είτε ανήκουν στην επιχείρηση του υποτίθεται εμπλεκόμενου είτε σε άλλη;
Ποια είναι η δική σου ερμηνεία; γνωρίζεις κάτι παραπάνω;
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
σωστά αυτά που λες, όμως η δημοσιότητα που πήρε η Κασσάνδρας - καλώς ή κακώς - δεν ευθύνεται για το γεγονός ότι είναι κλειστά όλα; είτε ανήκουν στην επιχείρηση του υποτίθεται εμπλεκόμενου είτε σε άλλη;
Ποια είναι η δική σου ερμηνεία; γνωρίζεις κάτι παραπάνω;
Οι μπάτσοι πήγαν στην Κασσάνδρας γιατί η 12χρονη είπε για ένα γκρι κτίριο που απέχει 20 λεπτά με το αυτοκίνητο από το μαγαζί του Μίχου, που παραπέμπει στο κτίριο που στεγάζει τα στούντιο του 4, αλλά αποδείχθηκε τζίφος. Κι επειδή άρχισαν να ψάχνουν όλα τα μαγαζιά και επειδή με το νόμο πρέπει να μαζεύουν κάθε τρεις και λίγο τις κοπέλες, οι ιδιοκτήτες τα κλείσανε μέχρι να κωπάσει η θύελλα. Έτσι κι αλλιώς όλα παράνομα λειτουργούν. Το ότι είναι ανοιχτά, οφείλεται στο "λάδωμα" που παίρνουν οι μπάτσοι κάθε μήνα
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
903
Κριτικές
48
Like
4.692
Πόντοι
2.836
Οι μπάτσοι πήγαν στην Κασσάνδρας γιατί η 12χρονη είπε για ένα γκρι κτίριο που απέχει 20 λεπτά με το αυτοκίνητο από το μαγαζί του Μίχου, που παραπέμπει στο κτίριο που στεγάζει τα στούντιο του 4, αλλά αποδείχθηκε τζίφος. Κι επειδή άρχισαν να ψάχνουν όλα τα μαγαζιά και επειδή με το νόμο πρέπει να μαζεύουν κάθε τρεις και λίγο τις κοπέλες, οι ιδιοκτήτες τα κλείσανε μέχρι να κωπάσει η θύελλα. Έτσι κι αλλιώς όλα παράνομα λειτουργούν. Το ότι είναι ανοιχτά, οφείλεται στο "λάδωμα" που παίρνουν οι μπάτσοι κάθε μήνα
Λογική εξήγηση. Το να αποδειχτεί τζίφος το σενάριο της Κασσάνδρας είναι μάλλον καλά νέα.
Όσο για το άλλο, πράγματι το πλαίσιο για τη σεξεργασία στην Ελλάδα είναι τέτοιο που όλα τα μαγαζιά λειτουργούν ημινόμιμα ή ημιπαράνομα. Για μεγάλη χαρά των μπάτσων...
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
εσυ εισαι χαζος που γραφεις κατω απο τη κριτικη μου ειρωνικα σχολια να ανεβασω κριτικη του 1800 ενω εσυ πας σε μια η οποια εχει υπηρεσιες κατω του μετριου καθυστερημενε μπαρμπα,με εκρινες κατω απο τις κριτικες μου και σε κρινω και εγω τωρα εσυ το ξεκινησες οχι εγω οσο για τον καραγκιοζη τον κλαιν μαιν ξερουμε ολοι ποσο βλαμενος και ηλιθιος ειναι,καθεται και λεει να κατσω σπιτι μου εγω αμα ειναι να το παιζω και να μη τελειωνω μεσα,επειδη ετυχε καποιες φορες να τελειωσω με μαλακια δε σημαινει πως δε εχω χυσει και μεσα,το ιδιο ειναι ρε ασχετε να γαμας γκομενα και το ιδιο ειναι να καθεσαι σπιτι σου?ζωον εε ζωον,λυπαμαι ρε κλαιν μαιν ακομα και τις ιεροδουλες που σου καθονται γιατι εξωμπουρδελιακες γκομενες με τιποτα τετοιος παπαρας που εισαι,ειναι και ο κουλουρακιας χαζος αλλα εσυ ρε κλαιν μαιν εισαι μεγαλος κοπανος.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom