Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.756
Κριτικές
11
Like
13.882
Πόντοι
3.246
Πρόσεξε τι θα βγάλεις :alivedick:

@maradona7 Η Αλέξα είναι κοντά στις φωτογραφίες που έχει με τα μαύρα εσώρουχα, γιατί εκεί φαίνεται πολύ τσοντομιλφίδιο.
Την Αλίσα την έχω δει, αλλά είχα διαβάσει και από άλλους ότι είναι τυπική η φάση. Κρίμα.
Θα βγαλω φωτογραφια εκπληξη :2funny: :erection:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
912
Κριτικές
48
Like
4.731
Πόντοι
2.836
Ποιά είναι αυτή η Σουηδέζα στο Κασσάνδρας 6;
https://*****/en/StudioWorker/7543-Marilyn Monroe
την έχω δει μια φορά στο σαλόνι. Είναι ψηλή κοπέλα, λεπτή χωρίς να είναι σκίννυ, πρόσωπο όπως το βλέπεις, νομίζω οι φωτογραφίες και το βίντεο στο σάιτ λένε την αλήθεια.
Το ύφος της στο σαλόνι αν θυμάμαι καλά ήταν ντεμί, δηλ. ούτε σε έφτιαχνε να μπεις δωμάτιο τρέχοντας, ούτε όμως μπλαζέ/αδιάφορο. Άγνωστο βέβαια πώς φέρεται στο δωμάτιο.
Κάποιος έχει γράψει παλιότερα ότι είναι ισραηλινο-σουηδέζα.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Ποιά είναι αυτή η Σουηδέζα στο Κασσάνδρας 6;
https://*****/en/StudioWorker/7543-Marilyn Monroe
Άσε μας ρε Κουλούρ! Τώρα την πήρες χαμπάρι? Πρέπει να κλείνει χρόνο αυτή την εποχή! Πολύ λίγα έχουν γραφτεί για αυτήν. Σκέφτεσαι να τη δοκιμάσεις? Η πάλι θα πας στην Κ?:grin:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.907
Κριτικές
18
Like
15.658
Πόντοι
4.546
Ποιά είναι αυτή η Σουηδέζα στο Κασσάνδρας 6;
https://*****/en/StudioWorker/7543-Marilyn Monroe
Καλό σώμα(πάει καιρός που την πήρα) και κωλάρα στα 4, τυπικό μεν στουντιακό πρόγραμμα.

Από ότι θυμάμαι, εμένα με είχαν ξενερώσει αρκετά οι προσποιητές φωνές της(μιλάμε έκανε αχ, αχ σε κάθε μου διείσδυση, νόμιζα ότι με δούλευε επίτηδες. Αμέτοχη στο μαμήσι, τουλάχιστον όταν την έστησα στα τέσσερα και άνοιξα πυρ κατά ρυπάς, δεν έκλεψε ή τραβήχτηκε, και τελείωσα δυνατά στην κωλάρα της) .
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Άσε μας ρε Κουλούρ! Τώρα την πήρες χαμπάρι? Πρέπει να κλείνει χρόνο αυτή την εποχή! Πολύ λίγα έχουν γραφτεί για αυτήν. Σκέφτεσαι να τη δοκιμάσεις? Η πάλι θα πας στην Κ?:grin:
Δύο φορές την έχω δει, μια πέρυσι το φθινόπωρο στο l'amour όπου σαλονάρισε γρήγορα και δεν πρόλαβα καλά καλά να τη δω και άλλη μια φορά την περασμένη άνοιξη στο Κασ6 όπου ήταν στο δωμάτιο με πελάτη και την περίμενα μαζί με έναν άλλο τύπο σαλόνι, ακούγοντας τα αχ βαχ της πουτάνας από το δωμάτιο. Μετά από λίγα λεπτά η Μέριλιν βγήκε από το δωμάτιο γυμνή κρατώντας τα εσώρουχά της, με ύφος κάβλας και αποχαύνωσης. Ωραίο κορμί, στη φάτσα και το στυλ μου θύμισε κάπως τη Ζανέτ των Γερμανών. Ο τύπος στον άλλο καναπέ πλήρωσε και μπήκε. Εγώ αποχώρησα, δεν θυμάμαι γιατί, πάντως μου άρεσε.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.756
Κριτικές
11
Like
13.882
Πόντοι
3.246

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Στα προγράμματα εδώ και πολύ καιρό δεν την εβλεπα καθολου. Μήπως εκάνε γκεστ εμφανίσεις και τώρα ξαναγυρισε;
Είναι το ίδιο σταθερή με την Κ. στις βάρδιες εδώ και ένα χρόνο, αλλά όπως ήδη έγραψα πολύ λίγα έχουν γραφτεί γι'αυτήν.
 

Stefanos the grait

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
111
Κριτικές
59
Like
913
Πόντοι
1.061
Καλησπέρα στην παρεα.
Προσφατα σε επισκεψη μου στο Κασσανδρας 3 ισογειο συναντησα μια μαυρη γαζελα με ονομα Σερλοκ απο την Βολιβια-Βενεζουελα δεν θυμαμαι.
Το κορμι της εκπλητικο με υψος γυρω στο 1.70, τα ποδια της φανταστικα, γραμωμενη πλατη με κωλαρα ολοστρογκυλη να κοιταει τον ουρανο. Γλυκεια κ ομορφη στο προσωπο.
Εψαξα για κριτικες αλλα δυστυχως δεν βρηκα κατι.
Αν εχει καποιος εμπειρια με την κοπελα ας την μοιραστει μαζι μας.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.273
Κριτικές
19
Like
9.177
Πόντοι
9.095
Καλησπέρα στην παρεα.
Προσφατα σε επισκεψη μου στο Κασσανδρας 3 ισογειο συναντησα μια μαυρη γαζελα με ονομα Σερλοκ απο την Βολιβια-Βενεζουελα δεν θυμαμαι.
Το κορμι της εκπλητικο με υψος γυρω στο 1.70, τα ποδια της φανταστικα, γραμωμενη πλατη με κωλαρα ολοστρογκυλη να κοιταει τον ουρανο. Γλυκεια κ ομορφη στο προσωπο.
Εψαξα για κριτικες αλλα δυστυχως δεν βρηκα κατι.
Αν εχει καποιος εμπειρια με την κοπελα ας την μοιραστει μαζι μας.
Μήπως Σαρλοτ;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.907
Κριτικές
18
Like
15.658
Πόντοι
4.546
Γνωριμία με την Κάτια, Κασσάνδρας 8γ.
Ευγενική η κυρία της υποδοχής.
Κάτια λοιπόν: Κουκλίτσα νεαρή, όμορφη με ματαρες, ψηλή, εντυπωσιακή.
Πολύ ευγενική , ήρεμη και σίγουρη για τον εαυτό της, ξέρει πως ξεχωρίζει.
Είχα μια υπέροχη συνεδρία, αλλά όλα τα καλά τελειώνουν κάποια στιγμή, δυστυχώς.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Κατάλαβα γιατί δεν την έβλεπα στο πρόγραμμα τόσο καιρό. Εγώ είμαι της πρωινής βάρδιας. Κοιτούσα μόνο το πρωινό πρόγραμμα. Αυτή δουλεύει βράδυ.
Πρωϊ δούλευε τόσο καιρό! Τώρα άλλαξε! Είσαι αδιάβαστος!:2funny::confused:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.907
Κριτικές
18
Like
15.658
Πόντοι
4.546
Τότε τυφλώθηκα. Απ τον έρωτα. Μόνο μια κοιτουσα
Ρε φίλε σε καταλαβαίνω. Φυσικά το έχει καταλάβει και η Κ, ότι είσαι τρελός για αυτήν, δεν αμφιβάλλω. Αλλά, χαζό δεν είσαι, νομίζω ότι καταλαβαίνεις και μόνος σου ότι δεν βγάζει πουθενά όλο αυτό, απλά για όσο κρατήσει, σωστά; Μην με παρεξηγείς τύπε μου, ΧΑΙΡΟΜΑΙ που περνάς όμορφα και το ευχαριστιέσαι, απλές ερωτήσεις κάνω.

Σκέψου όμως λίγο: αν αύριο η Κ φύγει για την χώρα της, άλλη χώρα, ή απλά σταματήσει αυτήν δουλειά, ΕΣΥ τι θα κάνεις; Θα τρελαθείς, θα βάλεις τέρμα, τι ακριβώς; Έχεις κάποοιο μέλλον μαζί της; ΟΧΙ, το κάνει για τα χρήματα και τίποτα άλλο, έτσι βλέπει τους πελάτες στην τελική, είτε σε συμπαθεί είτε όχι, για αυτήν είσαι χρήμα και αποκλείεται να της δώσεις τα χρήματα που βγάζει για να έρθει μαζί σου.

Ακόμα και να ήταν τρελή για εσένα και να τα παρατούσε όλα να ζήσει μια ζωή με λιγότερα χρήματα(από τα χιλιάδες που βγάζει) , εσύ θα μπορούσες να ξεχάσεις τα πάντα για το παρελθόν της και να την αποδεχτείς χωρίς φόβο και πάθος;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.756
Κριτικές
11
Like
13.882
Πόντοι
3.246
Ρε φίλε σε καταλαβαίνω. Φυσικά το έχει καταλάβει και η Κ, ότι είσαι τρελός για αυτήν, δεν αμφιβάλλω. Αλλά, χαζό δεν είσαι, νομίζω ότι καταλαβαίνεις και μόνος σου ότι δεν βγάζει πουθενά όλο αυτό, απλά για όσο κρατήσει, σωστά; Μην με παρεξηγείς τύπε μου, ΧΑΙΡΟΜΑΙ που περνάς όμορφα και το ευχαριστιέσαι, απλές ερωτήσεις κάνω.

Σκέψου όμως λίγο: αν αύριο η Κ φύγει για την χώρα της, άλλη χώρα, ή απλά σταματήσει αυτήν δουλειά, ΕΣΥ τι θα κάνεις; Θα τρελαθείς, θα βάλεις τέρμα, τι ακριβώς; Έχεις κάποοιο μέλλον μαζί της; ΟΧΙ, το κάνει για τα χρήματα και τίποτα άλλο, έτσι βλέπει τους πελάτες στην τελική, είτε σε συμπαθεί είτε όχι, για αυτήν είσαι χρήμα και αποκλείεται να της δώσεις τα χρήματα που βγάζει για να έρθει μαζί σου.

Ακόμα και να ήταν τρελή για εσένα και να τα παρατούσε όλα να ζήσει μια ζωή με λιγότερα χρήματα(από τα χιλιάδες που βγάζει) , εσύ θα μπορούσες να ξεχάσεις τα πάντα για το παρελθόν της και να την αποδεχτείς χωρίς φόβο και πάθος;
Μη του λες τετοια γιατι περσι που ειχε εξαφανιστει η Κ τα χε βαψει μαυρα και ανυπομονουσε ποτε θα γυρισει και αν θα γυρισει :2funny:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ακόμα και να ήταν τρελή για εσένα και να τα παρατούσε όλα να ζήσει μια ζωή με λιγότερα χρήματα(από τα χιλιάδες που βγάζει) , εσύ θα μπορούσες να ξεχάσεις τα πάντα για το παρελθόν της και να την αποδεχτείς χωρίς φόβο και πάθος;
Η απάντηση είναι Ν Α Ι :2funny::2funny:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.907
Κριτικές
18
Like
15.658
Πόντοι
4.546
Η απάντηση είναι Ν Α Ι :2funny::2funny:
Τα ζητήματα της καρδιάς και της ψυχικής αρμονίας - υγείας, είναι πολύ σημαντικά. Είναι απίστευτο πόση επίδραση μπορεί να έχουν στο μυαλό και στην καρδιά, ακόμη και του εμπειρότερου μπουρδελιάρη(που νομίζει ότι παίζει τις γυναίκες στα δάκτυλα, όλοι έχουν τον μάστορά τους)
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Τα ζητήματα της καρδιάς και της ψυχικής αρμονίας - υγείας, είναι πολύ σημαντικά. Είναι απίστευτο πόση επίδραση μπορεί να έχουν στο μυαλό και στην καρδιά, ακόμη και του εμπειρότερου μπουρδελιάρη(που νομίζει ότι παίζει τις γυναίκες στα δάκτυλα, όλοι έχουν τον μάστορά τους)
Του έχει φάει το μυαλό. Είναι το ναρκωτικό του....!!! :kissass::kissass:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom