Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
942
Κριτικές
48
Like
4.825
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα παιδιά! Είμαι νέος στον χώρο και είπα να ξεκινήσω από studio με προτροπή φίλων, επειδή όντως σε τσάρκα έχει κορίτσια φωτιά! Με εντυπωσίασε μια Αναστασία στο Κασσανδρας 8γ, Ελληνίδα κιόλας αλλά επειδή δεν θέλω να περάσω άσχημα, την έχει πάρει κανείς; Αξίζει το 50ρικο;
με κάθε επιφύλαξη γιατί δεν την έχω δει ούτε καν στο σαλόνι: σ' αυτό εδώ το σάιτ δεν έχει καθόλου κριτικές. Στο άλλο σάιτ, που δίνει ενημέρωση για τις βάρδιες, έχει κάποια καλά σχόλια. Υπόψη όμως ότι εκεί ανεβάζουν ΜΟΝΟ τις καλές κριτικές.
Ισχύει κι αυτό που λέει ο σύντροφος παραπάνω. Άπαξ και σου άρεσε στο σαλόνι, δοκίμασε.
Στο κάτω-κατω, μόνο μέσα στο δωμάτιο είναι η ώρα της αλήθειας με την κάθε κοπέλα, ότι κι αν έχεις ακούσει από άλλους.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
11
Like
14.067
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα παιδιά! Είμαι νέος στον χώρο και είπα να ξεκινήσω από studio με προτροπή φίλων, επειδή όντως σε τσάρκα έχει κορίτσια φωτιά! Με εντυπωσίασε μια Αναστασία στο Κασσανδρας 8γ, Ελληνίδα κιόλας αλλά επειδή δεν θέλω να περάσω άσχημα, την έχει πάρει κανείς; Αξίζει το 50ρικο;
Η αναστασια δουλευει στο 8α και οχι στο 8γ και δεν ειναι και καμια της προκοπης που την ειδα , τωρα απο υπηρεσιες δεν ξερω
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
11
Like
14.067
Πόντοι
3.246
Ερώτηση κρίσεως. Ο @vakhus δεν είναι αυτός που ρώταγε πριν κανένα μήνα πόσο πάει το μαλλί σε στούντιο και αν ανοίγουν τα παράθυρα μην κολλησει κορώνα;
Ρε μην καθεσαι και μαλωνεις για την λεγαμενη :2funny:
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Καλησπερα μάγκες βλέπω ότι υποτίθεται τώρα κας 8 Γ δπυλευει η κατια! Ξέρει κάποιος αν ισχύει να μην κατεβαίνω τσάμπα;
 

KostasJust

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά, θα την πάρω και θα ενημερώσω με τις εντυπώσεις μου
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.244
Κριτικές
167
Like
84.940
Πόντοι
46.423

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.339
Πόντοι
24.571
Περασμα απογευματινο με Αλισα απο αριστοτελους 6 . Ευκολο παρκαρισμα κοντα στο στουντιο και αφου περιμενα λιγο γιατι ηταν σε προγραμμα ( δουλευε μαζι με Αλεξα ) εμφανιστηκε στο σαλονι αρκετα μαυρισμενη με σεξι κοκκινα εσωρουχα που τονιζαν εντονα το μπουστο και μεγαλο χαμογελο ( αυτο το κορδονακι στο σουτιεν μολις γυρισε πλατη κινητοποιησε αμεσα τους αισθητηρες μου δε ξερω γιατι ) . Αφου εδωσα το πορτοκαλι παραβολο , η ξανθια τσατσα με εστειλε στον οροφο στο δωματιο 1 που ειναι αρκετα πιο ευρυχωρο σε σχεση με το 2 , ολιγον αστρωτο κρεβατι με πετσετα και παντοφλες μιας χρησης εντος του δωματιου στη πολυθρονα στη γωνια και επιτοιχιος καλογερος ανωθεν αυτης οπου κρεμασα τα ρουχα μου .Το a/c στο σαλονι και στο δωματιο στους 22 οποτε η δροσια ηταν εντονη σε ολους τους χωρους .

Δεν ειναι αγνωστη η Αλισα , κοντουλα πολυ με ωραιο ζουμερο κορμι χωρις περιττα κιλα , στητο φυσικο 3αρι στηθος , θηλυκες καμπυλες με μικρη λεκανη με καποια ανεπαισθητα ψωμακια στα κωλομερια αλλα πολυ ωραιο κωλο παρ ολα αυτα ειδικα οταν τον τουρλωνει φαινεται τουμπανο ( στα 4 δε φαινονται αυτα τα λιγα ψωμακια καθολου ) , ισιο μελαχρινο μαλλι μεχρι τους ωμους και το μονο που με ξενερωσε προσωπικα ειναι τα πειραγμενα χειλη που χαλανε αρκετα το προσωπο . Ενω εχει ωραιο προσωπο η πλαστικη αυτη προδιδει την ηλικια της η οποια εκτιμω θα φαινοταν μικροτερη αν δε την ειχε κανει γιατι εχει σφιχτο κορμι ( γυρω στα 31-32 την εκοψα )

Λιγα σοσιαλ για την εποχη που δουλευε στριπερ στη συμπρωτευουσα , το σκυλι της και τις διακοπες και περασμα στο παρασυνθημα . Στο σεξακι να πω οτι απογευτηκα σε μεγαλο βαθμο γιατι δε μ αφησε να τη χαρω και ηταν αρκετα διεκπεραιωτικη . Γλειψιμο στις ρωγες δε μ αφησε παρα μονο ετριβε τα στηθη της στο πεος μου για να με διεγειρει στην αρχη και γυρισε reverse cow για να βλεπω τη κωλαρα της ενω τριβοταν στη πουτσα μου . Δαχτυλα επισης δεν εδειξε προθυμη να δεχτει αν και δεν επεμεινα . Αφου ειχα ηδη καβλωσει πολυ , την εστησα ιεραποστολικο και μετα κοπανημα στα 4 οπου ηρθε το τελος στο λαστιχο εχοντας τη κωλαρα της ως παρηγορια οτι δε πηγε στραφι το σεξακι . Η πιπα μετρια με λιγο δοντι , κατωτερη των προσδοκιων απο μια εμπειρη στο χωρο , οι υπολοιπες υπηρεσιες τυπικες και λιγο ψεκαστε , σκουπιστε , τελειωσατε .

Εν γενει θα λεγα στο 50 αρι δεν αξιζει , αν τωρα σε μεγαλυτερο προγραμμα ξεδιπλωνεται δε το γνωριζω , προσωπικα με καβλωσε σα παρουσια αλλα δε τη χαρηκα οπως θα ηθελα με εξαιρεση τη θεα της κωλαρας στα 4 . Οι κοφτες που μου βαλε ηταν αποτρεπτικοι για να χαρακτηρισω πετυχημενη τη συναντηση οποτε δε θα τη ξανασυναντησω


20220904_182045.jpg
20220904_181924.jpg
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.971
Κριτικές
14
Like
3.900
Πόντοι
2.777
Περασμα απογευματινο με Αλισα απο αριστοτελους 6 . Ευκολο παρκαρισμα κοντα στο στουντιο και αφου περιμενα λιγο γιατι ηταν σε προγραμμα ( δουλευε μαζι με Αλεξα ) εμφανιστηκε στο σαλονι αρκετα μαυρισμενη με σεξι κοκκινα εσωρουχα που τονιζαν εντονα το μπουστο και μεγαλο χαμογελο ( αυτο το κορδονακι στο σουτιεν μολις γυρισε πλατη κινητοποιησε αμεσα τους αισθητηρες μου δε ξερω γιατι ) . Αφου εδωσα το πορτοκαλι παραβολο , η ξανθια τσατσα με εστειλε στον οροφο στο δωματιο 1 που ειναι αρκετα πιο ευρυχωρο σε σχεση με το 2 , ολιγον αστρωτο κρεβατι με πετσετα και παντοφλες μιας χρησης εντος του δωματιου στη πολυθρονα στη γωνια και επιτοιχιος καλογερος ανωθεν αυτης οπου κρεμασα τα ρουχα μου .Το a/c στο σαλονι και στο δωματιο στους 22 οποτε η δροσια ηταν εντονη σε ολους τους χωρους .

Δεν ειναι αγνωστη η Αλισα , κοντουλα πολυ με ωραιο ζουμερο κορμι χωρις περιττα κιλα , στητο φυσικο 3αρι στηθος , θηλυκες καμπυλες με μικρη λεκανη με καποια ανεπαισθητα ψωμακια στα κωλομερια αλλα πολυ ωραιο κωλο παρ ολα αυτα ειδικα οταν τον τουρλωνει φαινεται τουμπανο ( στα 4 δε φαινονται αυτα τα λιγα ψωμακια καθολου ) , ισιο μελαχρινο μαλλι μεχρι τους ωμους και το μονο που με ξενερωσε προσωπικα ειναι τα πειραγμενα χειλη που χαλανε αρκετα το προσωπο . Ενω εχει ωραιο προσωπο η πλαστικη αυτη προδιδει την ηλικια της η οποια εκτιμω θα φαινοταν μικροτερη αν δε την ειχε κανει γιατι εχει σφιχτο κορμι ( γυρω στα 31-32 την εκοψα )

Λιγα σοσιαλ για την εποχη που δουλευε στριπερ στη συμπρωτευουσα , το σκυλι της και τις διακοπες και περασμα στο παρασυνθημα . Στο σεξακι να πω οτι απογευτηκα σε μεγαλο βαθμο γιατι δε μ αφησε να τη χαρω και ηταν αρκετα διεκπεραιωτικη . Γλειψιμο στις ρωγες δε μ αφησε παρα μονο ετριβε τα στηθη της στο πεος μου για να με διεγειρει στην αρχη και γυρισε reverse cow για να βλεπω τη κωλαρα της ενω τριβοταν στη πουτσα μου . Δαχτυλα επισης δεν εδειξε προθυμη να δεχτει αν και δεν επεμεινα . Αφου ειχα ηδη καβλωσει πολυ , την εστησα ιεραποστολικο και μετα κοπανημα στα 4 οπου ηρθε το τελος στο λαστιχο εχοντας τη κωλαρα της ως παρηγορια οτι δε πηγε στραφι το σεξακι . Η πιπα μετρια με λιγο δοντι , κατωτερη των προσδοκιων απο μια εμπειρη στο χωρο , οι υπολοιπες υπηρεσιες τυπικες και λιγο ψεκαστε , σκουπιστε , τελειωσατε .

Εν γενει θα λεγα στο 50 αρι δεν αξιζει , αν τωρα σε μεγαλυτερο προγραμμα ξεδιπλωνεται δε το γνωριζω , προσωπικα με καβλωσε σα παρουσια αλλα δε τη χαρηκα οπως θα ηθελα με εξαιρεση τη θεα της κωλαρας στα 4 . Οι κοφτες που μου βαλε ηταν αποτρεπτικοι για να χαρακτηρισω πετυχημενη τη συναντηση οποτε δε θα τη ξανασυναντησω


20220904_182045.jpg
20220904_181924.jpg
πίπα σου πήρε ενώ ήταν στο πλάϊ στα 4 με διπλωμένα τα πόδια της το ένα πάνω στο άλλο; (αναρωτιέμαι αν έχει αλλάξει το στυλ της)
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
εχουνε γεμισει τα μαγαζα με οτι ναναι απο βενεζουλα κολομβια και γυρω χωριά.Ρε που τις βρισκουνε ολες αυτες ηθελα ναξερα. Πανε σαν επισκεπτες και φερνουν ποτανες? Η μηπως εχουν καποιο γραφειο που αναλαμβανει τετοιες δουλειες και αν ειναι ετσι ποιος ο τροπος επιλογης κοριτσιων?Αυτες οι χωρες εχουν και ομορφες κοπελες καλλονες. Ρε τι κατιμας ειναι αυτος
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
157
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
21
Περασμα απογευματινο με Αλισα απο αριστοτελους 6 . Ευκολο παρκαρισμα κοντα στο στουντιο και αφου περιμενα λιγο γιατι ηταν σε προγραμμα ( δουλευε μαζι με Αλεξα ) εμφανιστηκε στο σαλονι αρκετα μαυρισμενη με σεξι κοκκινα εσωρουχα που τονιζαν εντονα το μπουστο και μεγαλο χαμογελο ( αυτο το κορδονακι στο σουτιεν μολις γυρισε πλατη κινητοποιησε αμεσα τους αισθητηρες μου δε ξερω γιατι ) . Αφου εδωσα το πορτοκαλι παραβολο , η ξανθια τσατσα με εστειλε στον οροφο στο δωματιο 1 που ειναι αρκετα πιο ευρυχωρο σε σχεση με το 2 , ολιγον αστρωτο κρεβατι με πετσετα και παντοφλες μιας χρησης εντος του δωματιου στη πολυθρονα στη γωνια και επιτοιχιος καλογερος ανωθεν αυτης οπου κρεμασα τα ρουχα μου .Το a/c στο σαλονι και στο δωματιο στους 22 οποτε η δροσια ηταν εντονη σε ολους τους χωρους .

Δεν ειναι αγνωστη η Αλισα , κοντουλα πολυ με ωραιο ζουμερο κορμι χωρις περιττα κιλα , στητο φυσικο 3αρι στηθος , θηλυκες καμπυλες με μικρη λεκανη με καποια ανεπαισθητα ψωμακια στα κωλομερια αλλα πολυ ωραιο κωλο παρ ολα αυτα ειδικα οταν τον τουρλωνει φαινεται τουμπανο ( στα 4 δε φαινονται αυτα τα λιγα ψωμακια καθολου ) , ισιο μελαχρινο μαλλι μεχρι τους ωμους και το μονο που με ξενερωσε προσωπικα ειναι τα πειραγμενα χειλη που χαλανε αρκετα το προσωπο . Ενω εχει ωραιο προσωπο η πλαστικη αυτη προδιδει την ηλικια της η οποια εκτιμω θα φαινοταν μικροτερη αν δε την ειχε κανει γιατι εχει σφιχτο κορμι ( γυρω στα 31-32 την εκοψα )

Λιγα σοσιαλ για την εποχη που δουλευε στριπερ στη συμπρωτευουσα , το σκυλι της και τις διακοπες και περασμα στο παρασυνθημα . Στο σεξακι να πω οτι απογευτηκα σε μεγαλο βαθμο γιατι δε μ αφησε να τη χαρω και ηταν αρκετα διεκπεραιωτικη . Γλειψιμο στις ρωγες δε μ αφησε παρα μονο ετριβε τα στηθη της στο πεος μου για να με διεγειρει στην αρχη και γυρισε reverse cow για να βλεπω τη κωλαρα της ενω τριβοταν στη πουτσα μου . Δαχτυλα επισης δεν εδειξε προθυμη να δεχτει αν και δεν επεμεινα . Αφου ειχα ηδη καβλωσει πολυ , την εστησα ιεραποστολικο και μετα κοπανημα στα 4 οπου ηρθε το τελος στο λαστιχο εχοντας τη κωλαρα της ως παρηγορια οτι δε πηγε στραφι το σεξακι . Η πιπα μετρια με λιγο δοντι , κατωτερη των προσδοκιων απο μια εμπειρη στο χωρο , οι υπολοιπες υπηρεσιες τυπικες και λιγο ψεκαστε , σκουπιστε , τελειωσατε .

Εν γενει θα λεγα στο 50 αρι δεν αξιζει , αν τωρα σε μεγαλυτερο προγραμμα ξεδιπλωνεται δε το γνωριζω , προσωπικα με καβλωσε σα παρουσια αλλα δε τη χαρηκα οπως θα ηθελα με εξαιρεση τη θεα της κωλαρας στα 4 . Οι κοφτες που μου βαλε ηταν αποτρεπτικοι για να χαρακτηρισω πετυχημενη τη συναντηση οποτε δε θα τη ξανασυναντησω


20220904_182045.jpg
Η Αλίσα είναι καλή για αναπληρωματική λύση,αν δεν βρίσκεις τα στανταρακια ή κάτι καινούργιο που να κινεί το ενδιαφέρον.
Εγώ την προτιμάω στο ισπανικό που κάνει με το ωραίο στήθος της.
Αλλά,υπάρχει μια ελαφρά ξενέρα λόγω τυπικούρας.
Προσωπικά,δεν με έχει απογοητεύσει ούτε με έχει ξετρελάνει.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
11
Like
14.067
Πόντοι
3.246
Περασμα απογευματινο με Αλισα απο αριστοτελους 6 . Ευκολο παρκαρισμα κοντα στο στουντιο και αφου περιμενα λιγο γιατι ηταν σε προγραμμα ( δουλευε μαζι με Αλεξα ) εμφανιστηκε στο σαλονι αρκετα μαυρισμενη με σεξι κοκκινα εσωρουχα που τονιζαν εντονα το μπουστο και μεγαλο χαμογελο ( αυτο το κορδονακι στο σουτιεν μολις γυρισε πλατη κινητοποιησε αμεσα τους αισθητηρες μου δε ξερω γιατι ) . Αφου εδωσα το πορτοκαλι παραβολο , η ξανθια τσατσα με εστειλε στον οροφο στο δωματιο 1 που ειναι αρκετα πιο ευρυχωρο σε σχεση με το 2 , ολιγον αστρωτο κρεβατι με πετσετα και παντοφλες μιας χρησης εντος του δωματιου στη πολυθρονα στη γωνια και επιτοιχιος καλογερος ανωθεν αυτης οπου κρεμασα τα ρουχα μου .Το a/c στο σαλονι και στο δωματιο στους 22 οποτε η δροσια ηταν εντονη σε ολους τους χωρους .

Δεν ειναι αγνωστη η Αλισα , κοντουλα πολυ με ωραιο ζουμερο κορμι χωρις περιττα κιλα , στητο φυσικο 3αρι στηθος , θηλυκες καμπυλες με μικρη λεκανη με καποια ανεπαισθητα ψωμακια στα κωλομερια αλλα πολυ ωραιο κωλο παρ ολα αυτα ειδικα οταν τον τουρλωνει φαινεται τουμπανο ( στα 4 δε φαινονται αυτα τα λιγα ψωμακια καθολου ) , ισιο μελαχρινο μαλλι μεχρι τους ωμους και το μονο που με ξενερωσε προσωπικα ειναι τα πειραγμενα χειλη που χαλανε αρκετα το προσωπο . Ενω εχει ωραιο προσωπο η πλαστικη αυτη προδιδει την ηλικια της η οποια εκτιμω θα φαινοταν μικροτερη αν δε την ειχε κανει γιατι εχει σφιχτο κορμι ( γυρω στα 31-32 την εκοψα )

Λιγα σοσιαλ για την εποχη που δουλευε στριπερ στη συμπρωτευουσα , το σκυλι της και τις διακοπες και περασμα στο παρασυνθημα . Στο σεξακι να πω οτι απογευτηκα σε μεγαλο βαθμο γιατι δε μ αφησε να τη χαρω και ηταν αρκετα διεκπεραιωτικη . Γλειψιμο στις ρωγες δε μ αφησε παρα μονο ετριβε τα στηθη της στο πεος μου για να με διεγειρει στην αρχη και γυρισε reverse cow για να βλεπω τη κωλαρα της ενω τριβοταν στη πουτσα μου . Δαχτυλα επισης δεν εδειξε προθυμη να δεχτει αν και δεν επεμεινα . Αφου ειχα ηδη καβλωσει πολυ , την εστησα ιεραποστολικο και μετα κοπανημα στα 4 οπου ηρθε το τελος στο λαστιχο εχοντας τη κωλαρα της ως παρηγορια οτι δε πηγε στραφι το σεξακι . Η πιπα μετρια με λιγο δοντι , κατωτερη των προσδοκιων απο μια εμπειρη στο χωρο , οι υπολοιπες υπηρεσιες τυπικες και λιγο ψεκαστε , σκουπιστε , τελειωσατε .

Εν γενει θα λεγα στο 50 αρι δεν αξιζει , αν τωρα σε μεγαλυτερο προγραμμα ξεδιπλωνεται δε το γνωριζω , προσωπικα με καβλωσε σα παρουσια αλλα δε τη χαρηκα οπως θα ηθελα με εξαιρεση τη θεα της κωλαρας στα 4 . Οι κοφτες που μου βαλε ηταν αποτρεπτικοι για να χαρακτηρισω πετυχημενη τη συναντηση οποτε δε θα τη ξανασυναντησω


20220904_182045.jpg
20220904_181924.jpg
Εχει γεμισει το νημα φωτορεπορτερ θα βγαλω και γω φωτο ετσι για το γαμωτο :2funny:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
11
Like
14.067
Πόντοι
3.246
Ρε συ @claimain επειδη ειδα ελεγες οτι δεν ανεβαινουν οι κριτικες εγω οσες φορες εχω βαλει ανεβαινει κατευθειαν
μολις εβαλα μια κριτικη
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Ρε συ @claimain επειδη ειδα ελεγες οτι δεν ανεβαινουν οι κριτικες εγω οσες φορες εχω βαλει ανεβαινει κατευθειαν
μολις εβαλα μια κριτικη
ΕΧΘΕς ειχα βαλει την κριτικη και ο διαχειρηστης μουστειλε μυνημα για καποιο λαθος που ειχα κανει στο μαγαζι. Το απογευμα την ξαναεφτιαξα και ανεβηκε πριν ωρα,
Γενικα δε μου τις ανεβαζουν γρηγορα αμεσα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Θα επρεπε να εχουν κατι αυτοματοποιημενο να περνα τις κριτικες στο δεκαλεπτο αν οχι επι τοπου. Ανταυφτου υπαρχει ενας ανθρωπος που οταν ειναι μεσα τις διαβαζει κτλ κτλ κτλ
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
αυτος ειναι και ενας σοβαρος λογος μαζι με κατι αλλα που ειχα σταματησει γενικα να γραφω οχι μονο κριτικες
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Εχει γεμισει το νημα φωτορεπορτερ θα βγαλω και γω φωτο ετσι για το γαμωτο :2funny:
Πρόσεξε τι θα βγάλεις :alivedick:

@maradona7 Η Αλέξα είναι κοντά στις φωτογραφίες που έχει με τα μαύρα εσώρουχα, γιατί εκεί φαίνεται πολύ τσοντομιλφίδιο.
Την Αλίσα την έχω δει, αλλά είχα διαβάσει και από άλλους ότι είναι τυπική η φάση. Κρίμα.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
942
Κριτικές
48
Like
4.825
Πόντοι
2.836
Πρόσεξε τι θα βγάλεις :alivedick:

@maradona7 Η Αλέξα είναι κοντά στις φωτογραφίες που έχει με τα μαύρα εσώρουχα, γιατί εκεί φαίνεται πολύ τσοντομιλφίδιο.
Την Αλίσα την έχω δει, αλλά είχα διαβάσει και από άλλους ότι είναι τυπική η φάση. Κρίμα.
η πλάκα είναι δε ότι μια φορά είδα την Αλίσα στο σαλόνι, μαζί με μια άλλη κοπέλα που δεν θυμάμαι το όνομά της - πιο καινούρια στο μαγαζί πάντως - και ήταν με διαφορά η πιο χαμογελαστή και ευδιάθετη από τις δυο, δεν σε προϊδέαζε για τυπικούρα.
Προφανώς είναι μέχρι να δώσεις το τίμημα και να μπεις δωμάτιο...
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.230
Πόντοι
786
Η Αλίσα είναι καύλα αλλά φειδωλή
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom