Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

xoulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις να μου πει, αν η MADONNA απο βριλισσου θα ξαναδουλεψει ή σταματησε ?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ξερει κανεις να μου πει, αν η MADONNA απο βριλισσου θα ξαναδουλεψει ή σταματησε ?
Ποιος ξέρει?  :think:

Κάποια στιγμή ίσως ξαναξεκινήσει την περιοδεία της! Μόλις τα μαρουλόφυλλα φαγωθούν...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ποιος ξέρει?  :think:

Κάποια στιγμή ίσως ξαναξεκινήσει την περιοδεία της! Μόλις τα μαρουλόφυλλα φαγωθούν...  :2funny: :2funny: :2funny:
ε τι στο διαολο...
ποσα να προλαβε να μαζεψει πια... δεν δουλευε και τοσο καιρο!

απο οσο γνωριζω δηλαδη.. :rolleyes:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ηθελε να αλλαξει κουρτινες, μαζεψε, τωρα τις καμαρωνει.

Ξερω ομως οτι θελει και τραπεζαρια καινουρια, οποτε να ειστε ετοιμοι!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Αληθεια, προχθες περασα απο βριλ 57 να δω την Ντανα στις 12 (ετσι ελεγε το πργρμα), ειπα κι εγω μηπως ειναι η Μαντονα- Μαντανα- Ντανα! Τελικα το προγραμμα πουτανα! ηταν η Ειρηνη, ψηλη, καστανη με μαλλια ως τους ωμους, συμπαθητικο προσωπο, μαλλον μικρο στηθος αλλα ποδια καθαροαιμου. Ξερει κανεις?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αφου δεν τα διορθωνει η Κα Λιτσα ας τα διορθωσω εγω !!!


Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - (Κατερινα) Λιζα - Ιρενα
Κασσανδρας 6: Μελινα - (Λιζα) Κατια - Νικολ
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Αφου δεν τα διορθωνει η Κα Λιτσα ας τα διορθωσω εγω !!!


Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - (Κατερινα) Λιζα - Ιρενα
Κασσανδρας 6: Μελινα - (Λιζα) Κατια - Νικολ

:2funny: :2funny:

δεν παιζεσαι ρε φιλε
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Αληθεια, προχθες περασα απο βριλ 57 να δω την Ντανα στις 12 (ετσι ελεγε το πργρμα), ειπα κι εγω μηπως ειναι η Μαντονα- Μαντανα- Ντανα! Τελικα το προγραμμα πουτανα! ηταν η Ειρηνη, ψηλη, καστανη με μαλλια ως τους ωμους, συμπαθητικο προσωπο, μαλλον μικρο στηθος αλλα ποδια καθαροαιμου. Ξερει κανεις?
Παλιά γνώριμη από οίκο ανοχής...  ;)
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Έπειδή σε μπορώ να βρώ ανάλογο thread (αν υπάρχει) ,θέλω να ρωτήσω ποιές κοπέλες κάνουν το καλύτερο αρχιδογλύψιμο κατά τη γνώμη σας...!!!

:pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Έπειδή σε μπορώ να βρώ ανάλογο thread (αν υπάρχει) ,θέλω να ρωτήσω ποιές κοπέλες κάνουν το καλύτερο αρχιδογλύψιμο κατά τη γνώμη σας...!!!

:pipa1: :pipa1: :pipa1:
Πιστευω πως η Σονια (Λελας Καραγιαννη), Λιντα (Σπ. Πατση 40-Βουλιαγμενης 83), Αννα-Μαρια (απο πολλα μαγαζια), Μαντονα (Βριλησσου 60) και η Αμαντα (Σπ. Πατση 40 - Βριλησσου 36)ειναι οι καλυτερες στην υπηρεσια που ζητας.

Ενδεχομενως να υπαρχουν και αλλες που εγω τουλαχιστον δεν εχω δοκιμασει, ή δεν θυμαμαι τωρα.....
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
μολις γυρισα απο Β36 οπου δουλευε η Λαουρα αρκετα καλες εντυπωσεις μου αφησε αλλα μπορει και καλυτερα πιστευω
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Πιστευω πως η Σονια (Λελας Καραγιαννη), Λιντα (Σπ. Πατση 40-Βουλιαγμενης 83), Αννα-Μαρια (απο πολλα μαγαζια), Μαντονα (Βριλησσου 60) και η Αμαντα (Σπ. Πατση 40 - Βριλησσου 36)ειναι οι καλυτερες στην υπηρεσια που ζητας.

Ενδεχομενως να υπαρχουν και αλλες που εγω τουλαχιστον δεν εχω δοκιμασει, ή δεν θυμαμαι τωρα.....

σωστος.
με μια μικρη διορθωση μονο...
οταν και οποτε εμφανιζεται στην πιατσα η Σασα-Παολα ολα τα αλλα αρχιδογλειψιματα πανε περιπατο...
 

Roken

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Πιστευω πως η Σονια (Λελας Καραγιαννη), Λιντα (Σπ. Πατση 40-Βουλιαγμενης 83), Αννα-Μαρια (απο πολλα μαγαζια), Μαντονα (Βριλησσου 60) και η Αμαντα (Σπ. Πατση 40 - Βριλησσου 36)ειναι οι καλυτερες στην υπηρεσια που ζητας.

Ενδεχομενως να υπαρχουν και αλλες που εγω τουλαχιστον δεν εχω δοκιμασει, ή δεν θυμαμαι τωρα.....

Συμφωνώ μαζί σου για Αννα Μαρία όχι και τόσο (προσωπική γνώμη)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Πλέζουρα καλησπέρα...

κάποιος θερμόαιμος με πολλά ποστάκια μας κάνει τον έξυπνο αλλά δεν λέει να κάνει την ενημέρωση του από την πρωϊνή πουτανότσαρκα του  :2funny: :2funny: :2funny:

αχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχχαχαχχαχαχχαχχαχχαχα
 

Επισκέπτης
Πλέζουρα καλησπέρα...

κάποιος θερμόαιμος με πολλά ποστάκια μας κάνει τον έξυπνο αλλά δεν λέει να κάνει την ενημέρωση του από την πρωϊνή πουτανότσαρκα του  :2funny: :2funny: :2funny:

αχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχχαχαχχαχαχχαχχαχχαχα
ποιον εννοεις παιχτη???
εγω την εκανα σε αλλο θρεντ αλλα οπως ειδα ειναι γνωστη η τανα για τις σπεσιαλ υπηρεσιες της..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom