Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Παίχτες γειά σας...
Μια Κατερίνα απο Πορτογαλία που βλέπω στο athens ladies και δουλεύει στο Τριγγέτα 3 ,την έχει πάρει κανείς..???....Ψάχνω κριτικές αλλά δε βρίσκω τίποτα....
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
θενκς για την πληροφορηση περι Λολιτας, θα ερευνησω.

Σημερα ενω για αλλου ξεκινησα, μια πληροφορια με εφερε στο ευνειδων για να γνωρισω την κινεζα Λιλη, που ηθελα απο καιρο.
Παλι τζιφος! παρακαλω κρατηστε με την αλλη φορα, δεν αντεχω αλλη ηττα.

Αν αυτη ειναι η Λιλη που εχουν πολλοι αναφερθει, τοτε τι να πω, εχω πολυ ψηλοτερα προτυπα.
Κοντουλα, στρογγυλοπροσωπη, συμπαθητικη, ντροπαλη, ειπα να δοκιμασω γιατι γουσταρω ασιατισες. Δεν μιλαει τιποτα και η τσατσα μεσολαβησε λεγοντας οτι δεν χρειαζεται, ξερει τι να κανει! Το σωματακι της εχει ατελειες, και το στηθος της ειναι απογοητευση. Πιπα ατσαλη 30", καβαλημα χωρις βαθυ καθισμα και επαναληψη με θαυμασμο και πονο (μουσαντεν), big...big...προσπαθησα να την φερω σε αλλες στασεις, πιο βαθιες, τιποτα! δεν ελεγε να αλλαξει, η επανερχοταν σε αυτη που ηξερε σε δευτερα. Αλλαζω κι εγω, λωτος, ορθια, (ειναι πουπουλο) και ιεραποστολικο με τα ποδια πανω, πλαγια, ανοιχτα, big παλι, κλειστα ματια και υψισυχνος συριγμος αντι βογγητου! τι κανω λεω, ξεκινησα για ξανθο ρωσικο αλογο και αντ αυτου, παλευω με μικροφτιαγμενη ασιατισα (εχω συναντησει και ασιατισες που κανουν παπαδες).
Θυμηθηκα συναγωνιστη που ειχε πει σε αναλογου μεγεθους ασιατοπουλα το αμιμητο...if i fuck you, i will break you! και τελειωνω γιατι δεν πηγαινε αλλο και ατονουσε το ενδιαφερον μου...αλλη επαναληψη μετα, thumbs up, ξανα και ξανα, προσπαθησε να με ανεβασει!
Οι υπηρεσιες (2 οταν βγηκα!), δεν ειχαν προλαβει να αδειασουν το καλαθι με τον κοπο οσων προηγηθηκαν, φυσικα ουτε να αερισουν αλλα ουτε μπορεσαν να ψωνισουν ενα κρεμοσαπουνο για να κανεις ντους, ειχαν μποντυ λοσιον!
Ευτυχως πηγα με μηχανη, αργα δεν υπαρχει παρκινγκ, ουτε για δειγμα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ναι αμέ! Όποτε θές! Μόνο μην με ρωτήσεις απο τώρα το προγραμμα της άλλης εβδομάδας γιατι δεν έχει βγεί ακόμα! ;)


Υ.Γ1 Αφου δεν βγαίνεις εσυ να πληροφορήσεις το κοινό της ζλάτας, το κάνω εγω!  :grin:

Υ.Γ2 Μετά απο τέτοια πληροφορία πιστέυω οτι χρωστάς μια μπύρα!  :grin:
:2funny:



καλα εγω στο Μελετιου μονο σαμπανιες κερναω :P :P :P :P :P
Συνομοσια μου μυριζει............

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.902
Πόντοι
19.505
θενκς για την πληροφορηση περι Λολιτας, θα ερευνησω.

Σημερα ενω για αλλου ξεκινησα, μια πληροφορια με εφερε στο ευνειδων για να γνωρισω την κινεζα Λιλη, που ηθελα απο καιρο.
Παλι τζιφος! παρακαλω κρατηστε με την αλλη φορα, δεν αντεχω αλλη ηττα.

Αν αυτη ειναι η Λιλη που εχουν πολλοι αναφερθει, τοτε τι να πω, εχω πολυ ψηλοτερα προτυπα.

όχι δεν είναι αυτή η Λιλή που έχει αναφερθεί. Την πήρα κι εγώ χτες και δεν απογοητεύτηκα. Έβαλα κριτική που φυσικά δεν είναι καθόλου αντικειμενική. Πέρασα μια χαρά, αν και έχω όντως υψηλότερα πρότυπα. Αλλά στην αναβροχιά καλο και το χαλάζι.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 15/09  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/eva]Ευα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/laoura]Λαουρα[/url]
Κασσανδρας 4(κατω): www.kassandras4-kato.com/fiona]Φιονα[/url] - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Κατερινα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Βαλεντινα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url]

Βριλησου 60(κατω): Βαλεντινα - Βικυ - Σαντρα
Βριλησου 60(πανω): Αλινα - Νικολ - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει  κανεις για κιμ απο χαλκ 83?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 15/09  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/eva]Ευα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/laoura]Λαουρα[/url]
Κασσανδρας 4(κατω): www.kassandras4-kato.com/fiona]Φιονα[/url] - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Κατερινα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Βαλεντινα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url]

Βριλησου 60(κατω): Βαλεντινα - Βικυ - Σαντρα
Βριλησου 60(πανω): Αλινα - Νικολ - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]
Aλλαγη:

Βιλησου 60(κατω): Βαλεντινα - www.vrilissou60-kato.com/nikol]Νικολ[/url] - Σαντρα
Βριλησου 60(πανω): Αλινα - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
εμενα μου φαινετε οτι αποφευγεις την μπυρα! :rolleyes:
:2funny: :2funny: :2funny:
Βρε ολοκληρο βαρελι να σε κερασω.....
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Αλλα δεν μου το βγαζεις απο το μυαλο οτι καποια κατεργαρια εκανες με την g-lykoula.........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Βρε ολοκληρο βαρελι να σε κερασω.....
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Αλλα δεν μου το βγαζεις απο το μυαλο οτι καποια κατεργαρια εκανες με την g-lykoula.........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
χαχααχχαχα!

πολυ καχυποπτος εισαι!  :P
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Σημερα ενω για αλλου ξεκινησα, μια πληροφορια με εφερε στο ευνειδων για να γνωρισω την κινεζα Λιλη, που ηθελα απο καιρο.
Παλι τζιφος!
:cheesy:
Εμ , σου είπα να πας στη Λάουρα , εσύ ήθελες μπεμπέ-Λιλή .
"Εμπρός. Είναι ο παππούς εκεί..."
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 15/09  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/eva]Ευα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/laoura]Λαουρα[/url]
Κασσανδρας 4(κατω): www.kassandras4-kato.com/fiona]Φιονα[/url] - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Κατερινα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Βαλεντινα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url]

Βριλησου 60(κατω): Βαλεντινα - Βικυ - Σαντρα
Βριλησου 60(πανω): Αλινα - Νικολ - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]
Αλλαγη:

Κασσανδρας 6: Μελινα - Ναταλι - Κατια
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Κατα τα αλλα βεβαια συμφωνω απολυτα μαζι σου!!! :grin:
Εγώ πειράζει που δεν συμφωνώ?
Σόρρυ αλλά επιμένω στο 6 όσον αφορά την εμφάνιση!!!!
Και δε με ενδιαφέρει πόσο είναι ηλικιακά....
Και πόσταρα και φωτό της,  η οποιά είναι φωτοσοπιά!!!!!
Εντάξει μην τρελαθούμε....3 μέρες διαβάζω για αυτή λες και είναι η Ζιζέλ το τοπ μόντελ!!!!!
Η Λαουρίτσα είναι από Κρ6 και Βρ57..... :S :S

Υ.Γ. Περιμένω να διαβάσω για άλλες πολύ πιο όμορφες που σίγουρα έχετε "πάρει" αλλά τσιμουδιά.....
Όχι τίποτα άλλο αλλά γίνεται της πουτάνας εκεί έξω και συζητάμε 3 μέρες τώρα για την ίδια λες και είναι φαινόμενο!!!!!!

Υ.Γ. Κουτάλα δεν πιστευω να μου έρθεις καπάκι στο κεφάλι.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εγώ πειράζει που δεν συμφωνώ?
Σόρρυ αλλά επιμένω στο 6 όσον αφορά την εμφάνιση!!!!
Και δε με ενδιαφέρει πόσο είναι ηλικιακά....
Και πόσταρα και φωτό της,  η οποιά είναι φωτοσοπιά!!!!!
Εντάξει μην τρελαθούμε....3 μέρες διαβάζω για αυτή λες και είναι η Ζιζέλ το τοπ μόντελ!!!!!
Η Λαουρίτσα είναι από Κρ6 και Βρ57..... :S :S

Υ.Γ. Περιμένω να διαβάσω για άλλες πολύ πιο όμορφες που σίγουρα έχετε "πάρει" αλλά τσιμουδιά.....
Όχι τίποτα άλλο αλλά γίνεται της πουτάνας εκεί έξω και συζητάμε 3 μέρες τώρα για την ίδια λες και είναι φαινόμενο!!!!!!

Υ.Γ. Κουτάλα δεν πιστευω να μου έρθεις καπάκι στο κεφάλι.... :2funny: :2funny: :2funny:
Της Λιντας δλδ ποσο της βαζεις...... :think:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Της Λιντας δλδ ποσο της βαζεις...... :think:
Εμφάνιση?....7αρακι!!!!
Τώρα αν μου έλεγες να πάρω Λίντα, λόγω εμφάνισης δεν θα το έκανα!!!!!
Διότι υπάρχουν πολύ ομορφότερα κορίτσια...
Αλλά η Λίντα έχει ένα προσόν......γουστάρει κώλο!!!!
Δεν τον "δίνει" απλώς.....το γουστάρει!!!
Και αυτό εμένα με συγκινεί ιδιαιτέρος όταν το έχει μια γκόμενα, ανεξαρτήτως εμφάνισης!!!
Κατατοπιστικός? :grin: :grin: :grin: :-*
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εμφάνιση?....7αρακι!!!!
Τώρα αν μου έλεγες να πάρω Λίντα, λόγω εμφάνισης δεν θα το έκανα!!!!!
Διότι υπάρχουν πολύ ομορφότερα κορίτσια...

Κατατοπιστικός? :grin: :grin: :grin: :-*
Κατατοπιστικοτατος!!!!
Απαντησες μονος σου!!! ;)


Η Λιντα ζει τον κωλο της και η Λαουρα το στομα της!!! :pipa2:

Καποτε πριν χρονια Geopa αν η γκομενα δεν ηταν 1.70 στεγνη και μουναρα δεν εμπαινα στο δωματιο.......τωρα μολις βλεπω τετοιες γκομενες ειμαι ο πρωτος που σηκωνεται και φευγει!!!
Κατατοπιστικος? :grin:

Παντα βεβαια υπαρχουν και οι εξαιρεσεις αλλα εκει θα παω πλεον μονο οταν το ξερω οτι ειναι σιγουρο!!!

Υ.Γ. Τη Λαουρα προσωπικα την βαζω πανω απο το μεσο ορο εμφανησιακα, αυτα ειναι υποκειμενικα βεβαια και εγω μολις δω Ρωσιδα πανω απο 30 και βαλε κατι με πιανει  :2funny:
Επειδη ομως μπορω να ειμαι αντικειμενικος στο σερβις θα πω οτι αξιζει και με το παραπανω γι'αυτο και μονο!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Και κατι ακομα.....η Λιντα δεν γουσταρει μονο κωλο......γουσταρει βιαιο και ανωμαλο γαμησι!!! :rockon:
Μη την αφησεις ποτε να παρει τα ηνια γιατι αμα ξεχαστει οτι ειναι στη δουλεια μπορει να σε στειλει στο ΚΑΤ!!! :2funny:


Και η Κιμ παρομοιως η οποια ειναι τωρα στο 46!!! :fuck2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom