Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.640
Πόντοι
24.700
Βλεπεις τι εννοω Foot? :tooth:
Θα μου πεις τωρα δεν μου φταιει κανεις που δεν ειδα εγω τις κριτικες ή το θρεντ του Αντιοχειας αλλα το νοημα του συγκεκριμενου θρεντ αυτο δεν ειναι?

Μπα... παρασυρόμαστε στην αρχή από τους "πλασιέ". Να ξερες πόσες "φόλες" έχω φάει έτσι!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Μαγκες που ειστε εσεις τοσο καιρο και δεν μιλαγατε?
Ξαφνικα ειπαμε για Λαουρα και πεταχτηκανε 5-6 που την παιρνουν εδω και ποσο καιρο!!! :think:

Κουταλα, να πω και τη γνωμημου για την συμπεριφορα των περισσοτερων μπουρδελιαρηδων, οπως την εχω αντιληφθει τα τελευταια χρονια που κανω το σπορ. Μαλλον λειπουν αυτοι που ευχαριστως θα μοιραστουν μια καλη πληροφορια. Μοναχοφαηδες και κρυψινοες οι περισσοτεροι, δυσκολευονται να μιλησουν στα σαλονια των στουντιο, η παραπληροφορουν, μην τυχον και μαθευτει το λαυρακι τους. Ασε που η ενοχη φαινεται να τους ακολουθει και περα απο την πορτα!
Αλλωστε εδω γραφουν διαπιστωμενα 10-20 και το θεμα το παρακολουθουν εκατονταδες η χιλιαδες. Αιτια? προφανως η αναγκη τους να μαθαινουν κι οχι να πληροφορουν.
Κι ετσι, προσθετοντας μια κρισιμη μαζα αγαπουληδων, ψεκαστων, μοντελοκυνηγων και πιτσιρικαδων με χαμηλα στανταρντ ικανοποιησης, επιπλεουν μετριες τανες και επιβραβευονται συμπεριφορες κακιστου δελου.

Ουφ, τα πα!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μπα... παρασυρόμαστε στην αρχή από τους "πλασιέ". Να ξερες πόσες "φόλες" έχω φάει έτσι!
Ειναι και αυτο ενα θεμα που αναφερεις τωρα αλλα ευτυχως τα περασαμε τωρα αυτα!!!
 

clan

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Όταν την είχα επισκεφτεί στο Αντιόχειας, στο τέλος της συνεύρεσης με πιάσαμε την κουβέντα περί μπουρδέλων και μου ανέφερε τη Μαρία την τρελοκοτσιδού από Διδύμου. Φαντάζομαι ότι θα έχουν μια κάποια σχέση.
Εχεις απόλυτο δίκιο!!! Αρχικά ηταν Διδύμου μετά ήταν για πολύ καιρό Φ86 Κάτω. Εκεί είχε κοντό καστανό μαλλί και φαινόταν το ολοστρόγγυλο πρόσωπό και τα ζυγωματικά του (για όσους γουστάρουν τα κλασσικά Ρώσικα πρόσωπα), ενώ είχε εκπληκτικό κωλαράκι. Ηταν και τότε πολύ ευγενική αλλά με υπηρεσίες Φυλής βέβαια. Μιλάμε για εποχή 2003-2006 όχι πιο πριν, για να απαντήσω και στον αγαπητό spoon.  
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κουταλα, να πω και τη γνωμημου για την συμπεριφορα των περισσοτερων μπουρδελιαρηδων, οπως την εχω αντιληφθει τα τελευταια χρονια που κανω το σπορ. Μαλλον λειπουν αυτοι που ευχαριστως θα μοιραστουν μια καλη πληροφορια. Μοναχοφαηδες και κρυψινοες οι περισσοτεροι, δυσκολευονται να μιλησουν στα σαλονια των στουντιο, η παραπληροφορουν, μην τυχον και μαθευτει το λαυρακι τους. Ασε που η ενοχη φαινεται να τους ακολουθει και περα απο την πορτα!
Αλλωστε εδω γραφουν διαπιστωμενα 10-20 και το θεμα το παρακολουθουν εκατονταδες η χιλιαδες. Αιτια? προφανως η αναγκη τους να μαθαινουν κι οχι να πληροφορουν.
Κι ετσι, προσθετοντας μια κρισιμη μαζα αγαπουληδων, ψεκαστων, μοντελοκυνηγων και πιτσιρικαδων με χαμηλα στανταρντ ικανοποιησης, επιπλεουν μετριες τανες και επιβραβευονται συμπεριφορες κακιστου δελου.

Ουφ, τα πα!
Και η ζωντανη αποδειξη σε αυτο που λες ειναι οτι αυτη την εβδομαδα προβλεπω (και βαζω και στοιχημα) να γινεται της κακομοιρας στη Λαουρα!!!
Οπως εχει γινει και παλιοτερα σε αλλες κοπελες....καρατσεκαρισμενο!!!Τουλαχιστον η γνωμη μου ειναι οτι αξιζει η ιδια οποτε ας ειναι!!!
Και ας με χαλασει οτι θα μπω στο μαγαζι αυριο μεθαυριο και θα βρω 5-6 στην αναμονη!!!
Θα φανει και απο τις κριτικες.....
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εχεις απόλυτο δίκιο!!! Αρχικά ηταν Διδύμου μετά ήταν για πολύ καιρό Φ86 Κάτω. Εκεί είχε κοντό καστανό μαλλί και φαινόταν το ολοστρόγγυλο πρόσωπό και τα ζυγωματικά του (για όσους γουστάρουν τα κλασσικά Ρώσικα πρόσωπα), ενώ είχε εκπληκτικό κωλαράκι. Ηταν και τότε πολύ ευγενική αλλά με υπηρεσίες Φυλής βέβαια. Μιλάμε για εποχή 2003-2006 όχι πιο πριν, για να απαντήσω και στον αγαπητό spoon.  
Στα λογια μου ερχεσαι!!!Στην ιδια εποχη αναφερομαστε!!!
Αν δεν κανω λαθος εσυ μιλησες για μια 10ετια πριν και οχι 4-6 χρονια!!! :)
Και για να ειμαστε και λιγο πιο ακριβεις ουτε το 2003 δεν ηταν.....απο τα τελη του 04 και μετα!!! ;)Καπου εκει.....
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Νταξ ρε μην τρελελέ ! Εμείς θα πάμε αλλού !



,...και σε κανα 3μηνο θα το πούμε και στη μάζα ! ;)
 

clan

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Στα λογια μου ερχεσαι!!!Στην ιδια εποχη αναφερομαστε!!!
Αν δεν κανω λαθος εσυ μιλησες για μια 10ετια πριν και οχι 4-6 χρονια!!! :)
Και για να ειμαστε και λιγο πιο ακριβεις ουτε το 2003 δεν ηταν.....απο τα τελη του 04 και μετα!!! ;)Καπου εκει.....
Σωστός... ο παίχτης. Ισως ήταν υπεβολή από  μέρους μου το "αρχές". Εννοούσα μετά το 2003 σίγουρα!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.640
Πόντοι
24.700
Και η ζωντανη αποδειξη σε αυτο που λες ειναι οτι αυτη την εβδομαδα προβλεπω (και βαζω και στοιχημα) να γινεται της κακομοιρας στη Λαουρα!!!
Οπως εχει γινει και παλιοτερα σε αλλες κοπελες....καρατσεκαρισμενο!!!Τουλαχιστον η γνωμη μου ειναι οτι αξιζει η ιδια οποτε ας ειναι!!!
Και ας με χαλασει οτι θα μπω στο μαγαζι αυριο μεθαυριο και θα βρω 5-6 στην αναμονη!!!
Θα φανει και απο τις κριτικες.....

Και εμένα θα με χαλάσει. Αλλά ας είναι!!! Η κοπέλα (πάντα κατά την γνώμη μου) το αξίζει.

Υ.Γ. Εγώ τουλάχιστον της έχω γράψει εδώ και αρκετό καιρό κριτική. Όσοι ήθελαν να ενημερωθούν σίγουρα μπορούσαν.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Αν ειναι ετσι, τοτε πρεπει να λεει το κοριτσι! που εισαι ρε παιχτουρα να μας διαφωτισεις? (ξαναλεω οτι παλιοτερα καυλωνα κι εχυνα σε καθε του λεξη!)

Αληθεια τελευταια, την εχει καποιος τεσταρει να μας πει?
Πάρα πολύ καλή αυτή η Λάουρα. Αν και τρώει κάτι φλασιές ώρες ώρες, κατά 90% είναι υπερκαβλιάρα. Για πολύ τσαπού και ξύλο !  :rockon:
Και ένα κορμί , λες και το σμίλεψε ο Φειδίας !
Επίσης , δεν της πηγαίνουν τα κοτσιδάκια. Πιο πολύ της πηγαίνει το μαλλί όπως το έχει στις φωτογραφίες του Βουρβαχη 19. Λυτό
Ντάρια αν διαβάζεις μεταβίβασέ της το...  :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Σωστός... ο παίχτης. Ισως ήταν υπεβολή από  μέρους μου το "αρχές". Εννοούσα μετά το 2003 σίγουρα!
Και εμένα θα με χαλάσει. Αλλά ας είναι!!! Η κοπέλα (πάντα κατά την γνώμη μου) το αξίζει.

Υ.Γ. Εγώ τουλάχιστον της έχω γράψει εδώ και αρκετό καιρό κριτική. Όσοι ήθελαν να ενημερωθούν σίγουρα μπορούσαν.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Οχι οτι εχει και πολυ σημασια το πριν ποσα χρονια ξεκινησε η καθε κοπελα απλα τωρα το εφερε η κουβεντα!!!

Αυτο που βλεπω εγω ειναι οτι ολοι εχουμε την ιδια θετικη γνωμη για την λεγαμενη και αυτο ειναι που μετραει!!!

Πάρα πολύ καλή αυτή η Λάουρα. Αν και τρώει κάτι φλασιές ώρες ώρες, κατά 90% είναι υπερκαβλιάρα. Για πολύ τσαπού και ξύλο !  :rockon:
Και ένα κορμί , λες και το σμίλεψε ο Φειδίας !
Επίσης , δεν της πηγαίνουν τα κοτσιδάκια. Πιο πολύ της πηγαίνει το μαλλί όπως το έχει στις φωτογραφίες του Βουρβαχη 19. Λυτό
Ντάρια αν διαβάζεις μεταβίβασέ της το...  :grin:
Την εβαλες στα 4?
:bigdick:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Όχι ακόμα. Και έχω και πολύ καιρό να την πάρω  :-
Οταν λες πολυ καιρο ποσο πολυ εννοεις.......προσεχε τι θα απαντησεις γιατι θα τα ακουσεις και εσυ τωρα!!! :s&m_2:



Υποθετω οτι θα εχεις βγαλει και εσυ κριτικη και δεν θα την ειδα!!! :headbang:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Οταν λες πολυ καιρο ποσο πολυ εννοεις.......προσεχε τι θα απαντησεις γιατι θα τα ακουσεις και εσυ τωρα!!! :s&m_2:



Υποθετω οτι θα εχεις βγαλει και εσυ κριτικη και δεν θα την ειδα!!! :headbang:
Για τη Λάουρα Δροσοπούλου και Βουρβαχη λέω εγώ...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.640
Πόντοι
24.700
Πάρα πολύ καλή αυτή η Λάουρα. Αν και τρώει κάτι φλασιές ώρες ώρες, κατά 90% είναι υπερκαβλιάρα. Για πολύ τσαπού και ξύλο !  :rockon:
Και ένα κορμί , λες και το σμίλεψε ο Φειδίας !
Επίσης , δεν της πηγαίνουν τα κοτσιδάκια. Πιο πολύ της πηγαίνει το μαλλί όπως το έχει στις φωτογραφίες του Βουρβαχη 19. Λυτό
Ντάρια αν διαβάζεις μεταβίβασέ της το...  :grin:

Αφεντικό τα μπέρδεψες. Για άλλη Λάουρα μιλάμε.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Αφεντικό τα μπέρδεψες. Για άλλη Λάουρα μιλάμε.
Εσείς μιλάτε για άλλη Λάουρα , αλλά αν δεις την παράθεση που κάνω στο ποστ του mounelanou είναι για την Λάουρα του Παίχτουρα , από Βούρβαχη και Δροσοπούλου
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Οταν λες πολυ καιρο ποσο πολυ εννοεις.......προσεχε τι θα απαντησεις γιατι θα τα ακουσεις και εσυ τωρα!!! :s&m_2:



Υποθετω οτι θα εχεις βγαλει και εσυ κριτικη και δεν θα την ειδα!!! :headbang:
Εγω παντως τελευταια φορα την "συναντησα" τα Χριστουγεννα που μας περασαν.
Απο Δροσοπουλου.

Την "αλλη" εντος των ημερων..........
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom