Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.936
Κριτικές
90
Like
33.856
Πόντοι
24.700
Κροκεων 8 και Βριλησσου 55!!!

Αυριο και μεθαυριο ειναι στι προγραμμα του Κροκεων!!!

[/quote
ευχαριστώ πολύ μεγάλε! και συμφωνείς ότι είναι όπως φαίνεται αστέρι?

Είναι μιλφάκι, αλλά έχει κορμί που θα ζήλευαν πολύ μικρότερες της σε ηλικία κοπέλες.
Γενικά είναι χαμηλών τόνων. Ευγενική και υπομονετική. Πολύ καθαρή και περιποιημένη. Επίσης μιλά τα ελληνικά πολύ καλά.
 

Επισκέπτης
Χαιρετω την φορουμοπαρεα, να προσθεσω και μια κριτικη μια και το φερε η κουβεντα, για μια αλλη Λαουρα, αυτη απο Βριλ 36 και Κων/εως 80.
Απογοητευση. Μετα απο ενα ακρως ψηστικο σαλοναρισμα, ειπα να δοκιμασω για να επιβραβευσω και τη νεα που προσπαθησε στα αληθεια. Εδω ομως ισχυει και το οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι. Ψηλη, λεπτη με ηλιοκαμμενη επιδερμιδα, βαμμενο πλατινε μαλλι, συμπαθητικο προσωπο, μακρια ποδια, μικρο στηθος, ναζι και υποσχεσεις.
" Τ'ακούς "  PIATSAS;

mounelanos, ήταν σκουρόχρωμη;
Λογικά είναι η Λάουρα που έχει θητεύσει για κάποιο χρονικό διάστημα στα:

Φυλής 84-86 άνω-κάτω-1ος-2ος-εντός-εκτός κι επί τ'αυτά:ΜΑΚΡΥΑ!!!
Πουλάνε ΦΟΛΕΣ!!!:
ΑΛΙΝΑ ΠΑΠΑΚΙ - ΝΤΕΛΙΑ - ΙΡΙΣ - ΣΑΜΑΝΘΑ - ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ - ΤΖΟΥΛΙΑ - ΑΝΝΑ ΠΟΛΩΝΕΖΑ - ΝΤΑΡΙΑ η ΑΠΑΤΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ


Όχι η Λάουρα-Φώκαιας 25 ισόγειο τα πρωϊνά που επίσης εργαζόταν στο Φυλής 84 άνω.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Μόλις γύρισα από Κωνσταντινουπόλεως 61 όπου μέχρι τις 5 θα είναι η Νίκι. :tits:

Σούπερ για μια ακόμη φορά η Ουγγαρέζα βυζοθεά. Μου κάνει εντύπωση πως κανείς δεν έχει αναφέρει πως πέραν των οφθαλμοφανών προσόντων της κάνει και εξαιρετικό στοματικό.

Επίσης, μαύρο στον συνάδελφο που ήρθε μετά από μένα και ήθελε με τσαμπουκά να περάσει πρώτος.
Πάλι καλά που δε ζήτησε να του πληρώσω εγώ και τα γαμισιάτικα, ο γύφτουλας. :jerking:

:uglystupid:

:2funny: :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Δεν ειναι η Ιρις-Λαουρα Jockerx!
Ειναι αλλη Λαουρα η οποια δουλευει και σαν Αννα στο Κεφαλληνιας 75!
Εχει δοκιμαστει κι απο τον Nikospireas εκτος του mounelanou κι οι αποψεις τους ταυτιζονται
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Πολυ Λαουρα επεσε βρε παιδια...........

Η παραπανω Λαουρα, του Κροκεων-Βριλησσου 57, της Κασσανδρας, αντε να μπει και αυτη του Δροσοπουλου-Βουρβαχη να κανουμε..............καρε της Λαουρας !!!!!!

Και με την μελαχρινη Λαουρα του Κεφαληνιας κανουμε.....κεντα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostas_7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Πολυ Λαουρα επεσε βρε παιδια...........

Η παραπανω Λαουρα, του Κροκεων-Βριλησσου 57, της Κασσανδρας, του Βρ. 36, αντε να μπει και αυτη του Δροσοπουλου-Βπυρβαχη να κανουμε..............καρε της Λαουρας !!!!!!
Και με την μελαχρινη Λαουρα του Κεφαληνιας κανουμε.....κεντα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φιλε μου μηπως να τους βαλουμε νουμερα δίπλα. Λαουρα 1, Λαουρα 2 και παει λεγοντας;
 

kostas_7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Εγω παντως τιμουσα παλια, οταν ειχε πρωτοεμφανιστει στη Δροσοπουλου τη Λάουρα1 η οποια τότε ήταν δυναμιτης. Τώρα πως ειναι δεν έχω αποψη
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Εγω παντως τιμουσα παλια, οταν ειχε πρωτοεμφανιστει στη Δροσοπουλου τη Λάουρα1 η οποια τότε ήταν δυναμιτης. Τώρα πως ειναι δεν έχω αποψη
Την αδυναμια του Παιχτουρα.........

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Την αδυναμια του Παιχτουρα.........

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Αν ειναι ετσι, τοτε πρεπει να λεει το κοριτσι! που εισαι ρε παιχτουρα να μας διαφωτισεις? (ξαναλεω οτι παλιοτερα καυλωνα κι εχυνα σε καθε του λεξη!)

Αληθεια τελευταια, την εχει καποιος τεσταρει να μας πει?
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Πολυ Λαουρα επεσε βρε παιδια...........

Η παραπανω Λαουρα, του Κροκεων-Βριλησσου 57, της Κασσανδρας, αντε να μπει και αυτη του Δροσοπουλου-Βουρβαχη να κανουμε..............καρε της Λαουρας !!!!!!

Και με την μελαχρινη Λαουρα του Κεφαληνιας κανουμε.....κεντα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και φαντασου οτι μιλανε για κοπελες απο στουντιο μονο. που να υπολογιζανε και τα μπουρδελα...!
:2funny:

παντως εχει παραγινει το κακο.
λιγο περισσοτερη φαντασια ρε κοριτσια δεν κανει κακο!

Την αδυναμια του Παιχτουρα.........

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ναι ναι! αυτην δεν ηταν που ενω χαρηκε το "μοσχομυριστο μουνακι της" μετα εκραζε τους αλλους που μιλουσαν για μοσχομυριστα;
:2funny:
εκτος αν με απατα η μνημη μου :rolleyes:
 

clan

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Πολυ Λαουρα επεσε βρε παιδια...........

Η παραπανω Λαουρα, του Κροκεων-Βριλησσου 57, της Κασσανδρας, αντε να μπει και αυτη του Δροσοπουλου-Βουρβαχη να κανουμε..............καρε της Λαουρας !!!!!!

Και με την μελαχρινη Λαουρα του Κεφαληνιας κανουμε.....κεντα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Πάντως με διαφορά(κατ εμέ φυσικά η Λαουρα Κροκεών 6 -Βριλησσου 57 είναι η καλύτερη απότις παραπάνω, με άψογη συμπεριφορά και πολύ όμορφο ρώσικο πρόσωπο και σώμα παρά το ότι δεν είναι και εικοσάρα πλέον.
Κια μια ερώτηση για τους παλαιούς. Πριν τα συγκεκριμένα στούντιο που δούλευε η εν λόγω κοπέλα στις αρχές της δεκαετίας?
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Μεσα στο καλοκαιρι, στο Θησεως 79 επαιζε μια Λολιτα, την εχει εντοπισει κανεις τωρα?
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
 
Πάντως με διαφορά(κατ εμέ φυσικά η Λαουρα Κροκεών 6 -Βριλησσου 57 είναι η καλύτερη απότις παραπάνω, με άψογη συμπεριφορά και πολύ όμορφο ρώσικο πρόσωπο και σώμα παρά το ότι δεν είναι και εικοσάρα πλέον.
Κια μια ερώτηση για τους παλαιούς. Πριν τα συγκεκριμένα στούντιο που δούλευε η εν λόγω κοπέλα στις αρχές της δεκαετίας?

Όταν την είχα επισκεφτεί στο Αντιόχειας, στο τέλος της συνεύρεσης με πιάσαμε την κουβέντα περί μπουρδέλων και μου ανέφερε τη Μαρία την τρελοκοτσιδού από Διδύμου. Φαντάζομαι ότι θα έχουν μια κάποια σχέση.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
 
Πάντως με διαφορά(κατ εμέ φυσικά η Λαουρα Κροκεών 6 -Βριλησσου 57 είναι η καλύτερη απότις παραπάνω, με άψογη συμπεριφορά και πολύ όμορφο ρώσικο πρόσωπο και σώμα παρά το ότι δεν είναι και εικοσάρα πλέον.
Κια μια ερώτηση για τους παλαιούς. Πριν τα συγκεκριμένα στούντιο που δούλευε η εν λόγω κοπέλα στις αρχές της δεκαετίας?
Μαγκες που ειστε εσεις τοσο καιρο και δεν μιλαγατε?
Ξαφνικα ειπαμε για Λαουρα και πεταχτηκανε 5-6 που την παιρνουν εδω και ποσο καιρο!!! :think:


Πριν 10 χρονια δεν εκανε αυτη τη δουλεια η Λαουρα!!!Αντε να'ναι το πολυ 5 χρονια στο επαγγελμα....και πολυ εβαλα ετσι για να μην πεσω εξω!!!Εκτος βεβαια αν ειχε κανει παυση...... :think:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Μαγκες που ειστε εσεις τοσο καιρο και δεν μιλαγατε?
Ξαφνικα ειπαμε για Λαουρα και πεταχτηκανε 5-6 που την παιρνουν εδω και ποσο καιρο!!! :think:


Πριν 10 χρονια δεν εκανε αυτη τη δουλεια η Λαουρα!!!Αντε να'ναι το πολυ 5 χρονια στο επαγγελμα....και πολυ εβαλα ετσι για να μην πεσω εξω!!!Εκτος βεβαια αν ειχε κανει παυση...... :think:

Πώς δε μιλάμε; Εγώ την ανέφερα συχνά στο thread του Αντιόχειας :grin: Συν το ότι λειτουργεί και κάπως νομίζω η λεγόμενη ψυχολογία της μάζας. Μπαίνει σ'ένα thread πιο δημοφιλές, το διαβάζουν περισσότεροι, κάποιοι από αυτούς παρατηρούν την κοπέλα καλύτερα και αρχίζει να γίνεται περισσότερη κουβέντα :)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
 
Πάντως με διαφορά(κατ εμέ φυσικά η Λαουρα Κροκεών 6 -Βριλησσου 57 είναι η καλύτερη απότις παραπάνω, με άψογη συμπεριφορά και πολύ όμορφο ρώσικο πρόσωπο και σώμα παρά το ότι δεν είναι και εικοσάρα πλέον.
Κια μια ερώτηση για τους παλαιούς. Πριν τα συγκεκριμένα στούντιο που δούλευε η εν λόγω κοπέλα στις αρχές της δεκαετίας?
Κατα τα αλλα βεβαια συμφωνω απολυτα μαζι σου!!! :grin:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.936
Κριτικές
90
Like
33.856
Πόντοι
24.700
Πώς δε μιλάμε; Εγώ την ανέφερα συχνά στο thread του Αντιόχειας :grin: Συν το ότι λειτουργεί και κάπως νομίζω η λεγόμενη ψυχολογία της μάζας. Μπαίνει σ'ένα thread πιο δημοφιλές, το διαβάζουν περισσότεροι, κάποιοι από αυτούς παρατηρούν την κοπέλα καλύτερα και αρχίζει να γίνεται περισσότερη κουβέντα :)

Υπάρχουν κριτικές εδώ και πολύ καιρό για την κοπέλα. Οι περισσότερες πολύ καλές.
Δούλευε κατά σειρά στους εξής χώρους 
Geisha
Alien Girls
και τώρα
Illusion, B57 & B55
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Υπάρχουν κριτικές εδώ και πολύ καιρό για την κοπέλα. Οι περισσότερες πολύ καλές.
Δούλευε κατά σειρά στους εξής χώρους 
Geisha
Alien Girls
και τώρα
Illusion, B57 & B55
Βλεπεις τι εννοω Foot? :tooth:
Θα μου πεις τωρα δεν μου φταιει κανεις που δεν ειδα εγω τις κριτικες ή το θρεντ του Αντιοχειας αλλα το νοημα του συγκεκριμενου θρεντ αυτο δεν ειναι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom