Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 270 άτομα (18 μέλη και 252 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Περασα με τη Κορινα τη βυζαρου στο κερ13α που ειπαν τα παιδια χθες, κομπλε καταθεση, λιγο αποστειρωμενο προγραμμα αλλα αυτα που ζηταγα σε γενικες γραμμες τα βρηκα, στο 10ρικο φαινεται οκ.
Ερωτησις, στα μπουρδελα οι κριτικες ειναι πολυ λιγες, αν και υπαρχει κινητικοτητα και στο φορουμ και στα σπιτια. Αυτο συμβαινει για να μην "στοχοποιουμε" οικους εν μεσω πανδημιας ή απλα βαριουνται να γραψουν;
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436
Ερωτησις, στα μπουρδελα οι κριτικες ειναι πολυ λιγες, αν και υπαρχει κινητικοτητα και στο φορουμ και στα σπιτια. Αυτο συμβαινει για να μην "στοχοποιουμε" οικους εν μεσω πανδημιας ή απλα βαριουνται να γραψουν;
Καλή ερώτηση. Μάλλον το πρώτο.
Νομίζω μάλιστα ότι και τον προηγούμενο καιρό κάποιοι συναγωνιστές προσπάθησαν να ανεβάσουν αλλά δεν περνούσαν οι κριτικές. Δεν αναφέρομαι μόνο στα μπουρδέλα.
Προσωπικά θα το ήθελα πολύ να γράψω αλλά θα επανέλθω με το άνοιγμα.
:hi:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Περασα με τη Κορινα τη βυζαρου στο κερ13α που ειπαν τα παιδια χθες, κομπλε καταθεση, λιγο αποστειρωμενο προγραμμα αλλα αυτα που ζηταγα σε γενικες γραμμες τα βρηκα, στο 10ρικο φαινεται οκ.
Ερωτησις, στα μπουρδελα οι κριτικες ειναι πολυ λιγες, αν και υπαρχει κινητικοτητα και στο φορουμ και στα σπιτια. Αυτο συμβαινει για να μην "στοχοποιουμε" οικους εν μεσω πανδημιας ή απλα βαριουνται να γραψουν;
Αυτο συμβαινει γιατι τα σοβαρα ατομα που υπηρχαν εδω μεσα βαρεθηκαν τις συνεχομενες μαλακιες και τους καθε λογης πικραμενους που αραδιαζουν οτι ψυχολογικο εχουνε να πουνε οπως και τις αμπελοφιλοσοφιες τους.
Εχει καταντησει εδω μεσα συζητησεις μονο μεταξυ μπαρμπαδων και μπαζογαμηκουλων οποτε και η ενημερωση απο νορμαλ ατομα ειναι αποιροελαχιστη.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Καλή ερώτηση. Μάλλον το πρώτο.
Νομίζω μάλιστα ότι και τον προηγούμενο καιρό κάποιοι συναγωνιστές προσπάθησαν να ανεβάσουν αλλά δεν περνούσαν οι κριτικές. Δεν αναφέρομαι μόνο στα μπουρδέλα.
Προσωπικά θα το ήθελα πολύ να γράψω αλλά θα επανέλθω με το άνοιγμα.
:hi:
ok θα περιμενω και γω να ειμαστε κομπλε
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
επισκεψη στην μπαρμπορα σημερα..με ειχε φαει η περιεργεια..ειχα να παω μαζι της απο τοτε που ηταν μελαχροινη, και μια φορα σαν ξανθια στο επανω βραδυ πριν 2 χρονια περιπου...βγαινει λοιπον απο το δωματιο, οντως εχει χαλασει πολυ, μεση-κολος ενιαια, τετραγωνισμενη
Με άλλα λόγια, θυμίζει ορθογώνιο παραλληλόγραμμο;
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
308
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
τυπε η τσατσα η μαρια η ξεματιαστρα ειναι αδερφη με τη γιασμιν..
επισης η γιασμιν αποκλειεται να ειναι τωρα 16, ειναι 19, ωστοσο πριν δυο χρονια που την γαμουσα σε οικο της κολωνου ηταν 17 . :hi:
Dmtrsxxx εάν δεν υπάρχει θέμα και εάν θες και μπορείς στείλε σε πμ το Facebook της Γιασμίν μπας και καταλάβουμε εάν είναι 28 ή....16....η 19 η 23! πρέπει να κάνω αυτοψία κάποια στιγμή...λόγω τρεξίματος έχω μια καθυστέρηση.....
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Όταν ανοίξουν τα γυμναστήρια μετά θα ανοίξουν και τα πηδηχτή ρια να ξέρεις

Τί να το κάνω αδερφέ μου όμως εάν συνεχίσει να ισχύει η γαμημένη απαγόρευση κυκλοφορίας μετά τις 24:00 και ΔΕΝ θα μπορώ να τσαρκάρω αέρινος στην 3η αγαπημένη/καθιερωμένη μεταμεσονύχτια βάρδια...
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
241
Like
189
Πόντοι
1
Τί να το κάνω αδερφέ μου όμως εάν συνεχίσει να ισχύει η γαμημένη απαγόρευση κυκλοφορίας μετά τις 24:00 και ΔΕΝ θα μπορώ να τσαρκάρω αέρινος στην 3η αγαπημένη/καθιερωμένη μεταμεσονύχτια βάρδια...
:confused: :confused: :confused: :confused:
δε θα υπαρχει ρε φιλε απαγορευση κυκλοφοριας λογικα απο της 15 μαιου και μετα .οι τουριστες θα ειναι μαντρομενοι μεσα??αλλωστε καθημερινα γινονται 100000 + εμβολιασμοι και ο ιος εχει μικροτερη αντοχη τους καλοκαιρινους μηνες.το ξερουν και στη κυβερνηση οτι ο κοσμος εχει φτασει στο απροχωρητο. ολα δειχνουν οτι σιγα σιγα επιστρεφουμε στη κανονικοτητα.τι να πω ισως ειμαι αισιοδοξος .στη χειροτερη τα πηδηχτηρια να ανοιξουν 15 ιουνιου.και πιστευω οτι μετα δε θα ξανακλεισουνουνε τα μπουρδελα ουτε τιποτα αλλο.το ερωτηματα ειναι τι ροστερ θα απαρτιζει τις 3 αυτες βαρδιες και ποσοι οικοι θα ξανανοιξουν??
 
Τελευταία τροποποίηση:

harry273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
74
Κριτικές
7
Like
129
Πόντοι
280
Μια ερώτηση συνάδελφοι!! Τα μπουρδέλα δουλεύουν τώρα ; Εχω να κατέβω Αθήνα από τον Οκτώβριο ,είναι δύσκολα στην επαρχία
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.675
Πόντοι
2.471
Μια ερώτηση συνάδελφοι!! Τα μπουρδέλα δουλεύουν τώρα ; Εχω να κατέβω Αθήνα από τον Οκτώβριο ,είναι δύσκολα στην επαρχία
Απ'ότι φαίνεται στα σχόλια και κριτικές , το Μεταξένιο μέρος έχει πάρει μπρος.

Αν ξέρει κάποιος κάτι για τα τσιμπουκάδικα pm me :)
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τί να το κάνω αδερφέ μου όμως εάν συνεχίσει να ισχύει η γαμημένη απαγόρευση κυκλοφορίας μετά τις 24:00 και ΔΕΝ θα μπορώ να τσαρκάρω αέρινος στην 3η αγαπημένη/καθιερωμένη μεταμεσονύχτια βάρδια...
:confused: :confused: :confused: :confused:
Ποτέ δεν ειμουν της 3 βάρδιας πολύ σπάνια ..!! Μια χαρά είναι και η πρωινή η η απογευματινή ίσως δούμε της βράδυνες το απόγευμα ….
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Περασα με τη Κορινα τη βυζαρου στο κερ13α που ειπαν τα παιδια χθες, κομπλε καταθεση, λιγο αποστειρωμενο προγραμμα αλλα αυτα που ζηταγα σε γενικες γραμμες τα βρηκα, στο 10ρικο φαινεται οκ.
Ερωτησις, στα μπουρδελα οι κριτικες ειναι πολυ λιγες, αν και υπαρχει κινητικοτητα και στο φορουμ και στα σπιτια. Αυτο συμβαινει για να μην "στοχοποιουμε" οικους εν μεσω πανδημιας ή απλα βαριουνται να γραψουν;
Ντρέπονται να πούνε τί γαμησανε.
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
306
Like
630
Πόντοι
81
Καλησπερα παιδια μηπως εχει πετυχει κανεις την καρολινα απο φωκαιας 27 α πανω οροφο???
 

Thelegendkiller

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες επειδή δεν έχω ιδέα, παίζει κάνα ανοιχτό τώρα στην φυλης η γενικά;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom