Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 249 άτομα (20 μέλη και 229 επισκέπτες)

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.208
Πόντοι
6.555
Η Μπαρμπορα απο την εποχη που ηταν Φ71 πανω μετα φωκαιας και τωρα Βεργας παντα ηθελε προσοχη.
Εαν την δεις με κεφια και χορο στο σαλονι ισως να κανεις το καλυτερο γαμησι της ζωης σου και να φυγεις με τα γονατα σου να τρεμουν.
Αμα την δεις νευριασμενη φυγε ή καλυτερα τρεχα...

ΥΓ Εχω κανει απο καλυτερα γαμησια μαζι της σε σημειο που βγηκε γυμνη στην Βεργας να μου δωσει σοκολατακι γιατι περασε καλα μαζι μου..
επισκεψη στην μπαρμπορα σημερα..με ειχε φαει η περιεργεια..ειχα να παω μαζι της απο τοτε που ηταν μελαχροινη, και μια φορα σαν ξανθια στο επανω βραδυ πριν 2 χρονια περιπου...βγαινει λοιπον απο το δωματιο, οντως εχει χαλασει πολυ, μεση-κολος ενιαια, τετραγωνισμενη και πολυ μεγαλο στηθος κρεμαστο...την ζουρλαδα στο ματι την ειχε ιδια.... εβαλε και τις φωνες σε ενα τυπο που δεν περναει ποτε, τα εβαλε και με την τσατσα που τον αφησε και μπηκε.... δεν εχει αλλαξει καθολου στον κυκλοθυμικο της χαρακτηρα...
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μού έχει κολλήσει μια ιδέα και δεν μπορώ να τη βγάλω από το μυαλό μου. Λοιπόν διαισθάνομαι οτι η ΜΑρία η τσατσά είναι η Μάνα της Γιασμίν κι όχι αδερφή της που ακούγεται..Οι γυφτοπούλες μένουν έγκυες πολύ μικρές. Η Μαρία είναι 30+ οκ? Πες την έκανε στα 15..Τα μαθηματικά βγαίνουν..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έχει αλλά δεν τής το έχω ζητήσει, ρώτα τον Dmtrxx Νομίζω αυτός το έχει..
Ενδιαφέρον. Αυτό εξηγεί εν μέρει την επιτύχια της περιπέτειας του Μάικ Κλαμάν. Άρεσε στη μάνα της.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.150
Κριτικές
496
Like
61.960
Πόντοι
39.662
Μού έχει κολλήσει μια ιδέα και δεν μπορώ να τη βγάλω από το μυαλό μου. Λοιπόν διαισθάνομαι οτι η ΜΑρία η τσατσά είναι η Μάνα της Γιασμίν κι όχι αδερφή της που ακούγεται..Οι γυφτοπούλες μένουν έγκυες πολύ μικρές. Η Μαρία είναι 30+ οκ? Πες την έκανε στα 15..Τα μαθηματικά βγαίνουν..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
τυπε η τσατσα η μαρια η ξεματιαστρα ειναι αδερφη με τη γιασμιν..
επισης η γιασμιν αποκλειεται να ειναι τωρα 16, ειναι 19, ωστοσο πριν δυο χρονια που την γαμουσα σε οικο της κολωνου ηταν 17 . :hi:
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
τυπε η τσατσα η μαρια η ξεματιαστρα ειναι αδερφη με τη γιασμιν..
επισης η γιασμιν αποκλειεται να ειναι τωρα 16, ειναι 19, ωστοσο πριν δυο χρονια που την γαμουσα σε οικο της κολωνου ηταν 17 . :hi:
Φίλε εγώ το ποντάρω 16. Εκείνη τη στιγμή πριν ενάμιση χρόνο που το ψιθύρισε σε κάποιον , έλεγε την αλήθεια. Τέλος πάντων. Για τη Μαρ΄΄ια τώρα οκ μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά σαν έχουν πολλά χρόνια διαφορά για αδέρφια...
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: ISINAS

Conan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
20
Πήγα Μπάρμπορα ευχήθηκα και έφυγα. Βαρέθηκα να περιμένω.Τίγκα στο κόσμο, γεμάτα όλα τα δωμάτια.
Συνάντηση με συναγωνιστή έξω από Σκλαβενίτη σταθμο Λαρίσης και τελικά κατέληξα στο Μετάξι όπου και πέρασα με Τζέσσικα μαυρούλα @Κεραμεικου13Β (μάλλον) για τυπικό ξεκαύλωμα.Αυτά τα ολίγα.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Υπαρχουν δυο τρεις που εχω περασει τις 30 φορες με την καθε μια..
θα πήγαινα και γω αλλά συνήθως με αυτές που θα έσπαγα το ρεκόρ πήγαν στην πατρίδα τους, επίσης κοιτάζω λίγο να τις "απλώνω"! Που λέει ο λόγος και να ΛΙΩΝΩ πάω 1 φορά την εβδομάδα μόνο στην ίδια, πολύ λίγες φορές το πάτησα αυτό
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Μπαρμπαρα ειχα παει οταν δουλευε στο Φ.71 οροφος και ειχα περασει τελεια, απο τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου, αλλα παει σχεδον δεκαετια απο τοτε αν δεν κανω λαθος.
Ηθελε απο μονη της να μου κανει ακαποτο τσιμπουκι και με εβαλε η ιδια να της ριχνω σκαμπιλια στα κωλομερια στο πισωκολλητο !
Το ευχαριστηθηκα οσο δεν πηγαινε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ειδε κανεις αν ανοιξε η Τζωρτζια στο Διδυμου 7Β ?
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
επισκεψη στην μπαρμπορα σημερα..με ειχε φαει η περιεργεια..ειχα να παω μαζι της απο τοτε που ηταν μελαχροινη, και μια φορα σαν ξανθια στο επανω βραδυ πριν 2 χρονια περιπου...βγαινει λοιπον απο το δωματιο, οντως εχει χαλασει πολυ, μεση-κολος ενιαια, τετραγωνισμενη και πολυ μεγαλο στηθος κρεμαστο...την ζουρλαδα στο ματι την ειχε ιδια.... εβαλε και τις φωνες σε ενα τυπο που δεν περναει ποτε, τα εβαλε και με την τσατσα που τον αφησε και μπηκε.... δεν εχει αλλαξει καθολου στον κυκλοθυμικο της χαρακτηρα...
Πωπω φίλε μας ανακάλυψες την Αμερική. :worship:

Κρίνοντας απ' τις περιγραφές και τα γούστα του κάθενος καταλάβαμε ότι πρόκειται για μονοκόμματη.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
εξαιρετική φωτό της υπερκάλτ αετοφωλιάς Αχιλλέως 40
να ποστάρω και τέσσερις(3 σημερινές και 1 αρκετά παλιά από το προσωπικό μου αρχείο) φωτογραφίες από παλιούς οίκους που έχουν κλείσει

ΑΧΙΛΛΕΩΣ 40
40.jpg
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
298
Like
505
Πόντοι
81
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον Σμύρνη και σε όσους πάνε και ενημερώνουν υπό αυτές τις συνθηκες. Είστε δυνατοί.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636

Guaranty

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2019
Μηνύματα
6
Κριτικές
10
Like
249
Πόντοι
290
Ρε Μάγκες μου που έχει κάνει εμφάνιση η Μπαρμπόρα; Σε ποιο σπίτι;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom