Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (1 μέλη και 79 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.328
Πόντοι
3.936
Aναχωρηση απο μεταξουργειο
Πηγα κατευθειαν στο σπιτι της Αναμπελ στο mall, εδωκα το δεκαρικο και μπηκα δωματιο.
Σε λιγο μπηκε η Ανναμπελ στο δωματιο, ετσι στα ορθια την πηρα σφιχτα αγκαλια και τη εριξα ενα δυνατο
γεματο σαλια γλωσσοφιλο το οποιο δεν αρνηθηκε. μετα αναχωρησε αφου της εριξα αλλο ενα δυνατο γλωσσοφιλο.
Καλη επενδυση το δεκαρικο στην Αναμπελ .

Καλά ρε τύπε εσύ μέχρι προχθές έλεγες εδώ μέσα ότι κόλλησες κορωνοιό και τώρα παίζεις γλωσσόφιλα με
τις εκδιδόμενες; Δηλαδή υγειονομική βόμβα. Αν είχες έιτζ το ίδιο θα έκανες.. ; :confused:
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Όσοι γνωρίζετε δώστε όνομα και διεύθυνση της κυρίας!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.994
Κριτικές
62
Like
40.508
Πόντοι
8.530
Καλά ρε τύπε εσύ μέχρι προχθές έλεγες εδώ μέσα ότι κόλλησες κορωνοιό και τώρα παίζεις γλωσσόφιλα με
τις εκδιδόμενες; Δηλαδή υγειονομική βόμβα. Αν είχες έιτζ το ίδιο θα έκανες.. ; :confused:
Αν ειχε ειτζ θα την εζμπρωχνε ακαποτα...αυτοκαταστροφικος και ανευθυνος ας ειναι ο καθενας στ'αρχιδια μας...ομως εξαιτιας τους υπαρχει κινδυνος για τα κοριτσια μας και για αλλους συναγωνιστες...στην περιπτωση αυτη δεν μιλαμε απλα για αυτοκαταστροφικους και ανευθυνους αλλα για κοινους εγκληματιες με μυαλο μωρου παιδιου.Αντε μαλακες...γαματε εσεις και γαμιομαστε ολοι εξαιτιας σας!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.155
Κριτικές
496
Like
62.135
Πόντοι
39.662
Καλά ρε τύπε εσύ μέχρι προχθές έλεγες εδώ μέσα ότι κόλλησες κορωνοιό και τώρα παίζεις γλωσσόφιλα με
τις εκδιδόμενες; Δηλαδή υγειονομική βόμβα. Αν είχες έιτζ το ίδιο θα έκανες.. ; :confused:
Τυπε δε με παρακολουθεις ...
Ειπα, εβγαλα απο την καταψυξη ενα φλασκι με μουνοζουμα που ειχα φυλαγμενα για μια ωρα αναγκης, τα ηπια και τωρα ειμαι περδικι, εχω κανει ξανα ραπιδ τεστθτ και ολα καλα...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Με ποιο αιτιολογικό ζητούσε μαρούλι;
Ειπωθηκε οτι ξανοιχθηκε πολυ ο στουντιακος μυστης.
Αντι να μεινει στα σαλια των κριτικων για να παιρνει κατι καλυτερο
αρχισε να ζηταει μαρουλι για τα σαλια. Αν μου ειπαν μουφες (που δεν μου ειπαν)
τοτε λεω κι εγω μουφες.
Σε καθε κατηγορια τα ακουμε αυτα, μην νομιζεις.

:hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλα εδω εσεις γαματε μεταξουργειο με 10 οποτε με 140 ευρω θα γαμουσατε 14 φορες.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Ολα εχουν τα υπερ και τα κατα.
Μπουρδελο εκει που εχω δωσει διπλες φορες να γαμησω ειναι μονο σε στουντελα.Τουλαχιστον εκει εχεις και μια ντουζιερα ειναι λιγο ποιο ανθρωπινα απο ενα απλο δελο.Καλα δεν λεω για δελο μεταξουργειου.

Θυμηθηκα μπουρδελο-τσατσα που εχει πει την φοβερη ατακα:

"οι κοπελες πλεον κανουν μπανιο ολοκληρες κι οχι οπως παλια, μην φευγετε παιδια". :2funny:

Και βεβαια να σημειωσω οτι αυτο δεν ισχυει στις περισσοτερες περιπτωσεις
καθως απλα πλενουν το μουνι τους με ενα μουνοπανο, περνανε κι ενα μωρομαντηλο
και βουρ στον επομενο.
Απο την αλλη αν εκαναν συνεχεια μπανιο, δεν θα ειχε μεινει μουνι απο το τριψιμο. :2funny:

Στα στουντιο κανουν καθε φορα μπανιο; αν ναι, ισως επειδη εχουν μικροτερη προσελευση.

:dunno:
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Αν ειχε ειτζ θα την εζμπρωχνε ακαποτα...αυτοκαταστροφικος και ανευθυνος ας ειναι ο καθενας στ'αρχιδια μας...ομως εξαιτιας τους υπαρχει κινδυνος για τα κοριτσια μας και για αλλους συναγωνιστες...στην περιπτωση αυτη δεν μιλαμε απλα για αυτοκαταστροφικους και ανευθυνους αλλα για κοινους εγκληματιες με μυαλο μωρου παιδιου.Αντε μαλακες...γαματε εσεις και γαμιομαστε ολοι εξαιτιας σας!
Ο βρεγμένος την βροχή δεν την φοβάται!

Οι υπόλοιποι να κρατάνε ομπρέλα!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ασε jonαρα, έχουμε μια περίπτωση εδώ στην γειτονιά μου η οποία είναι πολύ γνωστή εσκορτ, και μεταξύ εδώ των μελών του bou.

Ο πατέρας της όντας αλκοολικός και τζογαδόρος παίρνει πάνω από το μισό της είσπραξης της για να τα σκορπάει σε αυτές τις 2 μαλακιες.
Είμαι να σκάσω με αυτή την ιστορία.
Μπορει και συνδρομο Στοκχολμης.

:dunno:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Χαιρετώ τους απανταχού γαμικους συναγωνιστές.επισκεψη προ μιας ώρας περίπου στο γνωστό σπιτάκι κοντά στην Λιοσίων στο Β7. Όλα οκ, δύο κοπέλες στο σπίτι.πηρα την μελαχρινή με το τατού στο πόδι.υπηρεσιες μέτριες , για μια φορά καλά είναι.

Την Τατιανα πηρες φιλε? :think:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Μια ψιλη, με ωραιο σωμα, καστανη. αλβανεζα νομιζω? :think:
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
434
Like
660
Πόντοι
81
Τι λες ρε... εσύ θα έπαιρνες αμάξι με 7 χιλιάρικα;; Ο μέσος μπουρδελιάρης εδω μέσα ξοδεύει τουλάχιστον €21000 τον μήνα για μέτριες υπηρεσίες απο ιερόδουλες!!

Και θα έρθεις τώρα με την παντοφλίτσα και 7 χιλιάρικα να πάρεις αμάξι;;

Χαλάς την πιάτσα!! Και έχεις φάει ήδη μια προειδοποίηση, στην επόμενη φορά το προφίλ παραγράφεται και με δικά σου έξοδα!!
ποιος ξοδευει ρε φιλε εδω μεσα 21 χιλιαρικα το μηνα για πορνες? Εφοπλιστες ειναι ολοι εδω ? Πλακα μας κανεις! Παρακολουθεις το site ή εισαι καλος στα ανεκδοτα?

Εδω μεσα η πλειοψηφια ψαχνεται για τα 10 και 20 ευρω αναμεσα σε μεταξι και φυλης.

Κατι ελαχιστοι τα σκανε σε στουντιο με πορνες των 120-150 ευρω προφανως μιας καποιας ηλικιας με εισοδηματα απο νοικια και γω δεν ξερω τι αλλο.

Μην ειστε τοσο υπερβολικοι. Οπου βλεπετε πολλα κερασια κρατατε μικρο καλαθι..

Οσον αφορα κατι ατομα που κανουν γλυφομουνια,γλυφοκωλια,γλωσσοφιλα,ακαποτα κτλ μαλλον ειναι πανιβλακες,στερημενοι κτλ..Διοτι εκτος απο αγνοια κινδυνου εχουν αγνοια γνωσης. Προφανως το πιο απλο να κολησουν οπως ο ιος των ανθρωπινων θηλωματων(HPV) δεν θα το εχουν ακουσει μαλλον και περιεχει περιπου 180 διαφορετικα ειδη ιων και σιγουρα πολλες απο τις επαγγελματιες του ειδους κουβαλουν καμια εικοσαρια απο αυτους.Αλλοι επικινδυνοι αλλοι οχι.

Γνωριζω ατομο πολυ μεγαλυτερο μου γυρω στα 60 ανυπαντρο μια ζωη που την εβγαζε με πουτανες.Πανω απο 35 χρονια στο αθλημα. Ε λοιπον αυτος κουβαλαει τον ΗPV και τα σπυρια στο πεος του κανουν παρτι. Το θεμα ειναι οτι αυτος παει και γαμαει σε αυτες τις περιοχες που πανε ολοι.

Δηλαδη εσεις τι πιστευετε? Οτι το συγκεκριμενο ατομο οταν του κανουν ακαποτο τσιμπουκι και μετα πατε εσεις δεν θα κολλησετε?

Και μενα μου αρεσουν οι πιπες αλλα τελικα αποφασισα μιας και με προφυλακτικο δεν μου αρεσει η πιπα οταν πηγαινω εκει να βαζω την καποτα και απλα να γαμαω ανευ πιπας.

Τα υπολοιπα,γλυφομουνια,γλυφοκωλια,γλωσσοφιλα κτλ τα κανω οταν εχω γκομενα και το ευχαριστιεμαι.Τουλαχιστον με την γκομενα ακομη και αν με κερατωνει αντε να με κερατωνει με εναν.Με τις πουτανες που περνανε απο πανω τους 50 την ημερα δεν μπορει να συγκριθει η κατασταση.

Για μενα η καλυτερη λυση ειναι να βρει ο καθενας μας μια γκομενιτσα και ας μην ειναι η σουπερ γκομενα.Τουλαχιστον να βγαζετε τα γουστα σας.Ας ειναι και μετρια ή με λιγα κιλα παραπανω. Και οι τσαρκες να συνεχιστουν απο χομπι .

Τουλαχιστον εγω ετσι τη βλεπω τη δουλεια χωρις να λεω οτι ειμαι ο ξερολας ή οτι κανω κηρυγμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.826
Πόντοι
45.465
Μια ψιλη, με ωραιο σωμα, καστανη. αλβανεζα νομιζω? :think:
Η Ντιανα είναι μελαχρινή σώμα με πιασίματα και χαρακτηριστικο ένα μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, η Τατιάνα είναι καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη, ποια ψάχνεις?
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
ποιος ξοδευει ρε φιλε εδω μεσα 21 χιλιαρικα το μηνα για πορνες? Εφοπλιστες ειναι ολοι εδω ? Πλακα μας κανεις! Παρακολουθεις το site ή εισαι καλος στα ανεκδοτα?

Εδω μεσα η πλειοψηφια ψαχνεται για τα 10 και 20 ευρω αναμεσα σε μεταξι και φυλης.

Κατι ελαχιστοι τα σκανε σε στουντιο με πορνες των 120-150 ευρω προφανως μιας καποιας ηλικιας με εισοδηματα απο νοικια και γω δεν ξερω τι αλλο.

Μην ειστε τοσο υπερβολικοι. Οπου βλεπετε πολλα κερασια κρατατε μικρο καλαθι..

Οσον αφορα κατι ατομα που κανουν γλυφομουνια,γλυφοκωλια,γλωσσοφιλα,ακαποτα κτλ μαλλον ειναι πανιβλακες,στερημενοι κτλ..Διοτι εκτος απο αγνοια κινδυνου εχουν αγνοια γνωσης. Προφανως το πιο απλο να κολησουν οπως ο ιος των ανθρωπινων θηλωματων(HPV) δεν θα το εχουν ακουσει μαλλον και περιεχει περιπου 180 διαφορετικα ειδη ιων και σιγουρα πολλες απο τις επαγγελματιες του ειδους κουβαλουν καμια εικοσαρια απο αυτους.Αλλοι επικινδυνοι αλλοι οχι.

Γνωριζω ατομο πολυ μεγαλυτερο μου γυρω στα 60 ανυπαντρο μια ζωη που την εβγαζε με πουτανες.Πανω απο 35 χρονια στο αθλημα. Ε λοιπον αυτος κουβαλαει τον ΗPV και τα σπυρια στο πεος του κανουν παρτι. Το θεμα ειναι οτι αυτος παει και γαμαει σε αυτες τις περιοχες που πανε ολοι.

Δηλαδη εσεις τι πιστευετε? Οτι το συγκεκριμενο ατομο οταν του κανουν ακαποτο τσιμπουκι και μετα πατε εσεις δεν θα κολλησετε?

Και μενα μου αρεσουν οι πιπες αλλα τελικα αποφασισα μιας και με προφυλακτικο δεν μου αρεσει η πιπα οταν πηγαινω εκει να βαζω την καποτα και απλα να γαμαω ανευ πιπας.

Τα υπολοιπα,γλυφομουνια,γλυφοκωλια,γλωσσοφιλα κτλ τα κανω οταν εχω γκομενα και το ευχαριστιεμαι.Τουλαχιστον με την γκομενα ακομη και αν με κερατωνει αντε να με κερατωνει με εναν.Με τις πουτανες που περνανε απο πανω τους 50 την ημερα δεν μπορει να συγκριθει η κατασταση.

Για μενα η καλυτερη λυση ειναι να βρει ο καθενας μας μια γκομενιτσα και ας μην ειναι η σουπερ γκομενα.Τουλαχιστον να βγαζετε τα γουστα σας.Ας ειναι και μετρια ή με λιγα κιλα παραπανω. Και οι τσαρκες να συνεχιστουν απο χομπι .

Τουλαχιστον εγω ετσι τη βλεπω τη δουλεια χωρις να λεω οτι ειμαι ο ξερολας ή οτι κανω κηρυγμα.
Χούμορ κάνει,βλακ χούμορ.

Τώρα για τις μέτριες που είπες ,πάρα πολλές σαβούρες ψάχνουν από Σπαλιάρα και πάνω. Μη σου πω ότι έτσι όπως κατήντησε η δουλειά ,αν την πέσεις σε μουναρα έχεις περισσότερες πιθανότητες επιτυχίας.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Η Ντιανα είναι μελαχρινή σώμα με πιασίματα και χαρακτηριστικο ένα μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, η Τατιάνα είναι καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη, ποια ψάχνεις?
Μαλλον μπερδεψα τα ονοματα φιλε , ειχα δει μια με ωραιο σωμα ψιλη. οχι χοντρονταρντανα.... επισης.. παλαιοτερα δουλευε και στα απεναντι μπουρδελα στη βεργας... κατεμε ηταν η μονη που αξιζε για μενα αναμεσα στα αλλα γουβαρλακια! :wink:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Επισης, ξεχασα να πω. οτι το σωμα της ηταν μοντελου! Ωραιο σωμα δηλαδη!
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Jason 31 έχει σκάσει μια παλιά γνώριμη, η Σπανιόλα, αυτή έστω που το παίζει puchas gracias.
Στη πραγματικότητα κατάγεται από την Ροδα Κέρκυρας, ένα χωριό στη βόρεια μεριά του νησιού
Φιλότιμη, αλλά το κύριο χαρακτηριστικό της είναι το πολυ σφιχτό μουνι, και με κρέμα παρακαλώ, νομιζα η πουτσα μου θα εγκλωβιστεί εκεί μέσα για πάντα και θα καλέσω την πυροσβεστική να την απεγκλωβισει, όλα καλά όμως, έχυσα στα βυζγια της και αυτή κάτι να μου λέει για την εθνική Ισπανίας που ήρθαμε 1-1 τις προάλλες.
Πουτσα μου όμως, σημασία έχει που της έσκισα τα δίχτυα εγώ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.994
Κριτικές
62
Like
40.508
Πόντοι
8.530
ποιος ξοδευει ρε φιλε εδω μεσα 21 χιλιαρικα το μηνα για πορνες? Εφοπλιστες ειναι ολοι εδω ? Πλακα μας κανεις! Παρακολουθεις το site ή εισαι καλος στα ανεκδοτα?

Εδω μεσα η πλειοψηφια ψαχνεται για τα 10 και 20 ευρω αναμεσα σε μεταξι και φυλης.

Κατι ελαχιστοι τα σκανε σε στουντιο με πορνες των 120-150 ευρω προφανως μιας καποιας ηλικιας με εισοδηματα απο νοικια και γω δεν ξερω τι αλλο.

Μην ειστε τοσο υπερβολικοι. Οπου βλεπετε πολλα κερασια κρατατε μικρο καλαθι..

Οσον αφορα κατι ατομα που κανουν γλυφομουνια,γλυφοκωλια,γλωσσοφιλα,ακαποτα κτλ μαλλον ειναι πανιβλακες,στερημενοι κτλ..Διοτι εκτος απο αγνοια κινδυνου εχουν αγνοια γνωσης. Προφανως το πιο απλο να κολησουν οπως ο ιος των ανθρωπινων θηλωματων(HPV) δεν θα το εχουν ακουσει μαλλον και περιεχει περιπου 180 διαφορετικα ειδη ιων και σιγουρα πολλες απο τις επαγγελματιες του ειδους κουβαλουν καμια εικοσαρια απο αυτους.Αλλοι επικινδυνοι αλλοι οχι.

Γνωριζω ατομο πολυ μεγαλυτερο μου γυρω στα 60 ανυπαντρο μια ζωη που την εβγαζε με πουτανες.Πανω απο 35 χρονια στο αθλημα. Ε λοιπον αυτος κουβαλαει τον ΗPV και τα σπυρια στο πεος του κανουν παρτι. Το θεμα ειναι οτι αυτος παει και γαμαει σε αυτες τις περιοχες που πανε ολοι.

Δηλαδη εσεις τι πιστευετε? Οτι το συγκεκριμενο ατομο οταν του κανουν ακαποτο τσιμπουκι και μετα πατε εσεις δεν θα κολλησετε?

Και μενα μου αρεσουν οι πιπες αλλα τελικα αποφασισα μιας και με προφυλακτικο δεν μου αρεσει η πιπα οταν πηγαινω εκει να βαζω την καποτα και απλα να γαμαω ανευ πιπας.

Τα υπολοιπα,γλυφομουνια,γλυφοκωλια,γλωσσοφιλα κτλ τα κανω οταν εχω γκομενα και το ευχαριστιεμαι.Τουλαχιστον με την γκομενα ακομη και αν με κερατωνει αντε να με κερατωνει με εναν.Με τις πουτανες που περνανε απο πανω τους 50 την ημερα δεν μπορει να συγκριθει η κατασταση.

Για μενα η καλυτερη λυση ειναι να βρει ο καθενας μας μια γκομενιτσα και ας μην ειναι η σουπερ γκομενα.Τουλαχιστον να βγαζετε τα γουστα σας.Ας ειναι και μετρια ή με λιγα κιλα παραπανω. Και οι τσαρκες να συνεχιστουν απο χομπι .

Τουλαχιστον εγω ετσι τη βλεπω τη δουλεια χωρις να λεω οτι ειμαι ο ξερολας ή οτι κανω κηρυγμα.
Τουλαχιστον ομως οι επαγγελματιες περνανε και απο κανα γιατρο δυο φορες τον μηνα...ενω μια ερασιτεχνικης κατηγοριας παει σε γιατρο δυο φορες τον χρονο για να μην πω σε ολη τους την ζωη τουλαχιστον ως τα 40 περιπου;Οι πιο πολλοι που παθαινουν αφροδισια νοσηματα απο ερασιτεχνες την πατανε.Η σωστη επαγγελματιας θα σιχτιρισει κατι μυαλοφυγοδικους που θα ζητησουν διεισδυση ακαποτη...αυτες που ειναι ανεγκεφαλες θα το δεχθουν για να εξυπηρετξοδευειους ανεγκεφαλους που εχουν για πελατες.Οι ανεγκεφαλοι πελατες θα το θεωρησουν μαγκια το ακαποτο...και θα πληρωσουν φροντιστηρια σε ουρολογους...λεφτα υπαρχουν -απο μυαλα καληνυχτα!
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
12
Like
3.358
Πόντοι
746
Ο βρεγμένος την βροχή δεν την φοβάται!

Οι υπόλοιποι να κρατάνε ομπρέλα!
O βρεγμένος κολλάει και άλλο στέλεχος του ιού. Χειρότερα γίνεται. 2 φορές έιντζ μετά. Επόμενο παρατράγουδο παρακαλώ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom