Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 183 άτομα (17 μέλη και 166 επισκέπτες)

donpaparion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2020
Μηνύματα
168
Κριτικές
7
Like
720
Πόντοι
361
Χαιρετώ τους απανταχού γαμικους συναγωνιστές.επισκεψη προ μιας ώρας περίπου στο γνωστό σπιτάκι κοντά στην Λιοσίων στο Β7. Όλα οκ, δύο κοπέλες στο σπίτι.πηρα την μελαχρινή με το τατού στο πόδι.υπηρεσιες μέτριες , για μια φορά καλά είναι.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Βορδελο κοιτα τη ζετα στο βριλησσου δειχνει φωτο αρκετες.Για αλογο δειχνει αλλα ειδομεν
Την είδα στο 1ο πόδι. Πατσαβουρίδου . Καμία σχέση με τις φωτογραφίες. Ή είναι πολύ φτιαγμένες ή δέκα χρόνια παλιές. Λεπτή ,τα βυζιά ξεφουσκωτα,ο κωλος άρχισε να κρέμεται. Σαν προμιλφ δείχνει.

Πήγα που πήγα είπα να δοκιμάσω τη Νάντια. Μου βγήκε καραφολέισιον. Δεν πρόλαβα να μπω στο ντουζ και μπουκαρε. Τελειώσες λέει ,τρεις φορές ήρθα.:headbang:

Βάζει δύο κιλά κρέμα και μου πρήξε τα παπάρια στη συνέχεια . Στο πισωκολλητό έλεγε συνέχεια βγήκε η καπότα,βγήκε η καπότα,θα σπάσει και θα σπάσει. Στο ιεραποστολικό έκλεβε,δεν άνοιγε τελείως τα πόδια.

Ξεκάβλωσα τελείως.Αλλο ένα καμμένο 50αρι.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
ρε παιδια εχω καιρο να περασω απο τα μαγαζια τι παιζει ειναι ανοιχτα? δεν εχω καταλαβει..και δεν λεω για τα στουντιο
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Κάνε μια τσάρκα εμετουργείο και

Ο καθένας κάνει ότι θέλει με τα χρήματα που έχει άλλος θέλει να τα πετάει έτσι άλλος να κάνει εφέ στις τανες .. τα έχω κάνει όλα ..κατέληξα όμως στο καλητερο δηλαδή η καλύτερη φάση είναι να γαμας φτωχομπινεδιαρα που έχει ανάγκη διότι τα κα ει σχεδόν όλα και παιρνας και εσυ καλά !!! Ενώ κοπέλες που από καθαρή τύχει και λόγο κύκλου γνώρισαν επιχειρηματίες κτλ και έβγαλαν φράγκα δεν εκτιμούν τίποτα ... νομίζουν λίγο χάιδεμα και ένα στα 4 αξίζει 3.000..!! Χαχαχχα έχω δει τυπησα βα μένει σε σπίτι φίλου μου 3 μέρες 7.000 σύνολο !! Ξέρεις τι έκανε; Πίπα (οκ τα κατάπινε ..) κοιμόταν ξύπναγε ξανά το ίδιο ..!!! Φάει ποτό ,,, την τελευταία μέρα διαμονής της ..την κατάφερε μετά από επιδηξη εξαιτασεων του ..να την καταφερη για ακαποτο ( εκείνη είχε εξαιτασεις οκ κομπλέ !!) αλλά μόνο πρωκτικά την έχυσε μέσα .!!! Δηλαδή έσωσε 7.000 ευρο και προσπαθούσε να καταφερη την ίδια την πουτανα σε κάποια πράγματα λες και ήταν γκομενα του ;; Τραγικό ... εγώ έμεινα στην βίλα οσες μέρες ήταν και αυτή ε κει γαμησα τσάμπα 10 φορές στα γρήγορα με καποτα εννοείται και 3 φορές μου τα κατάπιε !!!ποιος πέρασε καλύτερα ;;
7 χιλιαρικα?? τι λες ρε...ενα αμάξι δηλ
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Συνηθως τα κορίτσια από τα σπίτια και studios δεν μπορούν να αποδώσουν καλές υπηρεσίες ως call girls. Δεν ισχύει βέβαια πάντα αυτό, υπάρχουν και αρκετές εξαιρέσεις.

Ο λόγος είναι ότι έχουν μάθει να λειτουργούν σε ρυθμούς 10λεπτου.

Εγώ προτιμώ Ρωσοφωνα city tours και αν είναι δυνατόν όχι παλιές καραβανες και συνήθως περνάω καλά.

Θέλει λίγο ψάξιμο βέβαια και πάντα υπάρχει και ένα ρίσκο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Την είδα στο 1ο πόδι. Πατσαβουρίδου . Καμία σχέση με τις φωτογραφίες. Ή είναι πολύ φτιαγμένες ή δέκα χρόνια παλιές. Λεπτή ,τα βυζιά ξεφουσκωτα,ο κωλος άρχισε να κρέμεται. Σαν προμιλφ δείχνει.

Πήγα που πήγα είπα να δοκιμάσω τη Νάντια. Μου βγήκε καραφολέισιον. Δεν πρόλαβα να μπω στο ντουζ και μπουκαρε. Τελειώσες λέει ,τρεις φορές ήρθα.:headbang:

Βάζει δύο κιλά κρέμα και μου πρήξε τα παπάρια στη συνέχεια . Στο πισωκολλητό έλεγε συνέχεια βγήκε η καπότα,βγήκε η καπότα,θα σπάσει και θα σπάσει. Στο ιεραποστολικό έκλεβε,δεν άνοιγε τελείως τα πόδια.

Ξεκάβλωσα τελείως.Αλλο ένα καμμένο 50αρι.
Υπάρχει και αντίστοιχο νήμα για studio... Μην μας τα κοπανάς έτσι τα 50ευρα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
7 χιλιαρικα?? τι λες ρε...ενα αμάξι δηλ
Τι λες ρε... εσύ θα έπαιρνες αμάξι με 7 χιλιάρικα;; Ο μέσος μπουρδελιάρης εδω μέσα ξοδεύει τουλάχιστον €21000 τον μήνα για μέτριες υπηρεσίες απο ιερόδουλες!!

Και θα έρθεις τώρα με την παντοφλίτσα και 7 χιλιάρικα να πάρεις αμάξι;;

Χαλάς την πιάτσα!! Και έχεις φάει ήδη μια προειδοποίηση, στην επόμενη φορά το προφίλ παραγράφεται και με δικά σου έξοδα!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Conan
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Τι λες ρε... εσύ θα έπαιρνες αμάξι με 7 χιλιάρικα;; Ο μέσος μπουρδελιάρης εδω μέσα ξοδεύει τουλάχιστον €21000 τον μήνα για μέτριες υπηρεσίες απο ιερόδουλες!!

Και θα έρθεις τώρα με την παντοφλίτσα και 7 χιλιάρικα να πάρεις αμάξι;;

Χαλάς την πιάτσα!! Και έχεις φάει ήδη μια προειδοποίηση, στην επόμενη φορά το προφίλ παραγράφεται και με δικά σου έξοδα!!
δε θες να ξερεις ποσα λεφτα εχω χαλασει στη ζωη μ για μπουρδελα..αλλα το εχω μετανιωσει
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
δε θες να ξερεις ποσα λεφτα εχω χαλασει στη ζωη μ για μπουρδελα..αλλα το εχω μετανιωσει
Εγώ να δεις . Και όχι μόνο για βορδέλα. Και έτσι κι αλλιώς πλερώνεις. Άτιμη κενωνία.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Εγώ προτιμώ Ρωσοφωνα city tours και αν είναι δυνατόν όχι παλιές καραβανες και συνήθως περνάω καλά.
Αυτό που λες είναι λαχείο. Πήρα ένα τέτοιο και το ? έκανε χρατς χρουτς μέσα στο μουνι. Παρόλο που είχε βάλει κρέμα.Εντελώς στεγνή.Τι να πάω για δεύτερο γύρο σκέφτηκα. Αστο να πάει στο διάολο είπα. Μείον 150 για το ταμείο υπέρ πίστεως.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Αυτό που λες είναι λαχείο. Πήρα ένα τέτοιο και το ? έκανε χρατς χρουτς μέσα στο μουνι. Παρόλο που είχε βάλει κρέμα.Εντελώς στεγνή.Τι να πάω για δεύτερο γύρο σκέφτηκα. Αστο να πάει στο διάολο είπα. Μείον 150 στο ταμείο υπέρ πίστεως.
Το ένστικτο μου λέει πως Βιολέτα και Ολίβια από your angels αξίζουν αρκετά.

Σύντομα θα έχω και προσωπική εμπειρία να καταθέσω.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Το ένστικτο μου λέει πως Βιολέτα και Ολίβια από your angels αξίζουν αρκετά.

Σύντομα θα έχω και προσωπική εμπειρία να καταθέσω.
Εμένα το ένστικτό μου λέει ότι οι φωτογραφίες είναι καραφτιαγμένες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
αλλα το ειχα πει καποτε πως αν ζουσα σε αλλη χωρα το πιθανοτερο ειναι να μην ετρωγα τοσο χρονο και χρημα στα μπουρδελα και γενικως στις πουτανες...δε θα χρειαζοταν.Δηλ εχω φιλους που δεν ειναι και τοσο ωραιοι αλλα σε αλλες χωρες εχουν τη δυνατοτητα λογω νοοτροπιας των γυναικων,να γαμησουν και καλα μουνια..μουνια που εδω στην ελλαδα δε παιζει θα πρεπει να πληρωσεις.Αυτο εννοω..και γενικως ειναι πιο ευκολο το παιχνιδι εξω.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
αλλα το ειχα πει καποτε πως αν ζουσα σε αλλη χωρα το πιθανοτερο ειναι να μην ετρωγα τοσο χρονο και χρημα στα μπουρδελα και γενικως στις πουτανες...δε θα χρειαζοταν.Δηλ εχω φιλους που δεν ειναι και τοσο ωραιοι αλλα σε αλλες χωρες εχουν τη δυνατοτητα λογω νοοτροπιας των γυναικων,να γαμησουν και καλα μουνια..μουνια που εδω στην ελλαδα δε παιζει θα πρεπει να πληρωσεις.Αυτο εννοω..και γενικως ειναι πιο ευκολο το παιχνιδι εξω.
Για ανατολικές χώρες μιλάς;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Για ανατολικές χώρες μιλάς;
κυριως ναι..(για να μη πω παντου εκτος ελλαδος) αλλα ναι οσες φορες εχω βγει εξωτερικο,ουτε πουτανες χρειαστηκε να παρω,ουτε τιντερ ουτε τιποτα...ολα γινοντουσαν απλα
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
κυριως ναι..(για να μη πω παντου εκτος ελλαδος) αλλα ναι οσες φορες εχω βγει εξωτερικο,ουτε πουτανες χρειαστηκε να παρω,ουτε τιντερ ουτε τιποτα...ολα γινοντουσαν απλα
Όπως εγραψαν κι άλλοι πιο πριν εδώ οι ντόπιες πατσαβουρες την έχουν δει θεόμουνα. Πόσο μάλλον τα πραγματικά θεόμουνα.
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Χαιρετώ τους απανταχού γαμικους συναγωνιστές.επισκεψη προ μιας ώρας περίπου στο γνωστό σπιτάκι κοντά στην Λιοσίων στο Β7. Όλα οκ, δύο κοπέλες στο σπίτι.πηρα την μελαχρινή με το τατού στο πόδι.υπηρεσιες μέτριες , για μια φορά καλά είναι.
Τα Λ 73Α&Β δουλεύουν; Θέλω 3μ μ y επειγόντως...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom