Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 289 άτομα (16 μέλη και 273 επισκέπτες)

inviteme

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Η Αλίσια είναι μια κοντή αδυνατουλα με πολύ μικρό βυζί?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Πόσοι εχεται κάνει το εμβόλιο τύποι μου ;; Εγώ έκανα o phizer σήμερα
Καλά σαράντα τύπε μου!
ΔημήτρηΧΧΧ, ετοίμασε κηδειόχαρτο! :sunglasses:
πιστεύεις πως οι πουτανες και οι πελάτες δεν θα είναι εμβολιασμένοι από Σεπτέμβριο για να βγουν ξανά στο κουρμπέτι ; Γελιέσαι αν νομίζεις κάτι τέτοιο !! Το 90% των πελατών αλλά και των κοριτσιών θα το κάνουν να ξέρεις .... καλά 40 σε όποιον δεν το κάνει εγώ έτσι πιστεύω ...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Η απόφανση μου κάπως άτοπη; Δεν καταλαβαίνω, μικρή σημασία έχει.

Δεν ξέρω για τσουβάλια και σακιά, αλλά ο καθής, ακόμα και ο ποιο ηλίθιος, μπορεί να βρει άπειρες προφάσεις για να επιβάλει την θέληση του, εάν και εφόσον μπορεί φυσικά.
Με την πρόφαση κορωνοιός κλείνουν τα καταστήματα στις 21:00, δηλαδή, από τις 06:00 εως στις 21:00 ο κωρονοιος πάει για ύπνο, από τις 21:00 εως στις 06:00 ξυπνάει και γίνεται επικίνδυνος. Επίσης, στα σούπερμαρκετ δεν πάει ο κωρονοιός προτιμάει τα καταστήματα ένδυσης η εστίασης.

Δεν θα μου φανεί καθόλου περίεργο αν αύριο σας πούν μην βγαίνεται έξω γιατί θα σας φάει ο μπαμπούλας και κάνουν νόμους γι αυτό. Πλέων, είμαι σίγουρος ότι θα σας πείσουν, ακόμα και αν βρεθεί κάποιος να σας πει: ρε ποιος μπαμπούλας; Θα γελάτε, θα τον βρίσκεται αστείο.

Δυστυχώς, δεν γελάω καθόλου, η υπόθεση είναι τελειώμενη, γυρισμός δεν υπάρχει. Απλός θεατής σε μια τέλεια καταστροφή.

Αν κλεισουν τα παντα θα γινει χαμος (δεν το θελουν) οποτε αφηνουν ανοικτα τα απολυτως απαραιτητα
με επιχειρηματα μισης αληθειας που φυσικα "γερνουν".
Δεν τους πειραζει ομως διοτι το υπολοιπο μισο, το αναλαμβανει ο φοβος.
Απλη λοιπον η απαντηση. Ολοι γνωριζουν και ολοι εχουν σκεφτει και πει αυτα που εγραψες.
Υπαρχει λογικη απεναντι στο προβλημα;
η λογικη του ισχυρου δεν ειναι απολυτα σωστη αλλα κανει αυτο που θελει.

Ομως...

οποιος/οποια θελησει να μετακινηθει για οποιονδηποτε λογο, θα βρει τον τροπο να το κανει.
Καθημερινα αυτο συμβαινει στην χωρα. Της πουτανας γινεται κι η κυβερνηση το γνωριζει.

Γι αυτο και σε περιοριζει με προστιμο, δεν σου απαγορευει με συλληψη.

Να σκεφτεσαι θετικα ακομα και μπροστα στον γκρεμο.

:rockon:



 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.591
Κριτικές
62
Like
41.372
Πόντοι
8.530
Οι πελατες μπορει να ειναι ανεγκεφαλοι και να μην κανουν εμβολιο αλλα τα κοριτσια που σεβονται τον εαυτο τους ΚΑΙ τους πελατες θα το κανουν κανονικοτατα...Συμφωνω με την τελευταια φραση.Ηδη την λεω με διαφορες διατυπωσεις σε διαφορα μαλακιστηρια που απο τυχη ζουν ακομα και νομιζουν οτι θα ειναι για πολυ ακομα τυχερα ...:idiot::crazy::headbang::jerking:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Οι πελατες μπορει να ειναι ανεγκεφαλοι και να μην κανουν εμβολιο αλλα τα κοριτσια που σεβονται τον εαυτο τους ΚΑΙ τους πελατες θα το κανουν κανονικοτατα...Συμφωνω με την τελευταια φραση.Ηδη την λεω με διαφορες διατυπωσεις σε διαφορα μαλακιστηρια που απο τυχη ζουν ακομα και νομιζουν οτι θα ειναι για πολυ ακομα τυχερα ...:idiot::crazy::headbang::jerking:
σύμφωνο απόλυτος , όλες πρέπει να το κάνουν και όλοι σε πολλούς τομείς για να βγούμε από αυτή την λελαπα !!! Το μόνο που με τρομάζει είναι το έξεις : εφόσον θα εμβόλιαστουμε όλοι θα σταματηση όλο αυτό ;; Η θα έχουμε παλυ πρόβλημα ; Αυτό είναι το χειρότερο σενάριο ...!!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
πιστεύεις πως οι πουτανες και οι πελάτες δεν θα είναι εμβολιασμένοι από Σεπτέμβριο για να βγουν ξανά στο κουρμπέτι ; Γελιέσαι αν νομίζεις κάτι τέτοιο !! Το 90% των πελατών αλλά και των κοριτσιών θα το κάνουν να ξέρεις .... καλά 40 σε όποιον δεν το κάνει εγώ έτσι πιστεύω ...

Οσες πουτανες εχει τυχει να συναντησω, μου δινουν δυο απαντησεις:

1- μαλακιες, εχεις δει εσυ κανεναν να πεθανει απο τον ιο; :confused:

2- σιγα μην κανω εμβολιο, ποιος ξερει τι εχει μεσα; :confused:

Αν δεν το κανουν ομως, πως θα δουλεψουν στα μπουρδελα;;;

σε χωρους χωρις κουδουνι, αρα χωρις καλυψη σε "πεσιμο"... :confused:

σε χωρους σταθερους, οπου παει ο πελατης στην πουτανα κι οχι η πουτανα σε αυτον... :confused:

πως θα εχουν ασφαλεια μην γινει στραβη απο ελεγχο; :confused:

αρα λογικα θα το κανουν. Αν ομως το κανουν, ισως ηρθε η ωρα να γινουν κι ολα τα υπολοιπα.

Ας πουμε νομιμοποιηση σε πολλα θεματα.

Και ολα αυτα...

ααααααααααααααν ανοιξουν τα μπουρδελα γιατι μπορει να παει ΕΤΣΙ η δουλεια (ανοιξε-κλεισε).

Απο την αλλη, κανουν εξετασεις ολες τους οπως πρεπει για να να τηρησουν κι αυτο; :2funny:

εχεις πετυχει πολλες να σου δειχνουν βιβλιαριο αν το ζητησεις; :2funny:

κι αν τους πεις τιποτα, απαντουν μαλακιες του στυλ αν εχεις κανει κι εσυ. :2funny:

Συμπερασματικα, κανεις δεν νοιαζεται. Πουθενα στο αγοραιο, οχι μονο στα μπουρδελα.

Οσον αφορα τους πελατες, προσωπικα δεν ξερω κανεναν να θελει να παει να κανει το εμβολιο.

Κι οχι μονο πελατες. Ουτε εναν "εξωθεσμικο" ανδρα δεν ξερω. Πιστευω λιγοι θα το κανουν.

Ας κανουν οτι θελουν. Υποχρεωτικος παντως ΔΕΝ ειναι ο εμβολιασμος!

Κι ουτε και θα γινει...

:rockon:



 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.591
Κριτικές
62
Like
41.372
Πόντοι
8.530
Ακριβως Isinas,
Θα τελειωσει εκει οπως τελειωσε η διφθεριτιδα ,η πολυομυελιτιδα,η ελονοσια και λοιπες αλλες ασθενειες.(Καποιες απο τις ασθενειες αυτες επανηλθαν λογω λαθρομεταναστων...ευκαιρια με την πανδημια να κανουν κανα εμβολιο και αυτοι γιατι αλλιως δεν... οταν με το καλο φυγουν απο εδω θα πανε υγιεις οπου πανε).Βεβαια θα φοραμε μασκες για λιγο ακομα αλλα το δυσκολο θα εχει περασει και θα εχουμε παρει την ζωη μας πισω ενω αλλοι που κανουν τους κορωνο-καμικαζι δεν θα μπορουν να γαμανε γιατι θα εχουν γινει λιπασμα η γιατι θα εχουν βλαβες στους πνευμονες απο την κινεζικη πανουκλα.Οι πιο πολλοι βεβαια θα την περασουν χωρις πολλα πολλα αλλα θα εχει παει το σκατο στην καλτσα μεχρι να δουνε αρνητικο τεστ οι παπαροπλημμυρες...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
πιστεύεις πως οι πουτανες και οι πελάτες δεν θα είναι εμβολιασμένοι από Σεπτέμβριο για να βγουν ξανά στο κουρμπέτι ; Γελιέσαι αν νομίζεις κάτι τέτοιο !! Το 90% των πελατών αλλά και των κοριτσιών θα το κάνουν να ξέρεις .... καλά 40 σε όποιον δεν το κάνει εγώ έτσι πιστεύω ...

Οσες πουτανες εχει τυχει να συναντησω, μου δινουν δυο απαντησεις:

1- μαλακιες, εχεις δει εσυ κανεναν να πεθανει απο τον ιο; :confused:

2- σιγα μην κανω εμβολιο, ποιος ξερει τι εχει μεσα; :confused:

Αν δεν το κανουν ομως, πως θα δουλεψουν στα μπουρδελα;;;

σε χωρους χωρις κουδουνι, αρα χωρις καλυψη σε "πεσιμο"... :confused:

σε χωρους σταθερους, οπου παει ο πελατης στην πουτανα κι οχι η πουτανα σε αυτον... :confused:

πως θα εχουν ασφαλεια μην γινει στραβη απο ελεγχο; :confused:

αρα λογικα θα το κανουν. Αν ομως το κανουν, ισως ηρθε η ωρα να γινουν κι ολα τα υπολοιπα.

Ας πουμε νομιμοποιηση σε πολλα θεματα.

Και ολα αυτα...

ααααααααααααααν ανοιξουν τα μπουρδελα γιατι μπορει να παει ΕΤΣΙ η δουλεια (ανοιξε-κλεισε).

Απο την αλλη, κανουν εξετασεις ολες τους οπως πρεπει για να να τηρησουν κι αυτο; :2funny:

εχεις πετυχει πολλες να σου δειχνουν βιβλιαριο αν το ζητησεις; :2funny:

κι αν τους πεις τιποτα, απαντουν μαλακιες του στυλ αν εχεις κανει κι εσυ. :2funny:

Συμπερασματικα, κανεις δεν νοιαζεται. Πουθενα στο αγοραιο, οχι μονο στα μπουρδελα.

Οσον αφορα τους πελατες, προσωπικα δεν ξερω κανεναν να θελει να παει να κανει το εμβολιο.

Κι οχι μονο πελατες. Ουτε εναν ανδρα δεν ξερω. Πιστευω λιγοι θα το κανουν. Ας κανουν οτι θελουν.

Υποχρεωτικος παντως ΔΕΝ ειναι ο εμβολιασμος!

Κι ουτε και θα γινει...

:rockon:
όσα λες τα γνωρίζω καλά τύπε μου , αλλά πλέον όλες θα πρέπει να έχουν κάρτα εμβολιασμού για να εργάζονται ....που ο εμβολιασμός θα πρέπει να γίνει σε δημόσια υπηρεσία κτλ...αρα θα υπαρχη απόδειξη εμβολιασμού ... οποία δεν πάει ... και εργαστη έτσι απλά θα γίνεται ένα ωραίο πέσιμο με 5.000 πρόστιμο ... όλες θα αναγκαστούν να το κάνουν ... στα πιο πολλά μαγαζιά ..!! Τώρα οι τανες φαντάσματα δηαλδη αυτές που δούλευαν και σε πέσιμο έτρεχαν να κρυφτούν αυτό θα συνεχίσει να συμβαίνει οκ!! Προαιρετικό μεν το εμβόλιο αλλά με τον τρόπο τους θα είναι υποχρεωτικό ... μακάρι να μην βγω αληθινός ... αλλά εκεί πάει το θέμα ...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πιστευω οτι θα φοραμε σαμαρια ολο τον χρονο και θα στελνουμε συνεχεια μηνυματα.

Λιγο το καλοκαιρι θα κοψει η μαλακια (αν κι αυτο) και μετα ξανα τα ιδια.

Προσωπικα (οπως ολοι) βρισκω τροπους να περναω οσο πιο ωραια γινεται.

:sunglasses:

 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Καλησπέρα- καλημέρα. Πέρασα την τρίτη μια βόλτα από μετάξι και το πορνομολ ήταν κλειστό λέγανε για εργασίες... Υπήρχε βέβαια άνθρωπος πίσω από την πόρτα. Τελικά κατέθεσα αλλού στην Ιάσονος σε αυτό που μπαίνεις μέσα στην αυλή και προχωράς ολο ευθεία και στρίβεις αριστερά στο τέλος. Θα ξανανοίξει το πορνομολ; Γιατί έχει εκεί ωραίες παρουσίες. Ενώ παντού αλλού που πήγα κάτω του μετρίου...:(
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Η απόφανση μου κάπως άτοπη; Δεν καταλαβαίνω, μικρή σημασία έχει.

Δεν ξέρω για τσουβάλια και σακιά, αλλά ο καθής, ακόμα και ο ποιο ηλίθιος, μπορεί να βρει άπειρες προφάσεις για να επιβάλει την θέληση του, εάν και εφόσον μπορεί φυσικά.
Με την πρόφαση κορωνοιός κλείνουν τα καταστήματα στις 21:00, δηλαδή, από τις 06:00 εως στις 21:00 ο κωρονοιος πάει για ύπνο, από τις 21:00 εως στις 06:00 ξυπνάει και γίνεται επικίνδυνος. Επίσης, στα σούπερμαρκετ δεν πάει ο κωρονοιός προτιμάει τα καταστήματα ένδυσης η εστίασης.

Δεν θα μου φανεί καθόλου περίεργο αν αύριο σας πούν μην βγαίνεται έξω γιατί θα σας φάει ο μπαμπούλας και κάνουν νόμους γι αυτό. Πλέων, είμαι σίγουρος ότι θα σας πείσουν, ακόμα και αν βρεθεί κάποιος να σας πει: ρε ποιος μπαμπούλας; Θα γελάτε, θα τον βρίσκεται αστείο.

Δυστυχώς, δεν γελάω καθόλου, η υπόθεση είναι τελειώμενη, γυρισμός δεν υπάρχει. Απλός θεατής σε μια τέλεια καταστροφή.

Αν κλεισουν τα παντα θα γινει χαμος (δεν το θελουν) οποτε αφηνουν ανοικτα τα απολυτως απαραιτητα
με επιχειρηματα μισης αληθειας που φυσικα "γερνουν".
Δεν τους πειραζει ομως διοτι το υπολοιπο μισο, το αναλαμβανει ο φοβος.
Απλη λοιπον η απαντηση. Ολοι γνωριζουν και ολοι εχουν σκεφτει και πει αυτα που εγραψες.
Υπαρχει λογικη απεναντι στο προβλημα;
η λογικη του ισχυρου δεν ειναι απολυτα σωστη αλλα κανει αυτο που θελει.

Ομως...

οποιος/οποια θελησει να μετακινηθει για οποιονδηποτε λογο, θα βρει τον τροπο να το κανει.
Καθημερινα αυτο συμβαινει στην χωρα. Της πουτανας γινεται κι η κυβερνηση το γνωριζει.

Γι αυτο και σε περιοριζει με προστιμο, δεν σου απαγορευει με συλληψη.

Να σκεφτεσαι θετικα ακομα και μπροστα στον γκρεμο.

:rockon:

Φίλτατε tnt60, στην προκείμενη περίπτωση δεν κάνει ο ισχυρός ότι θέλει, με την δύναμη του. Ισχυρός έγινε διότι μας υποδούλωσε στην ανάγκη.

Όλα αυτά που θεωρούμε αναγκαία, πραγματικός δεν είναι. Έχω ακούσει να λένε: χωρίς ίντερνετ δεν μπορώ να ζήσω, χωρίς τηλέφωνο δεν αντέχω, χωρίς φρέντο εσπρέσω το πρωί δεν ζω, χωρίς τηλεόραση δεν αντέχω κτλ. Μας παρέχουν όλα αυτά τα οποία μας τα έμαθαν για αναγκαία και δεν μπορούμε να σκεφτούμε ούτε ένα δευτερόλεπτο τη ζωή μας χωρίς αυτά. Αποτέλεσμα; Να κάνουμε ότι μας λένε, να δεχόμαστε με ανακούφιση ακόμα και την ποιο ηλίθια πρόφαση.

Μετά, μας αφαίρεσαν όλες τις αξίες για τις οποίες θα μπορούσε κάποιος να δώσει την ζωή του. Οικογένεια, ποιος θα ανεχόταν να πειράξει κάποιος την μάνα του, τη το παιδί του; Θα ήταν ένας πολύ καλός λόγος να σκοτώσεις η να σκοτωθείς, πλέον αυτό δεν υπάρχει. Μολάρουν παιδιά, χωρίζουν, δεν βαριέσαι, τι γάμος κτλ, ένα χαρτί είναι ο γάμος.

Πατρίδα, τα ζώα που ζουν σε αγέλες, έχουν το ζωτικό τους χώρο, αν μπεις στον χώρο τους επιτίθονται, μάχονται μέχρι θανάτου για να διαφυλάξουν τον χώρο τους. Ο σκύλος που έχεις σπίτι σου, για αυτό τον λόγο δεν αφήνει κανέναν να πλησιάσει. Εμείς, πάει κι αυτό, τι πατρίδα; Το Αιγαίο ανήκει στα ψάρια, μπάτε σκύλοι αλέστε, πολίτες του κόσμου και διάφορες άλλες μαλακίες.

Μην μιλήσω για θρησκεία, αυτό κι αν πάει περίπατο. Οπότε; Ποιος ο λόγος ανησυχίας; Έχουμε ίντερνετ στο σπίτι; Αφού έχουμε ίντερνετ στο σπίτι, όχι μνήματα θα στέλνουμε για να πάμε μια βόλτα, αλλά θα ανεχόμαστε τα πάντα, μέχρι που θα έρθει η μέρα να γεράσουμε, θα μας κλέψουν η θα μας βιάσουν οι αλλοδαποί για μερικά ψωροευρώ και ίσως τότε καταλάβουμε πόσο μαλάκες ήμασταν που μέναμε άπραγοι στα νιάτα μας. :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Τα σεβη μου μυστη kolonoskope :hi::hi::hi:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Η απόφανση μου κάπως άτοπη; Δεν καταλαβαίνω, μικρή σημασία έχει.

Δεν ξέρω για τσουβάλια και σακιά, αλλά ο καθής, ακόμα και ο ποιο ηλίθιος, μπορεί να βρει άπειρες προφάσεις για να επιβάλει την θέληση του, εάν και εφόσον μπορεί φυσικά.
Με την πρόφαση κορωνοιός κλείνουν τα καταστήματα στις 21:00, δηλαδή, από τις 06:00 εως στις 21:00 ο κωρονοιος πάει για ύπνο, από τις 21:00 εως στις 06:00 ξυπνάει και γίνεται επικίνδυνος. Επίσης, στα σούπερμαρκετ δεν πάει ο κωρονοιός προτιμάει τα καταστήματα ένδυσης η εστίασης.

Δεν θα μου φανεί καθόλου περίεργο αν αύριο σας πούν μην βγαίνεται έξω γιατί θα σας φάει ο μπαμπούλας και κάνουν νόμους γι αυτό. Πλέων, είμαι σίγουρος ότι θα σας πείσουν, ακόμα και αν βρεθεί κάποιος να σας πει: ρε ποιος μπαμπούλας; Θα γελάτε, θα τον βρίσκεται αστείο.

Δυστυχώς, δεν γελάω καθόλου, η υπόθεση είναι τελειώμενη, γυρισμός δεν υπάρχει. Απλός θεατής σε μια τέλεια καταστροφή.

Αν κλεισουν τα παντα θα γινει χαμος (δεν το θελουν) οποτε αφηνουν ανοικτα τα απολυτως απαραιτητα
με επιχειρηματα μισης αληθειας που φυσικα "γερνουν".
Δεν τους πειραζει ομως διοτι το υπολοιπο μισο, το αναλαμβανει ο φοβος.
Απλη λοιπον η απαντηση. Ολοι γνωριζουν και ολοι εχουν σκεφτει και πει αυτα που εγραψες.
Υπαρχει λογικη απεναντι στο προβλημα;
η λογικη του ισχυρου δεν ειναι απολυτα σωστη αλλα κανει αυτο που θελει.

Ομως...

οποιος/οποια θελησει να μετακινηθει για οποιονδηποτε λογο, θα βρει τον τροπο να το κανει.
Καθημερινα αυτο συμβαινει στην χωρα. Της πουτανας γινεται κι η κυβερνηση το γνωριζει.

Γι αυτο και σε περιοριζει με προστιμο, δεν σου απαγορευει με συλληψη.

Να σκεφτεσαι θετικα ακομα και μπροστα στον γκρεμο.

:rockon:

Φίλτατε tnt60, στην προκείμενη περίπτωση δεν κάνει ο ισχυρός ότι θέλει, με την δύναμη του. Ισχυρός έγινε διότι μας υποδούλωσε στην ανάγκη.

Όλα αυτά που θεωρούμε αναγκαία, πραγματικός δεν είναι. Έχω ακούσει να λένε: χωρίς ίντερνετ δεν μπορώ να ζήσω, χωρίς τηλέφωνο δεν αντέχω, χωρίς φρέντο εσπρέσω το πρωί δεν ζω, χωρίς τηλεόραση δεν αντέχω κτλ. Μας παρέχουν όλα αυτά τα οποία μας τα έμαθαν για αναγκαία και δεν μπορούμε να σκεφτούμε ούτε ένα δευτερόλεπτο τη ζωή μας χωρίς αυτά. Αποτέλεσμα; Να κάνουμε ότι μας λένε, να δεχόμαστε με ανακούφιση ακόμα και την ποιο ηλίθια πρόφαση.

Μετά, μας αφαίρεσαν όλες τις αξίες για τις οποίες θα μπορούσε κάποιος να δώσει την ζωή του. Οικογένεια, ποιος θα ανεχόταν να πειράξει κάποιος την μάνα του, τη το παιδί του; Θα ήταν ένας πολύ καλός λόγος να σκοτώσεις η να σκοτωθείς, πλέον αυτό δεν υπάρχει. Μολάρουν παιδιά, χωρίζουν, δεν βαριέσαι, τι γάμος κτλ, ένα χαρτί είναι ο γάμος.

Πατρίδα, τα ζώα που ζουν σε αγέλες, έχουν το ζωτικό τους χώρο, αν μπεις στον χώρο τους επιτίθονται, μάχονται μέχρι θανάτου για να διαφυλάξουν τον χώρο τους. Ο σκύλος που έχεις σπίτι σου, για αυτό τον λόγο δεν αφήνει κανέναν να πλησιάσει. Εμείς, πάει κι αυτό, τι πατρίδα; Το Αιγαίο ανήκει στα ψάρια, μπάτε σκύλοι αλέστε, πολίτες του κόσμου και διάφορες άλλες μαλακίες.

Μην μιλήσω για θρησκεία, αυτό κι αν πάει περίπατο. Οπότε; Ποιος ο λόγος ανησυχίας; Έχουμε ίντερνετ στο σπίτι; Αφού έχουμε ίντερνετ στο σπίτι, όχι μνήματα θα στέλνουμε για να πάμε μια βόλτα, αλλά θα ανεχόμαστε τα πάντα, μέχρι που θα έρθει η μέρα να γεράσουμε, θα μας κλέψουν η θα μας βιάσουν οι αλλοδαποί για μερικά ψωροευρώ και ίσως τότε καταλάβουμε πόσο μαλάκες ήμασταν που μέναμε άπραγοι στα νιάτα μας. :confused:


Πραγματικα μεσα απο την καρδια μου ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ στο παλικαρι που σκεφτεται με αυτον τον τροπο και ειμαι σιγουρος οτι και ετσι πορευεται.
Συμφωνω απολυτος μαζι σου και ειμαι πολυ χαρουμενος οταν βλεπω τετοιους ανθρωπους σαν εσενα με τετοιου ειδους αντιληψεις.
Βαρεθηκα πια τους στενομυαλους και τους ΑΦΕΛΗΣ που το μονο που γνωριζουν ειναι οτι μαλακια τους πασαρει αυτο το κουτι του διαβολου θα ελεγε καποιος αλλα μιλαω γενικα για τα ΜΜΕ.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Στη Σουηδία, η οποία έχει τον ίδιο πληθυσμό με την Ελλάδα, από την αρχή της πανδημίας όλοι οι πολίτες κυκλοφορούν ελεύθερα παντού και μάσκες φορούν μόνον όσοι θέλουν.

Στη Σουηδία οι νεκροί από τον κορονοϊό είναι μόλις 12.000 ενώ στην Ελλάδα είναι ήδη 6.000, δηλαδή η Ελληνική κυβέρνηση επί έναν ολόκληρο χρόνο ουσιαστικά φυλάκισε στα σπίτια τους και κατέστρεψε οικονομικά 6.000.000 Έλληνες για να διασώσει μόλις 6.000 Έλληνες (οι περισσότεροι εκ των οποίων σύντομα θα πέθαιναν από κάποιο σοβαρό υποκείμενο νόσημα).

:jerking2::jerking2::jerking2::jerking2::jerking2:

Να τους ξαναψηφίσετε και με τα δύο χέρια!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.888
Πόντοι
39.662

Δε μπορω να φανταστω τι εχει μεσα το εμβολιο !! Αναμενουμε το μελος ΙΣΙΝΑΣ να μας ενημερωνει για τυχον παρενεργειες μιας και λεει οτι το εκανε.
Ενα μικροεγκεφαλικο πρεπει να το εχει παθει παντως γιατι με δυσκολια καταλαβαινω αυτα που γραφει :hi:
 

mpoukadoros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Συντομα θα ανοίξουν τα παντα μέσα στον Απρίλη, η τέλος Μάρτη, η πιεση οικονομική και κοινωνική είναι μεγαλη και ανεξέλεγκτη ενώ πλεον με τους εμβολιασμους να προχωρανε σε ένα μήνα θα εχουν εμβολιάστει και οι 70 και άνω ετών, όσοι σε αυτή την ηλικία δεν το κάνουν κακό του κεφαλιού τους η ζωή πρεπει να προχωρησει. Υπόψην ότι δεν πεθαινουν όλοι όσοι έχουν νοσήματα και είναι ηλικιωμένοι, οι περισσοτεροι το περνανε καπως βαριά αλλά την σκαπουλαρουν, είναι θέμα χρόνου. Πιστευω οτι θα ανοίξουν μπαμ τα περισσοτερα και τα μαγαζιά έχουν τη τυχη να θεωρούνται το ίδιο με τα γυμναστήρια τα οποία πολυς κόσμος περιμενει ανελλιπώς.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Πρέπει να γίνει ξεκάθαρο ότι δεν ήμαστε αντίθετοι στην τεχνολογία, στις νέες ιδέες, στην διευκόλυνση που ενδεχομένως θα έχουμε από αυτά. Το ακριβώς αντίθετο, πρέπει να εκμεταλλευτούμε όλα αυτά, προς όφελος μας όμως, χωρίς να επιτρέψουμε σε αυτά να μας βλάψουν.

Επίσης, πρέπει να γίνει κατανοητό ότι το πρόβλημα δεν είναι εθνικό. Δηλαδή, ακόμα και αν ένα έθνος καταφέρει να ενώσει το λαό του κάτω από μία εθνική ηγεσία δεν σημαίνει ότι ξεμπέρδεψε. Οι εχθροί μας, δεν είναι μόνο δικοί μας εχθροί και φυσικά δεν είναι οι Τούρκοι. Ούτε το Ελληνικό έθνος είναι μόνο υπό κατοχή, αυτό συμβαίνει σχεδόν σε όλα τα έθνη του κόσμου.

Οι εχθροί έχουν όνομα και τους ξέρουμε. Ένας από αυτούς, είναι ο κύριος Γεώργιος Σόρος. Αυτός ο διεθνής φιλάνθρωπος αγωνίζεται νυχθημερόν να καταστρέψει τα θεμέλια των εθνών. Δεν το κάνει κρυφά, το δημοσιεύει στην ιστοσελίδα του open society foundations. Δεν πρόκειται για κάποια κρυφή συνομωσία, απλά μπαίνουμε στη ιστοσελίδα και διαβάζουμε:

Ποιοι είμαστε; Τα Ιδρύματα Ανοικτής Κοινωνίας, που ιδρύθηκαν από τον Γιώργο Σόρο, είναι ο μεγαλύτερος ιδιωτικός χρηματοδότης ανεξάρτητων ομάδων στον κόσμο που εργάζονται για τη δικαιοσύνη, τη δημοκρατική διακυβέρνηση και τα ανθρώπινα δικαιώματα. Παρέχουμε χιλιάδες επιχορηγήσεις κάθε χρόνο μέσω ενός δικτύου εθνικών και περιφερειακών ιδρυμάτων και γραφείων, χρηματοδοτώντας ένα ευρύ φάσμα έργων - πολλά από τα οποία διαμορφώνονται τώρα από τις προκλήσεις της πανδημίας COVID-19.

Τι κάνουμε; Τα Ιδρύματα Ανοικτής Κοινωνίας θεωρούν την ίση μεταχείριση για όλους – ανεξαρτήτως εθνικότητας, θρησκείας, φύλου, αναπηρίας ή σεξουαλικής ταυτότητας – ως θεμελιώδες μέρος υγιών δημοκρατιών.
Ο Γιώργος Σόρος και τα Ιδρύματα Ανοικτής Κοινωνίας είναι ο κορυφαίος ιδιωτικός χρηματοδότης των προσπαθειών για τη στήριξη των εκτιμώμενων 10 έως 12 εκατομμυρίων Ρομά της Ευρώπης.

Για όλα αυτά που αγωνίζεται, χρηματοδοτεί, προωθεί και επιβάλει ο κύριος Σόρος, δεν είναι μόνο στα λόγια, ούτε στην σκέψη, είναι η πραγματικότητα του σήμερα. Όποιος επίσης ασχοληθεί περεταίρω, θα διαπιστώσει ότι οι νόμοι του κράτους δεν έχουν διαφορά από το όραμα του κυρίου Σόρος. :confused:
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλημέρα λεβέντες,
Μίλησα χθες με ένα καρδιακό φίλο μου γιατρό. Είναι κι αυτός μέσα στις επιτροπές στον ΕΟΔΥ. Μάλον για το Πάσχα μου είπε. Όμως μας διαφεύγει μια επικοινωνιακή λεπτομέρεια. Το Πάσχα είναι το Μάη. Και φυσικά δεν το λένε ότο θα φάμε άλλους δύο μήνες μέσα στην καρνατίνα. Τη μάνα τους να γαμήσω! Τώρα τα μουνόπανα άρχισαν να πιπιλάνε την καραμέλα για διπλή μάσκα. Και ξέρετε γιατί; στην αρχή το εργοστάσιο στη Λάρισα βολέυτηκε μια χαρά και πουλούσε μασκούλες για τον λαουτζίκο. Μετά δούλεψαν οι εισαγωγές και προκειμένου ναν υπάρξει ζήτηση, τη μάνα τους να γαμήσω, θα επιβάλουν τη διπλή.
Έχω απογοητευθεί, έχω θυμώσει. Αποφεύγω να συνευρεθώ σε οίκο φοβούμενος το πρόστιμο και τίποτα άλλο. 300 € δεν είναι λίγα. Και τα στρουμφάκια έχουν εντολή να κούβουν πρόστιμα. Όλο τον γαμημένο τον καιρό της καραντίνας δεν λάμβανα κανένα μέτρο όταν άνοιξαν τα μπουρδέλα. Και γλωσσόφιλα, και γλειφομούνι, και όλα τα έκανα. Αν ήταν, ο πρώτος εγώ θα έπρεπε να τα έχω τινάξει. Όλοι όσοι θέλουν να μιλήσουν σοβαρά λένε ότι ο ιός έκανε 7500 μεταλλάξεις και το στέλεχός του δεν είναι τόσο επιθετικό. Επιπλέον στην Αθήνα άκουσα πάλι από έγκυρες πηγές ότι η πλειονότητα των κρεβατιών στις ΜΕΘ ποθυ είναι γεμάτος είναι από πιθήκια. Επειδή ζούνε όλοι μαζί και γαμιούνται όλοι μαζί.
Θα επιχειρήσω να κάνω καιμιά τσάρκα στα γνωστά λιμέρια του δεκάρικου, αλλά και του εικοσάρικου ακόμα. Στην Χάρακα πάλι προχθές μεσημεράκι που επθχείρησα να προσεγγίσω ήταν αραχτά καμιά δεκαριά στρουμφάκια και έριχναν πολλές ματιές προς το στενό του πάθους. Έτσι φοβήθηκα το 300 ρι και την έκανα με ελαφριά πηδηματάκια.
Στο τέλος με βλέπω στα στούντιο για ένα πήδημα του δεκάλεπτου σε τριπλή τιμή, και με την αγαμία που έχουμε το βλέπω πεντάλεπτο.
Αυτά από μένα.
Συγγνώμη για το ύφος μου, αλλά έπρεπε να τα πω κάπου που με καταλαβαίνουν. Έχω πολλά νέυρα σήμερα.
Επίσης θα ήθελα αν κάποιος συναγωνιστής ξέρει κανένα σπιτάκι από Αχαρνών και πάνω ή τηλέφωνο ας μου στείλει κάποιο μήνυμα.
Σας ευχαριστώ παίδες και συγγνώμη για άλλη μια φορά γοα το ύφος μου.
Να έχετε ένα καλό απόγευμα όλοι σας.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Φιλε kolonoskopos83, ολα αυτα που εγραψες ειναι γνωστα αλλα δεν εχουν καμια σχεση με την απαντηση που σου εδωσα.
Σου εξηγησα με κοφτο νοημα, οτι μπορεις να κανεις οτι θες οταν το θες κι αν βεβαια το θες.
Τουλαχιστον πολλα απο αυτα που θες.
Ο εξυπνος ανθρωπος αλλαζει γρηγορα την σκεψη και την δραση του.
Πρεπει να καταλαβεις οτι εφοσον γεννηθηκες μονος, αυτοματα οφειλεις να επιβιωσεις.
Αλλιως δεν θα γεννιοσουν μονος φιλε μου. Με το σκεφτεσαι το κοινο καλο κτλ (κατι που ειναι σωστο)
αρχιζεις να εξαρτασαι και φρεναρεις διοτι πολυ απλα δεν γινεται να συμβαδισεις ευκολα με αλλο κοσμο
για επιλυση προβληματων.
Ειμαστε ολοι διαφορετικοι σε ολα. Οποτε κανε οτι γουσταρεις και στην πορεια αν τυχει να βρεις
καποιους να εχουν τις ιδιες ανησυχιες (αλλα να εχουν λυσεις), το ξανασκεφτεσαι.
Δεν σε μαλωνω ουτε και σου κανω μαθημα. Απλα ειμαι πρακτικος ανθρωπος.
Προς το παρον ζησε οσο καλυτερα μπορεις με οσους κι οσες γουσταρεις.
Δυστυχως αυτη ειναι η αληθινη πλευρα της ζωης. Σκληρη και αδυσωπητη.
Το συστημα ειναι ολοι εμεις ελεγχομενοι. Βγες και τελειωσε το παραμυθι.

'Καλα περασα και σημερα, για αυριο εχει η γκλαβα μου".

Να το λες τρεις φορες την μερα...

Παρτε κι ενα τζιφ για να θυμομαστε οτι ειμαστε σε φορουμ για σεξ! :sunglasses:



:rockon:



 

Συνημμένα

  • yes!.gif
    yes!.gif
    1.010,7 KB · Εμφανίσεις: 25

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Φιλε kolonoskopos83, ολα αυτα που εγραψες ειναι γνωστα αλλα δεν εχουν καμια σχεση με την απαντηση που σου εδωσα.
Σου εξηγησα με κοφτο νοημα, οτι μπορεις να κανεις οτι θες οταν το θες κι αν βεβαια το θες.
Τουλαχιστον πολλα απο αυτα που θες.
Ο εξυπνος ανθρωπος αλλαζει γρηγορα την σκεψη και την δραση του.
Πρεπει να καταλαβεις οτι εφοσον γεννηθηκες μονος, αυτοματα οφειλεις να επιβιωσεις.
Αλλιως δεν θα γεννιοσουν μονος φιλε μου. Με το σκεφτεσαι το κοινο καλο κτλ (κατι που ειναι σωστο)
αρχιζεις να εξαρτασαι και φρεναρεις διοτι πολυ απλα δεν γινεται να συμβαδισεις ευκολα με αλλο κοσμο
για επιλυση προβληματων.
Ειμαστε ολοι διαφορετικοι σε ολα. Οποτε κανε οτι γουσταρεις και στην πορεια αν τυχει να βρεις
καποιους να εχουν τις ιδιες ανησυχιες (αλλα να εχουν λυσεις), το ξανασκεφτεσαι.
Δεν σε μαλωνω ουτε και σου κανω μαθημα. Απλα ειμαι πρακτικος ανθρωπος.
Προς το παρον ζησε οσο καλυτερα μπορεις με οσους κι οσες γουσταρεις.
Δυστυχως αυτη ειναι η αληθινη πλευρα της ζωης. Σκληρη και αδυσωπητη.
Το συστημα ειναι ολοι εμεις ελεγχομενοι. Βγες και τελειωσε το παραμυθι.

'Καλα περασα και σημερα, για αυριο εχει η γκλαβα μου".

Να το λες τρεις φορες την μερα...

Προς το παρόν αυτό ακριβώς κάνω φίλτατε, αλλά δεν γίνεται να μην ανησυχώ για το μέλλον. Ως πότε θα είμαι γερός και δυνατός; Πως είναι δυνατόν να δημιουργήσω οικογένεια όταν οι γυναίκες έχουν αποβάλει αυτόν τον ρόλο απ την ζωή τους; Τα παιδιά μου τι θα γίνουν μεγαλώνοντας σε αυτό το περιβάλλον;
Σήμερα μια χαρά είμαι, όσο έχω την υγεία μου, αλλά ως πότε; Ο μέγας Ηράκλητος έγραψε ότι η πλειοψηφία των ανθρώπων είναι σαν τα κτήνη, είναι ευχαριστημένοι μόνο με το να είναι χορτάτοι... δεν θέλω να ανήκω σε αυτή την κατηγορία φίλτατε. Επίσης, ο Αριστοτέλης στο βιβλίο του πολιτικά γράφει ότι ο άνθρωπος είναι κοινωνικό ον, δεν γίνεται να επιβιώσει μόνος του, όποιος επιβιώνει εντελώς μόνος του, η θηρίο είναι η θεός και δεν είμαι ούτε το ένα ούτε το άλλο. :confused:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom