Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 242 άτομα (16 μέλη και 226 επισκέπτες)

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
( αν και θα το γνωριζετε ας πουμε καμια γνωμη)

Μια πρώην πόρνη γράφει μια επιστολή στους πελάτες της.
Ας δουμε την γνωμη της/τους ( ; ) για τους πελατες.

«Αγαπητέ, πελάτη του σεξ Αν θεωρείς ότι εγώ ένιωσα έλξη προς εσένα, τότε κάνεις τρομερό λάθος. Δεν είχα ποτέ καμία επιθυμία να πάω στη δουλειά, ούτε μια φορά. Το μόνο πράγμα στο μυαλό μου, ήταν να βγάλω λεφτά και γρήγορα. Μην μπερδέψεις το γεγονός, ότι επειδή είναι εύκολα λεφτά, ήταν πάντα εύκολα για μένα. Γρήγορα ναι. Γιατί γρήγορα έμαθα ότι τα κόλπα που σου έκανα για να τελειώνεις γρήγορα, τα έκανα μόνο και μόνο για να φύγεις από πάνω μου όσο πιο γρήγορα γίνεται. Κι όχι, δε με ερέθισες ποτέ κατά τη διάρκεια του σεξ. Ήμουν μια τέλεια ηθοποιός. Για χρόνια, είχα την ευκαιρία να εξασκούμαι στο να μη σκέφτομαι τίποτα. Οι σκέψεις μου, όσο ήμασταν μαζί, ήταν αλλού. Κάπου, όπου δεν μπορούσες να μου κλέβεις τον αυτοσεβασμό. Αν πιστεύεις ότι μου κάνεις χάρη που με πληρώνεις για 30 λεπτά ή μια ώρα, τότε κάνεις λάθος. Όταν θέλεις να μου το παίξεις σωτήρας, ρωτώντας με τι γυρεύει ένα τόσο όμορφο κορίτσι σε ένα τέτοιο μέρος, χάνεις το φωτοστέφανο σου όταν μου ζητάς να ξαπλώσω και βάζεις όλη σου τη δύναμη πάνω στο σώμα μου. Αν νομίζεις πως χάρη στον ανδρισμό σου, μπορείς να με φέρεις στη κορύφωση, να ξέρεις ότι προσποιούμαι. Θα μπορούσα να κερδίσω χρυσό μετάλλιο στην προσποίηση. Προσποιούμαι τόσο καλά, που ο ρεσεψιονίστ, πέφτει από την καρέκλα του από τα γέλια. Τι περίμενες; Είσαι ο έκτος ή όγδοος εκείνη την ημέρα. Νομίζεις ότι ερεθίζομαι, σωματικά ή πνευματικά, με το να κάνω σεξ με άντρες που δεν επιλέγω εγώ η ίδια; Ούτε καν. Τα γεννητικά μου όργανα έχουν καεί από τα προφυλακτικά και τα λιπαντικά. Και κουράστηκα. Κουράστηκα τόσο, που συχνά πρέπει να είμαι προσεκτική όταν κλείνω τα μάτια για να μην αποκοιμηθώ, ενώ συνεχίζω και συμμετέχω στην πράξη.
Αν νομίζεις ότι με πληρώνεις για να ακούω τις ψιλοκουβέντες σου, τότε ξανασκέψου το. Δεν έχω κανένα ενδιαφέρον για τις δικαιολογίες σου. Δεν με ενδιαφέρει αν με τη γυναίκα σου δεν κάνετε σεξ. Όταν πιστεύεις ότι σε συμπονώ και σε κατανοώ, τότε σίγουρα είναι ψέμα. Δε νιώθω παρά περιφρόνηση για σένα. Όταν υμνείς εμένα και το σώμα μου, ή τις σεξουαλικές μου ικανότητες, απλά είναι σαν να κάνεις εμετό πάνω μου. Δε βλέπεις τον άνθρωπο πίσω από τη μάσκα… Στην πραγματικότητα, δε λες ποτέ εκείνες τις σκέψεις που θέλω να ακούσω. Αντίθετα, λες αυτά που εσύ έχεις ανάγκη να ακούσεις. Λες, προκειμένου να διατηρήσεις την αυταπάτη, και σταματάς να σκέφτεσαι πώς κατέληξα εδώ, όταν ήμουν μόλις 20 ετών. Βασικά, δεν σε ενδιαφέρει καθόλου. Γιατί έχεις μόνο ένα στόχο- να δείξεις τη δύναμή σου, πληρώνοντας με για να χρησιμοποιήσεις το σώμα μου για ευχαρίστηση. Και όχι, δεν πηγαίνω σπίτι όταν εσύ τελειώνεις. Εγώ, συνεχίζω να εργάζομαι, λέγοντας στον επόμενο πελάτη ακριβώς την ίδια ιστορία που θέλει να ακούσει. Είστε τόσο απορροφημένοι από τη λαγνεία σας… Όταν αγοράζεις το σεξ, αυτό λέει πολλά για σένα, για την ανθρωπιά σου, για τη σεξουαλικότητά σου. Για μένα, είναι αδυναμία. Η πορνεία υπάρχει γιατί είσαι μισογύνης. Σε λυπάμαι, ειλικρινά, επειδή νομίζεις ότι το σεξ είναι να εκσπερματώνεις μέσα στον κόλπο μιας ξένης. Είχα πολλές εμπειρίες ως ιερόδουλη. Με ώθησε ώστε να γράψω αυτό το γράμμα σε σένα. Εσύ, φυσικά, περνιέσαι για ένας από τους καλούς πελάτες. Αλλά δεν υπάρχουν καλοί πελάτες».

Με φιλικούς χαιρετισμούς, Tanja Rahm

:rolleyes:

Πρόκειται για ένα κατασκευασμένο κι ολότελα χαλκευμένο κείμενο, ακόμα και στην περίπτωση που έχει γραφτεί όντως από μια πρώην πόρνη. Κι αυτό γιατί το θύμα των περιστάσεων, η αφηγήτρια, στέκει σαν από θαύμα έξω απ’ τις συνθήκες που περιγράφει, ολότελα αποστασιοποιημένη, με τη συνείδηση εκείνη που διακρίνει τον γνώστη απ’ τον αδαή (πελάτη),

διά-σταση που προβάλλει αθέλητα πάνω στη συνείδηση της πουτάνας η βούληση του παντογνώστη ψυχολόγου της που έχει γράψει ετούτα τα λόγια. Επειδή αυτός ξέρει, είναι σε θέση και καλά να γράφει σαν την πουτάνα, κι έτσι η πουτάνα δεν γίνεται να μην ξέρει. Κι όλα αυτά ισχύουν ακόμα και στο βαθμό που γράφει η ίδια η πόρνη, της οποίας η αλλοτρίωση παρουσιάζει τέτοια διαστροφή ώστε να απομιμείται τον ψυχολόγο που δεν την έχει γαμήσει ποτέ. Έναν φανταστικό ψυχολόγο.

Στην πραγματικότητα συμβαίνουν όλα τ’ αντίθετα και οι αναριθμητεσ κριτικές που έχουν υποβληθεί και δημοσιευτεί σε τούτο το πόρταλ επιβεβαιώνουν και με το παραπάνω του λόγου το αληθές: οι πουτάνες όσο μπορούν το γιορτάζουν, και καβλώνουν, και χύνουν, και φωνάζουν, και καψουρεύονται, και ερωτεύονται -όπως κι αν ερωτεύονται.

Και τα ερείπια βέβαια υπάρχουν, αλλά αυτά δεν ομιλούν. Τουλάχιστον με τον αφελέστατο τρόπο που παρουσιάζεται εδώ.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Καλή χρονιά σε όλους, με γρήγορη επιστροφή στα σπιτάκια!

Για να επανέλθω στη θεσσαλονικια τη Ρέα (πράγματι δεν υπάρχουν τέτοιες γυναίκες σήμερα...), την ίδια εποχή, στο ίδιο σπίτι στην Καλύμνου 36, έκανε βάρδιες και η Μαρίνα, για όσους τη θυμάστε. Ψηλή, αβυζη (αλλά με μεγάλη ρόγα αν θυμάμαι καλα), αλλά με αεροπλανικες (κυριολεκτικα) πίπες. Στήλωνε τα πόδια ψηλά στον τοίχο, τα χέρια στο κρεβάτι, και σε τρελαινε στην πίπα. Μόνο όσοι τη ζήσατε μπορείτε να καταλάβετε τι έκανε...

Την πέτυχα ξανά αρκετά χρόνια αργότερα στο φυλής 109 το επάνω, και νομίζω μάλιστα πως ήταν ιδιοκτήτρια το οίκου.
Την Καλησπερα μου Φιλε Scalp.....ενα Φιλαρακι με ειχε παει τοτε στην Καλυμνου στην Μαρινα.....εκανε σουξε απο οτι μου ελεγε.....οπως τα λες ητανε......πεφτανε προτασεις Γαμου απο οτι ακουγοτανε....
Πρώην γυμνάστρια από την Σταυρούπολη της ΕΣΣΔ. Τρομερή τόσο στην πίπα όσο και στο γαμήσι. Δεν υπάρχουν τέτοιες γυναίκες στους οίκους πια.
Καλή χρονιά κύριοι.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
( αν και θα το γνωριζετε ας πουμε καμια γνωμη)

Μια πρώην πόρνη γράφει μια επιστολή στους πελάτες της.
Ας δουμε την γνωμη της/τους ( ; ) για τους πελατες.

«Αγαπητέ, πελάτη του σεξ Αν θεωρείς ότι εγώ ένιωσα έλξη προς εσένα, τότε κάνεις τρομερό λάθος. Δεν είχα ποτέ καμία επιθυμία να πάω στη δουλειά, ούτε μια φορά. Το μόνο πράγμα στο μυαλό μου, ήταν να βγάλω λεφτά και γρήγορα. Μην μπερδέψεις το γεγονός, ότι επειδή είναι εύκολα λεφτά, ήταν πάντα εύκολα για μένα. Γρήγορα ναι. Γιατί γρήγορα έμαθα ότι τα κόλπα που σου έκανα για να τελειώνεις γρήγορα, τα έκανα μόνο και μόνο για να φύγεις από πάνω μου όσο πιο γρήγορα γίνεται. Κι όχι, δε με ερέθισες ποτέ κατά τη διάρκεια του σεξ. Ήμουν μια τέλεια ηθοποιός. Για χρόνια, είχα την ευκαιρία να εξασκούμαι στο να μη σκέφτομαι τίποτα. Οι σκέψεις μου, όσο ήμασταν μαζί, ήταν αλλού. Κάπου, όπου δεν μπορούσες να μου κλέβεις τον αυτοσεβασμό. Αν πιστεύεις ότι μου κάνεις χάρη που με πληρώνεις για 30 λεπτά ή μια ώρα, τότε κάνεις λάθος. Όταν θέλεις να μου το παίξεις σωτήρας, ρωτώντας με τι γυρεύει ένα τόσο όμορφο κορίτσι σε ένα τέτοιο μέρος, χάνεις το φωτοστέφανο σου όταν μου ζητάς να ξαπλώσω και βάζεις όλη σου τη δύναμη πάνω στο σώμα μου. Αν νομίζεις πως χάρη στον ανδρισμό σου, μπορείς να με φέρεις στη κορύφωση, να ξέρεις ότι προσποιούμαι. Θα μπορούσα να κερδίσω χρυσό μετάλλιο στην προσποίηση. Προσποιούμαι τόσο καλά, που ο ρεσεψιονίστ, πέφτει από την καρέκλα του από τα γέλια. Τι περίμενες; Είσαι ο έκτος ή όγδοος εκείνη την ημέρα. Νομίζεις ότι ερεθίζομαι, σωματικά ή πνευματικά, με το να κάνω σεξ με άντρες που δεν επιλέγω εγώ η ίδια; Ούτε καν. Τα γεννητικά μου όργανα έχουν καεί από τα προφυλακτικά και τα λιπαντικά. Και κουράστηκα. Κουράστηκα τόσο, που συχνά πρέπει να είμαι προσεκτική όταν κλείνω τα μάτια για να μην αποκοιμηθώ, ενώ συνεχίζω και συμμετέχω στην πράξη.
Αν νομίζεις ότι με πληρώνεις για να ακούω τις ψιλοκουβέντες σου, τότε ξανασκέψου το. Δεν έχω κανένα ενδιαφέρον για τις δικαιολογίες σου. Δεν με ενδιαφέρει αν με τη γυναίκα σου δεν κάνετε σεξ. Όταν πιστεύεις ότι σε συμπονώ και σε κατανοώ, τότε σίγουρα είναι ψέμα. Δε νιώθω παρά περιφρόνηση για σένα. Όταν υμνείς εμένα και το σώμα μου, ή τις σεξουαλικές μου ικανότητες, απλά είναι σαν να κάνεις εμετό πάνω μου. Δε βλέπεις τον άνθρωπο πίσω από τη μάσκα… Στην πραγματικότητα, δε λες ποτέ εκείνες τις σκέψεις που θέλω να ακούσω. Αντίθετα, λες αυτά που εσύ έχεις ανάγκη να ακούσεις. Λες, προκειμένου να διατηρήσεις την αυταπάτη, και σταματάς να σκέφτεσαι πώς κατέληξα εδώ, όταν ήμουν μόλις 20 ετών. Βασικά, δεν σε ενδιαφέρει καθόλου. Γιατί έχεις μόνο ένα στόχο- να δείξεις τη δύναμή σου, πληρώνοντας με για να χρησιμοποιήσεις το σώμα μου για ευχαρίστηση. Και όχι, δεν πηγαίνω σπίτι όταν εσύ τελειώνεις. Εγώ, συνεχίζω να εργάζομαι, λέγοντας στον επόμενο πελάτη ακριβώς την ίδια ιστορία που θέλει να ακούσει. Είστε τόσο απορροφημένοι από τη λαγνεία σας… Όταν αγοράζεις το σεξ, αυτό λέει πολλά για σένα, για την ανθρωπιά σου, για τη σεξουαλικότητά σου. Για μένα, είναι αδυναμία. Η πορνεία υπάρχει γιατί είσαι μισογύνης. Σε λυπάμαι, ειλικρινά, επειδή νομίζεις ότι το σεξ είναι να εκσπερματώνεις μέσα στον κόλπο μιας ξένης. Είχα πολλές εμπειρίες ως ιερόδουλη. Με ώθησε ώστε να γράψω αυτό το γράμμα σε σένα. Εσύ, φυσικά, περνιέσαι για ένας από τους καλούς πελάτες. Αλλά δεν υπάρχουν καλοί πελάτες».

Με φιλικούς χαιρετισμούς, Tanja Rahm

:rolleyes:
Ενδιαφέρον κείμενο φίλε tnt...

Πράγματι,είναι πολύ δύσκολο μια πληρωμένη γυναίκα να νοιώσει

-πραγματικά γυναίκα

-αληθινά άξια

-ποθητή ως σύνολο ανθρώπου και όχι ως κρέας

Ωστόσο όλα εξαρτώνται από το χαρακτήρα της εργαζόμενης και του πελάτη και τίποτα δεν είναι απόλυτο.

Το γράμμα βγάζει εκτός από ρεαλισμό και ένα μίσος προς το επάγγελμα που προστατεύει την κοινωνία από πολλαπλούς βιασμούς.

Διότι η ελληνίδα μάνα που επιτρέπει στην κόρη της να βγεί ξέκολλα ντυμένη και να δείξει σε δημόσια θέα η κόρη της τα μπούτια της έπρεπε να ανάψει μια λαμπάδα όσο το μπόι της κόρης της στις γυναίκες εκείνες που αναλαμβάνουν να δεχτούν να ανακουφίσουν και εν τέλει αναχαιτήσουν την ορμή του καυλωμένου μέσου αρσενικού προς την κόρη της.

Εν τέλη κάθε γυναίκα ξεκωλλη και καριολα θα πρεπε να σεβεται αυτες τις κυριες που δουλευουν στους οικους της ηδονης ωστε εκεινη να μπορεσει με ασφαλεια να προβαλλει τη ματαιοδοξια της χωρις να κινδυνευει να γινει λεια για δικαιως καυλωμενα αρσενικα!

Οποτε λιγος ουσιαστικος σεβασμος προς τις ιεροδουλες,προς τη δουλεια τους,αλλα και προς αυτους που επιλεγουν να πληρωσουν για να ζησουν πολιτισμενα και νομιμα την ψευδαίσθηση της λαγνείας δε θα έβλαπτε!


Αυτή η απαντησή μου προς την ιερόδουλη που έγραψε το γράμμα μίσους προς τους πελάτες της!
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Φίλτατοι συναγωνιστές, καλή χρονία και σας ευχομαι να ροσέχεται τα νώτα σας, γιατί έχει βγει ο Κούλης παγανιά και έχεί το...δόρυ έτοιμο όπως έδειξε και ένας συναγωνιστής προ ολίγου. :2funny:

Πρόκειται για ένα κατασκευασμένο κι ολότελα χαλκευμένο κείμενο, ακόμα και στην περίπτωση που έχει γραφτεί όντως από μια πρώην πόρνη. Κι αυτό γιατί το θύμα των περιστάσεων, η αφηγήτρια, στέκει σαν από θαύμα έξω απ’ τις συνθήκες που περιγράφει, ολότελα αποστασιοποιημένη, με τη συνείδηση εκείνη που διακρίνει τον γνώστη απ’ τον αδαή (πελάτη),

διά-σταση που προβάλλει αθέλητα πάνω στη συνείδηση της πουτάνας η βούληση του παντογνώστη ψυχολόγου της που έχει γράψει ετούτα τα λόγια. Επειδή αυτός ξέρει, είναι σε θέση και καλά να γράφει σαν την πουτάνα, κι έτσι η πουτάνα δεν γίνεται να μην ξέρει. Κι όλα αυτά ισχύουν ακόμα και στο βαθμό που γράφει η ίδια η πόρνη, της οποίας η αλλοτρίωση παρουσιάζει τέτοια διαστροφή ώστε να απομιμείται τον ψυχολόγο που δεν την έχει γαμήσει ποτέ. Έναν φανταστικό ψυχολόγο.

Στην πραγματικότητα συμβαίνουν όλα τ’ αντίθετα και οι αναριθμητεσ κριτικές που έχουν υποβληθεί και δημοσιευτεί σε τούτο το πόρταλ επιβεβαιώνουν και με το παραπάνω του λόγου το αληθές: οι πουτάνες όσο μπορούν το γιορτάζουν, και καβλώνουν, και χύνουν, και φωνάζουν, και καψουρεύονται, και ερωτεύονται -όπως κι αν ερωτεύονται.

Και τα ερείπια βέβαια υπάρχουν, αλλά αυτά δεν ομιλούν. Τουλάχιστον με τον αφελέστατο τρόπο που παρουσιάζεται εδώ.

Φίλε μου, αμφιβάλλω για αυτό που λές για δύο λόγους :

1.)Η δημοσίευση φαίνεται να είναι από διάφορα δανέζικα σάιτ πριν φτάσει σε μετάφραση της Daily Mail :


Και ήταν για προώθηση ενός βιβλίου της για χώρες της Ευρώπης που όντως υπήρχε και υπάρχει ακόμα σε μικρότερο βαθμό κύκλωμα πορνείας. Το θεμα είναι ότι η αγαπητή κυρία από δώ είναι Δανέζα και εργαστήκε στην Δανία που έχουν εδώ και χρόνια, από το 90, αρκετά πολλούς νόμους για την προστασία την γυναίκας και των δικαιωμάτων της και της σεξουαλικής απελευθέρωσης τους όπως και στις υπόλοιπες βόρειες χώρες(Νορβηγία, Σουδία κλπ). Το ότι βγαίνει αυτή και αρχίζει μια φεμινιστική γκρίνια, την στιγμή που ήδη κλίνουν οι υπερεσίες του σέξ σε αυτές τις χώρες και υπάρχει μια τρομαχτική άνοδος φεμινιστικών τάσεων, κάνει το όλο γράμμα να βρωμάει από το κεφάλι. Ιδίως την στιμγή που απευθύνεται σε πιθανώς Δανούς άντρες, αλλά τους περιγράφει σαν τον κάθε μαλακοντούφεκο κλαρινογαμπρο ή τον κάθε αλβανό γαμιά και εκεί χτυπάει το καμπανάκι κόκκινο για το τι μπούρδες και παραμύθια σου πλασάρει. Όποιος έχει δεί πως είναι οι βόρειοι άντρες τώρα και πως φέρονται στις γυναίκες τους θα καταλάβει ότι η τυπίσα απλά λέει μπαρούφες και συμβάλει στο ίδιο φεμινιστικό κίνημα που κόψανε τα αρχίδια και στραγγίξαν την τεστοστερόνη των βορείων.

2.)Σου αρχίζει την μύρλα "ΜΑ-ΜΟΥ-ΣΟΥΞΟΥ-ΜΟΥΞΟΥ με βίασε ο πατριός μου και δεν είχα που να στραφώ" την στιγμή που σου έχει πει ότι είναι δανέζα και εργάσθηκε στην Δανία. Τρώει χ για τα ψέμματα που λέει αλλά ακόμα και αν την βίαζε όντως ο γαμιάς της μάνας της, μια τσιρίδα να έμπηγε στους μπάτσους και οι μπάτσοι θα σκάγαν στο σπίτι και θα του κάναν του τύπου κεφαλοκλείδωμα λες και ήταν σε επιδρομή των Σπέτσναζ :

giphy.gif


Αν το έλεγε αυτό κοπέλα από καμιά βαλκάνια χώρα, σίγουρα υπάρχει μια αλήθεια εκεί περά, είναι πιστευτό. Αλλά τύπισα από Δανία; Τι στιγμή που ο πατριός δεν ήταν πολιτικός, λέει μούφες. Εδώ οι γυναίκες καλούν το 100 σε εκείνες τις χωρες αν ο γκόμενος τύχει να τις γαμήσει λίγο λάθος, θα κολώσει η τύπισα στην κακοποίηση, πόσο μάλλον στον βιασμό; Ιδίως όταν τους μαθαίνουν στα σχολεία να καταγγέλουν τους πάντες, ακόμα και αυτούς που τους κοιτάνε στραβά; Έλεος δηλαδή.

Τώρα, το σενάριο που προτείνεις μπορώ άνετα να το δώ να γίνεται σε καμιά Ρωσία, Αμερική και άλλες πιο ανεπτυγμένες χώρες αλλά όχι τελείως γυναικοπαθείς, ακόμα. Μη σου πώ ότι θα μπορούσα να το δώ να γίνεται και εδώ πέρα αν μας τύχαινε καμιά απίστευτή κομπλεξάρα ελλεϊνίδα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Conan

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλεύεται, λέει το αρχαίο ρητό, και στην περίπτωσή μας ταιριάζει γάντι.

Κι εξηγούμαι. Το ότι η πουτάνα, όπως ισχυρίστηκα, ζει τη ζωή της —έστω κατά το δυνατόν— δεν αποτελεί λόγο για να χαιρόμαστε ή να ικανοποιούμαστε ηθικά. Διότι τα πράγματα τα οποία εκ των πραγμάτων, όπως λένε, την ωθούν στο να ευχαριστηθεί το κρεβάτι της όποτε της δοθεί η ευκαιρία —κι άμα η λίμπιντό της χτυπάει κόκκινο, τόσο το καλύτερο γι’ αυτήν— είναι τα ίδια που ωθούν τον εκάστοτε πελάτη να ζει σαν περιπλανώμενος ιουδαίος, τελώντας τα μυστήρια εξαγνισμού ενός αμαρτήματος που δεν διέπραξε ποτέ.

Βιώνει απλώς τη νοσταλγία του ζώου σαν ένας υπνοβάτης που βρέθηκε στο λάθος μέρος τη σωστή στιγμή: κάτι παρόμοιο θα συμβαίνει και με την πουτάνα, εικάζω, μια κι αυτές οι εκδηλώσεις, οι «υποστασιώσεις», είναι άκρως μεταδοτικές.

Αν τύχει να βρεθείς στην άλλη όχθη του ποταμού αυτής της ιερουργίας του κακού, όπου δεν φτάνει ο «ιχώρ» της εφήμερης κι επιπόλαιας —και κοινής σε ολους μας— καύλας, θα μαραζώσεις, θα σου κοπεί η μιλιά και θα πεθάνεις.

Ας αφήσουμε λοιπόν τους δεκάρικους για το κακό και βλαβερό εμπόρικο δαιμόνιο της δανέζας κι ας κοιτάξουμε να γνωρίσουμε λίγο καλύτερα τα «πράγματα» που μας αφορούν. Γιατί όσο πιο χωμένος είσαι μέσα σ’ αυτά, τόση δύναμη χρειάζεται για να καταφέρεις να κοιτάξεις τον εαυτό σου από μακριά.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.318
Πόντοι
39.662
Γαμήσι πριν από λίγο σε καινούριο κρυφό οικο στο μετάξι.
Κοπέλα ήταν ένα καινούριο μοντελε από Μολδαβία.
Ο οίκος ήταν τόσο καινούριος που γάμησα την κορασίδα πάνω στις τάβλες του κρεβατιού αφού η τσατσά μου έστρωσε πρώτα μια κουβέρτα πάνω σε αυτές για να μη μπουν σκληθρες στα τρυφερά μπουτάκια της.
Το μωρό είναι τόσο αματουρι που δεν ξέρει τι είναι η καποτα.
Έπεσε ρομαντικό ακαποτο γαμησι με χύσιμο πάνω στην κοιλίτσα της.
Το 2021 μπήκε πολύ δυναμικά μύστες μου ! Γαμάτε όσο μπορείτε πιο πολύ !
 

Συνημμένα

  • IMG-07590d62e0765787bf2980a0b25e3ae2-V.jpg
    IMG-07590d62e0765787bf2980a0b25e3ae2-V.jpg
    93 KB · Εμφανίσεις: 15

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Με αυτά που γράφει ο Κ.Φ και με τον τρόπο που τα γράφει πολύ μου θυμίζει κάποιον αναρχικό εξάδελφό μου δημοσιογράφο της Ελευθεροτυπίας που τελικά τον απέλυσαν επειδή κανείς δεν μπορούσε να καταλάβει τι πραγματικά ήθελε να πει με όσα έγραφε.

Θα βοηθούσε να γνωρίσουμε τον Κ.Φ καλύτερα αν μας πληροφορούσε:

1) Αν ήταν ποτέ μέλος της ΚΝΕ ή αν πήγαινε στο Κατηχητικό.

2) Σε περίπτωση που είναι άντρας, αν έχει πάει με περισσότερες από 50 γυναίκες στη ζωή του εκ των οποίων τουλάχιστον 20 ήσαν πουτάνες και 20 μη εκδιδόμενες ώστε να έχει κάποιο αξιόπιστο μέτρο σύγκρισης.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
128
Like
6.583
Πόντοι
17.336
Γαμήσι πριν από λίγο σε καινούριο κρυφό οικο στο μετάξι.
Κοπέλα ήταν ένα καινούριο μοντελε από Μολδαβία.
Ο οίκος ήταν τόσο καινούριος που γάμησα την κορασίδα πάνω στις τάβλες του κρεβατιού αφού η τσατσά μου έστρωσε πρώτα μια κουβέρτα πάνω σε αυτές για να μη μπουν σκληθρες στα τρυφερά μπουτάκια της.
Το μωρό είναι τόσο αματουρι που δεν ξέρει τι είναι η καποτα.
Έπεσε ρομαντικό ακαποτο γαμησι με χύσιμο πάνω στην κοιλίτσα της.
Το 2021 μπήκε πολύ δυναμικά μύστες μου ! Γαμάτε όσο μπορείτε πιο πολύ !
αματουρι στο μετάξι;;;;; Που είναι να πάω να το πάρω;;;;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Χυστη καππα φι το μυστικο με τις πουτανες βρισκετσι στην συναλλαγη.
Απαξ και τσεπωσει το μαρουλι για να γαμηθει (η και να γαμησει)
αυτοματως μετστρεπεται σε σκευος ηδονης.
Αυτο δεν σημαινει οτι χανει δικαιωματα η θα κανει τουμπες
αλλα καταργει την φυσικοτητα.
Αν τωρα γινει νταραβερι με καποιον πελατη, αυτο σημαινει διαφορα πραγματα.
Ειτε αληθινα ειτε ψευτικα.
Το κειμενο ειναι αγριο και αληθινο διοτι οντως αυτες ειναι οι σκεψεις
αλλα κι οι συνθηκες ειτε το εγραψε μονη η με βοηθεια.
Εγω μια χαρα το βλεπω κι ουτε καν με αγγιζει.
Μην σου πω οτι με χαροποιει διοτι με δικαιωνει σε πολλα.
Εσυ ομως "γερνεις" υπερ τους μονιμως.
Καλα κανεις αλλα θα εχεις τους λογους σου.

Συμπερασμα:

Αν ο πελατης πληρωνει και γαμαει εντος πορνοχωρου
η πουτανα τον περιφρονει μεσα της.
Αν ο πελατης γαμησει εκτος πορνοχωρου και δωρεαν
τοτε η πουτανα τον βλεπει αλλιως.

Τα δυο αυτα γαμησια συνηθως απεχουν πολυ σε ποιοτητα!

:rockon:



 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
H Ιριάνα από Λιοσίων,Σπ.Πάτση δουλέυει πλέον σαν cg.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ως γενικο συμπερασμα η τυπισσα δεν ειπε ουτε οτι την κοπανουσαν στο κεφαλι με σφυρια
ουτε οτι την εσερναν στο αρμα του Μπεν Χουρ.
Μας ειπε οτι μας περιφρονει. Σιγα το πραγμα. Και περιεγραψε πως φερονται οι πελατες
σε διαφορες καταστασεις - στιγμες. Οτι ετσι κι αλλιως.
Ειναι ωραια η περιφρονηση σε τετοιες φασεις γιατι πεφτουν οι αμυνες
και βγαινουν τα κενα. Παω στοιχημα οτι κι εσεις εχετε γνωρισει χυστες
που εχουν παιξει μπαλα με πουτανες εκτος μπουρδελου.
Που τις γαμανε τσαμπε και τους χαρτζηλικωνουν.
Που νοιαζονται γι αυτους περισσοτερο απο εναν γαματο πελατη
τον οποιον εχουν χεσμενο και πληρωνει και για την ανασα τους.
Και που τελικα ολα ληγουν γιατι ερχεται η στιγμη που οι δυο πλευρες θυμουνται
που συναντηθηκαν και πεφτουν τιτλοι τελους απο καποια πλευρα.
Ψευδαισθηση ειναι...

:rockon:



 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Παω στοιχημα οτι κι εσεις εχετε γνωρισει χυστες
που εχουν παιξει μπαλα με πουτανες εκτος μπουρδελου.
Που τις γαμανε τσαμπε και τους χαρτζηλικωνουν.
Που νοιαζονται γι αυτους περισσοτερο απο εναν γαματο πελατη
τον οποιον εχουν χεσμενο και πληρωνει και για την ανασα τους.
:rockon:

Εγώ δεν τους θαυμάζω αυτούς.
Τους θεωρώ αγαπούληδες.
Με χαμηλή αυτοεκτίμηση και αξιοθρήνητους.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Ο πρωθυπουργος (ουσιαστικα στο λινκ) λεει να ξεχασουμε την νυχτερινη διασκεδαση
μεχρι το Πασχα επειδη φωναζουμε, ερχομαστε κοντα κτλ
κι ετσι ο ιος λενε μεταδιδεται πιο ευκολα.
Αρα δεν παιζει να ανοιξουν μπουρδελα αφου φοβουνται μεχρι και τα μαγαζια
νυχτερινης διασκεδασης τα οποια διαχωριζουν απο τα εστιατορια.
Για καφετεριες γυμναστηρια κτλ οπως παντα κανουν το κοροιδο.


:dunno:

Να τον χαίρονται τον παπάρα τους τα κομματόσκυλα & τα πρόβατα!
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
Ούτε αματούρι,
ούτε νέος οίκος υπάρχει... Εδώ συζητάμε αν θα παραμείνουν αυτοί
που ναι ανοιχτοί τώρα. (εν τω μεταξύ σιγά μην τη γάμησε και πάνω στην τραπεζαρία)
Γαμήσι πριν από λίγο σε καινούριο κρυφό οικο στο μετάξι.
Κοπέλα ήταν ένα καινούριο μοντελε από Μολδαβία.
Ο οίκος ήταν τόσο καινούριος που γάμησα την κορασίδα πάνω στις τάβλες του κρεβατιού αφού η τσατσά μου έστρωσε πρώτα μια κουβέρτα πάνω σε αυτές για να μη μπουν σκληθρες στα τρυφερά μπουτάκια της.
Το μωρό είναι τόσο αματουρι που δεν ξέρει τι είναι η καποτα.
Έπεσε ρομαντικό ακαποτο γαμησι με χύσιμο πάνω στην κοιλίτσα της.
Το 2021 μπήκε πολύ δυναμικά μύστες μου ! Γαμάτε όσο μπορείτε πιο πολύ !
αματουρι στο μετάξι;;;;; Που είναι να πάω να το πάρω;;;;
 

barbanik

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
80
Like
215
Πόντοι
20
Γαμήσι πριν από λίγο σε καινούριο κρυφό οικο στο μετάξι.
Κοπέλα ήταν ένα καινούριο μοντελε από Μολδαβία.
Ο οίκος ήταν τόσο καινούριος που γάμησα την κορασίδα πάνω στις τάβλες του κρεβατιού αφού η τσατσά μου έστρωσε πρώτα μια κουβέρτα πάνω σε αυτές για να μη μπουν σκληθρες στα τρυφερά μπουτάκια της.
Το μωρό είναι τόσο αματουρι που δεν ξέρει τι είναι η καποτα.
Έπεσε ρομαντικό ακαποτο γαμησι με χύσιμο πάνω στην κοιλίτσα της.
Το 2021 μπήκε πολύ δυναμικά μύστες μου ! Γαμάτε όσο μπορείτε πιο πολύ !

Πρωτοχρονιάτικο λαχείο! Για δώσε πριβέ τιπ. Και έχω πολύ καλή πληροφορία να ανταλλάξω!
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
128
Like
6.583
Πόντοι
17.336
Ούτε αματούρι,
ούτε νέος οίκος υπάρχει... Εδώ συζητάμε αν θα παραμείνουν αυτοί
που ναι ανοιχτοί τώρα. (εν τω μεταξύ σιγά μην τη γάμησε και πάνω στην τραπεζαρία)
Γαμήσι πριν από λίγο σε καινούριο κρυφό οικο στο μετάξι.
Κοπέλα ήταν ένα καινούριο μοντελε από Μολδαβία.
Ο οίκος ήταν τόσο καινούριος που γάμησα την κορασίδα πάνω στις τάβλες του κρεβατιού αφού η τσατσά μου έστρωσε πρώτα μια κουβέρτα πάνω σε αυτές για να μη μπουν σκληθρες στα τρυφερά μπουτάκια της.
Το μωρό είναι τόσο αματουρι που δεν ξέρει τι είναι η καποτα.
Έπεσε ρομαντικό ακαποτο γαμησι με χύσιμο πάνω στην κοιλίτσα της.
Το 2021 μπήκε πολύ δυναμικά μύστες μου ! Γαμάτε όσο μπορείτε πιο πολύ !
αματουρι στο μετάξι;;;;; Που είναι να πάω να το πάρω;;;;
ελπίζω να έχεις άδικο...που μάλλον δεν έχεις....τες πα ....καλή χρονιά σε όλους!!!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Γαμήσι πριν από λίγο σε καινούριο κρυφό οικο στο μετάξι.
Κοπέλα ήταν ένα καινούριο μοντελε από Μολδαβία.
Ο οίκος ήταν τόσο καινούριος που γάμησα την κορασίδα πάνω στις τάβλες του κρεβατιού αφού η τσατσά μου έστρωσε πρώτα μια κουβέρτα πάνω σε αυτές για να μη μπουν σκληθρες στα τρυφερά μπουτάκια της.
Το μωρό είναι τόσο αματουρι που δεν ξέρει τι είναι η καποτα.
Έπεσε ρομαντικό ακαποτο γαμησι με χύσιμο πάνω στην κοιλίτσα της.
Το 2021 μπήκε πολύ δυναμικά μύστες μου ! Γαμάτε όσο μπορείτε πιο πολύ !

Μύστη στείλε ένα ,p.m..
Που είναι ο οίκος αυτός.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Γαμήσι πριν από λίγο σε καινούριο κρυφό οικο στο μετάξι.
Κοπέλα ήταν ένα καινούριο μοντελε από Μολδαβία.
Ο οίκος ήταν τόσο καινούριος που γάμησα την κορασίδα πάνω στις τάβλες του κρεβατιού αφού η τσατσά μου έστρωσε πρώτα μια κουβέρτα πάνω σε αυτές για να μη μπουν σκληθρες στα τρυφερά μπουτάκια της.
Το μωρό είναι τόσο αματουρι που δεν ξέρει τι είναι η καποτα.
Έπεσε ρομαντικό ακαποτο γαμησι με χύσιμο πάνω στην κοιλίτσα της.
Το 2021 μπήκε πολύ δυναμικά μύστες μου ! Γαμάτε όσο μπορείτε πιο πολύ !

Μύστη στείλε ένα ,p.m..
Που είναι ο οίκος αυτός.

Σε ξυλουργείο του Μεταξουργείου!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Εγώ δεν τους θαυμάζω αυτούς.
Τους θεωρώ αγαπούληδες.
Με χαμηλή αυτοεκτίμηση και αξιοθρήνητους.

Χυστη Κορακιε πολυ καλα κανεις και εχεις την γνωμη σου.
Σε χαιρομαι. Πρεπει ομως να δεχθεις οτι το μονο που μετραει ειναι το αποτελεσμα.
Ο αγαπουλης ειναι διποδο θηλαστικο που πιανεται μονιμως κοτσος.
Ο αγαπητικος περναει παντα καλυτερα.
Ξεκινησε ως πελατης και πλεον απολαμβανει ειδικα προνομια.
Ετοιμος ανα πασα στιγμη να σηκωθει να φυγει.
Τον νοιαζει μονο η παρτη του γιατι γνωριζει οτι δεν υπαρχει κατι σοβαρο
να ασχοληθει. Απλως να περναει καλα. Και το κανει πειθοντας.

:rockon:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Σε αυτο το σημειο πρεπε να συγχαρω τους χυστες που στηριξαν τον χυστη μητσοχχχ
με λαικ. Ηθελαν και το εκαναν.
Οποιοι δεν συμφωνουν καλα κανουν κι εκεινοι.
Ο χυστης πελεκησε ακαποτα την πορνη με την συναινεση της. Μπραβο Μητσεχχχ.
Ως ενηλικος διατηρει το δικαιωμα να την βρισκει οπως θελει.
Το οτι υπαρχει ρισκο ασθενειων το γνωριζουμε.
Ως ποτε θα το λεμε; δεν παροτρυνουμε κανεναν να κανει κατι.
Ο καθενας γραφει πως περασε σε ενα ευχαριστο και ευδιαθετο κλιμα.
Ο κσθενας εχει τα πιστευω του. Θα τρωμε ολοι ολους στην μαπα.
Ετσι παει. Χωνεψτε το.
Το σαιτ εχει ξεφυγει απο την μουργα του παρελθοντος οπου με το παραμικρο
εμφανιζονταν μελη να μαλωσουν οτι δεν ενεκριναν.

Προχωραμε μπροστα!

:rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom