Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (2 μέλη και 63 επισκέπτες)

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Χρόνια πολλά σε όλους τους συναγωνιστές. Καλή χρονιά σε όλους και εύχομαι γρήγορα Καλή λευτεριά σε όλον τον κόσμο. Μακάρι να ανοίξουν γρήγορα και τα σπιτάκια να ξεδώσουμε κι εμείς, να βγάλουν και κανένα φράγκο τα κοριτσάκια.
Χθες την Πέμπτη πέρασα από Βέργας με το αμάξι να δω τι παίζει. Η ώρα ήταν 3 με 4 το απόγευμα. Και στα παρακείμενα στενά και στην αρχή της Βέργας και Λιοσίων υπήρχε πολύ έλεγχος από μπάτσους.
Επειδή άκουσα ότι κάτι μπορεί να παίζει στα κρυφά, είχα σκοπό να σταματήσω κάπου το αμάξι κοντά και να δω. Δυστυχώς η εικόνα αυτή του ελέγχου με αποθάρρυνε. Δεν είναι εποχές για να χάσει για πλάκα κανείς15 παράβολα. Είναι αρκετά γαμήσια, όπως και να το κάνεις.
Στη Φυλής δεν είδα τίποτα, όπως και τριγύρω. Βέβαια από Μετάξι δεν πήγα να πω την αλήθεια λόγω έλλειψης χρόνου. Αλλά ρε μάγκες, με αυτό που είδα, γαμώ τον Κούλη μου γαμώ, πολύ ψυχοφθόρο. Να πας να ρίξεις έναν πούτσο με την ψυχή στο στόμα, δεν λέει. Θα μου πει κανείς ο καθένας όπως γουστάρει. Σεβαστό. Την καλημέρα μου
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Δεν μπορουν να μας συλλαβουν αν τηρουμε αποστασεις
και διαδηλωνουμε ειρηνικα.
Νομιζω θελει κωδικο 2 για ψωνια και απλως οπως ψωνιζαμε μας ηρθε ορεξη
για γαμησι. Απλως συνυπαρξαμε.
Δεν βλεπω κατι λαθος.

:2funny:
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Νομίζω οτι ο τύπος στο 1'20" χαραμίστηκε... είχε την τύχη μέσα στα πόδια του!! Πιστεύω οτι θα ήταν απο τους καλύτερους τσάτσους...

Ο τύπος στο 1:20 είναι η απόλυτη μπουρδελοφατσα, να είσαι φουλ μπουρδελιαρης, να είναι τα μπουρδελα κάτω από το σπίτι σου και να είσαι παντρεμένος, δεν υπάρχει χειρότερο πράμα να ούμε...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μου φαινεται πολυ περιεργο παντως αυτο με τα προστιμα.
Δηλαδη θα παει ενας να γαμησει και θα μπουκαρουν οι κομμαντο μεσα να ριξουν προστιμα
σε οτι αναπνεει; πως μπαινουν μεσα αφου ειναι κλειστα; με πολιορκητικο κριο; κατι δεν γινεται σωστα λοιπον η κατι βρωμαει. Εκτος αν καθεται κανενας βλακας τσατσος
η ηλιθια τσατσα και κανει μπαμ μιλωντας σαν πωλητης.
Αλλιως πως τους γαντζωνουν;


:dunno:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.432
Πόντοι
3.296

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
( αν και θα το γνωριζετε ας πουμε καμια γνωμη)

Μια πρώην πόρνη γράφει μια επιστολή στους πελάτες της.
Ας δουμε την γνωμη της/τους ( ; ) για τους πελατες.

«Αγαπητέ, πελάτη του σεξ Αν θεωρείς ότι εγώ ένιωσα έλξη προς εσένα, τότε κάνεις τρομερό λάθος. Δεν είχα ποτέ καμία επιθυμία να πάω στη δουλειά, ούτε μια φορά. Το μόνο πράγμα στο μυαλό μου, ήταν να βγάλω λεφτά και γρήγορα. Μην μπερδέψεις το γεγονός, ότι επειδή είναι εύκολα λεφτά, ήταν πάντα εύκολα για μένα. Γρήγορα ναι. Γιατί γρήγορα έμαθα ότι τα κόλπα που σου έκανα για να τελειώνεις γρήγορα, τα έκανα μόνο και μόνο για να φύγεις από πάνω μου όσο πιο γρήγορα γίνεται. Κι όχι, δε με ερέθισες ποτέ κατά τη διάρκεια του σεξ. Ήμουν μια τέλεια ηθοποιός. Για χρόνια, είχα την ευκαιρία να εξασκούμαι στο να μη σκέφτομαι τίποτα. Οι σκέψεις μου, όσο ήμασταν μαζί, ήταν αλλού. Κάπου, όπου δεν μπορούσες να μου κλέβεις τον αυτοσεβασμό. Αν πιστεύεις ότι μου κάνεις χάρη που με πληρώνεις για 30 λεπτά ή μια ώρα, τότε κάνεις λάθος. Όταν θέλεις να μου το παίξεις σωτήρας, ρωτώντας με τι γυρεύει ένα τόσο όμορφο κορίτσι σε ένα τέτοιο μέρος, χάνεις το φωτοστέφανο σου όταν μου ζητάς να ξαπλώσω και βάζεις όλη σου τη δύναμη πάνω στο σώμα μου. Αν νομίζεις πως χάρη στον ανδρισμό σου, μπορείς να με φέρεις στη κορύφωση, να ξέρεις ότι προσποιούμαι. Θα μπορούσα να κερδίσω χρυσό μετάλλιο στην προσποίηση. Προσποιούμαι τόσο καλά, που ο ρεσεψιονίστ, πέφτει από την καρέκλα του από τα γέλια. Τι περίμενες; Είσαι ο έκτος ή όγδοος εκείνη την ημέρα. Νομίζεις ότι ερεθίζομαι, σωματικά ή πνευματικά, με το να κάνω σεξ με άντρες που δεν επιλέγω εγώ η ίδια; Ούτε καν. Τα γεννητικά μου όργανα έχουν καεί από τα προφυλακτικά και τα λιπαντικά. Και κουράστηκα. Κουράστηκα τόσο, που συχνά πρέπει να είμαι προσεκτική όταν κλείνω τα μάτια για να μην αποκοιμηθώ, ενώ συνεχίζω και συμμετέχω στην πράξη.
Αν νομίζεις ότι με πληρώνεις για να ακούω τις ψιλοκουβέντες σου, τότε ξανασκέψου το. Δεν έχω κανένα ενδιαφέρον για τις δικαιολογίες σου. Δεν με ενδιαφέρει αν με τη γυναίκα σου δεν κάνετε σεξ. Όταν πιστεύεις ότι σε συμπονώ και σε κατανοώ, τότε σίγουρα είναι ψέμα. Δε νιώθω παρά περιφρόνηση για σένα. Όταν υμνείς εμένα και το σώμα μου, ή τις σεξουαλικές μου ικανότητες, απλά είναι σαν να κάνεις εμετό πάνω μου. Δε βλέπεις τον άνθρωπο πίσω από τη μάσκα… Στην πραγματικότητα, δε λες ποτέ εκείνες τις σκέψεις που θέλω να ακούσω. Αντίθετα, λες αυτά που εσύ έχεις ανάγκη να ακούσεις. Λες, προκειμένου να διατηρήσεις την αυταπάτη, και σταματάς να σκέφτεσαι πώς κατέληξα εδώ, όταν ήμουν μόλις 20 ετών. Βασικά, δεν σε ενδιαφέρει καθόλου. Γιατί έχεις μόνο ένα στόχο- να δείξεις τη δύναμή σου, πληρώνοντας με για να χρησιμοποιήσεις το σώμα μου για ευχαρίστηση. Και όχι, δεν πηγαίνω σπίτι όταν εσύ τελειώνεις. Εγώ, συνεχίζω να εργάζομαι, λέγοντας στον επόμενο πελάτη ακριβώς την ίδια ιστορία που θέλει να ακούσει. Είστε τόσο απορροφημένοι από τη λαγνεία σας… Όταν αγοράζεις το σεξ, αυτό λέει πολλά για σένα, για την ανθρωπιά σου, για τη σεξουαλικότητά σου. Για μένα, είναι αδυναμία. Η πορνεία υπάρχει γιατί είσαι μισογύνης. Σε λυπάμαι, ειλικρινά, επειδή νομίζεις ότι το σεξ είναι να εκσπερματώνεις μέσα στον κόλπο μιας ξένης. Είχα πολλές εμπειρίες ως ιερόδουλη. Με ώθησε ώστε να γράψω αυτό το γράμμα σε σένα. Εσύ, φυσικά, περνιέσαι για ένας από τους καλούς πελάτες. Αλλά δεν υπάρχουν καλοί πελάτες».

Με φιλικούς χαιρετισμούς, Tanja Rahm

:rolleyes:
 
  • Like
Αντιδράσεις: mela33
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Δεν είναι όλες έτσι,υπάρχουν κάποιες που δεν έχουν καμία σχέση με όλο αυτό.Ολοι έχουμε τύχει διάφορα,επισεις οι ιερόδουλες δεν είναι μόνο για εμάς,υπάρχουν άνθρωποι,όπως οι πολύ υπέρβαροι,μανιοκαταθληπτικοι,άνθρωποι με προβλήματα αυτισμού που κάνουν έργο,για αυτό λέγεται λειτούργημα.
Έχω γνωστό μου που παντρεύτηκε μια κοπέλα που δούλευε στην φυλής,έχουν και παιδί.
Δεν ήταν εύκολη η σχέση στην αρχή,όπως είχε πει και αυτή,ότι όταν την φέρανε στην Ελλάδα,το πρώτο διάστημα ήταν κλεισμένη σε ένα σπίτι,ξύλο,γαμιση,ύπνος και ξανά μέχρι να χάσει οποιοδήποτε συναίσθημα.
Βέβαια υπάρχει και μια μικρή μερίδα,που τείνει να μεγαλωσει.Που το κάνει εις γνώση και με μερικούς απολαμβάνει το σεξ.
Δεν θα ξεχάσω ποτέ μου μια Μολδαβή νυμφομανη.Η τύπισσα όταν έφευγε από το δωμάτιο σε είχε αφήσει στο κρεβάτι να τρέμεις από την καύλα που σου έβγαζε,δεν ήταν όμορφη,είχε καλό κορμί,αλλά η καύλα φώναζε από μακρια
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Διεύθυνση και τηλέφωνο έχεις για να της απαντήσω κατάλληλα;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ο πρωθυπουργος (ουσιαστικα στο λινκ) λεει να ξεχασουμε την νυχτερινη διασκεδαση
μεχρι το Πασχα επειδη φωναζουμε, ερχομαστε κοντα κτλ
κι ετσι ο ιος λενε μεταδιδεται πιο ευκολα.
Αρα δεν παιζει να ανοιξουν μπουρδελα αφου φοβουνται μεχρι και τα μαγαζια
νυχτερινης διασκεδασης τα οποια διαχωριζουν απο τα εστιατορια.
Για καφετεριες γυμναστηρια κτλ οπως παντα κανουν το κοροιδο.


:dunno:
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Την περασμένη άνοιξη σε σχετική ερώτηση εδώ στο bourdela.com για το πότε θα ανοίξουν τα μπουρδέλα τότε είχα γράψει ότι θα ανοίξουν μόλις κλείσει το Μεγάλο Μπουρδέλο για τις καλοκαιρινές διακοπές των βολεμένων. Όταν άνοιξε και πάλι το φθινόπωρο δεν μπορούσε να αντέξει τον ανταγωνισμό των μικρών μπουρδέλων και έτσι αποφάσισε να τα ξανακλείσει.

Τα μικρά μπουρδέλα θα ανοίξουν και πάλι όταν ξανακλείσει το Μεγάλο Μπουρδέλο για τις διακοπές των βολευτών.

Οι μετανάστες μπορούν να γαμάνε ελεύθερα διότι πρόστιμα δεν επιβάλλονται σε αυτούς!

 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.432
Πόντοι
3.296
( αν και θα το γνωριζετε ας πουμε καμια γνωμη)

Μια πρώην πόρνη γράφει μια επιστολή στους πελάτες της.
Ας δουμε την γνωμη της/τους ( ; ) για τους πελατες.

«Αγαπητέ, πελάτη του σεξ Αν θεωρείς ότι εγώ ένιωσα έλξη προς εσένα, τότε κάνεις τρομερό λάθος. Δεν είχα ποτέ καμία επιθυμία να πάω στη δουλειά, ούτε μια φορά. Το μόνο πράγμα στο μυαλό μου, ήταν να βγάλω λεφτά και γρήγορα. Μην μπερδέψεις το γεγονός, ότι επειδή είναι εύκολα λεφτά, ήταν πάντα εύκολα για μένα. Γρήγορα ναι. Γιατί γρήγορα έμαθα ότι τα κόλπα που σου έκανα για να τελειώνεις γρήγορα, τα έκανα μόνο και μόνο για να φύγεις από πάνω μου όσο πιο γρήγορα γίνεται. Κι όχι, δε με ερέθισες ποτέ κατά τη διάρκεια του σεξ. Ήμουν μια τέλεια ηθοποιός. Για χρόνια, είχα την ευκαιρία να εξασκούμαι στο να μη σκέφτομαι τίποτα. Οι σκέψεις μου, όσο ήμασταν μαζί, ήταν αλλού. Κάπου, όπου δεν μπορούσες να μου κλέβεις τον αυτοσεβασμό. Αν πιστεύεις ότι μου κάνεις χάρη που με πληρώνεις για 30 λεπτά ή μια ώρα, τότε κάνεις λάθος. Όταν θέλεις να μου το παίξεις σωτήρας, ρωτώντας με τι γυρεύει ένα τόσο όμορφο κορίτσι σε ένα τέτοιο μέρος, χάνεις το φωτοστέφανο σου όταν μου ζητάς να ξαπλώσω και βάζεις όλη σου τη δύναμη πάνω στο σώμα μου. Αν νομίζεις πως χάρη στον ανδρισμό σου, μπορείς να με φέρεις στη κορύφωση, να ξέρεις ότι προσποιούμαι. Θα μπορούσα να κερδίσω χρυσό μετάλλιο στην προσποίηση. Προσποιούμαι τόσο καλά, που ο ρεσεψιονίστ, πέφτει από την καρέκλα του από τα γέλια. Τι περίμενες; Είσαι ο έκτος ή όγδοος εκείνη την ημέρα. Νομίζεις ότι ερεθίζομαι, σωματικά ή πνευματικά, με το να κάνω σεξ με άντρες που δεν επιλέγω εγώ η ίδια; Ούτε καν. Τα γεννητικά μου όργανα έχουν καεί από τα προφυλακτικά και τα λιπαντικά. Και κουράστηκα. Κουράστηκα τόσο, που συχνά πρέπει να είμαι προσεκτική όταν κλείνω τα μάτια για να μην αποκοιμηθώ, ενώ συνεχίζω και συμμετέχω στην πράξη.
Αν νομίζεις ότι με πληρώνεις για να ακούω τις ψιλοκουβέντες σου, τότε ξανασκέψου το. Δεν έχω κανένα ενδιαφέρον για τις δικαιολογίες σου. Δεν με ενδιαφέρει αν με τη γυναίκα σου δεν κάνετε σεξ. Όταν πιστεύεις ότι σε συμπονώ και σε κατανοώ, τότε σίγουρα είναι ψέμα. Δε νιώθω παρά περιφρόνηση για σένα. Όταν υμνείς εμένα και το σώμα μου, ή τις σεξουαλικές μου ικανότητες, απλά είναι σαν να κάνεις εμετό πάνω μου. Δε βλέπεις τον άνθρωπο πίσω από τη μάσκα… Στην πραγματικότητα, δε λες ποτέ εκείνες τις σκέψεις που θέλω να ακούσω. Αντίθετα, λες αυτά που εσύ έχεις ανάγκη να ακούσεις. Λες, προκειμένου να διατηρήσεις την αυταπάτη, και σταματάς να σκέφτεσαι πώς κατέληξα εδώ, όταν ήμουν μόλις 20 ετών. Βασικά, δεν σε ενδιαφέρει καθόλου. Γιατί έχεις μόνο ένα στόχο- να δείξεις τη δύναμή σου, πληρώνοντας με για να χρησιμοποιήσεις το σώμα μου για ευχαρίστηση. Και όχι, δεν πηγαίνω σπίτι όταν εσύ τελειώνεις. Εγώ, συνεχίζω να εργάζομαι, λέγοντας στον επόμενο πελάτη ακριβώς την ίδια ιστορία που θέλει να ακούσει. Είστε τόσο απορροφημένοι από τη λαγνεία σας… Όταν αγοράζεις το σεξ, αυτό λέει πολλά για σένα, για την ανθρωπιά σου, για τη σεξουαλικότητά σου. Για μένα, είναι αδυναμία. Η πορνεία υπάρχει γιατί είσαι μισογύνης. Σε λυπάμαι, ειλικρινά, επειδή νομίζεις ότι το σεξ είναι να εκσπερματώνεις μέσα στον κόλπο μιας ξένης. Είχα πολλές εμπειρίες ως ιερόδουλη. Με ώθησε ώστε να γράψω αυτό το γράμμα σε σένα. Εσύ, φυσικά, περνιέσαι για ένας από τους καλούς πελάτες. Αλλά δεν υπάρχουν καλοί πελάτες».

Με φιλικούς χαιρετισμούς, Tanja Rahm

:rolleyes:
Ενδιαφέρον κείμενο φίλε tnt...

Πράγματι,είναι πολύ δύσκολο μια πληρωμένη γυναίκα να νοιώσει

-πραγματικά γυναίκα

-αληθινά άξια

-ποθητή ως σύνολο ανθρώπου και όχι ως κρέας

Ωστόσο όλα εξαρτώνται από το χαρακτήρα της εργαόμενης και του πελάτη και τίποτα δεν είναι απόλυτο.

Το γράμμα βγάζει εκτός από ρεαλισμό και ένα μίσος προς το επάγγελμα που προστατεύει την κοινωνία από πολλαπλούς βιασμούς.

Διότι η ελληνίδα μάνα που επιτρέπει στην κόρη της να βγεί ξέκολλα ντυμένη και να δείξει σε δημόσια θέα η κόρη της τα μπούτια της έπρεπε να ανάψει μια λαμπάδα όσο το μπόι της κόρης της στις γυναίκες εκείνες που αναλαμβάνουν να δεχτούν να ανακουφίσουν και εν τέλει αναχαιτήσουν την ορμή του καυλωμένου μέσου αρσενικού προς την κόρη της.

Εν τέλη κάθε γυναίκα ξεκωλλη και καριολα θα πρεπε να σεβεται αυτες τις κυριες που δουλευουν στους οικους της ηδονης ωστε εκεινη να μπορεσει με ασφαλεια να προβαλλει τη ματαιοδοξια της χωρις να κινδυνευει να γινει λεια για δικαιως καυλωμενα αρσενικα!

Οποτε λιγος ουσιαστικος σεβασμος προς τις ιεροδουλες,προς τη δουλεια τους,αλλα και προς αυτους που επιλεγουν να πληρωσουν για να ζησουν πολιτισμενα και νομιμα την ψευδαίσθηση της λαγνείας δε θα έβλαπτε!


Αυτή η απαντησή μου προς την ιερόδουλη που έγραψε το γράμμα μίσους προς τους πελάτες της!
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Η κυρια τις πρωτες μερες της δουλειας της αλλα θα μας ελεγε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Χυστη Τρουμπαμαν, συμφωνα με οσα εχω δει και ακουσει σε αυτον τον χωρο
(ειχα ελαχιστες αμφιβολιες - πλεον καμια)
εχω καταληξει οτι ολες αυτες βρισκονται σε διαρκες μπερδεμα.
Ειτε τις ανεβαζεις οπως εσυ τωρα με ευγενες συναισθημα (καλα κανεις)
ειτε τις κατεβαζει καποιος αλλος, δεν εχει νοημα.
Τελικα σεξ αναλογα την ορεξη μας, παραμυθι ισα για το συμφερον μας κι αντε γεια.


:rockon:
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
( αν και θα το γνωριζετε ας πουμε καμια γνωμη)

Μια πρώην πόρνη γράφει μια επιστολή στους πελάτες της.
Ας δουμε την γνωμη της/τους ( ; ) για τους πελατες.

«Αγαπητέ, πελάτη του σεξ Αν θεωρείς ότι εγώ ένιωσα έλξη προς εσένα, τότε κάνεις τρομερό λάθος. Δεν είχα ποτέ καμία επιθυμία να πάω στη δουλειά, ούτε μια φορά. Το μόνο πράγμα στο μυαλό μου, ήταν να βγάλω λεφτά και γρήγορα. Μην μπερδέψεις το γεγονός, ότι επειδή είναι εύκολα λεφτά, ήταν πάντα εύκολα για μένα. Γρήγορα ναι. Γιατί γρήγορα έμαθα ότι τα κόλπα που σου έκανα για να τελειώνεις γρήγορα, τα έκανα μόνο και μόνο για να φύγεις από πάνω μου όσο πιο γρήγορα γίνεται. Κι όχι, δε με ερέθισες ποτέ κατά τη διάρκεια του σεξ. Ήμουν μια τέλεια ηθοποιός. Για χρόνια, είχα την ευκαιρία να εξασκούμαι στο να μη σκέφτομαι τίποτα. Οι σκέψεις μου, όσο ήμασταν μαζί, ήταν αλλού. Κάπου, όπου δεν μπορούσες να μου κλέβεις τον αυτοσεβασμό. Αν πιστεύεις ότι μου κάνεις χάρη που με πληρώνεις για 30 λεπτά ή μια ώρα, τότε κάνεις λάθος. Όταν θέλεις να μου το παίξεις σωτήρας, ρωτώντας με τι γυρεύει ένα τόσο όμορφο κορίτσι σε ένα τέτοιο μέρος, χάνεις το φωτοστέφανο σου όταν μου ζητάς να ξαπλώσω και βάζεις όλη σου τη δύναμη πάνω στο σώμα μου. Αν νομίζεις πως χάρη στον ανδρισμό σου, μπορείς να με φέρεις στη κορύφωση, να ξέρεις ότι προσποιούμαι. Θα μπορούσα να κερδίσω χρυσό μετάλλιο στην προσποίηση. Προσποιούμαι τόσο καλά, που ο ρεσεψιονίστ, πέφτει από την καρέκλα του από τα γέλια. Τι περίμενες; Είσαι ο έκτος ή όγδοος εκείνη την ημέρα. Νομίζεις ότι ερεθίζομαι, σωματικά ή πνευματικά, με το να κάνω σεξ με άντρες που δεν επιλέγω εγώ η ίδια; Ούτε καν. Τα γεννητικά μου όργανα έχουν καεί από τα προφυλακτικά και τα λιπαντικά. Και κουράστηκα. Κουράστηκα τόσο, που συχνά πρέπει να είμαι προσεκτική όταν κλείνω τα μάτια για να μην αποκοιμηθώ, ενώ συνεχίζω και συμμετέχω στην πράξη.
Αν νομίζεις ότι με πληρώνεις για να ακούω τις ψιλοκουβέντες σου, τότε ξανασκέψου το. Δεν έχω κανένα ενδιαφέρον για τις δικαιολογίες σου. Δεν με ενδιαφέρει αν με τη γυναίκα σου δεν κάνετε σεξ. Όταν πιστεύεις ότι σε συμπονώ και σε κατανοώ, τότε σίγουρα είναι ψέμα. Δε νιώθω παρά περιφρόνηση για σένα. Όταν υμνείς εμένα και το σώμα μου, ή τις σεξουαλικές μου ικανότητες, απλά είναι σαν να κάνεις εμετό πάνω μου. Δε βλέπεις τον άνθρωπο πίσω από τη μάσκα… Στην πραγματικότητα, δε λες ποτέ εκείνες τις σκέψεις που θέλω να ακούσω. Αντίθετα, λες αυτά που εσύ έχεις ανάγκη να ακούσεις. Λες, προκειμένου να διατηρήσεις την αυταπάτη, και σταματάς να σκέφτεσαι πώς κατέληξα εδώ, όταν ήμουν μόλις 20 ετών. Βασικά, δεν σε ενδιαφέρει καθόλου. Γιατί έχεις μόνο ένα στόχο- να δείξεις τη δύναμή σου, πληρώνοντας με για να χρησιμοποιήσεις το σώμα μου για ευχαρίστηση. Και όχι, δεν πηγαίνω σπίτι όταν εσύ τελειώνεις. Εγώ, συνεχίζω να εργάζομαι, λέγοντας στον επόμενο πελάτη ακριβώς την ίδια ιστορία που θέλει να ακούσει. Είστε τόσο απορροφημένοι από τη λαγνεία σας… Όταν αγοράζεις το σεξ, αυτό λέει πολλά για σένα, για την ανθρωπιά σου, για τη σεξουαλικότητά σου. Για μένα, είναι αδυναμία. Η πορνεία υπάρχει γιατί είσαι μισογύνης. Σε λυπάμαι, ειλικρινά, επειδή νομίζεις ότι το σεξ είναι να εκσπερματώνεις μέσα στον κόλπο μιας ξένης. Είχα πολλές εμπειρίες ως ιερόδουλη. Με ώθησε ώστε να γράψω αυτό το γράμμα σε σένα. Εσύ, φυσικά, περνιέσαι για ένας από τους καλούς πελάτες. Αλλά δεν υπάρχουν καλοί πελάτες».

Με φιλικούς χαιρετισμούς, Tanja Rahm

:rolleyes:
Άβυσσος η ψυχή της Πόρνης
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Καλή χρονιά σε όλους, με γρήγορη επιστροφή στα σπιτάκια!

Για να επανέλθω στη θεσσαλονικια τη Ρέα (πράγματι δεν υπάρχουν τέτοιες γυναίκες σήμερα...), την ίδια εποχή, στο ίδιο σπίτι στην Καλύμνου 36, έκανε βάρδιες και η Μαρίνα, για όσους τη θυμάστε. Ψηλή, αβυζη (αλλά με μεγάλη ρόγα αν θυμάμαι καλα), αλλά με αεροπλανικες (κυριολεκτικα) πίπες. Στήλωνε τα πόδια ψηλά στον τοίχο, τα χέρια στο κρεβάτι, και σε τρελαινε στην πίπα. Μόνο όσοι τη ζήσατε μπορείτε να καταλάβετε τι έκανε...

Την πέτυχα ξανά αρκετά χρόνια αργότερα στο φυλής 109 το επάνω, και νομίζω μάλιστα πως ήταν ιδιοκτήτρια το οίκου.
Την Καλησπερα μου Φιλε Scalp.....ενα Φιλαρακι με ειχε παει τοτε στην Καλυμνου στην Μαρινα.....εκανε σουξε απο οτι μου ελεγε.....οπως τα λες ητανε......πεφτανε προτασεις Γαμου απο οτι ακουγοτανε....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους και Καλη Χρονια να εχετε και να εχω .....δεν σας δινω τις καθιερωμενες ευχες......υγεια κλπ.....η δικια μου ευχη για τους Φιλους και συναγωνιστες ειναι....''.Καλα Μουνια στις Πουτσες σας και Αερα στα Πανια σας''.....
Καλα να περνατε.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom