Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 92 άτομα (1 μέλη και 91 επισκέπτες)

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.323
Πόντοι
2.356
Μπορει να ξεβαψε απο την χρηση,να παει στον Βλακογιαννη να της περασει τη μπογια του μεγαλου περιπατου!

ο ΒΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ μπορει να της κοτσαρει και κανα μαραμενο φοινικι αμα λαχει.
παντως να βλεπεις την ασπρη κηλιδα να μπαινοβγαινει μεσα στο μουνι την ωρα που την πηδας... ειναι καπως.
May the force be with you,jedai!!!
 

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
826
Πόντοι
990
Καλημερα! Φωκαιας 24 πρωινή βάρδια μια πιτσιρικα ξανθιά κοντοπουτανο αδύνατο Ανίτα το χει δοκιμάσει κανεις;βγηκε προχθές με φουστιτσα κοντη κ ασπρες καλτσες μεχρι το γόνατο σα μαθητριουλα..ετοιμος ημουν να την πάρω αλλα τελευταια στιγμη προτίμησα να παω σε στανταρακι
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Μαγκες μου εχω να επισκεφτω σπιτι απο τοτε που μας επισκεφτηκε ο βρωμο-ιος αλλα τωρα τελευταια βαραω κατι κοκκινα και το σκεφτομαι πιο εντονα για επισκεψη.
Αυτο που θελω να ρωτησω , στα σπιτια πλεον μπαινουμε με μασκες ή χωρις ; απο τη μια λες που να παω με μασκα εδω σε λιγο θα ξαπλωσω στο βρωμερο κρεβατι και τη γκομενα να ιδρωνουμε μαζι απο την αλλη τοσο κοσμο χωρις μασκα ...

τι γινεται πλεον στα σπιτια ;
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Μαγκες μου εχω να επισκεφτω σπιτι απο τοτε που μας επισκεφτηκε ο βρωμο-ιος αλλα τωρα τελευταια βαραω κατι κοκκινα και το σκεφτομαι πιο εντονα για επισκεψη.
Αυτο που θελω να ρωτησω , στα σπιτια πλεον μπαινουμε με μασκες ή χωρις ; απο τη μια λες που να παω με μασκα εδω σε λιγο θα ξαπλωσω στο βρωμερο κρεβατι και τη γκομενα να ιδρωνουμε μαζι απο την αλλη τοσο κοσμο χωρις μασκα ...

τι γινεται πλεον στα σπιτια ;

Προφανώς μπορείς να πας στο σαλόνι με μάσκα, το έχω δει αρκετές φορές. Αν θες -κάπως- να αισθάνεσαι πιο ασφαλής, κόψε τα φιλιά, την ακά πίπα και στο σεξ μόνο πισωκολλητό κι ανάποδο cow girl.
Φυσικά, σε όλες τις περιπτώσεις ισχύει το "όποιος φοβάται, πέφτει και κοιμάται"...
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Μαγκες μου εχω να επισκεφτω σπιτι απο τοτε που μας επισκεφτηκε ο βρωμο-ιος αλλα τωρα τελευταια βαραω κατι κοκκινα και το σκεφτομαι πιο εντονα για επισκεψη.
Αυτο που θελω να ρωτησω , στα σπιτια πλεον μπαινουμε με μασκες ή χωρις ; απο τη μια λες που να παω με μασκα εδω σε λιγο θα ξαπλωσω στο βρωμερο κρεβατι και τη γκομενα να ιδρωνουμε μαζι απο την αλλη τοσο κοσμο χωρις μασκα ...

τι γινεται πλεον στα σπιτια ;

Προφανώς μπορείς να πας στο σαλόνι με μάσκα, το έχω δει αρκετές φορές. Αν θες -κάπως- να αισθάνεσαι πιο ασφαλής, κόψε τα φιλιά, την ακά πίπα και στο σεξ μόνο πισωκολλητό κι ανάποδο cow girl.
Φυσικά, σε όλες τις περιπτώσεις ισχύει το "όποιος φοβάται, πέφτει και κοιμάται"...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.232
Κριτικές
94
Like
46.526
Πόντοι
17.311
Μαγκες μου εχω να επισκεφτω σπιτι απο τοτε που μας επισκεφτηκε ο βρωμο-ιος αλλα τωρα τελευταια βαραω κατι κοκκινα και το σκεφτομαι πιο εντονα για επισκεψη.
Αυτο που θελω να ρωτησω , στα σπιτια πλεον μπαινουμε με μασκες ή χωρις ; απο τη μια λες που να παω με μασκα εδω σε λιγο θα ξαπλωσω στο βρωμερο κρεβατι και τη γκομενα να ιδρωνουμε μαζι απο την αλλη τοσο κοσμο χωρις μασκα ...

τι γινεται πλεον στα σπιτια ;

εδω εισαι μαστορα.
ετσι δε θα εχεις απολυτως κανενα προβλημα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Καλημερα! Φωκαιας 24 πρωινή βάρδια μια πιτσιρικα ξανθιά κοντοπουτανο αδύνατο Ανίτα το χει δοκιμάσει κανεις;βγηκε προχθές με φουστιτσα κοντη κ ασπρες καλτσες μεχρι το γόνατο σα μαθητριουλα..ετοιμος ημουν να την πάρω αλλα τελευταια στιγμη προτίμησα να παω σε στανταρακι

papaphilip αυτη ρε συ ενοουσα τοτε που τα λεγαμε για μια ωραια κορασιδα και εσυ εψαχνες ποια ειναι.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Αμα τη γνωριζει καποιος ας πει τι μερος του λογου ειναι αυτο το πουτανι
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.232
Κριτικές
94
Like
46.526
Πόντοι
17.311
Καλημερα! Φωκαιας 24 πρωινή βάρδια μια πιτσιρικα ξανθιά κοντοπουτανο αδύνατο Ανίτα το χει δοκιμάσει κανεις;βγηκε προχθές με φουστιτσα κοντη κ ασπρες καλτσες μεχρι το γόνατο σα μαθητριουλα..ετοιμος ημουν να την πάρω αλλα τελευταια στιγμη προτίμησα να παω σε στανταρακι

papaphilip αυτη ρε συ ενοουσα τοτε που τα λεγαμε για μια ωραια κορασιδα και εσυ εψαχνες ποια ειναι.

ειχα γραψει αναλυτικη καταθεση-εμπειρια.
αμα πας λιγο πισω θα τη δεις.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Ειναι αυτη η βρομιαρα που ελεγες?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Κανε ενα copy paste
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Μαγκες μου εχω να επισκεφτω σπιτι απο τοτε που μας επισκεφτηκε ο βρωμο-ιος αλλα τωρα τελευταια βαραω κατι κοκκινα και το σκεφτομαι πιο εντονα για επισκεψη.
Αυτο που θελω να ρωτησω , στα σπιτια πλεον μπαινουμε με μασκες ή χωρις ; απο τη μια λες που να παω με μασκα εδω σε λιγο θα ξαπλωσω στο βρωμερο κρεβατι και τη γκομενα να ιδρωνουμε μαζι απο την αλλη τοσο κοσμο χωρις μασκα ...

τι γινεται πλεον στα σπιτια ;

Σε στούντιο στη Βριλησσού που πήγα μου κάνανε θερμομέτρηση μόλις μπήκα!
 

Thanosm(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
82
Κριτικές
18
Like
524
Πόντοι
290
Ποια κοπέλα κατά προτιμιση κάνει το καλυτερο πρωκτικο και σε ποιο μπουρδελο?????
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Ποια κοπέλα κατά προτιμιση κάνει το καλυτερο πρωκτικο και σε ποιο μπουρδελο?????

Εγώ το καλύτερο :thumbsup: το έχω κάνει με Βαρβάρα ( Βέργας 6 ) και Τζούλια (Φωκαίας 13) Τώρα ο καθένας έχει τα γούστα και την άποψή του! ΟΛΑ είναι σχετικά !!!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Καλημέρα

Θέλω να ρωτήσω εαν στο Φυλής 59 εξακολουθεί να δουλεύει η Αννα (μελαχροινη, κοντή, καλο βυζάκι) απογεύματα και μεταμεσονύχτια, επειδή έχω να περάσω από εκει πριν το lockdown.
Το ρωτάω επειδή στις ενημερώσεις δεν τη βλέπω.
Ευχαριστώ
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Κολοκυνθούς 38 όροφος ξέρετε αν δουλεύει ειδικά νυχτερινές βάρδιες;
:zombie::zombie::zombie:
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Χριστίνα ελληνοουκρανέζα Φωκαίας 13 (γνωστή και από Φωκαίας 27 υπόγα) απογευματινή βάρδια
Ποια κοπέλα κατά προτιμιση κάνει το καλυτερο πρωκτικο και σε ποιο μπουρδελο?????
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Ποια κοπέλα κατά προτιμιση κάνει το καλυτερο πρωκτικο και σε ποιο μπουρδελο?????
Τζουλια-Τζουλιανα Φωκαιας 13 πρωι.
Μπαρμπορα Βεργας 6
Χριστινα Ελληνουκρανεζα Φωκαιας 13 Απογευμα.
Κι εαν δεν εχεις προβλημα με την εμφανιση η Ντιάναμε την βραζιλιανικη κολαρα που εμφανιζεται ποτε Διδυμου 18 και ποτε αλκιβιαδου
 

remali007

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2020
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Η γνωστή Λίζα δουλεύει ακόμα στο Φωκαίας 24 μετά τα μεσάνυχτα?
 

vagiacodios

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
34
Πόντοι
0
Πιπινου 118 δυο καινουργιες Κιμ και Τανυα . Η Ελενα η στρουμπουλη εξηφανισθη αναζητατε μεσω του Ερυθρου Σταυρου :grin::grin:;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom