Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 94 άτομα (3 μέλη και 91 επισκέπτες)

panos$

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα πιπινου 118 επέστρεψε η τανια με μια νεα παρουσία την κιμ,πέρασα με τανια ακριβώς πριν φύγει όλα τέλεια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.361
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β, 56, 66α, 66δ, 72, 74 δεξιά & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 πάνω & 61 κλειστά.

Φυλής 65α Λιλυ καστανή κοπέλα με κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β  Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στη κοιλίτσα.

Φυλής 84α Μαρία καστανή με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84β Αλινα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα, 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 86β Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα , 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69α Ιωάννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 71  Νανσι ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα ωραίο κωλαράκι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α  Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 105 Χριστίνα ξανθιά μιλφ κοντή λεπτή με μικρό βυζι τατουάζ στον ώμο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109α Χριστίνα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Άννα καστανοξανθο κοντοπουτανο με 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109β Όλγα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί φράντζα, κοντή λεπτή με μικρό βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 134 κλειστό.

Φυλής 134α Νίκη καστανοξανθη κοντή κατσαρομαλλα παχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 134β & 136 κλειστά.

 

Profhths

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Χωματιανου 11 δεν το βρηκα.Ηταν μονο μια πολυκατια με νουμερα 11-15
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ζέστη κι αυξημένη υγρασία σήμερα.
Κατέβηκα λοιπόν στο επαίσχυντο Μεταξουργείο και συγκεκριμένα στην πρώτη βάρδια. Ορίστε κάποια...

Κολωνού 11 ισόγειο - Βιολέτα η όμορφη αλλά βαριεστημένη ψηλή τακουνάτη ξανθιά με υπερ-απλό πρόγραμμα.
Υπηρεσιακώς απορρίπτεται.
Στο σαλόνι ένας θηριώδης καραφλός γύρω στα 200 κιλά με ζακέτα και μουσελίνα στον λαιμό. Υπέρβαση!

Κολωνού 23 υπόγειο - Ναταλία η κλασσική παχουλή τζιλφ με πολλά παρελκόμενα. Ελ.στοματικό...κι ότι προκύψει.

Κολωνού 48 καινούργιο - Εύα η γνωστή ξανθιά τζιλφ χονδρή με ελ.στοματικό και διάφορες θελκτικές υπηρεσίες.
Μετριότητα. Στο σαλόνι (της πλάκας) μύστης με μυτερή τραγιάσκα και αθλητικά παπούτσια salomon
συνομιλούσε με την κουνελοτσατσά ενώ ένας άλλος έδενε τα κορδόνια του με ναυτικό κόμπο.
Όλη η αφρόκρεμα και σήμερα στην περιοχή. Αυτά είναι!

Koλωνού 48 παλιό - Άντζελα και Χριστίνα. Γνωστές μιλφο-ρουφήχτρες. Ξανθιά και μελαχρινοκάστανη. Ιδανικές για τρομπόνι σε παρτούζα
όπου αποδίδουν έξοχα στην συνεργασία μεταξύ τους. Ελ.στοματικό με κάτι παρελκόμενα για ηδονοθήρες.

Κεραμικού 13 ισόγειο - Νάντια η ξανθιά πρόστυχη τσουπωτή υπερβυζαρού μιλφ τυλιγμένη σε σέξυ κορμάκι. Απλό πρόγραμμα.
Μπουζουκόφατσα από τις λίγες. Δεν απέσπασα ποτέ κάτι παραπάνω και το φέρω βαρέως. I'll be back.

Μεγ.Αλεξάνδρου 28 κουρτινάτο - Βίκυ η ξανθιά ικανή μιλφο-τσιμπουκλού με κούρεμα Μπριγκίτε Νίλσεν. Ελ.στοματικό.

Ιάσωνος 2 ισόγειο - Αλεξάνδρα κλασσική τζιλφ με ποικίλο ρεπερτόριο. Δυστυχώς άσχημη.

Ιάσωνος 2 μεσαίο δεξί - Λάρα η μελαχρινή σουρπουίτσα με απλό πρόγραμμα και κάτι παραπάνω. Αρκετά καλή.

Ιάσωνος 20 όροφος - Νικολέτα καινούργια ξανθιά λεπτή μπαλαρίνα με μικρό κωλαράκι που δημιουργεί προσδοκίες.
Στο σαλόνι 5 νοματαίοι κι ένας παππούς με γιγαντιαία πούτσα και κολλητό τζιν μέχρι το γόνατο. Τελικά μόνο έτσι φτιάχνεις μόδα!
Αφού όλοι κρυφογελούσαμε, αποκάλυψε γελώντας ότι έχει κήλη και δεν έχει εγχειριστεί.
Ο λόγος στην Νικολέτα κι αν βέβαια μπήκε ο παππούς. Απλό πρόγραμμα. Η Νικολέτα, όχι ο παππούς.

Ιάσωνος 31 βάθος γκρεμός - Πάολα κλασσικά με φουλ χωρίς ελ.στοματικό και φάτσα τρολ.

Σε γενικές γραμμές η κατάσταση είναι αισχρή στην περιοχή και το βάρος έχει πέσει όλο σε υπηρεσίες.
Εκεί μπορώ να πω ότι όντως κάτι κινείται!

Y9LMmqvjTF0]Title[/url[/MEDIA]]

:sunglasses:





 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Κολοκυνθούς 38 όροφος ξέρετε αν δουλεύει ειδικά νυχτερινές βάρδιες;
:zombie::zombie::zombie:

Πότε ναι και πότε όχι. Πιες πρώτα δυο λίτρα τσίπουρο κι αμόλα. Έτσι κι αλλιώς μόνο έτσι θα αντέξουν τα μάτια σου στα πάντα...:confused:
 

astraxan8

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2015
Μηνύματα
72
Like
50
Πόντοι
0
ξέρουμε αν η βαρβάρα είναι απογευμα βέργας και σε ποιο πάνω ήκάτω?
 

panos$

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Πιπινου 118 δυο καινουργιες Κιμ και Τανυα . Η Ελενα η στρουμπουλη εξηφανισθη αναζητατε μεσω του Ερυθρου Σταυρου :grin::grin:;

Η Τάνια και η ΚΙμ , πέρασα με τανια αν και Πριν μερικούς μήνες στο ίδιο
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
  • Like
Αντιδράσεις: panos$

georgetiger

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Άγκυρας 12.τανια ρωσιδα απλό πρόγραμμα.ομορφη παρουσία μελαχροινη με πρασινα ματιά.ωραια βυζια κ κωλο.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Καλησπερα guys περασα εχθες βραδυνη βαρδια απο φυλης και περιξ των καθετων οπου αντικρυσα μεγαλη ασχημια και μαλιστα στα ποιο πολλα δελα κακη ασχημια.
Κατι ξεχασμενες πορνες χαλια μαυρα μπορει και ασπρα να ητανε δε θυμαμαι.
Ειχα καυλες και ηθελα καπου να το ριξω με εικοσαρικο αλλα δε βρηκα τιποτα ουτε καν κοντα στα γουστα μου.Ητανε η σαρα στη φωκαιας ενταξει βαρεθηκα τη ζωη μου με αυτη την πορνη, με παρακαλαγε να περασω λογω του οτι με γνωριζει πλεον.Ξενερωσα και εφυγα δεν γαμησα πουθενα.
Ενα πρωινο θαθελα με την ησυχια μου χωρις αγχος χωρις δουθλειες χωρις να εχω κατι στο μυαλο μου να παω και να κανω τη βολτα μου.Μονο η πρωινη βαρδια θα μας σωσει γιατι αν περιμενω απο τις υπολοιπες πιασε το αυγο και κουρευτο.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Όποιος δεν ενδιαφέρεται για την εμφάνιση και ενδιαφέρεται μόνο για το πρόγραμμα θα του έρθει πιο οικονομικό να βρει μια ζωντοχήρα γειτόνισσα που διψάει για νεανικό σπέρμα.

Γιατί να φέρουν ωραίες γυναίκες όταν υπάρχουν χιλιάδες πελάτες των μπουρδέλων που πληρώνουν 20 ευρώ για να βουλώσουν όποια τρύπα βρεθεί μπροστά τους;
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.630
Κριτικές
9
Like
3.343
Πόντοι
736

panos$

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Πιπινου 118 δυο καινουργιες Κιμ και Τανυα . Η Ελενα η στρουμπουλη εξηφανισθη αναζητατε μεσω του Ερυθρου Σταυρου :grin::grin:;
Καλησπέρα,πως είναι εμφανησιακά οι κοπέλες?

πολυ καλη στο δωματιο η τανια ηταν και μερικουσ μηνεσ πριν σε αγκυρασ 12 και πιπινου 118 πρεπει να ειναι γυρω στα 30
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Ποια κοπέλα κατά προτιμιση κάνει το καλυτερο πρωκτικο και σε ποιο μπουρδελο?????

Εγώ το καλύτερο :thumbsup: το έχω κάνει με Βαρβάρα ( Βέργας 6 ) και Τζούλια (Φωκαίας 13) Τώρα ο καθένας έχει τα γούστα και την άποψή του! ΟΛΑ είναι σχετικά !!!
Για την Ντζουλια δεν της το έχω κ τόσο για έντιμο anal, την βλέπω λίγο μαγκομενη στο σαλόνι.
Δεν την έχω δοκιμάσει ποτέ αλλά πειστευω θα φάω φόλα χαλαρά.
Από που αλλού έχει περασει για να δούμε καμιά κριτική;
Καλή για εμένα ειναι η μπαρμπορα σκυλι του πόλεμου,δεν χαμπαριαζει τίποτα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Γεια χαρα κυριοι διαβασα στις κριτικες για τα μπουρδελα στην αρχικη σελιδα για το μπουρδελο στη φυλης 134 και πηγα να την δω απο κοντα.
Δε ξερω τη ματια εχει το παλικαρη που πηγε και μετα εγραψε και κριτικη αλλα σημερα το απογευμα πηγα και αντικρυσα ενα γιουβαρλακο μα ενα γιουβαρλακο το τρωει ολο το φαι της και τρωει και το δικο μου μαζι.
Ενταξει καμια μα καμια σχεση με τα σχολια του συναγωνιστη εκτος αν ειδα αλλη κοπελα.Σημερα δευτερη βαρδια πηγα οπως τα ελεγε.Μιλαμε ακομα γελαω με την εμφανιση της.
Δεν εχει απλα καποια πιασηματα αλλα εχει να πιασεις πατσαδες και προκιλια.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Γεια χαρα κυριοι διαβασα στις κριτικες για τα μπουρδελα στην αρχικη σελιδα για το μπουρδελο στη φυλης 134 και πηγα να την δω απο κοντα.
Δε ξερω τη ματια εχει το παλικαρη που πηγε και μετα εγραψε και κριτικη αλλα σημερα το απογευμα πηγα και αντικρυσα ενα γιουβαρλακο μα ενα γιουβαρλακο το τρωει ολο το φαι της και τρωει και το δικο μου μαζι.
Ενταξει καμια μα καμια σχεση με τα σχολια του συναγωνιστη εκτος αν ειδα αλλη κοπελα.Σημερα δευτερη βαρδια πηγα οπως τα ελεγε.Μιλαμε ακομα γελαω με την εμφανιση της.
Δεν εχει απλα καποια πιασηματα αλλα εχει να πιασεις πατσαδες και προκιλια.

Δεν πρέπει να πέτυχες Γκαμπριέλα είναι συνήθως πρωί!
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Πέρασα προ ημερών από Μαγνησίας 1-απόγευμα ...
Ντιάνα, ακόμα...Έχει σκεβρώσει η καημενούλα..Και ακόμα αντέχει στο 20άρικο..Μπράβο της και μπράβο και στους συναγωνιστές που τη φυστικώνουν ακόμα...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Χτες μεσημέρι λόγω υποχρεώσεων στο κέντρο βρέθηκα τυχαία Φυλής (πάντα ήθελα να πω αυτή την δικαιολογία). Μπήκα στο ισόγειο Φωκαίας 17 και θέλω να σταθώ στην τσατσά και στην άτεχνη παρουσίαση που κάνει στις δύο εργαζόμενες. Μιλάει πολύ γρήγορα, πιεστικά, λέει μαλακίες οποτε πελατες και εργαζόμενες αποσυντονίζονται.
Προφανώς δεν καταλαβαίνει οτι οταν βγαινουν οι τύπισσες, οφείλει να σιωπά. Μπορεί να μιλάει λιγο πριν βγουν και ίσα μολις βγουν. Μετά θέλουμε να δούμε με ησυχία λίγα δευτερόλεπτα. Αυτή μιλούσε πριν βγουν, σαλόναραν, έφυγαν κι η τσατσά ακόμα μιλούσε. Φύγαμε ολοι κι ακόμα μιλούσε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom