Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 314 άτομα (26 μέλη και 288 επισκέπτες)

roby21

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2015
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
tnt 60 υπαινίσσεται κρούσματα Κορωναίου συναθλητα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
421
Like
727
Πόντοι
81
Συναγωνιστές καλημέρα. Έχω την εντύπωση ότι από το άνοιγμα και μετά οι τσατσαδες έχουν αγριέψει με τους πελάτες. Μπαίνεις και δεν βγαίνεις εαν δεν γαμησεις. Και μιλάμε για στενό μαρκάρισμα. Ιδέα μου είναι ή εχω δίκιο?
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Ρεμουνδου 21 Κορινα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 4αρια συν βυζια,
---
λογικά ..ειναι η πρώην του Φωκ 24, δηλ η Αίντα της Περγάμου 1. Σ αυτό που ρώτησε ο φιλος katourokavlas > Η Αίντα δεν είναι η Φρίντα της Βούρβαχη < η οποία εχει μεγάλα, αλλά πολύ πεσμενα :tits:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
tnt 60 υπαινίσσεται κρούσματα Κορωναίου συναθλητα;

Αν εννοείς τον επίλογο, ήθελα να γράψω κάτι ψαγμενο που ακούγεται ωραια
αλλά (από μόνο του) δεν σημαινει τιποτα.
Δεν έχω δει κανένα μαγαζί κι ούτε έχω ακούσει μέχρι στιγμής για κρούσμα.
Δεν έχω κάνει όμως και πολλές βόλτες.
Δεν μπορώ να καταλάβω σε τι διαφέρουν
τα μαγαζιά που έχουν ανοίξει απο όσα
δεν έχουν ανοίξει.
Λογικά, δεν έχουν το απαιτούμενο προσωπικό. Δυστυχώς μερικά εξ αυτών είναι μαγαζιά
που ο κόσμος περνάει σχεδόν πάντα καλα.
Ειδωμεν...

:hi:
 

kostaslakias

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
28
Like
8
Πόντοι
0
Παιδιά Καλημέρα σε όλους ..

Γνωρίζει κανείς αν εργάζεται στην Κολωνου 15 τέρμα μέσα δεξιά , η Άννα , ξανθιά, σκίνυ με μαύρα κανά δυό μπροστινά δόντια

έχω να την δω στον εν λόγω όικο πρό καραντίνας , αν γνωρίζει κανείς κάτι

Ευχαριστώω 
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
87
Κριτικές
3
Like
292
Πόντοι
0
ρε παιχτες το φυλης 109β ειχε ενα κοντοπουτανο ονοματι νελη,,,υπαρχει ακομα ?

Κανονικά, απογευματινή.

τραγική μην την πάρετε

Συμφωνώ, τραγική.

Βέβαια, περί ορέξεως, κολοκυθόπιτα
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Μύστες της ενημέρωσης!!!
Διάβασα 10 σελίδες πίσω αλλά δε βρήκα καμιά αναφορά!
Μπάρμπορα δουλεύει;;;  :hi:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Μύστες της ενημέρωσης!!!
Διάβασα 10 σελίδες πίσω αλλά δε βρήκα καμιά αναφορά!
Μπάρμπορα δουλεύει;;;  :hi:
Είχα διαβάσει συναγωνιστή σε αλλο site του είδους,ότι ήρθε και είναι πρωί στο Βέργας.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.316
Πόντοι
39.662
Καταθεση στο πιπινακι Ελενη στο ιας 19 οροφος, η πιτσιρικα ειναι φωτια σε εμφανιση...

Κριτικη θα ανεβει αυριο και αφου τη γαμησω πρωτα για να εχω μια εικονα .

Η κορασις εδειξε μια ιδιατερη αγαπη στο γλειφομουνι και στο γλειφοκωλι που της εκανα,  την ειχα στησει στα τεσσερα

και της ρουφαγα την κωλοτρυπα,  η μικρη ειχε βαλει δαχτυλο μεσα στη μουνα της και την επαιζε..  :dancing:

Δε μπορουσα να της το χαλασω... εχυσε ποταμια...  :rockon: :rockon:

Το δεκαλεπτο περασε ρουφωντας τα υγρα της...    :hi:
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.744
Πόντοι
736
Δοκιμαστηκε η Στελλα/Αμιρα στο Μ.Αλεξανδρου κουρτινα χτες βραδυ 3τη βαρδια.
Αν και εχει παραπανω κιλα ειναι μια πολυ σεξυ τσαμπυ γκομενουλα,ωραιο προσωπο,περιποιημενα νυχακια,μπουταρες-κωλαρες να χωρτενεις  χουφτωμα,στο δωματιο θερμη μ πολυ καλη συμμετοχη.
Στο 10αρικο ειναι μια πολυ τιμια επιλογη.
 

Dreamsexy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα, ξέρουμε που βρίσκεται η Ειρήνη που δούλευε μασαζ στο princess και musses;
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Το κανονικα για την Μπαρμπορα ειναι σχετικο...
Μπορει να κανεις το καλυτερο γαμησι της ζωης σου και να σε κανει να τρεμουν τα ποδια σου
αλλα μπορει να φυγεις αχυστος και τσακωμενος μαζι της.....
Η τυπισα πρεπει να ειναι διπολικη σιγουρα...
ΥΓ Εχω κανει απο τα καλυτερα γαμησια μαζι της απο την εποχη που ηταν στο Φ71 πανω....
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Το κανονικα για την Μπαρμπορα ειναι σχετικο...
Μπορει να κανεις το καλυτερο γαμησι της ζωης σου και να σε κανει να τρεμουν τα ποδια σου
αλλα μπορει να φυγεις αχυστος και τσακωμενος μαζι της.....
Η τυπισα πρεπει να ειναι διπολικη σιγουρα...
ΥΓ Εχω κανει απο τα καλυτερα γαμησια μαζι της απο την εποχη που ηταν στο Φ71 πανω....
Έχεις δίκιο μέγιστε!!! :hi:
Παλιότερα είχα φύγει τρέχοντας από το σαλονάρισμα επειδή πλακωνώταν μ'ένα τσόλι που πήγαινε για μπανιστήρι. :wanker:
Μόλις την είδα με γυρισμένο μάτι,την έκανα και κατέβηκα τη σκάλα κουτρουβαλώντας.
Ένας συναγωνιστής που είχε ήδη καταθέσει το παράβολο,την παρακαλούσε να ηρεμήσει μήπως γλυτώσει ο φουκαράς. :s&m_1:
Έλεγα να ξαναδοκιμάσω την τύχη μου,μετά την καραντίνα  :happy:
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Στη φωκαιας,
Στο 7 υπογειο ευθεια, 2 κοπελες, η ΒΑΝΕΣΑ αδυνατη και η ΔΑΝΑΗ χοντρη, γνωστες απο το 9 both,
Στο 7 υπογειο δεξια η ΣΟΝΙΑ, χοντρο και ατσουμπαλο μπαζο μεν, χαμογελαστο δε. Πανακυρη ομως,  
Το 7 ισογειο κλειστο,
Στο 9 η ΕΜΙΛΥ απο το  7 υπογειο,
Το 13 κλειστο,
Το 17 ισογειο κλειστο,
Στο 17 οροφος η ΙΟΝΕΛΑ, πsolariumοποιημενη ολουθε και οπως τη ξεραμε απο παλια... Μουναρα δηλαδη,
Το 19 κλειστο,
Στο 25 οροφος 2 κοπελες, η ΑΝΝΑ και η ΚΑΡΟΛΑ'Ι'Ν, δοκιμαστηκε η πρωτη με πανακυρες εντυπωσεις. Χαλια πιπα (ακομα περιμενω να μου τον σηκωσει). Με πολυ ζορι και με μελατη πουτσα τη γαμαω doggy και στα 5 λεπτα να μου λεει come on baby finish. Τελικα εκατσα γυρω στο 10λεπτο και την εδιωξα αχυστος και full ξενερωμενος, γιατι απλα δεν κανει για τιποτα.
Στο 25 σκαλακια η ΣΑΡΑ (καμια σχεση με τη γνωστη απο φιλιππιδου κλπ), αδυνατο, μοντελε, μελαχρινακι και gipsykings φαση, αρκετα γαμευσιμο, αλλα επειδη την εβλεπα πρωτη φορα την εβαλα στα σιγουρα για την επομενη φορα. Μετα την ηττα απο την ΛΑΟΥΡΑ και ΑΝΝΑ δεν ημουνα για 3ο κασκαντεριλικι την ιδια μερα,
Στο 24 η ΡΙΤΑ,
Στο 27 οροφος 2 κοπελες, η ΑΛΙΝΑ και η ΝΤΙΑΝΑ που πρωτη φορα την εβλεπα. Αρκετα petite-pocketsize φαση, μελαχρινακι με ωραιο κορμακι, ναζιαρικο και πολλα υποσχομενο μουτρακι. Ειχε δωματια και βαρεθηκα να περιμενω. Next time σιγουρα για δοκιμη,
Στο 27 σκαλακια η ΑΝΝΑ η ρουμανα, ειπε η υπηρεσια, που επεστρεψε. Προσωπικα την ηξερα και την εχω γαμησει 3-4 φορες ηδη πιο παλια οταν ηταν στο ιδιο σπιτι, αλλα με αυτο το ονομα που να καταλαβεις αν δε τη δεις ποια ΑΝΝΑ ειναι. Με λιγα λογια μελαχρινη, καλο σωμα αν και παλια ηταν πιο ωραιο για μενα, λιγο πεσμενο βυζι κανονικο, ομορφουλα και αρκετα γαμευσιμο. Μεσα τυπικες υπηρεσιες, οχι ομως το superduperwow. Γενικως τιμιο θα ελεγα,
Στο 27 υπογειο η ΑΝΤΖΕΛΑ, μπαμπατσικη προς   χοντρη και τεζα ακυρη.

Αυτα αλανια. Θα πηγαινα και αλλου, αλλα με 2 φολες στα καπακια ξενερωσα και παω για επιστροφη στο σπιτι.


P.s. αν ειδατε κανα λαθακι, sorry, αλλα η μπουρδελοπεριοχη ειναι λιγο δυσκολη στην ευρεση δικτυου.

Συναγωνιστή, μπορεί να μη ταυτιζόμαστε στα γούστα όσο αφορά τις milf και τις gilf, και να έχουμε έρθει σε αντιπαράθεση στο παρελθόν, αλλά δε μπορώ να μην αναγνωρίσω τη μεγάλη σου συνεισφορά στο site, με τις αναλυτικές σου ενημερώσεις ειδικά αυτή την παράξενη περίοδο. Respect από εμένα, και με προσοχή οι τσάρκες  :hi: :hi:
 

roby21

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2015
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Αν εννοείς τον επίλογο, ήθελα να γράψω κάτι ψαγμενο που ακούγεται ωραια
αλλά (από μόνο του) δεν σημαινει τιποτα.
Δεν έχω δει κανένα μαγαζί κι ούτε έχω ακούσει μέχρι στιγμής για κρούσμα.
Δεν έχω κάνει όμως και πολλές βόλτες.
Δεν μπορώ να καταλάβω σε τι διαφέρουν
τα μαγαζιά που έχουν ανοίξει απο όσα
δεν έχουν ανοίξει.
Λογικά, δεν έχουν το απαιτούμενο προσωπικό. Δυστυχώς μερικά εξ αυτών είναι μαγαζιά
που ο κόσμος περνάει σχεδόν πάντα καλα.
Ειδωμεν...

:hi:
ωραίος ο παικτης
 

snarftc

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
56
Κριτικές
2
Like
103
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς καμιά petite σήμερα το απόγευμα, φυλής?
 

palaios70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
167
Like
1.169
Πόντοι
201
Παιδιά Καλημέρα σε όλους ..

Γνωρίζει κανείς αν εργάζεται στην Κολωνου 15 τέρμα μέσα δεξιά , η Άννα , ξανθιά, σκίνυ με μαύρα κανά δυό μπροστινά δόντια

έχω να την δω στον εν λόγω όικο πρό καραντίνας , αν γνωρίζει κανείς κάτι

Ευχαριστώω  
αν υποψιαστώ οτι η Αννουλα εμεινε καλ γκιρλ με 200 την ωρα...δεν ξέρω και γω τι θα παθω..ελπιζω τουλαχιστον να φτιαξει κανα δοντι και να εχει φυγει η μουνοκωλιλα οσμη  κτλπ..  :think:
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
αν εννοεις οτι πρεπει να γραφω ΚΑΙ το προγραμμα που κανει η καθε κοπελα, sorry φιλε, αλλα δεν ειμαι Α.Ι. ακομα.
ολα αυτα που γραφω δεν ειναι copy-paste απο προηγουμενες φορες και μερικες φορες ισως ξεχναω και καποιες κοπελες εμφανισιακα, ιδιως τωρα με την παυση της 3μηνης καραντινας που περασαμε.
πιστευω ομως να επανερθω σε αυτο το κομματι οπως πριν (θα δειξει).

για τη βαρδια δε, οπως μπορεις να δεις, ειναι η 2η γιατι γραφω-εγραφα Live.
διπλα λοιπον στο καθε Post, υπαρχει και η αναλογη ωρα.
SORRY και ευχαριστω για μια ακομα φορα !!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom