Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 320 άτομα (38 μέλη και 282 επισκέπτες)

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
ουτε βενεζουελα ν μασταν ομως γ το μεραξι αναφερομαι
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλησπέρα,
Χθες πέρασα απόγευμα από Φυλής. Κλειστά τα πάντα. Φεύγοντας συνάντησα μια μαντάμ η οποία έκανε βάρδια στην Αγκύρας. Με γνώρισε αμέσως. Την ρώτησα αν παίζει τίποτα στη ζούλα. Εκείνη μιας και ήμουν τακτικός πελάτης Σε Πιπίνου - Αγκύρας πριν την απαγόρευση, μου είπε πως καλύτερα να περιμένω να ανοίξουνε κανονικά. Και πως σε μια βδομάδα θα στρώσει η κατάσταση. Φοβούνται τις εφόδους της αστυνομίας.
Μετά από συζήτηση που είχα με κάποιον συναγωνιστή ιδεολόγο, μου σύστησε να περιμένω το κανονικό άνοιγμα. Και μάλιστα να περιμένω μια δυο μέρες να στρώσει η κατάσταση. Αν πέσουμε σαν τα λυγούρια όλοι, δεν αποκλείεται να έχουμε παρατράγουδα, στην ποιότητα, στην τιμή και δεν ξέρω και εγώ πού αλλού. Όσο για την νομιμοποίησή τους μην περιμένετε κάτι. Αυτά είναι δημοσιογραφίστικες παπαριές. Όταν ξεμένουν από μεροκάματο γράφουν διάφορα. αποφάσισα συναγωνιστές μου να ακολουθήσω τη συμβουλή τόσο της μαντάμ όσο και του συναγωνιστή. θα περιμένω. Το βόδι το φάγαμε, στην ουρά θα κολλήσουμε;
Εγώ είπα την γνώμη μου.

Εύχομαι σε όλους καλό απόγευμα.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Όχι.Αν δεις το πρόγραμμα στο site τους,είναι κλειστό.
Όπως και το Λιοσίων 73,που έχει βγάλει σχετική ανακοίνωση λόγω του COVID-19 εδώ και 2,5 μήνες.


Από 15/6 στις.. επάλξεις...

Γκριςλειντις...στα ***
 
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
5
Κριτικές
9
Like
179
Πόντοι
280
καλησπερα σε ολους,κυριακη βραδακι εκανα βολτα  στο μεταξι,στην ισασωνος συγκεκριμενα που γινεται παιχνιδι,σχεδον ολα ανοιχτα στη ζουλα.βρηκα δυο τρεις καλουτσικες αλλα πολυ μπαζο δυστυχως,εκτος απ αυτο πολυ ΒΡΩΜΑ ,πακιστανοι,αλγερινοι,μαυροι,γυφτοι και γενικα τετοια φαση παιζει.για να απαντησω σ αυτο που ειπε ο φιλος lostre_ λιγο παραπανω,οσες ειναι λιγακι εμφανησιμες εχουν παει 15 στην τωρα κατασταση.αλλες που ειναι απο πολυ μετριες εως πατσαβουρες εχουν μεινει 10αρικο,πληροφοριακα μια γρηγορη βολτα εκανα μπηκα σε 6-7 μονο.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Το Κολοκυνθούς 38 όροφος ισόγειο παίζει να είναι ανοιχτό;
Τίποτα περίεργες ώρες.
Έτσι για την καλτίλα ρωτάω; Που πάιζει η μεγαλύτερη καλτίλα αυτήν την στιγμή;
Φάση που παραγματικά πρέπει να μπεις με  Αντιασφυξιογόνα μάσκα. Όχι χάρτινη και παπαριές!
:zombie: :shit: :zombie: :shit:
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
Το Κολοκυνθούς 38 όροφος ισόγειο παίζει να είναι ανοιχτό;
Τίποτα περίεργες ώρες.
Έτσι για την καλτίλα ρωτάω; Που πάιζει η μεγαλύτερη καλτίλα αυτήν την στιγμή;
Φάση που παραγματικά πρέπει να μπεις με  Αντιασφυξιογόνα μάσκα. Όχι χάρτινη και παπαριές!
:zombie: :shit: :zombie: :shit:
μεταξι φιλε κανε εκει μια βολτα πολυ καλτ αυτο π θες βρωμια
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Το Κολοκυνθούς 38 όροφος ισόγειο παίζει να είναι ανοιχτό;
Τίποτα περίεργες ώρες.
Έτσι για την καλτίλα ρωτάω; Που πάιζει η μεγαλύτερη καλτίλα αυτήν την στιγμή;
Φάση που παραγματικά πρέπει να μπεις με  Αντιασφυξιογόνα μάσκα. Όχι χάρτινη και παπαριές!
:zombie: :shit: :zombie: :shit:

Για σκληροπυρηνικούς χύστες πραγματικά!
Πάντως προσωπικά και να με πλήρωναν ΔΕΝ έμπαινα με καμία Παναγία με την "κοπέλα" που είχαν μέχρι και πριν κλείσουν τα δέλα!
 

Conan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
20
Για σκληροπυρηνικούς χύστες πραγματικά!
Πάντως προσωπικά και να με πλήρωναν ΔΕΝ έμπαινα με καμία Παναγία με την "κοπέλα" που είχαν μέχρι και πριν κλείσουν τα δέλα!
H οποία κοπέλα έψαχνε πελάτες εν μέσω καραντίνας στη Μεγάλου Αλεξάνδρου!!!!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Επιστροφή πριν από κάνα δυωρο..από Φωκαίας 9..με τη Πάολα τη χοντρούλα..ευχαριστήθηκα πιποβυζομαλακια τζελάτη..από 5άρι βυζί.
 

Theodoros12345

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Επιστροφή πριν από κάνα δυωρο..από Φωκαίας 9..με τη Πάολα τη χοντρούλα..ευχαριστήθηκα πιποβυζομαλακια τζελάτη..από 5άρι βυζί.

Για πες τίποτα, πόσο "χοντρούλα" η δεσποινίς / κυρία; Όντως 5αρια; Κάνει καλό ισπανικό; Ήταν σε κανένα άλλο προηγουμένως; :helpplea:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Το Κολοκυνθούς 38 όροφος ισόγειο παίζει να είναι ανοιχτό;
Τίποτα περίεργες ώρες.
Έτσι για την καλτίλα ρωτάω; Που πάιζει η μεγαλύτερη καλτίλα αυτήν την στιγμή;
Φάση που παραγματικά πρέπει να μπεις με  Αντιασφυξιογόνα μάσκα. Όχι χάρτινη και παπαριές!
:zombie: :shit: :zombie: :shit:

Περασα Κυριακη βραδυ περιπου στις δεκα Κολοκυνθούς 38 όροφος ηταν ανοιχτο το φως επανω στο δωματιο και ανοιχτο το μπατζουρι.
Η πορτα κατω δεν ειχε λουκετο σε αντιθεση με την επομενη ημερα Δευτερα που περασα το πρωινο με τον ηλιο σε κορυφωση και ηταν δεμενη με αλυσιδα και λουκετο...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Για πες τίποτα, πόσο "χοντρούλα" η δεσποινίς / κυρία; Όντως 5αρια; Κάνει καλό ισπανικό; Ήταν σε κανένα άλλο προηγουμένως; :helpplea:

Χοντρούλα άνετα γαμεύσιμη.....ναι τεράστια βυζόμπαλα... ισπανική και πίπα ταυτόχρονα...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.161
Κριτικές
94
Like
46.476
Πόντοι
17.311

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Εκεί στο Αχιλλέως πουναι και μαρσελα έχει μια Κατυ...Κάτια κάπως έτσι... έχει κανείς εμπειρία;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom