Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 134 άτομα (4 μέλη και 130 επισκέπτες)

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
15/6 ανοίγουν σύμφωνα με το νόμο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
360
Like
527
Πόντοι
81
εχει μηπως κανεις το τηλεφωνο της Αλινας απο διδυμου 16?πμ αν .. ευχαριστω
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.225
Like
393
Πόντοι
36
https://[URL unfurl="true"]www.in.gr/wp-content/uploads/2020/06/%CF%801-600x354.jpg[/img[/URL]]


;)
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.262
Κριτικές
94
Like
46.546
Πόντοι
17.311
Περασμα πριν λιγο στα γνωστα σοκακια, τα ιδια απο το προηγουμενο post.
Ολα κλειστα και αυτα της πιπινου να προσθεσω.
Κινηση σχεδον καθολου, αλλα παρκαρισμενα full.
Επισης επεσα και στη γαμωλα'ι'κη σημερα godντεμit.
Ειδα κατι υποπτες κινησεις,  αλλα μπορει να ηταν και ιδεα μου.
Υπομονη κλασσικα...
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
αρα περιμενουμε τα καλα νεα απο δευτερα
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλησπέρα! ελάτε 12 κι απόψε οπως στο στρατό. Να δούμε όμως ποια θα είναι η κατάσταση. Θα είναι όπως πριν η θα μπούμε σε νέες περιπέτειες με οδηγίες και άλλες μαλακίες. Και εννοώ, φίλοι μου, οδηγίες ευρωπαικού τύπου: θερμομέτρηση, συγκεκριμένες στάσεις, μάσκες κ.τλ Και πείτε μου αν κάνουν αυτήν τη μαλακία και δώσουν τέτοιες οδηγίες, είναι δυνατόν να τηρηθούν όταν είσαι με την κοπέλα μέσα στο δωμάτιο; Αυτά είναι γελοιότητες. Τέλος πάντων το θετικό είναι ότι μπαίνει ένα τέρμα σε όλο αυτό. Υπομονή παίδες. Φτάνουμε στο τέλος.
 

Conan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
20
Καλησπέρα μύστες.
Απαγορευμένο σεξάκι σήμερα Ιάσωνος 36 με μαύρη γαζέλα ονόματει Ναόμι!Τυπικές υπηρεσίες αλλά φιλότιμη κοπέλα.Τρείς συνολικά οι κορασίδες του οίκου.Κατα τ'άλλα οι τσατσάδες έξω από τα μαγαζά του Μεταξιού σε ρόλο θυρωρού. Αναμενουμε την απελευθέρωση από την σκλαβιά των ελλεεινίδων. 15 του Ιούνη επιστρέφουμε και θα τρέμει η γη!!! :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Καλησπέρα! ελάτε 12 κι απόψε οπως στο στρατό. Να δούμε όμως ποια θα είναι η κατάσταση. Θα είναι όπως πριν η θα μπούμε σε νέες περιπέτειες με οδηγίες και άλλες μαλακίες. Και εννοώ, φίλοι μου, οδηγίες ευρωπαικού τύπου: θερμομέτρηση, συγκεκριμένες στάσεις, μάσκες κ.τλ Και πείτε μου αν κάνουν αυτήν τη μαλακία και δώσουν τέτοιες οδηγίες, είναι δυνατόν να τηρηθούν όταν είσαι με την κοπέλα μέσα στο δωμάτιο; Αυτά είναι γελοιότητες. Τέλος πάντων το θετικό είναι ότι μπαίνει ένα τέρμα σε όλο αυτό. Υπομονή παίδες. Φτάνουμε στο τέλος.

Θα είναι κι ο μπάτσος μαζί στο δωμάτιο να παρακολουθεί αν τηρούνται οι οδηγίες. Ετοιμάζεται ειδική ομάδα από την ΕΛΑΣ, που θα παρακολουθούν κρυμμένοι σε ντουλάπια ή από κλειδαρότρυπα.
Σε περίπτωση που θα διενεργείται παραβατική στάση π.χ. ιεραποστολικό ή cowgirl, θα μπουκάρουν μέσα τα ΜΑΤ και θα κόβουν κλήσεις.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Μόλις τώρα κατάθεση στο Ιάσονος 37 με 10€, Νάντια το όνομα της κοπελας, σε ένα σημείο μόνο θα σταθώ, στα μάτια της, δεν είμαι αγαπούλης ούτε ρομαντικός αλλά μόλις με κοίταξε με τα καταγάλανα της μάτια σαν τα κρύα τα νερά στις ακρογιαλιές του Ιονίου, χτύπησε την καρδιά μου ηλεκτρικό ρεύμα, ήταν μαζί της και ένα άλλο κορίτσι εν ονόματι Ροδίκα, με πιο ωραίο σώμα τούμπανο κωλο και στητό βυζι, της είπε "έστι φρουμός" που σημαίνει στα Ρουμάνικα είναι όμορφος, εγώ σαν ανήξερος  την ρωτώ τι σημαίνει αυτό, εν τω μεταξύ τα Ρουμάνικα με 200 περίπου ρουμανες που  εχω γαμησει στη ζωή μου κοντεύουν να γίνουν μητρική μου γλώσσα.
Στο δωμάτιο τώρα, η κοπέλα είναι ο ορισμός της γκομενας που κάνετε σεξ μετά την ορκωμοσία του στρατού, βαθιά γλωσσοφιλα με πάθος, κοίταγμα στα μάτια με βλέμμα "σε θέλω τρελά", πίπα πολύ τίμια, στα 4 πολύ καλή δεν κλέβει καθόλου, ιεραποστολικό  σαν ερωτευμένο ζευγάρι.
Σώμα με πιασιματα με ωραία κατανομή κιλών, βλέμμα εκφυλο,  μάτια από άλλο πλανήτη, μαλλί κατάμαυρο, στήθος μεσαίο προς μεγάλο με ελαφρύ κρέμασμα.

Δουλεύει 6 το απόγευμα μέχρι 12 την νύχτα,
με την άλλη την Ροδίκα
που είναι Ρουμάνα οχι απο Κόστα Ρίκα.
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Θα είναι κι ο μπάτσος μαζί στο δωμάτιο να παρακολουθεί αν τηρούνται οι οδηγίες. Ετοιμάζεται ειδική ομάδα από την ΕΛΑΣ, που θα παρακολουθούν κρυμμένοι σε ντουλάπια ή από κλειδαρότρυπα.
Σε περίπτωση που θα διενεργείται παραβατική στάση π.χ. ιεραποστολικό ή cowgirl, θα μπουκάρουν μέσα τα ΜΑΤ και θα κόβουν κλήσεις.

Κλαίω λέμε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

cool64

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
24
Like
28
Πόντοι
10
Πριν 1 με 1,5 ωρα Ιωαννινων κλειστα,Κωνσταντινουπολεως 128 ανοιχτα(10 εως 9)  αννα κ ολγα μου ειπε,132 κλειστα,στα υπολοιπα της Κων/λεως δεν περασα.Κασσανδροσπιτα κλειστα,χωματιανου κλειστα κ Φωκαιας κλειστα.Καλη συνεχεια κ καλη δυναμη να εχετε.
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλησπέρα.  Μπορεί να μετράμε ανάποδα σαν τους φαντάρους, αλλά ρε παιδί μου τόσες μέρες κλειστά πια έπρεπε να κάνουν κάτι από θέμα καθαριότητας. 
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ανήγγειλαν 15/6 ανοίγουν!!
Θα ξεχυθούμε όλοι με τις λαμπάδες στους δρόμους, να μεταλλάβουμε και θα φωνάζουμε: Εἴδομεν τὸ φῶς τὸ ἀληθινόν, ἐλάβομεν Πνεῦμα ἐπουράνιον, εὕρομεν πί­­­­στιν ἀληθῆ, ἀδιαίρετον Τριάδα προσ­κυνοῦντες, αὕτη γὰρ ἡμᾶς ἔσωσεν  

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας αναγγείλουμε την επαναλειτουργία μας!
Κοντά σας  λοιπόν από 15/06 τηρώντας κάθε κρατική οδηγία και υγειονομική διάταξη για το καλό όλων μας.
Σας περιμένουμε με χαρά!


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom