Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 168 άτομα (12 μέλη και 156 επισκέπτες)

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
Αλκιβιάδου 16β

16-3.jpg


16-4.jpg


16.jpg
16-2.jpg
Καλό μεσημέρι αρχηγέ. Ανέβασε αν έχεις φωτό από οίκους του Μεταξουργείου. Το έχεις κάνει ήδη αλλά όσο περισσότερα τόσο καλύτερα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
το ιστορικο παρων νημα ονομαζεται "ημερησια ενημερωση για μπουρδελα" και αφορα αποκλειστικα και μονο την ενημερωση των οικων απο τα μελη
οποιαδηποτε αλλη συζητηση ειναι εκτος θεματος και θα διαγραφεται

@kolonoskopos τελευταια φορα που ποσταρεις εδω ασχετα πραγματα
Δευτερη ευκαιρια δεν θα εχεις
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
το ιστορικο παρων νημα ονομαζεται "ημερησια ενημερωση για μπουρδελα" και αφορα αποκλειστικα και μονο την ενημερωση των οικων απο τα μελη
οποιαδηποτε αλλη συζητηση ειναι εκτος θεματος και θα διαγραφεται

@kolonoskopos τελευταια φορα που ποσταρεις εδω ασχετα πραγματα
Δευτερη ευκαιρια δεν θα εχεις

Πες τα ρε συναγωνιστή, γιατί κι εμείς γράψαμε δεκάδες φορές ότι είναι εκτός θέματος και καλό δεν είδαμε.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Πες τα ρε συναγωνιστή, γιατί κι εμείς γράψαμε δεκάδες φορές ότι είναι εκτός θέματος και καλό δεν είδαμε.

Φυσικά.
Υπάρχει και ένα forum στη σελίδα που λέγεται Πολιτικές Εξελίξεις.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Διδύμου 8Β , το ισόγειο.

Έπαιρνα την Ντιάνα. Ένα διμετρο μωρό, 1.75, από την Ρωσία, κορμάρα, ατελείωτα πόδια, βελούδινη επιδερμίδα, όμορφο πρόσωπο,  γύρω στα 30 (?).
Άσε φίλε ίσως η πιο ψυχρή και ξενερωτη κοπέλα που έχει εμφανιστεί ποτέ σε μαγαζί ναι όντως ήταν κορμάρα και όπως λες φοβερή επιδερμίδα αλλά από υπηρεσίες εντελώς ακατάλληλη δεν γουστάρε με την καμία τη δουλειά αυτή εγώ δοκίμασα μαζί της μόνο για την εμπειρία αλλά δεν άξιζε έχω ανεβάσει κριτική.Καλυτερα που έφυγε από τις χειρότερες περιπτώσεις
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Διδύμου 8Β , το ισόγειο.

Έπαιρνα την Ντιάνα. Ένα διμετρο μωρό, 1.75, από την Ρωσία, κορμάρα, ατελείωτα πόδια, βελούδινη επιδερμίδα, όμορφο πρόσωπο,  γύρω στα 30 (?).

Πρέπει να την έχω πάρει 6-7 φορές, είναι και η μόνη που έχω πάρει σε αυτό το μαγαζί.
Τους τελευταίους μήνες βέβαια δεν την έβρισκα.
Για μένα ήταν μια καλή επιλογή. Ήταν εγγύηση. Περναγα πάντα καλά μαζί της.

ωραιο μουνι και εγω την τιμαγα και περναγα πολυ super καθε φορα.
τελευταια φορα την ειχα γαμησει στο φωκαιας 27 οροφο, οταν ειχε φυγει απο το της διδυμου.
επειδη με ηξερε (λογικο αλλωστε απο τις τοσες φορες) μου ειχε πει τοτε, οτι ευτυχως που εφυγε απο εκει γιατι δε γουσταρε καθολου.
ισως και αυτος ο λογος που καποιοι να ειχαν παραπονο απο τη συμπεριφορα της.
εκτοτε την εχασα εντελως.
αυτο πριν απο αρκετο καιρο και νομιζω το ειχα γραψει και στην ενημερωση που ειχα κανει τοτε.
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
649
Κριτικές
30
Like
5.883
Πόντοι
11.005
Άσε φίλε ίσως η πιο ψυχρή και ξενερωτη κοπέλα που έχει εμφανιστεί ποτέ σε μαγαζί ναι όντως ήταν κορμάρα και όπως λες φοβερή επιδερμίδα αλλά από υπηρεσίες εντελώς ακατάλληλη δεν γουστάρε με την καμία τη δουλειά αυτή εγώ δοκίμασα μαζί της μόνο για την εμπειρία αλλά δεν άξιζε έχω ανεβάσει κριτική.Καλυτερα που έφυγε από τις χειρότερες περιπτώσεις

Φίλε θυμάμαι σου είχα στείλει πμ και στην είχα συστήσει όταν είχες ζητήσει γνώμες αν αξίζει να πας. Συγνωμη, αλήθεια δεν ήθελα να σε πάρω στο λαιμό μου. Όμως εγώ πέρναγα καλά.

 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
το ιστορικο παρων νημα ονομαζεται "ημερησια ενημερωση για μπουρδελα" και αφορα αποκλειστικα και μονο την ενημερωση των οικων απο τα μελη
οποιαδηποτε αλλη συζητηση ειναι εκτος θεματος και θα διαγραφεται

@kolonoskopos τελευταια φορα που ποσταρεις εδω ασχετα πραγματα
Δευτερη ευκαιρια δεν θα εχεις

μπραβο επιτελους

και τωρα για να ειμαστε στο θεμα μας προτεινω ενα παιχνιδι κατι σαν challenge

να ανεβασει ο καθενας την τελευταια του ενημερωση που εκανε ωστε να δουμε οταν θα ανοιξουν τα σπιτακια αν θα δουμε αλλαγες η οχι

ανεβαζω την τελευταια δικια μ ενημερωση και περιμενω να κανετε το ιδιο και εσεις

μαγκες, χαβαλεδες, λελεδες με κορδελες, κουτσαβακια και λοιποι στη πιατσα παιζουνε πολλοι

τριτη βαρδυα (01.00 περιπου)

στο ψητο

Φυλλης 71α ισογειο, Μαιρη η γνωστη ηταν σε δωματιο βγηκε σαλοναρισε την ειδα και εφυγα, σε απλο προγραμμα, συναγωνιστης που περιμενε φιλο του στο σαλονι και μολις την ειχε παρει ειπε πως ηταν καλη μεσα

Φυλλης 71β οροφος, μια μελαχροινη ηταν και τη προηγουμενη βδομαδα που ειχα περασει και ειχα γραψει ενημερωση, με τζιν κοντο σορτσακι αλβανιδουλα κοψια οχι κατι ιδιαιτερο

Φυλλης 69β ισογειο, μελαχροινη ωραιο σωμα φατσα οχι μαρτυραει την ηλικια της με μαυρα εσωρουχα κορμακι

Φυλλης 69α οροφος, Μαρια νομιζω, μελαχροινη με μια καλτσοδετα μαυρη στο ενα ποδι

Φυλλης 67, Αντινα η γνωστη ξανθια μιλφ ειναι χρονια εκει παρεα με την γνωστη αλβανιδα η οποια χορευε παραδοσιακους με εναν ταλαιπωρο πιτσιρικα

Φυλλης 65β ισογειο, κλειστο

Φυλλης 65α οροφος, κλειστο

απεναντι

Φυλλης 84α ισογειο, Σιμονα η γνωστη μελαχροινη ρουμανα εχω χρονια να την παρω παλια την επερνα τριο με την Γκαμπυ την ακεντραριστη

Φυλλης 84β οροφος, κλειστο

Φυλλης 86α οροφος, Αντζελα η μελαχροινη κοντουλα πουτσομεζες με τα τεραστια βυζια την εχω παρει δεν λεει πολλα μεσα για μια φορα μονο και πολυ ειναι, δουλευει και στο 86β ισογειο

Φυλλης 86β ισογειο, Λαουρα η καπως ετσι μια ξανθια μπουταρου γεματο σωμα με πιασιματακια

Φυλλης 74, στο αριστερο η ξανθια μιλφ ελληνιδα με γυαλια που δουλευε και στο Φωκαιας 24 καποτε, στο δεξιο εκανα να μπω αλλα ειχε πολυ κοσμο και την εκανα

Φυλλης 66δ, Μπιουτυ η μαυρουλα αδυνατη

Φυλλης 66α, κλειστο

τα σπιτακια μετα το μπραζιλ χοτελ και τα τρια κλειστα(54α,54β,56)

στη Φωκαιας

Φωκαιας 17α ισογειο, Κατερινα ηταν στο δωματιο λιγα πραματα μεσα

Φωκαιας 17β οροφος, κλειστο

Φωκαιας 19, δεν μπηκα

Φωκαιας 25α οροφος, Βερονικα η γνωστη με τα τατου και γυαλια εχει και νημα εδω σαν κολγκερλι

Φωκαιας 25β ισογειο, Σαρα η γνωστη απο Φιλιππιδου

Φωκαιας 27α υπογειο, Ναταλια η μιλφ ξανθια με κοντο μαλλι αλα σονικ ο σκαντζοχοιρος με κοιλια σαν να εχει πιει τρεις βοτκες στην καθησια της με απωθει καθε φορα που την βλεπω

τα υπολοιπα σπιτακια της αλυσιδας ειναι κλειστα δηλαδη τα Φωκαίας 27Β ισογειο και οροφος και το Φωκαιας 24 και το ενα της Φιλιππιδου 11β οροφος, αντιθετα το αλλο στη Φιλιππιδου 11α ισογειο ηταν ανοικτο και δουλευε η Συλβια οπου εσκασε μυτη γυμνη στο σαλονι

Σε λιγες μερες θα ανοιξουν και τα αλλα σπιτακια της αλυσιδας προς στενοχωρια των ανταγωνιστων που απο οτι καταλαβα απο τα συφραζομενα και τα παρελκομενα παιχτηκανε πουστριλικια μαχαιρωματα και μπουγατσοματα αλλα τελικα τα σχεδια δεν ευδοκιμασαν , τουτεστιν θα ανοιξουν ολα σε λιγες μερες
πουστρηλικια και στα καλυτερα σπιτια δηλαδη μα που φτασαμε σαν κοινωνια πεφτω απο τα συννεφα


Κλεινωντας η πιατσα στην τριτη βαρδυα δεν αξιζει ουτε για κατουρημα στον καδο της Φιλιππιδου γωνια, ανανεωση μηδεν σπιτια κλειστα κοπελες δεν υπαρχουν γιοκ

:hi:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Φίλε θυμάμαι σου είχα στείλει πμ και στην είχα συστήσει όταν είχες ζητήσει γνώμες αν αξίζει να πας. Συγνωμη, αλήθεια δεν ήθελα να σε πάρω στο λαιμό μου. Όμως εγώ πέρναγα καλά.
Δεν υπάρχει πρόβλημα φίλε άλλωστε όπως είχα γράψει και στην κριτική δεν ήμουν ιδιαίτερα αισιόδοξος για την Ντιανα απλά επειδή είχε αρκετά καλό σωμα πήγα για την εμπειρία.
Η κοπέλα αυτή είχε αλλάξει πόσα διαφορετικά μαγαζιά και στούντιο αυτό λέει πολλά δεν έκανε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
      Εγώ τελευταία φορά είχα περάσει απο Φώκαιας 9, στην μελαχρινή... Μαρκέλα, πολύ όμορφο κορμάκι για Φυλής, πολύ ζεστή... αλλά στην πράξη λίγα πράματα!! Αλλά με είχε καλύψει πολύ σε εκείνη την περίοδο... ( Βάρδια 08 00 - 03 00 )

      Αλλά μόλις ανοίξουν, είμαι σχεδόν σίγουρος, θα τρέξω Φώκαιας 27Α να βρώ την Χριστίνα... ( Βάρδια 17 00 - 24 00 ). Πάντα πρόθυμη να ικανοποιήσει τους πιο απαιτητικούς!!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
      Εγώ τελευταία φορά είχα περάσει απο Φώκαιας 9, στην μελαχρινή... Μαρκέλα, πολύ όμορφο κορμάκι για Φυλής, πολύ ζεστή... αλλά στην πράξη λίγα πράματα!! Αλλά με είχε καλύψει πολύ σε εκείνη την περίοδο... ( Βάρδια 08 00 - 03 00 )

συμφωνω. δεν τραβαγε η κοπελιτσα, ηταν για αγαπουληδες αυστηρα η' αλλιως για τα χοντρα απλα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
      Ακριβώς την θυμάμαι την ενημερωση σου και με τον τρόπο που σου είχε αφήσει υποσχέσεις στο σαλόνι με φιλιά, ( τι φιλάει και τον μαλάκα;; είχα πει... >:( δεν τα κάνει μόνο σε εμένα αυτά;;  :2funny: ), αλλά στο δωμάτιο σου έσπασε τα αρχίδια!!

      Αλλά είναι ωραίο πιπινάκι, στα σπάει τόσο γλυκά, για αυτό θα ξαναπήγαινα αφού σπάσω την Χριστίνα καμία δεκαριά φορές...
:fuck2:  :s&m_1:  :pipa2:  :fuck1:  :pipa3:  :kissass2:  :knockinb:
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
649
Κριτικές
30
Like
5.883
Πόντοι
11.005
Φυλής 66 Ρενάτα.

  Όμορφο milf, με δυνατό κορμί και ωραία μάτια. Την έχω πάρει 3 φορές με καλές εντυπώσεις. Ωραία στησίματα, καλή συμμετοχή, διάθεση.  Απλά μετά την τρίτη φορά μου έφυγε η καύλα να την πηδήξω και δεν την προτιμούσα.

Μου έκανε όμως εντύπωση το γεγονός ότι είχε φανατικό κοινό - πελατολόγιο. Θυμάμαι μια φορά που είχε επανεμφανιστεί από απουσία και ήταν δωμάτια γεμάτα, στο σαλόνι αναμονή και έμπαιναν οι συναγωνιστές και ρωτούσαν " είναι η Ρενάτα?". Λίγα κορίτσια έχουν τέτοιο κοινό.


Ρενάτα λείπεις.


Αθάνατες αναμνήσεις.
Να ζήσουμε να τις θυμόμαστε.


Μνημόσυνο VI
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
      Ακριβώς την θυμάμαι την ενημερωση σου και με τον τρόπο που σου είχε αφήσει υποσχέσεις στο σαλόνι με φιλιά, ( τι φιλάει και τον μαλάκα;; είχα πει... >:( δεν τα κάνει μόνο σε εμένα αυτά;;  :2funny: ), αλλά στο δωμάτιο σου έσπασε τα αρχίδια!!

      Αλλά είναι ωραίο πιπινάκι, στα σπάει τόσο γλυκά, για αυτό θα ξαναπήγαινα αφού σπάσω την Χριστίνα καμία δεκαριά φορές...
:fuck2:  :s&m_1:  :pipa2:  :fuck1:  :pipa3:  :kissass2:  :knockinb:

ειδες μαλακα τι γινεται???
επειδη ειναι ολα θεμα συμπεριφορας και χημειας με την καθε κοπελα (το εχω ξαναγραψει), εχω εισπραξει αρκετα φιλια και extra υπηρεσιες απο αρκετες κοπελες και κυριως απο τα standarακια μου, χωρις να δινω pourboire σε αυτες και στις τσατσαδες κυριως.
εννοειται αφηνω αυτες που μου αρεσουν και οχι ολες.

η μαρκελα απλα δεν τραβαει γιατι προφανως δεν το εχει, για μενα.
μετα απο 3 φορες το ιδιο τροπαριο.
επομενως δεν, απλα.

την χριστινα απο φωκαιας υπογειο εννοεις???
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Φυλής 66 Ρενάτα.

  Όμορφο milf, με δυνατό κορμί και ωραία μάτια. Την έχω πάρει 3 φορές με καλές εντυπώσεις. Ωραία στησίματα, καλή συμμετοχή, διάθεση.  Απλά μετά την τρίτη φορά μου έφυγε η καύλα να την πηδήξω και δεν την προτιμούσα.

Μου έκανε όμως εντύπωση το γεγονός ότι είχε φανατικό κοινό - πελατολόγιο. Θυμάμαι μια φορά που είχε επανεμφανιστεί από απουσία και ήταν δωμάτια γεμάτα, στο σαλόνι αναμονή και έμπαιναν οι συναγωνιστές και ρωτούσαν " είναι η Ρενάτα?". Λίγα κορίτσια έχουν τέτοιο κοινό.

Ρενάτα λείπεις.

μεγαλη καυλα λεμε και φοβερο κορμι.
φιλε 2/2 στα γουστα βλεπω  :tooth:
 

KONSTANTINOS FRAGOULIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
9
Like
287
Πόντοι
280
Θα ήταν ενδιαφέρον να πούμε όλοι για την τελευταία μας φορά στα σπιτάκια πριν τη καραντίνα , σε ποια είχαμε μπει και πώς είχαμε περάσει αλλά όχι να ανεβάζουμε ενημερώσεις παλιές αφού ούτως ή άλλως μόνο δυο-τρια μέλη ήταν που έκαναν πλήρης ενημερώσεις...Εμένα ήταν με Μικαέλα απο Φωκαίας και είχα περάσει μπόμπα όπως πάντα! Τον τελευταίο καιρό μάλιστα είχα σταματήσει τα κασκαντεριλίκια και πήγαινα μόνο στα πιο αξιόλογα στανταράκια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
την χριστινα απο φωκαιας υπογειο εννοεις???
       Καλά μην νομίζεις οτι η Μαρκέλα ήταν καλύτερη στο δωμάτιο μαζί μου!! Εγώ είχα ανάγκη την χαζοχαριτωμενιά της...

       Χριστίνα απο υπόγειο φυσικά, για τρελά ξεφτυλίσματα!!

       Και απο Ρωσίδα με απλό, έχω πάρει ακάποτο με κώλο, αλλά όπως φάνηκε στις επόμενες συνεδρίες ήθελα να πουλήσει έρωτα και να αποσπάσει χρήματα!!

        Και Μικαέλα από Φώκαιας φυσικά, πολύ δυνατό κορμί, τίμια στο δωμάτιο και πολύ ερωτική!! Ευχαριστίεσαι γαμήσι...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
       Καλά μην νομίζεις οτι η Μαρκέλα ήταν καλύτερη στο δωμάτιο μαζί μου!! Εγώ είχα ανάγκη την χαζοχαριτωμενιά της...

       Χριστίνα απο υπόγειο φυσικά, για τρελά ξεφτυλίσματα!!

       Και απο Ρωσίδα με απλό, έχω πάρει ακάποτο με κώλο, αλλά όπως φάνηκε στις επόμενες συνεδρίες ήθελα να πουλήσει έρωτα και να αποσπάσει χρήματα!!


για την μαρκελα στα @@ μου, οτι ειχα να πω το εχω πει και γραψει στις ενημερωσεις που εκανα.
αμα εσυ θες να δινεις τζαμπα 20αρικα για "χαριτωμενιες"... δικαιωμα σου.

κραταω αυτο ομως : ακαποτο με κωλο (???????)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Τσιμπούκι ακάποτο...  :s&m_2: κανόνισε να έχουμε 4ο γύρο  :spam:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom