Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (6 μέλη και 76 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Δεν παίζουν μ'αυτά! :2funny:φαντάζεσε να πάει κάποιος πιστεύοντας σε....να τα δει κλειστά και να πάθει καρδιακή προσβολή και να μείνει στον τόπο! :2funny:Να τα τεζάρει στα σκαλάκια έξω από κάνα πηδηχτήριο στη Φυλής  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Λες να γινόταν τίποτα όπως τότε με το Γρηγορόπουλο? :2funny:να έκαιγαν την Αθήνα? :2funny:Κάποια στιγμή πάντος από αυτό όλο που όχι μόνο τους κλεινουν τα πηδηχτήρια αλλά τους έχουν κλεισμένους στα σπίτια μπορεί να υπάρξει κοινονική έκρηξη.  :headbang: :rockon:να τσαντιστούν σε μιά φάση και να βγούνε στο δρόμο να τα σπάσουν όλα  :ak:
αυτό θα γίνει αν το τραβήξουν και τον Ιούλιο .... εγώ περιμενω να δω τι θα γίνει ... το περίεργο είναι ότι η γρίπη τύπου α και β έχει σκοτώσει πολλούς περισσότερους από τον κορονοιο !!! Αυτό με παραξενεύει πολύ !!!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
αυτό θα γίνει αν το τραβήξουν και τον Ιούλιο .... εγώ περιμενω να δω τι θα γίνει ... το περίεργο είναι ότι η γρίπη τύπου α και β έχει σκοτώσει πολλούς περισσότερους από τον κορονοιο !!! Αυτό με παραξενεύει πολύ !!!


Το χειρότερο ζήτημα με τον covid είναι ότι εξαπλώνεται & μολύνει πολύ πιο γρήγορα από κάθε γνωστό ιό. Μπορεί να είναι θανατηφόρος όσο και η γρίπη α ή  β (το 5% τελικά πεθαίνει από το σύνολο των μολυσμένων) αλλά φαντάσου πόσο μεγάλος είναι αυτός ο αριθμός αν ο ιός αφεθεί να μολύνει ολόκληρο τον κόσμο. Αν έρθεις σε επαφή με οποιοδήποτε άτομο με κοινή ίωση, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μην κολλήσεις. Με τον κορωνοϊό θα κολλήσεις 100%.
Και...μην ξεχνάμε πως... γρίπη σκοτώνει όσους σκοτώνει χωρίς καραντίνα... τα νούμερα του covid είναι με... καραντίνα...

 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
649
Κριτικές
30
Like
5.886
Πόντοι
11.005
Αλυσίδα Πιπίνου κ Άγκυρας.

3 κορίτσια ξεχωρίζω,

-Νικόλ, όμορφο μωράκι, μικρή και καλές υπηρεσίες. Μου έκανε πάντα τα χατίρια.


-Χριστίνα, κοριτσαρος. Στην αρχή ήταν υπάκουη και πρόθυμη, έκανα δυνατές συνεδρίες μαζί της. Μετά έγινε λίγο ξεπετα, μέτρια κατάσταση.

-Βίκυ, ομορφη και καλές υπηρεσίες.

Ανάμεσα στις 3 ψηφίζω Νικόλ.


Η τελευταία μου επίσκεψη στην αλυσίδα ήταν με την Τάνια. Πέρασα καλά.



Αθάνατες εμπειρίες.

Να ζήσουμε να τις θυμόμαστε.



Μνημόσυνο Νο VII
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.088
Κριτικές
27
Like
19.387
Πόντοι
5.946
Σ´ έχει χτυπήσει για καλά στον εγκέφαλο η χλωροκίνη...
Αφού δεν ξέρεις ελληνικά ρε αλβανό δεν παίρνεις τις αρρώστιες σου να πας σε άλλη παραλία;
Ειρήνη υμίν ρε χάπατο...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.645
Κριτικές
36
Like
35.262
Πόντοι
18.565

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
649
Κριτικές
30
Like
5.886
Πόντοι
11.005
Διδύμου 8Β , το ισόγειο.

Έπαιρνα την Ντιάνα. Ένα διμετρο μωρό, 1.75, από την Ρωσία, κορμάρα, ατελείωτα πόδια, βελούδινη επιδερμίδα, όμορφο πρόσωπο,  γύρω στα 30 (?).

Πρέπει να την έχω πάρει 6-7 φορές, είναι και η μόνη που έχω πάρει σε αυτό το μαγαζί.
Τους τελευταίους μήνες βέβαια δεν την έβρισκα.
Για μένα ήταν μια καλή επιλογή. Ήταν εγγύηση. Περναγα πάντα καλά μαζί της.


Αθάνατες εμπειρίες.

Να ζήσουμε να τις θυμόμαστε.


Μνημόσυνο VIII
 

Makis11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
Μιας και βαριέμαι αρκετά αυτές τις μέρες καθόμουνα και σκεφτόμουνα ποιες κοπέλες έχω πάρει από κάθε οίκο και ήθελα να καταλήξω περίπου ποιον οίκο εχω επισκεφθεί τις περισσότερες φορές με κατάθεση και μάλλον το αποτέλεσμα είναι Φώκαιας 27β ισόγειο. Το δικό σας "αποτέλεσμα" ποιο είναι? :p
Ήθελα να φτιάξω καινούργιο θέμα για να μην μπλεχτεί με αυτό αλλά δεν με άφηνε το σύστημα οπότε αν θεωρηθεί σπαμ ας φτιαχτεί σε άλλο θέμα ή ας σβηστεί.Ευχαριστω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.069
Κριτικές
1.245
Like
192.564
Πόντοι
45.465
Φωκαίας 7 υπόγειο ευθεία

7-10.jpg


7-2.jpg
7-6.jpg


7-3.jpg
7-7.jpg


7-9.jpg
7-4.jpg


7-5.jpg


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom