Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 153 άτομα (5 μέλη και 148 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Πολύ λίγα,και δεν είναι ακριβώς καλοκαίρι στο Νότιο ημισφαίριο,ξεκινάει το φθινόπωρο.Στην Ολλανδία έχει 2000 κρούσματα όταν στη Χιλή με τον ίδιο πληθυσμό έχει 238.Και η Αυστραλία έχει συγκριτικά λιγότερα κρούσματα από το Βόρειο ημισφαίριο.Σίγουρα το καλοκαίρι θα είναι καλύτερα,αλλά δε νομίζω ότι η ζωή θα είναι όπως πριν...Έδρασε κάπως σαν την 11/9

Πίστεψέ με τύπε μου η ζωή στην πατρίδα μας θα επιστρέψει στην ίδια ακριβώς πραγματικότητα απ'όπου και σταμάτησε (όσο αυτή σταμάτησε για αρκετούς).
Ο Έλληνας ΔΕΝ χαμπαριάζει!
 

Petros123z

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2017
Μηνύματα
235
Like
136
Πόντοι
1
Παιδιά μην τρελαίνεστε! Όταν θα περάσει αυτή η μαλακία, όλα σιγά σιγά θα πάνε back to normal. Το θέμα είναι πότε θα περάσει. Μπορεί να πάρει 2 μήνες, μπορεί 4 μπορεί και 6. Στην Γιουχάν π.χ. πότε ξεκίνησε? Τον Ιανουάριο? Τώρα έχουμε Μάρτιο κι εκείνοι αρχίζουν να στανιάρουν και να κλείνουν νοσοκομεία που ανοίξανε εκτάκτως.

Ε, βάση αναλογιστικής μεθόδου, καλώς εχόντων των πραγμάτων θα είμαστε κι εμείς σε πολύ καλύτερη κατάσταση γύρω στον Μάιο!

Όσο για τα μπουρδέλα, κλείσανε γιατί πελάτες δεν θα είχαν και δεν θα έπρεπε να είχαν. Εγώ πιστεύω πάρα πολύ ότι η κρίση αυτή με τον κορονοϊό ξεπερνιέται αποκλειστικά και μόνο με ευθύνη ατομική του καθενός. Οι κυβερνήσεις όλων των χωρών επιβάλλουν μέτρα ΑΚΡΙΒΩΣ διότι ξέρουν ότι έχουν και μαλάκες στους λαούς τους! Όσο πιο γρήγορα μαζευτούμε λοιπόν, τόσο πιο γρήγορα θα ξαναβγούμε έξω!
Πληροφορίες λενε για 8 μηνες
Από Νοέμβριο και βλεπουμε
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
649
Κριτικές
30
Like
5.886
Πόντοι
11.005

Κλείνουν και τα ξενοδοχεία ?  Πως μας πετσκοβουν έτσι.


 

Xxlboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
8
Like
152
Πόντοι
280
Όλα τα στούντιο ακόμα και λαϊκά μπουρδέλα είναι κλειστά όμως...
Οι κοπέλες στα στούντιο γιατί έχουν πιστοποιητικό υγείας;;

Οι άλλες γιατί βάζουν την υγεία τους σε δεύτερη μοίρα;;;

Δεν τις συμφέρει να μην προστατεύουν την υγεία τους.

Σε δημόσιο νοσοκομείο δεν μπορούν να πάνε;; 120 ευρώ για εξετάσεις σε κλινική δεν μπορούν να πληρώνουν;;;;
Μην το ψαχνεις φιλε μου..Αιμα δινουν μοναχα..Ουτε για αφροδισια εξεταση δεν κανουν..Οσες ειναι δηλωμενες και εχουν εγγραφα λεμε οι αλλες αστο..Ειναι ριψοκινδυνο το σπορ..
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Οι πλάκα είναι που τώρα όλοι γίνανε κυρίες και τους έπιασε ο τρόμος για τη γρίπη COVID, ενώ όταν δίνουν τα ακάποτα αβέρτα πίνουν φάντα και χαίρονται.
Η τρέλλα σε όλο της το μεγαλείο.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Οι πλάκα είναι που τώρα όλοι γίνανε κυρίες και τους έπιασε ο τρόμος για τη γρίπη COVID, ενώ όταν δίνουν τα ακάποτα αβέρτα πίνουν φάντα και χαίρονται.
Η τρέλλα σε όλο της το μεγαλείο.
Το ακάποτο αφορά σε αυτόν που το κάνει και μόνο με την έννοια των επιπτώσεων. Η γρίπη όπως ειρωνικά την αποκαλείς έχει απίστευτη μεταδοτικότητα και σκοτώνει ανθρώπους που υπό άλλες συνθήκες δεν θα πεθαιναν αλλά πέφτουν θύματα της αδιαφορίας κάποιων που σκέφτονται μονοδιάστατα. Εν πάση περιπτώσει αν κάποιος αδιαφορεί αν θα ασθενήσει ο ίδιος ή όχι ας σκεφτεί τους ηλικιωμένους γονείς του και ας πράξει κατά συνείδηση
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Το ακάποτο αφορά σε αυτόν που το κάνει και μόνο. Η μεταδοτικότητα του συγκεκριμένου ιού κάνει την διαφορά και αφορά στους πάντες και ιδιαίτερα στους ηλικιωμένους. Εν πάση περιπτώσει αν κάποιος αδιαφορεί αν θα ασθενήσει ο ίδιος ή όχι ας σκεφτεί τους ηλικιωμένους γονείς του και ας πράξει κατά συνείδηση

Έννοια σου. Μόνο αυτόυς σκέφτομαι και την κληρονομιά που θα μου αφήσουν.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Έννοια σου. Μόνο αυτόυς σκέφτομαι και την κληρονομιά που θα μου αφήσουν.
Ρε φιλαράκι εσύ μπορεί να γράφεις ότι μαλακία θέλεις απλά για να προκαλέσεις ή να έχεις τις χειριστές σχέσεις με τους γονείς σου και να γράφεις την αλήθεια όσον αφορά στο τι επιθυμείς. Το προσωπικό σου πρόβλημα δεν αφορά εμάς και ζήτα βοήθεια από κάποιον ειδικό για να το λύσεις, εγώ περιπτώσεις σαν τη δική σου δεν τις αναλαμβάνω
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
η κοπελες που δουλευουνε στους οικους θα παρουνε επιδομα ;τι λεει ο κουλης;
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Ρε φιλαράκι εσύ μπορεί να γράφεις ότι μαλακία θέλεις απλά για να προκαλέσεις ή να έχεις τις χειριστές σχέσεις με τους γονείς σου και να γράφεις την αλήθεια όσον αφορά στο τι επιθυμείς. Το προσωπικό σου πρόβλημα δεν αφορά εμάς και ζήτα βοήθεια από κάποιον ειδικό για να το λύσεις, εγώ περιπτώσεις σαν τη δική σου δεν τις αναλαμβάνω

Virtue_signalling
 

Συνημμένα

  • Cheshire_Peafowl_(Pavo_cristatus)_displaying_2009.JPG
    Cheshire_Peafowl_(Pavo_cristatus)_displaying_2009.JPG
    783 KB · Εμφανίσεις: 18

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Το δύσκολο σε αυτή τη ζωή δεν είναι να είσαι καλός ποδοσφαιριστής, καλός τραγουδιστής, καλός δημοσιογράφος, καλός σαλεπιτζής κοκ. Το δύσκολο είναι να μην είσαι μαλάκας.
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Το δύσκολο σε αυτή τη ζωή δεν είναι να είσαι καλός ποδοσφαιριστής, καλός τραγουδιστής, καλός δημοσιογράφος, καλός σαλεπιτζής κοκ. Το δύσκολο είναι να μην είσαι μαλάκας.
Πάλι καλά έχεις αυτογνωσία
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
ΥΠΟΙΚ: Η λίστα με τα επαγγέλματα που εντάσσονται στα μέτρα στήριξης

Τους Κωδικούς Αριθμούς Δραστηριότητας των κλάδων που πλήττονται από την εξάπλωση του κορωνοϊού ανακοίνωσε το Υπ. Οικονομικών. Εταιρείες και εργαζόμενοι σε αυτές μπορούν να κάνουν χρήση των ευνοϊκών ρυθμίσεων.


Στη δημοσιότητα δόθηκε από το υπουργείο Οικονομικών η λίστα με τους κλάδους που πλήττονται από την εξάπλωση του Covid 19 και θα έχουν δικαίωμα να ενταχθούν άμεσα στα μέτρα στήριξης που ανακοινώθηκαν.

Υπολογίζεται ότι περιλαμβάνονται περί τις 440.000 ιδιωτικές επιχειρήσεις με 1 εκατομμύριο εργαζομένους και μηνιαίο τζίρο περί τα 6,5 δισ. ευρώ.

Σημειώνεται ότι αυτή η λίστα είναι δυναμική και θα μεταβάλλεται με τις ανάλογες Υπουργικές Αποφάσεις κατά την εξέλιξη της κρίσης.

Το υπουργείο διευκρινίζει ότι «οι ιδιωτικές επιχειρήσεις που έχουν Κύριο ΚΑΔ έναν από τους κάτωθι εντάσσονται στα μέτρα στήριξης. Σε περίπτωση τετραψήφιου ΚΑΔ, συμπεριλαμβάνονται όλες οι υποκατηγορίες εξαψήφιων και οκταψήφιων. Σε περίπτωση εξαψήφιου, συμπεριλαμβάνονται όλες οι κατηγορίες οκταψήφιων.

96091912    Υπηρεσίες ιερόδουλου"

Θα πάρουν επίδομα τα κορίτσια μας  :rose:  :grin:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
θα πάρουν επίδομα αν είναι εγγραμμένες στο ΕΡΓΑΝΗ
:zombie:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
να αποζημιώσουν αμεσα τους μπουρδελιαριδες !!!!
με επισκεψη κατοικον ιεροδουλων ελεγμένων....
ειναι η 2η βδομαδα που δεν εχω παει στα ρδελα και αρχιζω να σκεφτομαι σοβαρα
να βγω στο δρομο με μασκα και γαντια γυμνος σε καμπαρντινα !!!!
 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
... 21 Φεβρουαρίου, η τελευταία μου επίσκεψη. Πιστεύω μπορείτε να αντέξετε λίγο ακόμα!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.362
Πόντοι
5.946
γιατί? δεν πας στα κρυφά που μας πούλαγες προχθές?
δεν βρήκες μήπως Τεστ να κάνεις?
είσαι μεγάλο ΤΡΟΛ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
δεν με αφηνε το σαιτ να στηλω το συνδεσμο και εχω γραψει ακτιβως απο κατω τι να γκουγκλαρετε.. kane sex athina erwtikes upiresies. πατηστε αυτο και θα σας παει στη σελιδα
και παιχτε μπαλιτσα...
Καταρχήν οι τιμές θα είναι εντελώς άλλες 80-100 ευρω γιά μιά ώρα και το κυριότερο χάνεις την μαγεία της μπουρδελότσαρκας  :'(κ'εδώ παίρνεις τηλέφωνο και πας και  :knockinb:και ξεκαβλώνεις αλλά δεν έχει την μαγεία της μπουρδελότσαρκας,της βολτίτσας,το να μπαίνεις στα μαγαζιά να βλέπεις της κοπέλες και μετά να διαλέγεις όποια σου αρέσει να την  περιμένεις να έρθει στο δωμάτιο ξαπλωμένος στα ψωλοχυμένα σεντόνια και να έρχεται και να την :knockinb:.....μετά να πηγαίνεις να κάθεσαι με τους φίλους σου και να χλαπακιάζεις στα φαλαφελάδικα της πλατείας βάθης και αν ξανακαβλώσεις πηγαίνεις και ρίχνεις μετά άλλο ένα  :2funny:.Μεγάλη διαφορά από το να πηγαίνεις και να κάνεις ένα ξερό πήδημα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom