Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 321 άτομα (30 μέλη και 291 επισκέπτες)

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
ΥΠΟΙΚ: Η λίστα με τα επαγγέλματα που εντάσσονται στα μέτρα στήριξης

Τους Κωδικούς Αριθμούς Δραστηριότητας των κλάδων που πλήττονται από την εξάπλωση του κορωνοϊού ανακοίνωσε το Υπ. Οικονομικών. Εταιρείες και εργαζόμενοι σε αυτές μπορούν να κάνουν χρήση των ευνοϊκών ρυθμίσεων.


Στη δημοσιότητα δόθηκε από το υπουργείο Οικονομικών η λίστα με τους κλάδους που πλήττονται από την εξάπλωση του Covid 19 και θα έχουν δικαίωμα να ενταχθούν άμεσα στα μέτρα στήριξης που ανακοινώθηκαν.

Υπολογίζεται ότι περιλαμβάνονται περί τις 440.000 ιδιωτικές επιχειρήσεις με 1 εκατομμύριο εργαζομένους και μηνιαίο τζίρο περί τα 6,5 δισ. ευρώ.

Σημειώνεται ότι αυτή η λίστα είναι δυναμική και θα μεταβάλλεται με τις ανάλογες Υπουργικές Αποφάσεις κατά την εξέλιξη της κρίσης.

Το υπουργείο διευκρινίζει ότι «οι ιδιωτικές επιχειρήσεις που έχουν Κύριο ΚΑΔ έναν από τους κάτωθι εντάσσονται στα μέτρα στήριξης. Σε περίπτωση τετραψήφιου ΚΑΔ, συμπεριλαμβάνονται όλες οι υποκατηγορίες εξαψήφιων και οκταψήφιων. Σε περίπτωση εξαψήφιου, συμπεριλαμβάνονται όλες οι κατηγορίες οκταψήφιων.

96091912    Υπηρεσίες ιερόδουλου"

Θα πάρουν επίδομα τα κορίτσια μας  :rose:  :grin:
Αν δεν κάνω λάθος τις υπηρεσίες στους οίκους αφορά περισσότερο οι οποίες είναι ασφαλισμένες στο ΙΚΑ και τις δηλωμένες ιερόδουλες
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
μαγκες λεω να κατεβω πιατσα το βραδυ να δω τι παιζει

προφανως ολα ειναι κλειστα φυλλης

θελω να κανω μια προταση


επειδη οι τελευταιες σελιδες ειναι φουλ στο σπαμ και στα τρολ και στα φεικ νιουζ  μηπως να διαγραφουνε οι τελευταιες 20 σελιδες γιατι προσπαθω να διαβασω τις τελευταιες ενημερωσεις και δεν γινεται


επισης μηπως να κλειδωθει και το θρεντ προσωρινα ωστε να μην γινεται αλλο σπαμ??????????


αγαπαμε το θρεντ της ημερησιας ενημερωσης αλλα παραπαει που μπαινουν καποιοι και γραφουν τρολ και φεικ νιουζ


αν δεν θελουν να διαγραφουν ας μεταφερθουν στο θρεντ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ κορονοιου

οσοι συμφωνειται ρε μαγκες πειτε και εσεις η καντε λαικ η στελτε ενα μηνυμα στους μοντ

να εχουμε μονο τις ενημερωσεις εδω και τα ασχετα να τα γραφουμε στο αλλο θρνετ που λεγται ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ κορονοιου
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.239
Κριτικές
90
Like
10.215
Πόντοι
17.885
μαγκες λεω να κατεβω πιατσα το βραδυ να δω τι παιζει

προφανως ολα ειναι κλειστα φυλλης

θελω να κανω μια προταση


επειδη οι τελευταιες σελιδες ειναι φουλ στο σπαμ και στα τρολ και στα φεικ νιουζ  μηπως να διαγραφουνε οι τελευταιες 20 σελιδες γιατι προσπαθω να διαβασω τις τελευταιες κριτικες και δεν γινεται


επισης μηπως να κλειδωθει και το θρεντ προσωρινα ωστε να μην γινεται αλλο σπαμ??????????


αγαπαμε το θρεντ της ημερησιας ενημερωσης αλλα παραπαει που μπαινουν καποιοι και γραφουν τρολ και φεικ νιουζ


αν δεν θελουν να διαγραφουν ας μεταφερθουν στο θρεντ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ κορονοιου

οσοι συμφωνειται ρε μαγκες πειτε και εσεις η καντε λαικ η στελτε ενα μηνυμα στους μοντ

να εχουμε μονο τις ενημερωσεις εδω και τα ασχετα να τα γραφουμε στο αλλο θρνετ που λεγται ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ κορονοιου

εγώ το πα και στο άλλο ότι θ αρχίσω να γαμώ στις πιάτσες! Δεν πάει άλλο! Το χειρότερο δεν είναι το σπαμ, είναι οι θεωρίες τρομολαγνείας που αραδιάζει ο κάθε μαλάκας χέστης...
ότι θ ανοίξουν το 20000μΧ ότι όλες θα φύγουν, ότι θα μεγαλώσουν οι τιμές ότι δεν ξέρω και γω τι άλλο, και γω και κάποιοι άλλοι που καθόμαστε να γράψουμε καμιά μαλακία να διαβάσουμε κάτι από δω μέσα να περάσει λίγο η πουτάνα η ώρα θα πρέπει να νοιώθουμε ένα κόμπο στο στομάχι με τον κάθε μαλάκα χέστη, κομπλεξάρα, καταστροφολόγο!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Επειδη με γαμησανε στο κλεισιμο της πρωινης δουλειας, μου εσκασε να παω παραγγελια στη λιοσιων (16.30 σχολαω και μου εκανε παραγγελια ενας μαλακας στις 16.15), εκανα μια mini τσαρκα για να μην παει χαμενη η βολτα μεχρι τη γνωστη γειτονια.
Αρα σε λιγα που μπηκα...

Στη φυλης,
στο 71 πανω ΣΤΕΛΛΑ,
στο 86 κατω ΑΝΤΖΕΛΑ και ΛΑΟΥΡΑ,
στο 67 ΑΛΙΣΙΑ,
στο 66 αριστερα ΙΩΑΝΝΑ,
στο 66 δεξια ΑΡΙΑΝΑ, καστανη με σφιχτο σωμα με πιασηματα, προς milf, μικρο προς μετριο βυζι για το ολο συνολο, για μενα αδιαφορη,
στο 54 πανω ΝΑΤΑΛΙ/ΕΙΡΗΝΗ.

Στη φιλιππιδου,
στο 11 κατω ΣΟΝΙΑ,
στο 11 πανω ΑΝΝΑ.

Στη φωκαιας,
στο 27 πανω ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, χοντρουλη καστανη και τεζα αδιαφορη,
στο 27 σκαλακια μια απο τα ιδια οπως πανω, αλλα δε θυμαμαι ονομα αφου δε μου εκανε και δεν εδωσα παραπανω σημασια,
στο 27 υπογειο ΧΡΙΣΤΙΝΑ,
στο 17 κατω ΜΙΧΑΕΛΑ που για καποιο λογο η φατσα της μου θυμησε την ΣΟΦΙΑΝΑ απο mystyle rocks (δικα μου κολληματα αυτα, μη δινεται σημασια) και της εριξα ενα μπουτσο με πολυ ωραια περιποιηση κλασσικα μιας και ειναι standarακι μου.

Γενικως νεκρα πολυ, προς παρα πολυ θα ελεγα (bihtis ακουει-βλεπει???) μεταξυ 17.00-18.30 που βολταρα.
Σχεδον σε ολα που μπηκα ημουν μονος μου (αυτα ειναιιιι λεμε) και ειχα τρελη ανεση.
Ειδα και τον παιχταρα που τρομαζει τον αθωο κοσμακη στη γωνια φυλης και φιλιππιδου μολις βγηκα απο το 11 κατω. τον σταμπαρα, του εριξα ενα βλεμα και λακησε χαχαχαχα.
Λογικα την πεφτει σε ατομα που ειναι στα μετρα του και πιο κατω.
Αυτα κορωνοbourdelομαγκες...


ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ την τελευταια καταγεγραμμενη ημερησια ενημερωση που εγινε στο σαιτ

:S
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ την τελευταια καταγεγραμμενη ημερησια ενημερωση που εγινε στο σαιτ

:S
     Η τελευταία καταγεγραμμένη ενημέρωση ήταν στις 13/03/2020 στις 14 του μηνός κλείσανε όλα τα σπίτια με Υπουργική απόφαση. Τι ενημέρωση θες να σου κάνουν;; Δεύτερον, το ίδιο άτομο έχει κάνει και πιο πρόσφατη ενημέρωση με φωτογραφικό υλικό απο τους δρόμους της Φυλής που είναι όλα έρημα και όλα κλειστά. Αυτή δεν την ανέφερες γιατί δεν ήθελες να δεις την πραγματικότητα.

     Με αναφέρετε troll και fake news για το ίδιο ποστάρισμα που έκανα για κρυφά μπουρδέλα. Ο λίγο νοήμων απλώς γέλασε γιατί κατάλαβε το ύφος λόγο της κατάστασης. Ο Μαλάκας που έχει παροπίδες και δεν βλέπει μπροστά του το αναφέρει ως troll, και ο Βλάκας ως fake news γιατί εκεί έχει φτάσει η βλακεία του.

     Το άλλο θέμα, για εσάς που αυτές τις μέρες ψάχνεται πουτάνα να γαμήσετε, δεν είναι οτι είστε ΒΛΑΚΕΣ, ούτε ΜΑΛΑΚΕΣ... είστε απλώς ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ με εγκληματική συμπεριφορά για τον ευατό σας και τον συνάθρωπο σας... Άρα αν κάτι πρέπει να BAΝ απο τον admin, δεν είναι τα spam, η τρομολογνία ή τα fake news... Στους επικίνδυνους θα πρέπει να γίνει διακοπή λογοριασμού μέχρι να έρθει η κόσμος και όχι η χώρα σε μια κανονικότητα!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Τα κρυφα μπουρδέλα είναι κάτι σαν τους εξωγή'ι'νους  :2funny:είναι πολύ πιθανόν να υπάρχουν όλοι μιλάνε γ'αυτούς αλλά κανείς δεν μπορεί να πει με αποδείξεις ότι υπάρχουν και κανένας δεν μπορεί να σε φέρει σε επαφή με αυτούς  :2funny:το ίδιο και τα κρυφά μπουρδέλα  :2funny:όλοι μιλάνε γ'αυτά όλοι πιστεύουν ότι υπάρχουν αλλά κανείς δεν έχει πάει εκεί  :2funny:και κανένας δεν μπορεί να σας πάει να  :knockinb: :2funny:.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
... 21 Φεβρουαρίου, η τελευταία μου επίσκεψη. Πιστεύω μπορείτε να αντέξετε λίγο ακόμα!!
... 21 Φεβρουαρίου, η τελευταία μου επίσκεψη. Πιστεύω μπορείτε να αντέξετε λίγο ακόμα!!
αντέχουμε πολύ παραπανο και 2μηνο και 3μηνο!!!! Μετά δεν ξέρω ....!!
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Υπάρχει άνθρωπος που να παίρνει σοβαρά αυτά που συλλαβίζει αυτός ο κύριος  :think:
Έχουν καταλήξει από αυτό τον ύπουλο εχθρό 13 άτομα στα 10.000.000  :new_shocked: και άνω των 70 ετών. Δηλαδή, έχει παραλύσει ένα ολόκληρο κράτος επειδή έχουν πεθάνει 13 άτομα σε δύο εβδομάδες. Ημερησίως, έχω την εντύπωση ότι πεθαίνουν πάνω από 50 άτομα για χίλιους δύο λόγους.  θεωρεί ότι μιλάει σε γίδια, δεν γίνετε να μιλάς σε ανθρώπους και να ξεστομίζεις αυτά χωρίς να σε παίρνουν με τις ντομάτες, δεν γίνεται  :tickedoff:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Υπάρχει άνθρωπος που να παίρνει σοβαρά αυτά που συλλαβίζει αυτός ο κύριος  :think:
Έχουν καταλήξει από αυτό τον ύπουλο εχθρό 13 άτομα στα 10.000.000  :new_shocked: και άνω των 70 ετών. Δηλαδή, έχει παραλύσει ένα ολόκληρο κράτος επειδή έχουν πεθάνει 13 άτομα σε δύο εβδομάδες. Ημερησίως, έχω την εντύπωση ότι πεθαίνουν πάνω από 50 άτομα για χίλιους δύο λόγους.  θεωρεί ότι μιλάει σε γίδια, δεν γίνετε να μιλάς σε ανθρώπους και να ξεστομίζεις αυτά χωρίς να σε παίρνουν με τις ντομάτες, δεν γίνεται  :tickedoff:
το πιο περίεργο είναι πως και οι 2 σχεδόν δάκρυσαν ...καθώς μειλουσαν .. κάτι άσχημο θα γίνει κάτι πολύ πιο άσχημο έρχεται αυτό νιωθο !!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
    Εχτές στην Ιταλία ανακοινώθηκαν 627 νεκροί μέσα σε ένα 24 ωρο, η σημερινή ανακοίνωση ανέφερε 793 νεκρούς σε ένα 24 ωρο. Σχόλιο Έλληνα γιατρού στην Ιταλία οτι ο ιός ακόμα δεν έχει κάνει την έξαρσή του, περιμένουν 2 εβδομάδες τουλάχιστον για να γίνει αυτό!!

    Η Ελλάδα από τις λίγες φορές που ενέργησε τόσο γρήγορα, και θα δείξει η ιστορία αν θα σωθεί η κατάσταση, αλλά χρειάζεται και ατομική ευθύνη από ολους μας να τον περιορίσουμε. Οι κυβερνητικοί εκπρόσωποι που ζούνε τα γεγονότα απο πρώτο χέρι βλέπουν τις κλινικές να γεμίζουν, την έλλειψη αναγκέων υλικών, προσωπικό να μην μπορεί να αναπεξέλθει παρά τις υπερπροσπάθειες... Έχουν ξενοδοχεία ήδη σε αναμονή για να καλυφθεί η υπεραριθμία των αρρώστων... Και απλώς περιμένουμε, δίνουμε χρόνο περιμένοντας και προσμένοντας σε κάτι καλό.

    Και έχεις τον άλλο τον βλάκα, τον αμόρφωτο, το γίδι να σου λεει γιατί τραυλίζει ο τυπάκος. Ο ηλίθιος που δεν μπορεί να δει μπροστά του. Ο κομπλεξικός ο άνθρωπος που δεν θα σταθεί στην βοήθεια που έλαβε, αλλά σε αυτήν που δεν έλαβε χωρίς να γνωρίζει άμα μπορούσε να γίνει αυτό που θα ήθελε. Το μόνο που τον ικανοποιεί να δημιουργήσει εντυπώσεις...
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ρε @.Dod0s, εσύ τι είσαι; Για να καταλάβω, τι μας λες για Ιταλία και τα ρχίδια μου κουνιούνται; Εγώ σου λέω στη Αφρική ημερησίως πεθαίνουν χιλιάδες κόσμος από ελονοσία, από χίλιες δυο ασθένειες και το 90% του πληθυσμού εκεί ζει σε καλύβες. Τι πρέπει να κάνουμε γι αυτό; Να μπούμε σε μια γούβα και να περιμένουμε;

Εδώ στην Ελλάδα μας ενδιαφέρει τι γίνεται. Όταν επίσημα το κράτος έχει κλείσει τα πάντα, χιλιάδες κόσμος θα ψοφήσει στην πείνα από την ανεργία, δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει και μας λέει ο υπουργός υγείας για 13 άτομα στα 10.000.000 που θα ψοφήσουν στη πείνα αν δεν δουλέψουν και εσύ όλο αυτό το υποστηρίζεις με πάθος, διότι προφανώς έχεις τον κώλο σου καλυμμένο. Δεν μπορεί παρά να έχεις συμφέρων από αυτό και μας το παίζεις συναγωνιστής. Δεν γίνεται να είσαι τόσο ηλίθιος, είναι ανθρωπίνως αδύνατον.

 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
    Όταν θα αναφέρεσαι σε εμένα με σου πα μου πε του πα, μην ασχολείσαι καν ΠΑΝΒΛΑΚΑ... Υπάρχουν έρευνες που δείχνουν με ποσοστά, με νούμερα και γεγονότα. Να κάθομαι με τον κάθε ΗΛΙΘΙΟ να προσπαθώ να του αποδείξω τον λάθος τρόπο σκέψεις του και να ψάχνω πόσοι πεθάναν από Ελονοσία στην Αφρική, γιατί κάπου τοάκουσες, όχι δεν θα πάρω!! Ψάξε ενημέρωσε μας κιόλας. Και που είσαι χαζούλη, για την ελονοσία υπάρχει θεραπεία!! 

    Να δεις τι στόκος, μπουνταλάς, αγύριστο κεφάλι είσαι, μου μιλάς για την Αφρική και γύρω σου στην Ευρώπη που πέφτουν βόμβες και ακούς ασύλληπτα νούμερα πολέμου ημερησίως δεν ασχολείσαι... Έχεις κολλήσει σε μια καραμέλα πόσοι πεθαίνουν απόγρίπη γενικά κλπ. Γιατί δεν ψάχνεις να βρεις αν έχουν πεθάνει σε μια μέρα 793 άνθρωποι παγκοσμίως από της ασθένειες που αναφέρεις (που παρεμπίπτοντος είναι όλες ιάσιμες)... και όχι σε μια χώρα. 

    Άμα πεινάς να σου στείλω φαγητό, αλλιώς μην μιλάς για συμφέροντα. Οι μαλακίες που αναφέρεις έχουν απώτερο σκοπό να υποκινούν μάζες. Πιο βολεμένος από εσένα δεν είμαι, παγκοσμίως έχουν παραλύσει τα πάντα, όχι μονό εδώ!! Κάνε κάτι χρήσιμο αν μπορείς τουλάχιστον ΒΟΎΛΩΣΕ ΤΟ, γιατί είσαι επικίνδυνος!! 
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Άρχισαν οι παρενέργειες της αγαμίας μου φαίνεται με αυτά που διαβάζω.
Φωτό από την ταινία Contagion του 2011 που παρουσιάζει μια παρόμοια κατάσταση με την σημερινή.


:zombie: :zombie: :zombie:
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Από όσους μολυνθούν από τον κοροναϊό μόνο το 1% θα πεθάνει, όταν από καρκίνο θα πεθάνει το 30%!

Ο κοροναϊός θα χρησιμοποιηθεί ως ο αποδιοπομπέος τράγος για την αναπόφευκτη οικονομική κατάρρευση του καπιταλιστικού συστήματος. Βεβαίως, υπάρχει και το ενδεχόμενο κάποιοι (οι Κινέζοι) να τον χρησιμοποιούν ως βιολογικό όπλο για να καταστρέψουν τις ανταγωνιστικές βιομηχανίες και οικονομίες του κόσμου. Μόνον αυτό δικαιολογεί τα περιοριστικά μέτρα των κυβερνήσεων της Δύσης.

Ίδωμεν!
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Εγώ λέω να αυτοκτονήσουμε όλοι για να μη μολυνθούμε.
Να δείτε που στο τέλος αυτό θα μας πει ο Μητσοτάκης να κάνουμε.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
579
Κριτικές
5
Like
480
Πόντοι
306
Από όσους μολυνθούν από τον κοροναϊό μόνο το 1% θα πεθάνει, όταν από καρκίνο θα πεθάνει το 30%!

Ο κοροναϊός θα χρησιμοποιηθεί ως ο αποδιοπομπέος τράγος για την αναπόφευκτη οικονομική κατάρρευση του καπιταλιστικού συστήματος. Βεβαίως, υπάρχει και το ενδεχόμενο κάποιοι (οι Κινέζοι) να τον χρησιμοποιούν ως βιολογικό όπλο για να καταστρέψουν τις ανταγωνιστικές βιομηχανίες και οικονομίες του κόσμου. Μόνον αυτό δικαιολογεί τα περιοριστικά μέτρα των κυβερνήσεων της Δύσης.

Ίδωμεν!

Μπούρδες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom