Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (2 μέλη και 66 επισκέπτες)

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ρε μάγκες έχει δοκιμάσει κανείς Λίζα από Φυλής 54;  :think:
Φαίνεται καύλα!!  :grin: 
 

Επισκέπτης
Απογευματινη τσαρκουλα στη φυλης, οι ιδιες και οι ιδιες πλην εξαιρεσεων.
Το επιπεδο εχει πεσει τραγικα και κατι πρεπει να αλλαξει, να φερουν καινουριες κοπελες η να παει
το αντιτιμο στα 15 ευρω.
Πηγα σε ενα οικο οπου μεσα ηταν μια "εξαιρεση" που σιγουρα το αξιζει το 20αρι ωστοσο η υπηρεσια
χτυπα την πορτα οπως ειδα και εγω καπως νωρις. Δεν ηθελα να μου χτυπησει και εμενα την πορτα πανω
στο σφυροκοπημα καθως θα με αποσυντονιζε απο το εργο μου.Ετσι εβγαλα ενα κολαριστο ταληρο απο
την δερματινη πορτοφολα και το εδωσα στην τσατσα, "σε παρακαλω μη μου χτυπησεις πριν το δεκαλεπτο"
ειπα μιλωντας σιγοψυθιριστα στο αυτι. " Μαλιστα κυριε" ειπε η υπηρεσια.
Μπηκα δωματιο και περασα καλα χωρις ενοχλησεις απο την υπηρεσια.

Καλως ηλθε το 25ευρω στη φυλης δηλαδη για ενα αξιοπρεπες γαμησι στο δεκαλεπτο.
Ας το βαλουν κανονικα στην τιμη εν τελει να μη χρειαζεται να λαδωνουμε.
 :hi:
εχουνε κανει καρτελ οι αλβανοι και μας εχουν καταστρεψει τη σεξουαλικη ζωη
 

Πυθαγόρας(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
31
Κριτικές
15
Like
379
Πόντοι
290
Ρε μάγκες έχει δοκιμάσει κανείς Λίζα από Φυλής 54;  :think:
Φαίνεται καύλα!!  :grin: 
Με μια λέξη, κομοδίνο.
Προκαταρκτικα μηδέν, κατευθείαν προφυλακτικό σε ημιαναισθητο πουλί, μετά από 2 λεπτά λέει σεξ και στήνεται στα 4.
Μετα από ερώτηση γιατί το γέμισε με τζελ η απάντηση ήρθε στα Ρώσικα και μια λέξη στα αγγλικά - big...
Από υπηρεσίες μηδέν από εμφάνιση 10 με τόνο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.097
Πόντοι
39.662
Live τώρα.. Ιασωνος 1β Έλενα Ρωσσακι 21 χρονων με λαχταριστο πιπινοκορμι.

Δυνατή παρουσία στο 10ρικο. Λεπτομέρειες γαμησιου στην κριτική.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα και αυτή πλέον είναι πολύ πεσμένη ξεζουμισμενη γυναίκα δεν τραβάει άλλο όπως παλιοτερα λογικό είναι από της 5απογευμα μεχρι 8πρωι 15 ώρες δεν μπορεί να περιμένει κανείς τίποτα απλά σε σχέση με την πλειοψηφία είναι σχετικά καλή.
Γενικότερα η κατάσταση στην πιάτσα δεν αλλάζει ούτε σε παρουσίες δεν ανανεώνεται τίποτα και πουθενά το πιο χειρότερο όμως είναι η μέγιστη κοροϊδία με το κόστος 20€ο και το χρόνο είναι ουτε10λεπτα δεν κάθεται καμία κοπέλα στο δωμάτιο.
Αποτέλεσμα τα στούντιο κρατιούνται ανοικτά και δουλεύουν με σταθερή πελατεία που δεν πατάει ποτέ πια Φυλής όσο περνάει ο καιρός και έρχονται όλο και περισσότεροι πρόσφυγες  Μουσουλμάνοι από τα νησιά στην Αθήνα και εγκαθίσταται στο κέντρο αυτοί θα είναι οι πελάτες οπότε ούτε υπηρεσίες ούτε χρόνος ούτε τίποτα θα βελτιωθεί

Μα δεν κρατιέμαι στο να μην απαντήσω...πριν την επόμενή μου ενημέρωση.

Αν παρατηρήσεις την μούρη της Νατάσας, παραμένει συνεχώς ανεπηρέαστη από οτιδήποτε.
Θα μπορούσαμε να την αξιολογήσουμε ως δύο ανθρώπους σε έναν με τόση δύναμη.
Αλλά σαν βαλσαμωμένη.
Μόνο η Μαρίνα θα μπορούσε να σταθεί πλάι της, η Σοφία, η Φωτεινή, η άλλη Νατάσα
κτλ ελάχιστες.
Η μοίρα όμως όλων αυτών είναι προδιαγεγραμμένη στο ότι θα κλατάρουν.
Είναι όλες τους στα τέρματα. Πλέον με υποστήριξη από το υστέρημά (τους)
και όπως πολύ σωστά έγραψες συγκρίνονται με την πλειοψηφία γιατί αν τις αξιολογήσεις
μεμονωμένα, είναι για να να σπάνε πάγο στην ιχθυόσκαλα.
Αφύσικο περιβάλλον εργασίας το οποίο τιμωρεί νομοτελειακά όποια παραμένει
για πολύ.

Και πολύ άντεξαν...

Τώρα για αλλαγές μη περιμένεις τίποτα και το ξέρεις ήδη. Ότι κάνεις με καμιά καινούργια
μέχρι να καταλάβει που ήρθε. Υπό την αίρεση ότι θα κάτσει!

Η Φυλής είναι για τα πανηγύρια επίσης καθώς τα προγράμματα σε συνδυασμό με τον χρόνο
απευθύνονται σε ήρωες που τους χειροκροτώ για το κουράγιο τους και ασπάζομαι τον κόπο τους
να χύνουν κβαντομηχανικά.

Όσον αφορά την Λιοσίων, επιτρέπεται να υπάρχει ακόμα ;;;
καλύτερα πεζόδρομοι...

 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Live τώρα.. Ιασωνος 1β Έλενα Ρωσσακι 21 χρονων με λαχταριστο πιπινοκορμι.

Δυνατή παρουσία στο 10ρικο. Λεπτομέρειες γαμησιου στην κριτική.
Τώρα δεύτερη βαρδια;;
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Μιας και αναφέρθηκε η Αλίνα από μοντελοαλυσίδα να πω κι εγώ δύο λόγια. Δεν ξέρω αν η Αλίνα(Βερόνικα πραγματικό) είναι μια από τις κοπέλες που έκανε την καταγγελία λογικά δεν είναι, πιθανολογώ όμως ότι είναι μια από τις ανήλικες που ενηλικιώθηκε κατά την θητεία της στην μοντελοαλυσίδα. Μου το είχε πει η ίδια με κάποια μισόλογα σε μια από τις πολλές συναντήσεις μας( πάνω από τριάντα φορές). Μάλλον για αυτό και οι τσατσάδες δεν θέλουν να αναφέρουν τίποτα πλέον για αυτήν. Αυτά, και άλλα πολλά που δεν λέγονται(Ιταλίες, στενά σοκάκια κτλ κτλ)  :sunglasses:.
Μου έχει ήδη λείψει πολύ το πιπινοκαυλάκι  :(.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα αυτή την ώρα σύντομο πέρασμα από Μεταξουργείο προκειμένου να τσεκαρω την καινούργια κοπελίτσα που βρίσκεται στην πρεζοπιατσα ψηλά λοιπόν η κοπέλα τώρα είναι στο Ιασωνος1Γ στο ισόγειο βγήκε στο σαλόνι και είπε σε ένα νεαρό Έλληνα που θα περνούσε πως κάνει απλό πρόγραμμα με προφυλακτικό δείχνει να γνωρίζει Ελληνικά εμφανισιακά σαφώς είναι πολύ καλή αλλά να σας πω ότι προσωπικά πιστεύω ότι όποιος πρόλαβε τον κύριο είδε η κοπέλα σε μια δύο μέρες θα γαννιασει οπότε για μένα περνάει στο αρχείο θα περιμένω να γυρίσει η Άννα.

Επίσης μετά από σήμα που μου έστειλαν πέρασα από Λεωνιδίου28 ισόγειο εκεί δούλευε μια Μελαχρινή νεαρή κοπέλα αφρατουλα σχετικά εύσωμη πολύ συμπαθητική και ευδιάθετη στο σαλόνι ο τσατσος μου είπε πως κάνει φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό τώρα αλήθεια μουφα τι να σας πω δεν πέρασα αφού ο χώρος όπως συνήθως σκυλοβρωμαγε μούχλα και σαπιλα μαλακίες αυτά για την ώρα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Επίσης στο Φώκαιας24 τώρα δουλεύει μια καινούργια κοπέλα με όνομα Λίνα μελαχρινή μαύρο μακρύ μαλλί κανονικό ύψος σώμα πολύ καλό προσεγμένο fit ωραία χαρακτηριστικά μάτια χείλη πολυ αξιόλογη περίπτωση από άποψη εμφάνισης η κοπέλα μου κίνησε την περιέργεια για δοκιμή αλλά συγκρατηθηκα μπαίνει στα υπόψιν.

Φωκαιας27 όροφος ήταν η Καρολίνα που έδιωξε  κάποιους μουσουλμάνους τους είπε ότι δεν παίρνει.

Διδυμου22 τα νέα δεν ήταν ευχάριστα καθώς ο όροφος κλειστός ίσως η Αγγέλα την έκανε τις τελευταίες φορές που δοκίμασα μαζί της πέρασα σπέσιαλ.
Στο ισόγειο ήταν η Μαρίνα μόνη της φακλανα σκετη
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Μιας και αναφέρθηκε η Αλίνα από μοντελοαλυσίδα να πω κι εγώ δύο λόγια. Δεν ξέρω αν η Αλίνα(Βερόνικα πραγματικό) είναι μια από τις κοπέλες που έκανε την καταγγελία λογικά δεν είναι, πιθανολογώ όμως ότι είναι μια από τις ανήλικες που ενηλικιώθηκε κατά την θητεία της στην μοντελοαλυσίδα. Μου το είχε πει η ίδια με κάποια μισόλογα σε μια από τις πολλές συναντήσεις μας( πάνω από τριάντα φορές). Μάλλον για αυτό και οι τσατσάδες δεν θέλουν να αναφέρουν τίποτα πλέον για αυτήν. Αυτά, και άλλα πολλά που δεν λέγονται(Ιταλίες, στενά σοκάκια κτλ κτλ)  :sunglasses:.
Μου έχει ήδη λείψει πολύ το πιπινοκαυλάκι  :(.

Η Αλινα έκανε ακαποτο σεξ πάντως μπορεί να τη τσακωσε καμία τσατσά..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Παίρνοντας την σκυτάλη από τον ακμαίο Ραμάντα, στην δεύτερη Μεταξουργείο έχει τώρα...

Κολωνού 48 νέο ξανά Νατάσα η γνωστή.
Κολωνού 48 παλιό Ειρήνη κοντομαλλα με ελ.στοματικό. Για γλάστρα σε μπουζούκια είναι καλή. Μέσα δεν...

Μαζί της η Μάσα μελαχρινή φολα λεπτή.

Κολωνού 53 Πάολα η χονδρή με ελ.στοματικό.

Ιασωνος 1 δεξι Ελενη καλοσχηματισμένο κορμί όπως είχα ξαναγράψει με απλό πρόγραμμα. Απορρίπτεται λόγω φατσας.
Δεν ξέρω τι κάνει μέσα.

Ιασωνος 1 μεσαίο και τα δύο κλειστά.
Με μία Μαρινα ξεπέτα μελαχρινή κι αφού λειπει η Καμελια ως που θα πάνε στο δεξί;

Αλλά και στο αριστερό πόσο να αντέξει
η ζουμερη ξανθιά Ελλη με το εμπλουτισμένο απλό; που ομολογουμένως ξέρει να γαμηθει.

νάνι λοιπόν...

Ιασωνος 10 όροφος Τζενη και Σαμπρινα.
Απλό για δύο μελαχρινες φολες
που εχουν ωραία κορμιά πάντως.

Ιασωνος 27 υπογειο Λενα μελαχρινή με φουλ χωρίς ελ.στοματικο. Δηλαδή φουλ ψέμα.
Μιλφ μετριότητα.

Κολωνού 11 ισόγειο Άντζελα το γνωστό ξσνθο στυλιαρι με απλό.

Πάμε παρακάτω...
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Το χειρότερο μιας τσάρκας οι πανηλίθιες τσατσάδες και οι μυρωδάτοι οίκοι.
 

Συνημμένα

  • enimerosi2.jpg
    enimerosi2.jpg
    267,7 KB · Εμφανίσεις: 17

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ωραίος ο Ανδρικός. Μπράβο.

Συνεχιζω με...

Ιασωνος 20 οροφος Ζιζελ και Γιαννα. Γνωστές φολες απλού προγράμματος.

Ιασωνος 20 ασανσέρ Τζούλια η καστανή γαλοπούλα με απλό. Φόλα.

Κεραμικού 13 υπόγειο
Εμφάνιση Δημητρας με φουλ. Αυτή με τα γυαλιά και σε αμπαλαζ baby doll.
Καλώς την δεχθήκατε.

Πάμε παρακάτω...
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
1.135
Πόντοι
206
εδω και 1+χρονο πηγαινω στο λ73,τους τελευταιους 2 μηνες πετσετα το δωματιο δεν εχει παρα μονο αν ζητησεις σπανιως σε ρωτανε αν θα κανεις μπανιο.σμρ πηγα στην Ελλεν με τις σιλικονοβυζαρες την ειχα παρει προ 3μηνου και δειχνε  συμπαθητικη στα του αγωνα.
εχοντας αρκετες μερες  αποχη απο το σεξ,η πουτσα μου σμρ ηταν σαν πατζαρι απο την αιματωση και αυτη να νομιζει οτι εχω καποιο θεμα υγειας.να προσπαθω να εξηγησω το λογο αυτη δεν ηθελε να καταλαβει,μιλαμε για ακα πιπα.τελικα φορεσα λαστιχο κι ολοκληρωσα κανονικα.βγαινοντας ειπα στην τσατσα να δειξουν μερικες φωτο απο καβλωμενα και απο αρρωστα πουλια να τα ξεχωριζουν.πονηρεψε κι αυτη λοιπον....επισης η Οριανα ειναι οτι χειροτερο -ξενερωτη  υπαρχει.το κανει με αγγαρεια κ ψαχνει προφαση ειτε να μη κανει ακα πιπα ειτε να κανει πιπα κι οσο φορας το λαστιχο να σηκωθει να φτυσει στη βρυση κ να ξεπλυθει.να σημειωσω πως παντα ειμαι πεντακαθαρος,υγιης κ φιλικος.εχει φιλοτιμα κοριτσια ο χωρος αλλα οι "βενεζουελες" ειναι 7στις 10 ξεπετες.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
εδω και 1+χρονο πηγαινω στο λ73,τους τελευταιους 2 μηνες πετσετα το δωματιο δεν εχει παρα μονο αν ζητησεις σπανιως σε ρωτανε αν θα κανεις μπανιο.σμρ πηγα στην Ελλεν με τις σιλικονοβυζαρες την ειχα παρει προ 3μηνου και δειχνε  συμπαθητικη στα του αγωνα.



εχει χαλασει δυστυχως το ιδρυμα ...οχι μονο πετσετες δεν εχει.. πλεον ειναι και βρωμικο
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Η Αλινα έκανε ακαποτο σεξ πάντως μπορεί να τη τσακωσε καμία τσατσά..
Είσαι σίγουρος για το ακαποτο;
Πως κ δεν το σφύριξε κανένας τόσο καιρό..
Αν όντως ισχύει τότε θα πληρωσουν ιδιοτικη υπηρεσία ντετέκτιβ για να την βρούνε, μην πω το fbi κ την cia.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
εδω και 1+χρονο πηγαινω στο λ73,τους τελευταιους 2 μηνες πετσετα το δωματιο δεν εχει παρα μονο αν ζητησεις σπανιως σε ρωτανε αν θα κανεις μπανιο.σμρ πηγα στην Ελλεν με τις σιλικονοβυζαρες την ειχα παρει προ 3μηνου και δειχνε  συμπαθητικη στα του αγωνα.
εχοντας αρκετες μερες  αποχη απο το σεξ,η πουτσα μου σμρ ηταν σαν πατζαρι απο την αιματωση και αυτη να νομιζει οτι εχω καποιο θεμα υγειας.να προσπαθω να εξηγησω το λογο αυτη δεν ηθελε να καταλαβει,μιλαμε για ακα πιπα.τελικα φορεσα λαστιχο κι ολοκληρωσα κανονικα.βγαινοντας ειπα στην τσατσα να δειξουν μερικες φωτο απο καβλωμενα και απο αρρωστα πουλια να τα ξεχωριζουν.πονηρεψε κι αυτη λοιπον....επισης η Οριανα ειναι οτι χειροτερο -ξενερωτη  υπαρχει.το κανει με αγγαρεια κ ψαχνει προφαση ειτε να μη κανει ακα πιπα ειτε να κανει πιπα κι οσο φορας το λαστιχο να σηκωθει να φτυσει στη βρυση κ να ξεπλυθει.να σημειωσω πως παντα ειμαι πεντακαθαρος,υγιης κ φιλικος.εχει φιλοτιμα κοριτσια ο χωρος αλλα οι "βενεζουελες" ειναι 7στις 10 ξεπετες.

Φίλε,το Λ73α είναι άθλιο..Από το πάτωμα και μόνο που είναι στις σκόνες,καταλαβαίνεις ότι το δωμάτιο το αφήνουν στη βρώμα..Α,και το σεντόνι μυρίζει που και που ιδρωτίλα..Το Λ73Β είναι αρκετά καλύτερο,τόσο σε επίπεδο καθαριότητας όσο και σε χώρο...Το καλύτερο από αυτή την αλυσίδα είναι το ΣΠ40 στο Βοτανικό..

Α,όσο για την Έλεν,έχει φυσικό βυζί.Αποκλείεται να είναι σιλικόνη..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom