Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 148 άτομα (9 μέλη και 139 επισκέπτες)

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.744
Πόντοι
736
Κολωνου 48 το δεξι η Αντζελα ενω στο νεο το αριστερο η Ευα και η Νινα η δευετερη εχει καλο προσωπακι και κανει τελειωτικο στο στηθος.
Αυτη η Νινα ενω ειναι ωραια στο σαλονι μεσα ειναι λαπας,κοιλια απο προσφατη γεννα και μουνι πηγαδι.
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους!Παιδια καποια καλη μιλφ ηλικιας απο 45 εως 50+ που να τιμαει τη φανελα ξερουμε?1η ή και 2η βαρδια.Εκτος Αλιονας απο Αχαρνων 85 που εχει τιμηθει πολλακις...Ευχαριστω!

μπαρμπορα βεργας 6
τατιανα ιασωνος 2β
φωτεινη κολωνου 27 πανω
φυλης 200 απογευμα δεν θυμαμαι ονομα
ιωαννινων 3 ελενη
ιωαννινων 5 αννα και ζανα
κωνσταντινουπολεως 166 βικτωρια



ι
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.349
Πόντοι
39.662
Απογευματινη τσαρκουλα στη φυλης, οι ιδιες και οι ιδιες πλην εξαιρεσεων.
Το επιπεδο εχει πεσει τραγικα και κατι πρεπει να αλλαξει, να φερουν καινουριες κοπελες η να παει
το αντιτιμο στα 15 ευρω.
Πηγα σε ενα οικο οπου μεσα ηταν μια "εξαιρεση" που σιγουρα το αξιζει το 20αρι ωστοσο η υπηρεσια
χτυπα την πορτα οπως ειδα και εγω καπως νωρις. Δεν ηθελα να μου χτυπησει και εμενα την πορτα πανω
στο σφυροκοπημα καθως θα με αποσυντονιζε απο το εργο μου.Ετσι εβγαλα ενα κολαριστο ταληρο απο
την δερματινη πορτοφολα και το εδωσα στην τσατσα, "σε παρακαλω μη μου χτυπησεις πριν το δεκαλεπτο"
ειπα μιλωντας σιγοψυθιριστα στο αυτι. " Μαλιστα κυριε" ειπε η υπηρεσια.
Μπηκα δωματιο και περασα καλα χωρις ενοχλησεις απο την υπηρεσια.

Καλως ηλθε το 25ευρω στη φυλης δηλαδη για ενα αξιοπρεπες γαμησι στο δεκαλεπτο.
Ας το βαλουν κανονικα στην τιμη εν τελει να μη χρειαζεται να λαδωνουμε.
 :hi:
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.646
Πόντοι
731
Απογευματινη τσαρκουλα στη φυλης, οι ιδιες και οι ιδιες πλην εξαιρεσεων.
Το επιπεδο εχει πεσει τραγικα και κατι πρεπει να αλλαξει, να φερουν καινουριες κοπελες η να παει
το αντιτιμο στα 15 ευρω.
Πηγα σε ενα οικο οπου μεσα ηταν μια "εξαιρεση" που σιγουρα το αξιζει το 20αρι ωστοσο η υπηρεσια
χτυπα την πορτα οπως ειδα και εγω καπως νωρις. Δεν ηθελα να μου χτυπησει και εμενα την πορτα πανω
στο σφυροκοπημα καθως θα με αποσυντονιζε απο το εργο μου.Ετσι εβγαλα ενα κολαριστο ταληρο απο
την δερματινη πορτοφολα και το εδωσα στην τσατσα, "σε παρακαλω μη μου χτυπησεις πριν το δεκαλεπτο"
ειπα μιλωντας σιγοψυθιριστα στο αυτι. " Μαλιστα κυριε" ειπε η υπηρεσια.
Μπηκα δωματιο και περασα καλα χωρις ενοχλησεις απο την υπηρεσια.

Καλως ηλθε το 25ευρω στη φυλης δηλαδη για ενα αξιοπρεπες γαμησι στο δεκαλεπτο.
Ας το βαλουν κανονικα στην τιμη εν τελει να μη χρειαζεται να λαδωνουμε.
  :hi:


Μπραβο .....ξεκινηστε τετοιες μαλακιες να ανεβασουν τις τιμες
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Περασα μετα απο χρονια απο Μεταξουργειο στις 8 το πρωι. Ειδα μπορντελα ανοικτα και Ιασονος και Κεραμεικου. Μα καλα 24ωρο δουλευουν;

Αν δε γαμήσεις στο μετάξι 6 η ώρα το πρωί, δε θα δεις φως στον παράδεισο.
Ούτε και στην κόλαση, βεβαίως βεβαίως...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.493
Κριτικές
94
Like
46.813
Πόντοι
17.311
Απογευματινη τσαρκουλα στη φυλης, οι ιδιες και οι ιδιες πλην εξαιρεσεων.
Το επιπεδο εχει πεσει τραγικα και κατι πρεπει να αλλαξει, να φερουν καινουριες κοπελες η να παει
το αντιτιμο στα 15 ευρω.
Πηγα σε ενα οικο οπου μεσα ηταν μια "εξαιρεση" που σιγουρα το αξιζει το 20αρι ωστοσο η υπηρεσια
χτυπα την πορτα οπως ειδα και εγω καπως νωρις. Δεν ηθελα να μου χτυπησει και εμενα την πορτα πανω
στο σφυροκοπημα καθως θα με αποσυντονιζε απο το εργο μου.Ετσι εβγαλα ενα κολαριστο ταληρο απο
την δερματινη πορτοφολα και το εδωσα στην τσατσα, "σε παρακαλω μη μου χτυπησεις πριν το δεκαλεπτο"
ειπα μιλωντας σιγοψυθιριστα στο αυτι. " Μαλιστα κυριε" ειπε η υπηρεσια.
Μπηκα δωματιο και περασα καλα χωρις ενοχλησεις απο την υπηρεσια.

Καλως ηλθε το 25ευρω στη φυλης δηλαδη για ενα αξιοπρεπες γαμησι στο δεκαλεπτο.
Ας το βαλουν κανονικα στην τιμη εν τελει να μη χρειαζεται να λαδωνουμε.
 :hi:

αλλος ενας που δωροδοκει τσατσαδες-χαλαει την πιατσα + κλαψας, μολις εμφανισθηκε.
καλως ηλθες και εσυ φιλε μας !!!
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Ρε σεις μην αρπάζεστε...
κάνει κακό στην υγεία...

Πηγαίντε γαμήστε καλύτερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Αν δε γαμήσεις στο μετάξι 6 η ώρα το πρωί, δε θα δεις φως στον παράδεισο.
Ούτε και στην κόλαση, βεβαίως βεβαίως...

ωραιες εποχες πριν 10-15 χρονια. τυφλα στο μεθυσι και ξημερωματα στο βρωμερο μεταξι να πηδαμε μετα να βγαινουμε και να παιζουμε κυνηγητο με πρεζακια και αλλοδαπους που θελανε να μας φερμαρουν ... να φτανεις τρεχοντας στο αμαξι και να το βρισκεις σπασμενο ... τι αλκοτεστ και μαλακιες εκει να δεις πως ξενερωνεις στο 5λεπτο. ενταξει μην γινομαι υπερβολικος υπηρχαν και μερικες φορες που πηγαμε και φυγαμε χωρις να κινδυνεψουμε :)
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
ωραιες εποχες πριν 10-15 χρονια. τυφλα στο μεθυσι και ξημερωματα στο βρωμερο μεταξι να πηδαμε μετα να βγαινουμε και να παιζουμε κυνηγητο με πρεζακια και αλλοδαπους που θελανε να μας φερμαρουν ... να φτανεις τρεχοντας στο αμαξι και να το βρισκεις σπασμενο ... τι αλκοτεστ και μαλακιες εκει να δεις πως ξενερωνεις στο 5λεπτο. ενταξει μην γινομαι υπερβολικος υπηρχαν και μερικες φορες που πηγαμε και φυγαμε χωρις να κινδυνεψουμε :)

φίλε εγώ τα θυμάμαι αυτά πριν 25 χρόνια. Ακίνδυνα, βέβαια, στη φυλής.
Τώρα είμαι 46.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
φίλε εγώ τα θυμάμαι αυτά πριν 25 χρόνια. Ακίνδυνα, βέβαια, στη φυλής.
Τώρα είμαι 46.

Καλά,η Φυλής δεν είναι και Μεταξουργείο..Περνάω από την οδό πού και πού για να δω τι γίνεται,μιας και είναι κοντά στην ΑΣΟΕΕ..Δεν υπάρχουν πρεζάκια εκεί,συν το ότι οι πόρτες στα μπουρδέλα είναι με κουδούνια και δεν μπαίνει όποιος και όποιος να'ναι..

Το Μετάξι (πλην την Κωνσταντινουπόλεως) είναι μπάτε σκύλοι αλέστε..Είχα πάει μια φορά για βόλτα γύρω στις 5-6 το απόγευμα και είχα μείνει άφωνος που οι πόρτες ήταν χωρίς ασφάλεια..

Εδώ που τα λέμε,μες στο καλοκαίρι,αφού πήγαινα βόλτα μόνος γύρω γύρω,πέρασα από Κωνσταντινουπόλεως 166,αλλά είχε κουδούνι..
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
αφου ξερεις ρε μεγαλε οτι ποτε δεν εχει τιποτα, γιατι πας και κλαιγεσαι στην ουσια ???

Έχω υποχρέωση να ενημερώνω την κοινότητα στο ευρύ φάσμα αυτού του σπορ.
Δεν θα γίνω και πουτάνα να δημιουργώ προσδοκίες
ούτε και θα γράφω πράγματα που δεν γίνονται...

σε ευχαριστώ που με σκέφτηκες!
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
396
Like
789
Πόντοι
81
Γνωριζεις κανενας εαν δουλευει η γιασμιν σημερα 3 βαρδια στ φωκαιας 25??
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.230
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
Καλά,η Φυλής δεν είναι και Μεταξουργείο..Περνάω από την οδό πού και πού για να δω τι γίνεται,μιας και είναι κοντά στην ΑΣΟΕΕ..Δεν υπάρχουν πρεζάκια εκεί,συν το ότι οι πόρτες στα μπουρδέλα είναι με κουδούνια και δεν μπαίνει όποιος και όποιος να'ναι..

Το Μετάξι (πλην την Κωνσταντινουπόλεως) είναι μπάτε σκύλοι αλέστε..Είχα πάει μια φορά για βόλτα γύρω στις 5-6 το απόγευμα και είχα μείνει άφωνος που οι πόρτες ήταν χωρίς ασφάλεια..

Εδώ που τα λέμε,μες στο καλοκαίρι,αφού πήγαινα βόλτα μόνος γύρω γύρω,πέρασα από Κωνσταντινουπόλεως 166,αλλά είχε κουδούνι..

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

γουστάρω να σε διαβάζω λέμε! ο Κατακουζινός young age edition!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Απόγευμα Μεταξουργείο στα γρήγορα λόγω εξουθένωσης...

Κολωνού 11 φολοΛάουρα μελαχρινή με απλό
Κολωνού 45 Χριστίνα εγχώριος ντολμάς με απλό πρόγραμμα
Κολωνού 32 Νίκη η πασίγνωστη εκλαμπρότατη μαχητική ξανθιά με...απλό πρόγραμμα
Κολωνού 48 νέο Νίκη (όμορφη φόλα) και Νατάσα οι γνωστές με ελ.στοματικό
Κολωνού 48 παλιό Μάσα η αδύνατη μελαχρινή φόλα με ροζ νυχτικό λαικής
Κολωνού 53 Πάολα η χονδρή μελαχρινή με ελ.στοματικό
Κολωνού 30 όροφος η ομορφούλα καλοσχηματισμένη καινούργια μελαχρινοκάστανη Κατερίνα παρόλο το απλό πρόγραμμα
Κολωνού 45 δεξιά η μελαχρινή φόλα Ντιάνα με το ωραίο κορμί


 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ιάσωνος 2 όροφος Νατάσα η ικανότατη ζουμπουρλή ξανθιά με ελ.στοματικό
Μόνη της με 5 δωμάτια απουσία της Γιασμήν. Έβριζε στην γλώσσα της
Ιάσωνος 1 δεξί η καινούργια αδύνατη Ελένη με απλό πρόγραμμα και καουμπόικη όψη
Ιάσωνος 32 δεξί μέσα η φόλα παχουλή μελαχρινή Άντζελα γυρολόγος-ρεπατζού με απλό πρόγραμμα
Ιάσωνος 32 βάθος Βίκυ η στρουμπουλή μελαχρινή μετριότητα με (το ίδιο μονίμως) νυχτικό και ελ.στοματικό
Μαζί της η χονδρή δυναμική ξανθοκάστανη Πατρίτσια με...απλό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 20 όροφος η μινιατούρα όμορφη φόλα Ζιζέλ με απλό πρόγραμμα
Ιάσωνος 44 νέο στην μέση η μπουτού ικανή Άννα μελαχρινή με φουλ και δυο φόλες (Πάολα και Χριστίνα κοντή)
Ιάσωνος 46 όροφος Βασιλική καστανόξανθη μετριότητα με ελ.στοματικό έτοιμη να σωριαστεί
Ιάσωνος 46 διάδρομος Κατερίνα όμορφο ξανθό τζιλφ από τα ερείπια της κάθετης Μ.Αλεξάνδρου με ελ.στοματικό
Ιάσωνος 46 αριστερό Ρενάτα η στρογγυλοκέφαλη νταρντάνα με ελ.στοματικό
και η ξανθιά προτζίλφ Νατάσα με ελ.στοματικό και κώλο

 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Φίλε μου εγώ οφειλα να δώσω ισχυρή απάντηση στο σύστημα πορνείας μεσω της ερώτησης του καπα φι.
Δεν έγραψα λοιπόν για τον καπα φι.
Απλά πήρα την ευκαιρία να ρίξω ταπα.
Κσι το έκανα για να αποδείξω ότι στα ίδια σπίτια στην ίδια τιμη οι πουτανες ήταν πολύ καλύτερες κι ήταν όλοι ευχαριστημένοι.
Το πρόβλημα το έχουν αυτοί που δεν μπορούν να βρουν να φέρουν. Εσύ λες γιατί να έρθουν ενώ εγώ γιατί δεν φερνουν.
Εγώ κοιτώ το συμφέρον μας αλλά εσύ οχι. Αυτοί γιατί δεν κοιτούν το λογικό που είναι να παίρνουμε καλές υπηρεσίες σε ένα καλό χρονικό διάστημα; γιατί εγώ λοιπόν να νοιαστώ; δεν καταλαβαίνω, ειμαι από χωριό...

Οι γυναίκες ιερόδουλες δεν είναι πρόβατα για να πηγαίνουν εκεί που θέλουμε εμείς επειδή έτσι μας συμφέρει!

Μεγάλο όνομα του χώρου που αποχώρησε πρόσφατα από την Ελλάδα μου είχε πει ότι φεύγει επειδή τα αφεντικά λόγω πτώσης του τζίρου της ζητούσαν να παίρνει και αλλοδαπούς, στην αρχή Βαλκάνιους και μετά από λίγους μήνες Ασιάτες κ.α. Προτίμησε να φύγει για Αγγλία και να εργαστεί σε χώρο όπου θα είχε την ευχέρεια να απορρίπτει πελάτες.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Πρωινος κατηφορος στο Μεταξι λιγο μετα τις 9,00
στο ΜΑ28 κουρτινα
θα φανω προμοτορας του οικου μιας και εκει πηγαινω και γραφω συνεχεια...αλλα εχει καλα κομματια που ειναι του στυλ μου ενα πραμα και μενω ικανοποιημενος με τις υπηρεσιες της καθε μιας.

Δυο κοπελες η παχουλη Αννα και η Βερονικα.
Ηταν και οι δυο στο δωματιο -παρτουζα λεσβιακο οπως ανεφερε η κυρια της υποδοχης-.

Ελευθερο στοματικο στο προγραμμα-69-ολες τις στασεις και πρωκτικο ανεφερε επισης.Δυο φορες,μια σε εμενα και μια σε ενα συναγωνιστη που μπηκε μετα απο εμενα.
Επελεξα την Αννα καθως στοχευμενα ειχα παει εκει για αυτη
μιλφαρα νταρντανα με ωραια πιασηματα και μεγαλα βυζια σαν αυτες που δουλευουν στα διαφορα τυροπιταδικα του κεντρου με το βαθυ ντεκολτε
φορουσε μαυρο δαντελωτο κορμακι και απο μεσα τα κοκκινα εσωρουχα καλοστεκουμενη επανω σε πορνοπεδιλα με τακουνι.

Στο δωματιο εβγαλε το σουτιεν και την κυλοτα
με ρωτησε αν θελω καποτα
ειπα ναι και χαρηκε  :think:

περασμα καποτας σε ημι καυλωμενο πεος και σκεφτηκα οτι θα φαω φολα
αλλα ξεκινησε τα προκατ φιλια και χαδια σε ολο το σωμα
πολυ καλο καραμελωμα στις μπαλες
εφαρμοσε την καποτα στο σιδερο καλα και αρχισε μια πιπα με λυσσα
ρουφηχτη
σαλιαρα
και μεχρι το λαρυγγι οσο μπορουσε γιατι εβρισκε εμποδιο στη κοιλια μου!

Με ρωτησε σεξ?
Απαντησα καταφατικα και ζητησα κωλο...
σιωπη.....
δεν δινω κωλο ειπε και στηθηκε στα τεσσερα απο μονη της...
Πολυ καλο ανοιγμα των ποδιων
φυσικα κυττριτιδα αλλα δεν με ενοχλει με εξιταρει αυτο το θεαμα και αφρατη κωλαρα με tan line απο το μαγιο που εκανε την καυλα μου να φτασει στα κοκκινα...ανοιξε και αλλο τα ποδια της καθως τη χαιδευα στα μπουτια και στις γαμπες αφου δεν ειχε βγαλει τα πορνοπεδιλα που αυτο με εκανε ακομη περισσοτερο ντουρο καθως φανταζομουν οτι "βιαζα" με την θεληση της βεβαια την τυροπιτου στο πισω μερος του μαγαζιου που εχει ενα ραντζο για να την πεφτει τις δυσκολες ημερες του χειμωνα που ξεκινουν οι απεργιες μετα ΜΜΜ και δεν θελει να ξοδεψει χρηματα για ταξι και πηγαινε-ελα...

Δυνατες κραυγες καυλας και το μουνι της εκανε ενα θορυβο οπως κανουν οι λαστιχενιες σακουλες που τις τριβουμε μεταξυ τους...ενιωσα ωραια αισθηση του πραγματος της εκει κατω και οταν εχυσα αμεσως εσφιξε τα μουνοχειλα για να τον στραγγιξει καλα!!!
Μου αρεσει οταν το κανουν αυτο!!!!

Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι πως οταν τελειωσαμε δεν με αφησε να ακουμοησω την καποτα...το εκανε μονη της...με περιποιηθηκε και μου σκουπισε με μωρομαντηλο τον πουτσο...το βρηκα πολυ ενδιαφερον γιατι δεν το συναντας ευκολα αυτο...
Ειναι και αυτη τιμια επιλογη και αξιζει και με το παραπανω,καθαρη και μυρωδατη,με πιρσινγκ στη γλωσσα,αλλα δεν νομιζω να την βαλω στα στανταρακια μου γιατι δουλευει τοσο πρωινες ωρες και δεν βολευομαι τοσο.

Μου ειπε να ερθω ξανα αυριο!
Οταν αποχωρουσα τις αποχαιρετισα και η Αννα ειχε χυθει στη πορνοπολυθρονα στο δωματιακι με θεα τις μπουταρες της ορθιες και μου ειπε ξανα να περασω και αυριο.

Το σιγουρο ειναι οτι θα περασω την επομενη εβδομαδα αλλα για την Βερονικα.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Οι γυναίκες ιερόδουλες δεν είναι πρόβατα για να πηγαίνουν εκεί που θέλουμε εμείς επειδή έτσι μας συμφέρει!

Μεγάλο όνομα του χώρου που αποχώρησε πρόσφατα από την Ελλάδα μου είχε πει ότι φεύγει επειδή τα αφεντικά λόγω πτώσης του τζίρου της ζητούσαν να παίρνει και αλλοδαπούς, στην αρχή Βαλκάνιους και μετά από λίγους μήνες Ασιάτες κ.α. Προτίμησε να φύγει για Αγγλία και να εργαστεί σε χώρο όπου θα είχε την ευχέρεια να απορρίπτει πελάτες.

Αδιάφορο, κατανοητό αλλά μη δικό μου πρόβλημα.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom