Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 420 άτομα (48 μέλη και 372 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Φίλε για την Μαρίνα καινούργια στο Φώκαιας27 ισόγειο που ρωτάς ηλικιακά σίγουρα κοντά στα 30 πρόσωπο συνηθισμένο τίποτα ξεχωριστό δεν την λες και όμορφη ούτε άσχημη σώμα χαλαρό αγυμναστο βυζιά νερουλιασμενα κοιλιά με ραγαδες ελαφρώς φουσκωμένη κωλος πεσμένος και με το που βγάζει τα τακούνια πέφτει περισσότερο.

Από διάθεση όρεξη στο σεξ αρκετά καλή προσπάθει να ικανοποιήσει τον πελάτη είναι ευδιάθετη σαν γενικό συμπέρασμα για κάνα δυο ξεμπουκωματα καλή είναι,σαφώς πολύ καλύτερη σε υπηρεσίες από την πλειοψηφία των διαθέσιμων κοριτσιών σε μια περίοδο που οι επιλογές είναι ελάχιστες.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Συναγωνιστές, η Λίντια από Κολωνού 27,δουλεύει αλλού ή σταμάτησε;
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Συναγωνιστές, η Λίντια από Κολωνού 27,δουλεύει αλλού ή σταμάτησε;
Σύμφωνα με την τσατσά (την οποία όμως δυσκολεύομαι να εμπιστευτώ,πες από ένστικτο), σταμάτησε και γύρισε μόνιμα στην πατρίδα της. 
 

mut

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
50
Like
18
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα.Το Φακελ ξερουμε ποτε επιστρεφει?Αυτο το κοριτσι ολο διακοπες ειναι μια ερχεται δεκα φευγει χεχε...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα τα μαγαζιά στην Κολωνου53, καί τά 2στο48 τα επόμενα πρωινά ίσως μείνουν κλειστά καθώς υπήρξαν έλεγχοι από την αστυνομία και ταλαιπωρία για τις κοπέλες που τις έτρεχαν.
Απλά το αναφέρω για μην κατέβετε τσάμπα την πρωινή βάρδια
 

Επισκέπτης
Τί άλλο πρέπει να γίνει σε αυτή τη χώρα για να καταλάβετε ότι όλοι σχεδόν οι ιδιοκτήτες των μπουρδέλων είναι ξένοι (Γερμανοί με Αλβανούς διαχειριστές) και δεν τους ενδιαφέρει αν οι πελάτες τους είναι Έλληνες ή Αφρικανοί ή Ασιάτες;

Πολύ γνωστή και περιζήτητη Ρωσίδα σε μπουρδέλα των 20 ευρώ που μας εγκατέλειψε πέρυσι μου εκμυστηρεύτηκε ότι οι Αλβανοί διαχειριστές την υποχρέωναν να πηγαίνει ακάποτα με όλους τους φίλους τους δωρεάν με αποτέλεσμα να κολλήσει κονδυλώματα και άλλα ΣΜΝ και να εγκαταλείψει την Ελλάδα για πάντα ρίχνοντας πίσω της μαύρη πέτρα!

Η Ελλάδα μετά το 2010 ευρίσκεται υπό Γερμανική κατοχή!
αυτη η παπαρια για τους Γερμανους ιδιοκτητες που εβγαλες απο το μυαλο σου διαψευστηκε απο το αστυνομικο ρεπορταζ. Αλβανοι ειναι αυτοι που πλουτιζουν ως ιδιοκτητες μπουρδελων και εχουν στη σουλεψη τους ολο τον Αγιο Παντελεημονα και τη μιση Κυψελη.
 

Επισκέπτης
Υ.Γ. Κατι μου λεει πως η αγορα των οίκων ανοχης παει για ξεσκαρταρισμα και αναδιοργανωση οποτε οι εξελιξεις ειναι μπροστα μας και αμεσα. Το τι ακριβως θελουν να κανουν θα το δουμε.
Πιστευω δε θα γινει τιποτα γιατι οι Μητσοτακηδες δεν ειναι ηγετες. Ενας ηγετης θα τα εκλεινε. Οικοι ανοχης του δεκαλεπτου χωρις ντους και τουαλετες; Στο Μπαγκλαντες ειμαστε;
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
αυτη η παπαρια για τους Γερμανους ιδιοκτητες που εβγαλες απο το μυαλο σου διαψευστηκε απο το αστυνομικο ρεπορταζ. Αλβανοι ειναι αυτοι που πλουτιζουν ως ιδιοκτητες μπουρδελων και εχουν στη σουλεψη τους ολο τον Αγιο Παντελεημονα και τη μιση Κυψελη.
Πες τα ρε φιλε το λεει συνεχεια μονο αυτος και πορωνετε..δεν υπαρχει αυτό που λεει.  Αλβανοι είναι στην πλειοψηφια.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Πες τα ρε φιλε το λεει συνεχεια μονο αυτος και πορωνετε..δεν υπαρχει αυτό που λεει.   Αλβανοι είναι στην πλειοψηφια.

Προφανώς! Βασικά είναι Αλβανοί, Βούλγαροι, Έλληνες, και λιιιιγοι Ρώσσοι. Αυτός (πιστεύω) το λέει από την άποψη ότι ΌΤΙ καλό και να κυκλοφορεί εδώ μετά από λίγο ανηφορίζει προς βορρά μεταξύ άλλων και η Γερμανία, η οποία γενικά αρέσκεται σε προσαιτερισμό  ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ βελτίωσής της (βλέπε εθνικές τους ομάδες, εργατικό δυναμικό τους ακόμα και ιερόδουλες που έχουν εκεί)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
αυτη η παπαρια για τους Γερμανους ιδιοκτητες που εβγαλες απο το μυαλο σου διαψευστηκε απο το αστυνομικο ρεπορταζ. Αλβανοι ειναι αυτοι που πλουτιζουν ως ιδιοκτητες μπουρδελων και εχουν στη σουλεψη τους ολο τον Αγιο Παντελεημονα και τη μιση Κυψελη.
[/quote
Πιστευω δε θα γινει τιποτα γιατι οι Μητσοτακηδες δεν ειναι ηγετες. Ενας ηγετης θα τα εκλεινε. Οικοι ανοχης του δεκαλεπτου χωρις ντους και τουαλετες; Στο Μπαγκλαντες ειμαστε;
Οι "βασιλιάδες" της πορνείας είναι οι Αλβανοί οι οποίοι έχουν απλώσει τα δίχτυα τους σε όλη την Ευρώπη, όλα τα άλλα είναι να'χαμε να λέγαμε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 71α Μαίρη απλό πρόγραμμα και Νικόλ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69β Τζούλια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα πρωκτικο αυταρχικό και ποδολαγνεια.

Φυλής 69α Μαρία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Αλισια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β Λάουρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86α Χριστίνα, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 84β Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α  Σονια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλης 65β Ρανια , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Μαρία, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Αννα με πρωκτικο και μια κοπέλα στο δωμάτιο.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Μαρία απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 Άννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ Ιωάννα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α,56,54β & 54α εννοείται κλειστά.

αυτά προς το παρόν
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Τύποι καλησπέρα σήμερα απογευματινη δοκιμάστηκε με θετικές εντυπώσεις η Άννα από Φυλής 74 δεξιά...η τσατσά δεν ενόχλησε καθόλου 15' κάτσαμε μέσα σε δοκίμασα κώλο γιατί έχυσα γρήγορα καθώς αρκετή ώρα κάναμε προκαταρκτικά... από εμφάνιση όχι τοπ αλλά σε υπηρεσίες είναι σκυλί... τίμιο 20αρικο και ίσως ξαναδοκιμαστει
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Φωκαιας 24 Άννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Μελίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Όλγα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Ναταλία η μιλφ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό παντού και πρωκτικο.

Φωκαιας 25β Τζανινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 25α Σαρα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 Μαρία, με πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Ιζαμπελα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17α Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 δεξια Εμμι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Ειρήνη, με πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία

Φιλιππιδου 11α Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11β Τζοανα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
                                                                                              :coolcondom::coolcondom:

Αναφορά στο αρχηγείο, για απογευματινή βάρδια…  προσπαθώντας να καλύψω, όσα περισσότερα σπίτια μπορώ.

    Φυλής 200, Μόνικα, φουλ πρόγραμμα, και μου φάνηκε υποσχόμενο, θα πρέπει να περαστεί βέβαια, ένα χεράκι, μην πω και δυο, για ολοκληρωμένη άποψη.
    Φυλής 136, κλειστό.
    Φυλής 134Β, Μόνικα, φουλ πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος (την προηγούμενη φορά είχα αναφέρει απλό πρόγραμμα, μάλλον δεν έδωσα την απαραίτητη προσοχη).
    Φυλής 134Α,κλειστό.
    Φυλής 134, Σάσα, Ρωσίδα, στεγνό κορμί, ψηλό, όμορφο πρόσωπο με απλό πρόγραμμα.
    Φυλής 109Β, Καρίνα, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στήθος.
    Φυλής 109, Άννα, ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο σώμα και Κατερίνα με απλό πρόγραμμα
    Φυλής 81, Αναστασία, ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο σώμα. Αυτή την φορά τουλάχιστον υπήρχε και η τσατσά…

    Φυλής 71Α, Νικόλ, με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο κορμί, και μαζί της η Μαίρη με απλό πρόγραμμα.
    Φυλής 71, Στέλλα, φουλ πρόγραμμα και τελειωτικό στο σώμα, η τρέλα της στον βασικό εξοπλισμό με όρεξη πάντα για παιχνίδι στον χώρο υποδοχής.
    Φυλής 69Β, Τζούλια, ξανθιά με μαλλί ράστα (κοτσιδάκια). ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικό.
    Φυλής 69Α, Μαρία, με απλό πρόγραμμα.
    Φυλής 67, Αντριάνα και Έλενα… φάτε μάτια ψάρια… σε απλό πρόγραμμα και οι δυο.
    Φυλής 86 αριστερά, Λάουρα, ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό...
    Φυλής 86 δεξιά, Χριστίνα, απλό πρόγραμμα.
    Φυλής 65 δεξιά, Ράνια, ψηλή ξανθιά, χυμώδες κορμί, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο σώμα.
    Φυλής 65 αριστερά, Μαρία με απλό πρόγραμμα, το κορίτσι έχει απίστευτες ΒΥΖΑΡΕΣ για τους λάτρεις του είδους.
    Φυλής 84, κλειστό.
    Φυλής 84Α, Σόνια με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στήθος.

    Φιλιππίδου 11Α, Εμμανουέλλα (για την Σόνια πήγα αλλά μάλλον έπεσα στο ρεπό της), με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στόμα.
    Φιλιππίδου 11Β, Τζοάνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο κορμί.
    Φυλής 61, κλειστό.
    Φυλής 59 πάνω, 2 κοπέλες, Νάντια και Αλίσα, με απλό πρόγραμμα και οι δυο και παρτούζα στα €40
    Φυλής 59 κάτω, 2 κοπέλες, Άντζελα με απλό, και Άννα με πρωκτικό και τελειωτικό στο στήθος… και οι δυο κοπέλες που έβγαλαν κάτι έκφυλο τελειωμένο, με έφτιαξαν…
    Φυλής 74 αριστερά, Μαρία με απλό πρόγραμμα.
    Φυλής 74 δεξιά, Άννα με πρωκτικό
    Φυλής 72, Άννα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
    Φυλής 66Δ, Ιωάννα, ψηλή μοντέλα, σε απλό πρόγραμμα.
    Φυλής 66Α, κλειστό.
    Φυλής 54, τρείς πόρτες στην σειρά κλειστές και αυτές.
    Φώκαιας 7, Έμιλυ, με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στόμα.
    Φώκαιας 7 μεσαία πόρτα, Άντζελα με απλό πρόγραμμα.
    Φώκαιας 7 κάτω σκάλες, Ειρήνη με φουλ πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.
    Φώκαιας 17, Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικό (η Μικαέλα, θα αργήσει να έρθει ακόμα).
    Φώκαιας 17 επάνω, Ιζαμπέλα, με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.
    Φώκαιας 19, Αθηνά, ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικό.
    Φώκαιας 25 πάνω, Βερόνικα, με απλό πρόγραμμα (μετά στις 24:00 θα πάει η Σάρα).
    Φώκαιας 25 κάτω, Τζανίνα, με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.
   
    Φώκαιας 27Α, Χριστίνα, φουλ πρόγραμμα, τελειωτικό στο σώμα.
    Φώκαιας 27Β, Ντιάνα, με απλό πρόγραμμα.
    Φώκαιας 27Β, Ίνες με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.
    Φώκαιας 24, Άννα με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.

    Υ.Γ. Η καταδρομική ήταν με μεγάλη καύλα, που δεν εκτονώθηκε όπως θα το ήθελα, αλλά τουλάχιστον δεν έμεινα παραπονεμένος… έφαγα και κεμπάπ στον γυρισμό.
    Υ.Γ. Κατεβαίνοντας την Καποδιστρίου, με το που περάσεις την Αριστοτέλους στο δεξί μου χέρι συναντώ ένα πολύ χαριτωμένο skinny. Μου είπε ξενοδοχείο €10 και αυτή €30, την ρώτησα για πρωκτικό και μου είπε ότι κάνει. Ήθελα, να την ρωτήσω και μερικές λεπτομέρειες ακόμα, αλλά είχα κλείσει τον δρόμο, και έκανα αμέσως στην γύρα… στον 3ο γύρο πια την έκανα… δεν κατάφερα να συνεννοηθώ διεξοδικά μαζί της.
Δυο φορές σταμάτησα, στο φανάρι στην Αριστοτέλους να μην ενοχλώ, και 15 μέτρα να έρθει να μιλήσουμε δεν ερχόταν… όταν έκοβα την κυκλοφορία, μια χαρά μιλούσε… Τέλος πάντων, κάθε πληροφορία καλοδεχούμενη… πολύ ευχάριστη μου φάνηκε πάντως. 
                                                                                     
                                                                                              :coolcondom::coolcondom:
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Τύποι 2 ερωτήματα έχω... Άννυ από Φωκαίας 25 όροφος αποσύρθηκε;;; 1 αυτό και 2...στο Φωκαίας 27 ισόγειο απόγευμα ήταν η Ντιάνα... είδα το τατου της στο μπούτι και σε συνδυασμό με το όνομα έχω την εντύπωση ότι είναι η Ντιάνα που δούλευε διδύμου 8... είναι η ίδια ή έκανα λάθος σύνδεση;;;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Τύποι 2 ερωτήματα έχω... Άννυ από Φωκαίας 25 όροφος αποσύρθηκε;;; 1 αυτό και 2...στο Φωκαίας 27 ισόγειο απόγευμα ήταν η Ντιάνα... είδα το τατου της στο μπούτι και σε συνδυασμό με το όνομα έχω την εντύπωση ότι είναι η Ντιάνα που δούλευε διδύμου 8... είναι η ίδια ή έκανα λάθος σύνδεση;;;

    Για την Άννυ δεν γνωρίζω, αλλά το απόγευμα Φώκαιας 27Β στο ισόγειο ήταν η Ντιάνα, δεν την είδα γιατί ήταν στο δωμάτιο (αν μιλάμε για μελαχρινή ψήλη τότε είναι η ίδια), απλώς μου ανακοίνωσε όνομα και πρόγραμμα.
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
    Για την Άννυ δεν γνωρίζω, αλλά το απόγευμα Φώκαιας 27Β στο ισόγειο ήταν η Ντιάνα, δεν την είδα γιατί ήταν στο δωμάτιο (αν μιλάμε για μελαχρινή ψήλη τότε είναι η ίδια), απλώς μου ανακοίνωσε όνομα και πρόγραμμα.
ψηλή μελαχρινή κι αδύνατη με τατου στο μπούτι που φτάνει λίγο ως τη λεκάνη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Παίδες μια ερώτηση για την Αλιόνα απ' την απογευματινή βάρδια του Αχαρνών 85 που την τσέκαρα κι εγώ απόψε το βράδυ μιας και έχει αναφερθεί αρκετά τώρα τελευταία: Το στήθος της είναι φυσικό; Εμένα έτσι μου φάνηκε στο σαλονάρισμά της που το είδα και σπάνια κάνω λάθος, αλλά ας μου το επιβεβαιώσει/διαψεύσει κάποιος που να 'χει πάει μαζί της!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom