Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 288 άτομα (26 μέλη και 262 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.190
Κριτικές
94
Like
46.488
Πόντοι
17.311
Ρε μάγκες δεν είναι ανάγκη να είστε εκατομμυρίουχοι για να πηδηξετε βίζιτα 1-2 φορές το μήνα βίζιτα αλλά να σας το πω κι αλλιώς. Θεωρώ τις τανες στα μπουρδελα ότι το κάνουν χειρότερα από αγγαρεία οπότε τι να γαμησω μια μπριζόλα τι μια τανα στη φυλής. Δυστυχισμένος είναι όλες και δεν γουστάρουν. Δόξα το θεό κριτικές για βίζιτες υπάρχουν πολλές και δύσκολα τρως φόλα
φιλε, αλλο να πηδας 1-2 φορες το μηνα και αλλο 15 ομως (χοντρικα παντα). οπως και να'χει υπαρχει διαφορα... ΜΕΓΑΛΗ !!!
και δεν αναφερομαι για οτι και οτι μπουρδελα. υπαρχουν μπουρδελα σεβαστα πλεον και οχι οπως παλια που ηταν γαμησετα τα περισσοτερα.
 

opadosksanthoygenoys

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2012
Μηνύματα
438
Κριτικές
10
Like
423
Πόντοι
511
Τι εννοείς όταν λες σεβαστά μπουρδελα; από θέμα καθαριότητας η υπηρεσιων; Ρίξε κάμια διεύθυνση να βλεφαριασω γιατί μπορεί να κάνω λάθος. Τι να πω.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.190
Κριτικές
94
Like
46.488
Πόντοι
17.311
Τι εννοείς όταν λες σεβαστά μπουρδελα; από θέμα καθαριότητας η υπηρεσιων; Ρίξε κάμια διεύθυνση να βλεφαριασω γιατί μπορεί να κάνω λάθος. Τι να πω.
και απο τα 2 αλλα κυριως καθαριοτητας, που για μενα ειναι το πιο βασικο.
π.χ. στην φιλιππιδου και τα 2 ειναι μια χαρα. στην φωκαιας τα περισσοτερα το ιδιο, οπως επισης και στη φυλης πλεον οπως προανεφερα. για να σου δωσω και ενα αλλο παραδειγμα, δεν εχω πηδηξει ποτε στο φυλης 61 (υπογειο). αν και ειχα δει καλο μουνι πολυ παλια, λογω χωρου, την εκανα με ελαφρα.
οι υπηρεσιες τωρα, επειδη παιζει ο ανθρωπινος παραγοντας στη μεση, διαφερουν απο ατομο σε ατομο. πιστευω ειναι κατανοητο τι θελω να πω. με καποιες ταιριαζεις με καποιες δεν... ειναι απλα τα πραγματα.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Σε μια σύντομη περιστροφή πριν λίγη ώρα πέρασα από δύο τρία μαγαζιά μιας καί είχα μια αναφορά για μια αξιόλογη περίπτωση σε επίπεδο εμφάνισης.

Έτσι πέρασα από Φυλης134 όροφο όπου δούλευε μια Σάσα ξανθιά κοπέλα με καρε μαλλί σώμα νεανικό μοντελε πολύ καλό βυζί μικρό αλλά στητο γενικότερα η κοπέλα είναι αρκετά εμφανίσιμη και αξιόλογη.
Όμως για όσους έχουν δει πολλές κοπέλες και έχουν αποκτήσει ένα αυξημένο αισθητήριο και ένστικτο και μπορούν να αντιληφθούν η να προβλέψουν τι θα ακολουθήσει στο δωμάτιο βλέποντας λοιπόν το ύφος της Σασας δεν θα ρίσκαραν.

Στο Φυλής 134Β υπόγειο είδα σήμερα το δεύτερο ογκώδες θηρίο μια τετραπαχη μελαχρινή με μακριά μαλλιά την Μόνικα πάντως είχε πολύ θετική ενέργεια και χαμόγελο στο σαλόνι.
Φυλής 81 έχει έρθει μια Ντιάνα καινούργια κοπέλα σχετικά νέα ψηλή νταρντανα με αγυμναστο σώμα καστανοξανθα μαλλιά και καλουτσικο πρόσωπο τίποτα ιδιαίτερο ενδιαφέρον από άλλη μια συνηθισμένη κοινότυπη παρουσία.

Με δεδομένο ότι σήμερα είναι Σάββατο βράδυ και ότι με 20€πουλα μπορεί κανείς να βάλει καύσιμο στο αμάξι ή μοτοσικλέτα του και να πάει σε ένα παραλιακό μέρος να πάρει λίγο δροσιά και πιεί ένα ποτό φαντάζει πολύ πιο ασφαλής επιλογή από το να ρισκάρει δίνοντας  τα φράγκα του στη Φυλής λυπάμαι αλλά λόγω της κατάστασης που επικρατεί δεν μπορώ να πω κάτι πιο θετικό για την πιάτσα οπότε καλό βράδυ καλή διασκέδαση αν βγείτε έξω
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Σε μια σύντομη περιστροφή πριν λίγη ώρα πέρασα από δύο τρία μαγαζιά μιας καί είχα μια αναφορά για μια αξιόλογη περίπτωση σε επίπεδο εμφάνισης.

Έτσι πέρασα από Φυλης134 όροφο όπου δούλευε μια Σάσα ξανθιά κοπέλα με καρε μαλλί σώμα νεανικό μοντελε πολύ καλό βυζί μικρό αλλά στητο γενικότερα η κοπέλα είναι αρκετά εμφανίσιμη και αξιόλογη.
Όμως για όσους έχουν δει πολλές κοπέλες και έχουν αποκτήσει ένα αυξημένο αισθητήριο και ένστικτο και μπορούν να αντιληφθούν η να προβλέψουν τι θα ακολουθήσει στο δωμάτιο βλέποντας λοιπόν το ύφος της Σασας δεν θα ρίσκαραν.

Στο Φυλής 134Β υπόγειο είδα σήμερα το δεύτερο ογκώδες θηρίο μια τετραπαχη μελαχρινή με μακριά μαλλιά την Μόνικα πάντως είχε πολύ θετική ενέργεια και χαμόγελο στο σαλόνι.
Φυλής 81 έχει έρθει μια Ντιάνα καινούργια κοπέλα σχετικά νέα ψηλή νταρντανα με αγυμναστο σώμα καστανοξανθα μαλλιά και καλουτσικο πρόσωπο τίποτα ιδιαίτερο ενδιαφέρον από άλλη μια συνηθισμένη κοινότυπη παρουσία.

Με δεδομένο ότι σήμερα είναι Σάββατο βράδυ και ότι με 20€πουλα μπορεί κανείς να βάλει καύσιμο στο αμάξι ή μοτοσικλέτα του και να πάει σε ένα παραλιακό μέρος να πάρει λίγο δροσιά και πιεί ένα ποτό φαντάζει πολύ πιο ασφαλής επιλογή από το να ρισκάρει δίνοντας  τα φράγκα του στη Φυλής λυπάμαι αλλά λόγω της κατάστασης που επικρατεί δεν μπορώ να πω κάτι πιο θετικό για την πιάτσα οπότε καλό βράδυ καλή διασκέδαση αν βγείτε έξω

:hi:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
όχι φίλαρακι δεν είσαι ούτε μαλάκας ούτε περίεργος,
είναι σεβαστό αυτό που λες απλώς εγώ συγκεκριμένα έχω να διαθέσω ένα 200-300ευρω για βίζιτα δεν το παίζω λεφτάς ούτε είμαι πλουσιοπαιδο για να τα βγάλω κάνω σε κάθε βάρδια μου βόλτα στην γέφυρα ζωής-θανάτου..αλλά αν με φωλιασει θα το κλάψω περισσότερο από το 20ευρω.
Σύμφωνο απόλυτος, αστούς να λένε !! Εγώ με 20 ευρο γαμαω σαν άρχοντας και αν δωσο και  κάτι παραπανο σαν βασιλιάς !! Είναι θέμα επικοινωνίας με την κοπέλα και όχι με το ποσά λεφτά δίνεις !!! Πολλές φορές εδεινα 100 ευρα και πέρναγα χάλια σε χοτελ αλλά και σπίτι μ!! Ενο με 20 ευρο πίστεψε με έχω βρει την απόλυτη ηδονή την απόλυτη όμως !!!!!!!
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Χθες στο τέλος της πρωινής βάρδιας πήρα για δεύτερη φορά την Αλίνα στο μπουρδελάκι Κολωνού 15 το δεξί. Η μιλφάρα είναι καινούρια στο επάγγελμα όπως λέει η ίδια και η τσατσά, μόλις μερικές μέρες. Είναι Ρωσίδα αδύνατη ξανθιά με ωραίο αθώο πρόσωπο σαν σοβαρή κυρία της διπλανής πόρτας. Μου είπε ότι μέχρι πρόσφατα δεν ήξερε ούτε πίπα να κάνει, αλλά γρήγορα έμαθε και την κάνει καλά. Τον παίρνει μέχρι το λαρύγγι βαθειά η άτιμη και το προσπαθεί. Δίνει φουλ γλωσσόφιλα, αλλά ακάποτη πίπα δεν κάνει δυστυχώς. Στο σεξ γαμιεται με πάθος αλλά το μουνάκι της είναι λίγο πηγάδι. Το καλό είναι ότι δεν δέχεται Πάκιδες, αλλά παρόλα αυτά τα δωμάτια είναι συνέχεια γεμάτα...
Ύστερα πήγα Βέργας 7 στην αρχή της απογευματινής βάρδιας...Είχα δει την Νίκα από καιρό και ήθελα οπωσδήποτε να την δοκιμάσω. Δεν την επέλεγα γιατί μου φάνηκε λίγο ξινή στο σαλόνι, αλλά η πεταχτή κωλάρα της δεν μου άφησε άλλα περιθώρια να ξεφύγω και πολύ καλά έκανα. Λίγα προκαταρκτικά παίχτηκαν στα όρθια και μετα ξάπλωσα στο κρεβάτι με την Νίκα να μου κάνει ζουζουνιές, να με γλύφει στα αυτιά και να με φιλάει στο λαιμό με πάθος γιατί την τρέλανε το άρωμα μου είπε. Ύστερα μου έκανε μια λαχταριστή ακάποτη πίπα με πολλά παιχνίδια χειλιών και γλώσσας. Η συνέχεια παίχτηκε με τρεις στάσεις και πολύ καλή συμμετοχή. Δυστυχώς γλωσσόφιλα δεν δίνει και μόνο ένα πεταχτό κατάφερα να πάρω. Η Νίκα είναι ευχάριστη κοπέλα που δεν κάνει τούμπες στο σαλόνι, αλλά μέσα σε αποζημιώνει και με το παραπάνω...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
κάτι χειρότερο, αλεξίπτωτα είναι καλά επίδομα επεικινδυνοτιτας, ειδικό μισθολόγιο..
Προσπαθώ σε κάποιους ανθρώπους για να μην έχουν πρόβλημα οι συνάνθρωποι μας κ εγώ να τους μάθω καλούς τρόπους συμπεριφοράς, να είναι ευγενικοί-χρήσιμοι για την κοινωνία..Κ γενικά να αποκτήσουν διαγωγή κοσμιοτάτη,
κάποιοι δεν συμφωνούν μαζι μου με βλέπουν σαν ιό-παράσιτο κ εκεί είναι το πρόβλημα που διμιουργουνται κάποιοι διαπληκτισμοι..κ από την στιγμή που με στοχοποιουν δεν θα τους απαντήσω με σοκολατακια κ λουλούδια..
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Καλημέρα
Γνωρίζει κανείς αν η ρακέλ είναι στο πόστο της;
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.124
Κριτικές
81
Like
7.141
Πόντοι
6.265
Καλημέρα όλη μέρα...
Μετά απο πολύ καιρό είπα να πάω εχθες μια βόλτα απο Φυλής.Είχα να πάω μήνες.9 το βραδάκι λοιπόν καβάλησα τα μεταλλικά μου άλογα και σκόρπισα τα 1250 κυβικά μου στο δρόμο.Φτάνω σε μια έρημη Φυλής,λογικό για την εποχή και με το που βγάζω το κράνος μου ήρθε μια κατρουλίλα που με έστειλε...Οκ λέω...δεν υπάρχουν δημόσια ουρητήρια και τι να κάνεις;
Μπαίνω στο Φ69Α...Η Μαρία απο Φωκ19...Η φόλα...Η κακότροπη...
Μετά Φ71Α Μαίρη Λίλη και Φ71Β Στέλλα,μέτριες και λούμπεν...
Στα απέναντι τα ίδια...
Διδύμου τα ίδια σκατά
Αλκιβιάδου τι να πρωτοπώ...
Στο Α η Κατερίνα-Καίτη,ελληνίδα.Δεν σε αφήνει να την γαμάς σωστά και σε κόβει συνέχεια!!!Θέλει να σε τελειώσει με το χέρι!!!
Στο Β μια Αλίνα χάλια και το σπιτάμι έζεχνε λίγο.
Στο Γ αναμένη λάμπα,αλλά κλειστό.
Πήγα και στο Αχαρνών 85.Βγήκε η λεσβιοτσατσά και μου είπε ότι έχει Εβελίνα και Αλιόνα,αλλα την Εβελίνα την έκλεισαν μια ώρα,οπότε θα είχε μονο Αλιόνα,η οποία παρουσιάστηκε και σκιάχτηκα.Ρε συναγωνιστές,πως την πηδάτε αυτή;Έφυγα και απο εκεί,καθώς δεν ήθελα να περιμένη έτι μια ώρα ακομα για το Εβελινάκι,που συμπαθώ πάρα πολύ γιατί είναι φιλότιμο.
Μετά με έβγαλε ο δρόμος στο Έλλης όπου είχε 4,χειροτερη η μια απο την άλλη και απλά έφυγα και απο εκεί.
Στη συνέχεια πήγα και φωκαίας.
Εκεί όλες αδιάφορες και όλες βρώμαγαν ξεπετα...Μπήκα και στο 19 όπου ήταν μια Αθηνά.Κάτι με χάλασε,αν και η κοπελίτσα μια χαρα ήταν και κάνει και φουλ.Μάλλον σπάστηκα απο τα πρίν και καβάλησα το μοτόρι μου και πήγα σπίτι μου ξενερωμένο.

Περπατησα λίγο και εν γένει ερημιά,πολλά κλειστά,σκατόφατσες να κυκλοφορουν και να κοιτάνε περίεργα...Πολύ Μεταξουργείο φάση..
Και σε περιβάλλον και σε μπουρδέλα και σε πουτάνες και σε κωλόφατσες.Δυστυχώς θα το σκεφτώ πολύ αν θα ξαναπάω εκεί υπο τις αυτές καταστάσεις.Κρίμα.
Χρειάζεται πολύ μποϋκοτάζ η περιοχή,μπας και ξυπνήσουν οι επιχειρηματίες και κάνουν κάτι για όλο αυτό.
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Καλημέρα όλη μέρα...



Περπατησα λίγο και εν γένει ερημιά,πολλά κλειστά,σκατόφατσες να κυκλοφορουν και να κοιτάνε περίεργα...Πολύ Μεταξουργείο φάση..
Και σε περιβάλλον και σε μπουρδέλα και σε πουτάνες και σε κωλόφατσες.Δυστυχώς θα το σκεφτώ πολύ αν θα ξαναπάω εκεί υπο τις αυτές καταστάσεις.Κρίμα.
Χρειάζεται πολύ μποϋκοτάζ η περιοχή,μπας και ξυπνήσουν οι επιχειρηματίες και κάνουν κάτι για όλο αυτό.



Εγώ επέστρεψα μετά από ολιγοήμερες διακοπές στις Δαλματικές Ακτές. Αφού περπάτησα λίγο στους δρόμους της Αθήνας μου δημουργήθηκε η εντυπωση ότι κατέβηκα από το αεροπλάνο σε λάθος στάση.

What the fak is this place? Βελουχιστάν ή φόκιν Νατζίρια;

Όλη η χωρα θέλει μποϋκοτάζ.  
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.124
Κριτικές
81
Like
7.141
Πόντοι
6.265
Περπατησα λίγο και εν γένει ερημιά,πολλά κλειστά,σκατόφατσες να κυκλοφορουν και να κοιτάνε περίεργα...Πολύ Μεταξουργείο φάση..
Και σε περιβάλλον και σε μπουρδέλα και σε πουτάνες και σε κωλόφατσες.Δυστυχώς θα το σκεφτώ πολύ αν θα ξαναπάω εκεί υπο τις αυτές καταστάσεις.Κρίμα.
Χρειάζεται πολύ μποϋκοτάζ η περιοχή,μπας και ξυπνήσουν οι επιχειρηματίες και κάνουν κάτι για όλο αυτό.


Εγώ επέστρεψα μετά από ολιγοήμερες διακοπές στις Δαλματικές Ακτές. Αφού περπάτησα λίγο στους δρόμους της Αθήνας μου δημουργήθηκε η εντυπωση ότι κατέβηκα από το αεροπλάνο σε λάθος στάση.

What the fak is this place? Βελουχιστάν ή φόκιν Νατζίρια;

Όλη η χωρα θέλει μποϋκοτάζ. 
Αυτά να τα πείς στις αριστεράτζες φιλάνθρωπους που ζουν στα ΒΠ και στα πολύ ΝΠ και έχουν γεμίσει την χώρα μας με κάθε καρυδιάς καρύδι.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.190
Κριτικές
94
Like
46.488
Πόντοι
17.311
Καλημέρα όλη μέρα...
Μετά απο πολύ καιρό είπα να πάω εχθες μια βόλτα απο Φυλής.Είχα να πάω μήνες.9 το βραδάκι λοιπόν καβάλησα τα μεταλλικά μου άλογα και σκόρπισα τα 1250 κυβικά μου στο δρόμο.Φτάνω σε μια έρημη Φυλής,λογικό για την εποχή και με το που βγάζω το κράνος μου ήρθε μια κατρουλίλα που με έστειλε...Οκ λέω...δεν υπάρχουν δημόσια ουρητήρια και τι να κάνεις;
Μπαίνω στο Φ69Α...Η Μαρία απο Φωκ19...Η φόλα...Η κακότροπη...
Μετά Φ71Α Μαίρη Λίλη και Φ71Β Στέλλα,μέτριες και λούμπεν...
Στα απέναντι τα ίδια...
Διδύμου τα ίδια σκατά
Αλκιβιάδου τι να πρωτοπώ...
Στο Α η Κατερίνα-Καίτη,ελληνίδα.Δεν σε αφήνει να την γαμάς σωστά και σε κόβει συνέχεια!!!Θέλει να σε τελειώσει με το χέρι!!!
Στο Β μια Αλίνα χάλια και το σπιτάμι έζεχνε λίγο.
Στο Γ αναμένη λάμπα,αλλά κλειστό.
Πήγα και στο Αχαρνών 85.Βγήκε η λεσβιοτσατσά και μου είπε ότι έχει Εβελίνα και Αλιόνα,αλλα την Εβελίνα την έκλεισαν μια ώρα,οπότε θα είχε μονο Αλιόνα,η οποία παρουσιάστηκε και σκιάχτηκα.Ρε συναγωνιστές,πως την πηδάτε αυτή;Έφυγα και απο εκεί,καθώς δεν ήθελα να περιμένη έτι μια ώρα ακομα για το Εβελινάκι,που συμπαθώ πάρα πολύ γιατί είναι φιλότιμο.
Μετά με έβγαλε ο δρόμος στο Έλλης όπου είχε 4,χειροτερη η μια απο την άλλη και απλά έφυγα και απο εκεί.
Στη συνέχεια πήγα και φωκαίας.
Εκεί όλες αδιάφορες και όλες βρώμαγαν ξεπετα...Μπήκα και στο 19 όπου ήταν μια Αθηνά.Κάτι με χάλασε,αν και η κοπελίτσα μια χαρα ήταν και κάνει και φουλ.Μάλλον σπάστηκα απο τα πρίν και καβάλησα το μοτόρι μου και πήγα σπίτι μου ξενερωμένο.

Περπατησα λίγο και εν γένει ερημιά,πολλά κλειστά,σκατόφατσες να κυκλοφορουν και να κοιτάνε περίεργα...Πολύ Μεταξουργείο φάση..
Και σε περιβάλλον και σε μπουρδέλα και σε πουτάνες και σε κωλόφατσες.Δυστυχώς θα το σκεφτώ πολύ αν θα ξαναπάω εκεί υπο τις αυτές καταστάσεις.Κρίμα.
Χρειάζεται πολύ μποϋκοτάζ η περιοχή,μπας και ξυπνήσουν οι επιχειρηματίες και κάνουν κάτι για όλο αυτό.

φιλε κανεις ερωτηση για το ΠΩΣ πηδανε την ΑΛΙΟΝΑ απο αχαρνων 85, ενω εσυ ησουν τακτικος πελατης απ'οτι ειδα σε κατι κριτικες ??? μαλλον κατι δε λες σωστα πιστευω, γιατι ειναι η ιδια κοπελα... εεε γιαγια.
δεν παιρνω στα σοβαρα τις κριτικες γενικως, επειδη ο καθενας γραφει τη μαλακια του (διαβαζω λιγες οποτε εχω χρονο παντως), αλλα για τη συγκεκριμενη κοπελα που εχει τοσες πολλες καλες κριτικες, εκατσα και ασχοληθηκα λιγακι γιατι απορησα με τοσα καλα comments. πηγα και την ειδα για να μου φυγει η απορια λοιπον και......... Ε Φ Ρ Ι Ξ Α στην κυριολεξια με αυτον το δεινοσαυρο που εχετε θεοποιησει και συνεχιζεται να θεοποιητε καποιοι. απο την αλλη σεβομαι τα γουστα του καθενος, αλλα οχι κι ετσι σε τετοιο βαθμο μαγκες...
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.124
Κριτικές
81
Like
7.141
Πόντοι
6.265
φιλε κανεις ερωτηση για το ΠΩΣ πηδανε την ΑΛΙΟΝΑ απο αχαρνων 85, ενω εσυ ησουν τακτικος πελατης απ'οτι ειδα σε κατι κριτικες ??? μαλλον κατι δε λες σωστα πιστευω, γιατι ειναι η ιδια κοπελα... εεε γιαγια.
δεν παιρνω στα σοβαρα τις κριτικες γενικως, επειδη ο καθενας γραφει τη μαλακια του (διαβαζω λιγες οποτε εχω χρονο παντως), αλλα για τη συγκεκριμενη κοπελα που εχει τοσες πολλες καλες κριτικες, εκατσα και ασχοληθηκα λιγακι γιατι απορησα με τοσα καλα comments. πηγα και την ειδα για να μου φυγει η απορια λοιπον και......... Ε Φ Ρ Ι Ξ Α στην κυριολεξια με αυτον το δεινοσαυρο που εχετε θεοποιησει και συνεχιζεται να θεοποιητε καποιοι. απο την αλλη σεβομαι τα γουστα του καθενος, αλλα οχι κι ετσι σε τετοιο βαθμο μαγκες...
Δεν φτάνει που είσαι και νιούφης,αλλά είσαι και αδαής....Μιλάμε για Αλιόνα απο Δ27 μάγκα μου.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.190
Κριτικές
94
Like
46.488
Πόντοι
17.311
Δεν φτάνει που είσαι και νιούφης,αλλά είσαι και αδαής....Μιλάμε για Αλιόνα απο Δ27 μάγκα μου.

αμα ειναι ετσι φιλε μου ζηταω ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΓΝΩΜΗ για το ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ μου !!!
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Αυτά να τα πείς στις αριστεράτζες φιλάνθρωπους που ζουν στα ΒΠ και στα πολύ ΝΠ και έχουν γεμίσει την χώρα μας με κάθε καρυδιάς καρύδι.

Δε μου μιλάνε από τότε που είπα ότι τα αριστερά πρέπει να τεθούν εκτός νόμου, όπως Ουγγαρία. Αναγκαστικά θα τους τα πεις εσύ.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
Δε μου μιλάνε από τότε που είπα ότι τα αριστερά πρέπει να τεθούν εκτός νόμου, όπως Ουγγαρία. Αναγκαστικά θα τους τα πεις εσύ.
Οι πόλεμοι για παντός είδους συμφέροντα ( φυσικοί πόροι, σφαίρες επιρροής και ελέγχου), η καταστροφή του περιβάλλοντος και της έμβιας ζωής, οι τεράστιες οικονομικές ανισότητες, και όλα τα υπόλοιπα δεινά που μαστίζουν την ανθρωπότητα είναι έργο των θιασωτών του καπιταλισμού και της βαρβαρότητας που φέρνει μαζί του. Τα υπόλοιπα αλαμπουρνέζικα περί κατάργησης των αριστερών και αντισυστημικών ιδεών που τσαμπουνάς και υποστηρίζεις δείχνουν το ποιόν σου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom