Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 144 άτομα (6 μέλη και 138 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
3η φορά που ρωτάω.. η Μαρία από μ.Αλεξάνδρου 22 το μιλφ..ειναι Καλή σε εμφάνιση??δουλεύει τώρα?? δούλευε και Ιάσωνος 46 είναι γνωστή σε πολλους
 
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Αν λέμε την ίδια Μαρία που μέχρι πριν λίγο καιρό δούλευε και ως τσατσά στο ΜΑ 28..αλλά και ως πόρνη στο Ιάσωνος 46....όχι δεν είναι καλή σε εμφάνιση...είναι άσχημη.. αλλά καλή σε υπηρεσίες.
 

Παυλος_85

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, εχτές δοκίμασα μια Ναταλία αχχιλεως και μαραθωνος γωνία, παιδιά μιλάμε φόλα, υποσχέθηκε ελεύθερο στοματικό, δυστηχως δεν έκανε, πέρασε ο χρόνος και σηκώθηκε να φύγει χωρίς να πει ένα γεια, μακριά από μένα, φυσικά όταν της κάνεις νόημα για ελεύθερο έκανε πως δεν καταλάβαινε, πονηρή μολδαβη
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Ακόμα δουλεύουν εκεί η Ιρίνα (ξανθιά ήταν λεπτή με μικρά βυζάκια πριν πο 10 χρόνια) και μιά άλλη μελαχρινή πιό νταρντανέ φίλη της (δε θυμάμαι πως την λένε Βαλέρια ή Βαλεντίνα κάτι τέτοιο),και οι 2 δουλεύαν παλιά στο Φωκαίας 27 στο ισόγιο.Η Ιρίνα έκανε φανταστικό ακάποτο τσιμπουκάκι με τελειωτικό στο στόμα :).
Κολωνού 30 είναι ακόμα η Νατάσσα και η Γκαμπριέλα η Αλίνα και η Βάλια?Για την Γκαμπριέλα είχα ακούσει ότι είχε χοντρίνει κ'άλλο  :headbang:και δούλευε κάποιο διάστημα στην Αχαρνών για 20 Ευρώ.
  Εχω να ερθω πάνω από 1 χρόνο και δεν ξέρω τι παίζει?Ότι διαβάζω από σας μαθαίνω και ότι μου λένε οι φίλι μου  :)
Εκανα λάθος τη δεύτερη κοπέλα που ήταν μελαχρινή στην Μαραθώνος την λένε Γιάννα και όχι Βαλέρια ή Βαλεντίνα (πολύ γνωστή στα πηδηχτήρια)
 
Καλησπέρα σας, εχτές δοκίμασα μια Ναταλία αχχιλεως και μαραθωνος γωνία, παιδιά μιλάμε φόλα, υποσχέθηκε ελεύθερο στοματικό, δυστηχως δεν έκανε, πέρασε ο χρόνος και σηκώθηκε να φύγει χωρίς να πει ένα γεια, μακριά από μένα, φυσικά όταν της κάνεις νόημα για ελεύθερο έκανε πως δεν καταλάβαινε, πονηρή μολδαβη
Ακόμα κ'εκεί πήγαν οι Μολδαβές?Μέχρι πέρσι το Μά'ι'ο εκεί είχε μόνο Ουκρανές από τη Χερσόν όλες,η μία έφερνε την άλλη.
  Γενικά στη Μαραθώνος όλες έχουν γεράσει (μιλάω γιά Μά'ι'ο 2018 τώρα δεν ξέρω τι παίζει)
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Αν λέμε την ίδια Μαρία που μέχρι πριν λίγο καιρό δούλευε και ως τσατσά στο ΜΑ 28..αλλά και ως πόρνη στο Ιάσωνος 46....όχι δεν είναι καλή σε εμφάνιση...είναι άσχημη.. αλλά καλή σε υπηρεσίες.
την Μαρία την φυλακοβια ενοεις ; Έτσι την είχαν ονομαστή λόγο τον τατουάζ που είχε που ήταν πράσινα  και ξεβαμμένα
 

Παυλος_85

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
Εκανα λάθος τη δεύτερη κοπέλα που ήταν μελαχρινή στην Μαραθώνος την λένε Γιάννα και όχι Βαλέρια ή Βαλεντίνα (πολύ γνωστή στα πηδηχτήρια)
 Ακόμα κ'εκεί πήγαν οι Μολδαβές?Μέχρι πέρσι το Μά'ι'ο εκεί είχε μόνο Ουκρανές από τη Χερσόν όλες,η μία έφερνε την άλλη.
  Γενικά στη Μαραθώνος όλες έχουν γεράσει (μιλάω γιά Μά'ι'ο 2018 τώρα δεν ξέρω τι παίζει)
καλησπέρα φίλε, χαρακτηριστικά είχε μολδαβης,καο σώμα και ειδικά πρόσωπο, όπως έχεις πει σε ένα βίντεο σου το παίζουν Ρωσίδες, μίλαγε ρώσικα και μου έλεγε οτι είναι από Μόσχα, δεν το πιστεύω γιατί τα χαρακτηριστικά της είναι φουλ βλαχικα
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
την Μαρία την φυλακοβια ενοεις ; Έτσι την είχαν ονομαστή λόγο τον τατουάζ που είχε που ήταν πράσινα  και ξεβαμμένα
μια με καλή πίπα.. έχει κριτικές πολλές και στο Ιάσωνος 46..ρωσσιδα..τωρα βοήθησα?
 

Giorgos_80

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
6
Like
72
Πόντοι
0
Γειά σας και από εμένα μια βόλτα το απόγευμα στης φυλής και φωκαιας λίγα πράγματα είδα Φυλης 54 α Τζέσικα, 71α Μαίρη,71 Στέλλα, 69β Τζούλια, 69α μαρια, 65 Μαρία συνονοματη άλλη εμφάνιση, 65β σιμονα, 84 σονια, 84β Κατερίνα, 59 Άννα, 54β Νικόλ παρατήρησα στην φυλής η ποιο όμορφη είναι η Τζέσικα 54α, πάμε φωκαιας αρκετά κλειστά, αναφέρω τα ανοιχτά, ΦΩΚΑΙΑΣ 7 Άννα, 17α παολα, 17β ιζαμπελα, 19 Αθήνα, 27α Χριστίνα, 27β Βαλερία, αυτά από μένα με πολύ ζέστη που είναι αφόρητη, καλό ΣΚ
 

Ppc7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Μαγκες ξερουμε που ειναι η βικη?(κοκκινομαλλα γυρω στα 35-40)
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.351
Πόντοι
39.662
Απογευματινες λιγουρες με οδηγησαν στο γνωστο φουρνο bread factory, εκει ηταν και ο φιλος μου ο σεκιουριτας ο Αγαμεμνωνας.
Χτυπησα μια μεριδα σαρδελα πλακι στο φουρνο και μια μεριδα αγκιναρες αυγολεμονο.Αφου κορεσα την πεινα μου πηρα και μια κοκακολαζερο
και περασα απο λιγα σπιτια στην Ιασωνος.  :heavymetalbig:

Ιασωνος 44 καινουρια το μεσαιο, Κατερινα η Βουλγαρα. Κοντουλα με τραχυ προσωπο. Η υπηρεσια ειπε οτι η κοπελα θα αργησει στο δωματιο καθως απολαμβανει το σεξ και δε βιαζεται.
Ιασωνος 44 διαδρομος, Ντονα ψηλη Αλβανιαρα και Νταρια κοντη μελαχρινη Ρουμανα με ωραιο μουτρακι.
Ιασωνος 32 ισογειο η Αναστασια, καυλιαρα πιτσιρικα που δεχεται αβασανιστα χουφτωμα στο σαλονι και με πολυ καλες επιδοσεις μεσα.
Την βρισκουμε εκει απο τις 1800 το απογεμα μεχρι της 0600 το πρωι της επομενης για τους ξενυχτηδες.
Ιασωνος 2 οροφος Αννα, Ουκρανη μιλφακι συμπαθητικη. Στο σαλονι ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο και γλωσοφφιλα μπροστα σε καμμια 10αρια πακιστανους... τοσο αναγκη εχει απο χρημα η κορασις που ρουφαει πακικο χυσι  :think:
Την βρισκουμε στον οικο απο τις 12 το μεσημερι εως τις 12 το βραδι οπως ειπε η υπηρεσια.
Αρκετοι οικοι επισης ηταν κλειστοι.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
56
Like
6.093
Πόντοι
11.836
Απογευματινες λιγουρες με οδηγησαν στο γνωστο φουρνο bread factory, εκει ηταν και ο φιλος μου ο σεκιουριτας ο Αγαμεμνωνας.
Χτυπησα μια μεριδα σαρδελα πλακι στο φουρνο και μια μεριδα αγκιναρες αυγολεμονο.Αφου κορεσα την πεινα μου πηρα και μια κοκακολαζερο
και περασα απο λιγα σπιτια στην Ιασωνος.  :heavymetalbig:

Ιασωνος 44 καινουρια το μεσαιο, Κατερινα η Βουλγαρα. Κοντουλα με τραχυ προσωπο. Η υπηρεσια ειπε οτι η κοπελα θα αργησει στο δωματιο καθως απολαμβανει το σεξ και δε βιαζεται.
Ιασωνος 44 διαδρομος, Ντονα ψηλη Αλβανιαρα και Νταρια κοντη μελαχρινη Ρουμανα με ωραιο μουτρακι.
Ιασωνος 32 ισογειο η Αναστασια, καυλιαρα πιτσιρικα που δεχεται αβασανιστα χουφτωμα στο σαλονι και με πολυ καλες επιδοσεις μεσα.
Την βρισκουμε εκει απο τις 1800 το απογεμα μεχρι της 0600 το πρωι της επομενης για τους ξενυχτηδες.
Ιασωνος 2 οροφος Αννα, Ουκρανη μιλφακι συμπαθητικη. Στο σαλονι ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο και γλωσοφφιλα μπροστα σε καμμια 10αρια πακιστανους... τοσο αναγκη εχει απο χρημα η κορασις που ρουφαει πακικο χυσι  :think:
Την βρισκουμε στον οικο απο τις 12 το μεσημερι εως τις 12 το βραδι οπως ειπε η υπηρεσια.
Αρκετοι οικοι επισης ηταν κλειστοι.

πακια στη σειρα τυπε? :vomit:
 

Ppc7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Επισης ξερουμε αν υπαρχει καμια καλη λατινα σε κανενα μπουρδελο?
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα σας, εχτές δοκίμασα μια Ναταλία αχχιλεως και μαραθωνος γωνία, παιδιά μιλάμε φόλα, υποσχέθηκε ελεύθερο στοματικό, δυστηχως δεν έκανε, πέρασε ο χρόνος και σηκώθηκε να φύγει χωρίς να πει ένα γεια, μακριά από μένα, φυσικά όταν της κάνεις νόημα για ελεύθερο έκανε πως δεν καταλάβαινε, πονηρή μολδαβη
η Ναταλία που λες είναι η γνωστη από Ουκρανία που έχει καλό σώμα χανει λίγο στο μουτράκι της.
τώρα ποιος ξέρει ίσως κουράστηκε αλλά παλιά ήταν καλή στις υπηρεσίες της..
Είχε δικό της σταθερό πελατολόγιο..
Από την Ουκρανία επί το πλείστον δεν φέρνει η μία την άλλη γίνεται κ αυτό αλλά στην πλοιοψηφια της φέρνουν οι τσατσάδες όταν πάνε στον τόπο τους κόβει το μάτι τους ποια έχει ανάγκη δουλειά κ αν έχει κ άλλα προβλήματα..Χωρισμένη με παιδί..κ αν το πάει κ το φέρνει το γράμμα ακόμα καλητερα..κ έτσι της πλησιάζουν κ λένε στο Ελαντα μπωρεις να κάνεις κ αυτό..
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Επισης ξερουμε αν υπαρχει καμια καλη λατινα σε κανενα μπουρδελο?

Μόλις γάμησα μία Καταλίνα, που δηλώνει Κολομβιάνα στο Κολωνού 27Α.
Τώρα για το αν είναι όντως Λατίνα... δε ζήτησα πιστοποιητικό γεννήσεως...
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291

Πολύ ωραίο μουνί αν σου αρέσουν τα μινιόν. Πιτσιρίκα. Την ίδια γνώμη είχαν και οι ορδές συναγωνιστών που περίμεναν να γαμήσουν. Πρώτη φορά άκουσα σε μπουρδέλο υπηρεσία να λέει "Μη μου δίνετε άλλα λεφτά".
Τώρα από υπηρεσίες μη φανταστείς τίποτα εξωπραγματικό.
Ούτως η άλλως αυτό περίμενα. Σαυτή την ηλικία (18 - 20) τι υπηρεσίες να περιμένεις;
Εγώ πάντως καλά πέρασα, γιατί καβλώνω με τα άβγαλτα πουτανάκια. Μόνο που βλέπω τέτοιο μωρό να μου κάνει πίπα γίνομαι πύραυλος.
Θα γραφα και λεπτομερέστερη κριτική, αλλά έχω ήδη γράψει μία από χτες για άλλη κοπέλα και δεν έχει ανέβει.
Μη γράφω τσάμπα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom