Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 286 άτομα (15 μέλη και 271 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.429
Κριτικές
39
Like
6.915
Πόντοι
1.936
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
χθες μετα απο τραπεζι με ψαρικα μυδια στρειδια ειπα να σκεφτω και το κατω κεφαλι
μετα τα μεσανυχτα στη φυλης ηταν ολα σχεδον τα μαγαζα ανοιχτα με κοσμο κυριως ελληνες !!!
ηταν ενα μικρο πανηγυρι!!!
πορνο πανήγυρι δλδ!!
εγω πηγα στην αννουλα την καινουργια στο φ 74 οπου καθεται και τον τρωει χωρις μα και μου
καθως εβγαινα βρωμαγε ποδαριλα ολο το σαλονι του μαγαζιου  ....
καποιος μπηκε απλα να δει την κοπελα (χωρις να βγαλει παπουτσια !!) και αφησε το μεθυστικο του αρωμα
φαντασου να τα εβγαζε στο δωματιο ....
σημερα το απογεμα πηγα στο υπογειο 27 φωκαιας γιατι κατι καταλαβα οτι μια καινουργια υπαρξη υπαρχει αντι της χριστινας .... αμ δε ,... αυτη η κοπελα και ο τσατσα παρκινσον εχουν στοιχειώσει το μπουρδελακι...
μου ορμαει η τσατσα που με συμπαθει και ηθελε φιλακι ... στο μαγουλο /....τι να κανω της το δωσα ....
παω πανω στο ισογειο και βγαινει η αννα κου!!! :erection:
μου εδωσε να φιλησω τον κολο της οποτε με επεισε να μπω ...
πρωτη μερα ειπε απο διακοπες στην πατριδα... να σημειωθει υπενθυμιστει πως η αννουλα εχει ωραιο μελαχρινο προσωπακι
με κορμακι νεανικο πετιτ ... βαζει καποτα στην πιπα αλλα δεν σε νιαζει αφου καθεται για προκαταρκτικα οσο θες
για να βαλει το σκουφι με λουτσο σηκωμενο και οχι αφαλο!!
μαζι της η ναταλια πιο μικροσκοπικη ....




 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Βολτα χτες στα της φυλης κατα τις 20.00
με τις εξης διαπιστωσεις:
Λιγος κοσμος με τους ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ναναι πακιαααα! Σε μερικα μπου τους εδιωχναν, σε μερικα γαμουσαν κανονικοτατα..
2.Ειδα την καινουρια αφιξη στο φωκ.27 την ρωσιδα αννα. Μου αρεσε οπτικα,κ με σαλοναρισμα μες την καυλα.. θα την τεσταρω μεσα καποια στιγμη...
3. Η μουναρορενατα ξανα στις επαλξεις του φ.66 . Παραμενει ομορφη ...αλλα μου φανηκε σαν να εχει χασει την φρεσκαδα που ειχε..
 

VAGGELIS VARVATOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
15
Like
318
Πόντοι
290
Να έχεις γαμησει και να μαθαίνεις ότι επέστρεψε η Ρενατα να μη σου τύχει...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Παιδιά γιά Μεταξουργείο γιά δε γράφει κανείς?Δεν πηγαίνετε πιά?
  Η Ντορίνα που ήταν Κολωνού 15 και μετά στο 11 είναι εκεί?
  Στο Κολωνού 30 στο δυόροφο η Νατάσσα,η Γκαμπριέλα,η Βάλια και η Αλίνα δουλεύουν ακόμα εκεί?Μία Νικόλ ωραίο κοριτσάκι μελαμψή που ήταν συνήθως στο κολωνού 23 ή απέναντι από το Ιάσωνος 19 δουλεύει ακόμα?
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Βολτα χτες στα της φυλης κατα τις 20.00
με τις εξης διαπιστωσεις:
Λιγος κοσμος με τους ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ναναι πακιαααα! Σε μερικα μπου τους εδιωχναν, σε μερικα γαμουσαν κανονικοτατα..
2.Ειδα την καινουρια αφιξη στο φωκ.27 την ρωσιδα αννα. Μου αρεσε οπτικα,κ με σαλοναρισμα μες την καυλα.. θα την τεσταρω μεσα καποια στιγμη...
3. Η μουναρορενατα ξανα στις επαλξεις του φ.66 . Παραμενει ομορφη ...αλλα μου φανηκε σαν να εχει χασει την φρεσκαδα που ειχε..
η αννα που λες είναι μια με μεγάλα βυζια σιλικονατα κ ωραιο κορμί προμιλφ??
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
καθως εβγαινα βρωμαγε ποδαριλα ολο το σαλονι του μαγαζιου  ....
καποιος μπηκε απλα να δει την κοπελα (χωρις να βγαλει παπουτσια !!) και αφησε το μεθυστικο του αρωμα

Απλά σφουγγαρίζουν με χλωρίνη και βρωμάει ποδαρίλα!!!
Μόνο τουαλέτες σφουγγαρίζουμε με χλωρίνη!!!
Δωμάτια και διαδρόμους με υγρό πατώματος........
Δεν μπορούν να το καταλάβουν για κανέναν λόγο!!!!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.709
Κριτικές
6
Like
8.870
Πόντοι
1.686
Βολτα χτες στα της φυλης κατα τις 20.00
με τις εξης διαπιστωσεις:
Λιγος κοσμος με τους ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ναναι πακιαααα! Σε μερικα μπου τους εδιωχναν, σε μερικα γαμουσαν κανονικοτατα..
2.Ειδα την καινουρια αφιξη στο φωκ.27 την ρωσιδα αννα. Μου αρεσε οπτικα,κ με σαλοναρισμα μες την καυλα.. θα την τεσταρω μεσα καποια στιγμη...
3. Η μουναρορενατα ξανα στις επαλξεις του φ.66 . Παραμενει ομορφη ...αλλα μου φανηκε σαν να εχει χασει την φρεσκαδα που ειχε..

Στο Φωκαίας 24 βράδυ έχει ρωσόφωνη
που θα σου αρέσει, πιστεύω.
Την πήρα και είναι πολύ καλή.
 

Επισκέπτης
χθες μετα απο τραπεζι με ψαρικα μυδια στρειδια ειπα να σκεφτω και το κατω κεφαλι
μετα τα μεσανυχτα στη φυλης ηταν ολα σχεδον τα μαγαζα ανοιχτα με κοσμο κυριως ελληνες !!!
ηταν ενα μικρο πανηγυρι!!!
πορνο πανήγυρι δλδ!!
εγω πηγα στην αννουλα την καινουργια στο φ 74 οπου καθεται και τον τρωει χωρις μα και μου
καθως εβγαινα βρωμαγε ποδαριλα ολο το σαλονι του μαγαζιου  ....
καποιος μπηκε απλα να δει την κοπελα (χωρις να βγαλει παπουτσια !!) και αφησε το μεθυστικο του αρωμα
φαντασου να τα εβγαζε στο δωματιο ....
σημερα το απογεμα πηγα στο υπογειο 27 φωκαιας γιατι κατι καταλαβα οτι μια καινουργια υπαρξη υπαρχει αντι της χριστινας .... αμ δε ,... αυτη η κοπελα και ο τσατσα παρκινσον εχουν στοιχειώσει το μπουρδελακι...
μου ορμαει η τσατσα που με συμπαθει και ηθελε φιλακι ... στο μαγουλο /....τι να κανω της το δωσα ....
παω πανω στο ισογειο και βγαινει η αννα κου!!! :erection:
μου εδωσε να φιλησω τον κολο της οποτε με επεισε να μπω ...
πρωτη μερα ειπε απο διακοπες στην πατριδα... να σημειωθει υπενθυμιστει πως η αννουλα εχει ωραιο μελαχρινο προσωπακι
με κορμακι νεανικο πετιτ ... βαζει καποτα στην πιπα αλλα δεν σε νιαζει αφου καθεται για προκαταρκτικα οσο θες
για να βαλει το σκουφι με λουτσο σηκωμενο και οχι αφαλο!!
μαζι της η ναταλια πιο μικροσκοπικη ....
Μια χωρις στηθος που κανει μαλακιες στο σαλονι ειναι η Κου;
 

Επισκέπτης
Παιδιά γιά Μεταξουργείο γιά δε γράφει κανείς?Δεν πηγαίνετε πιά?
 Η Ντορίνα που ήταν Κολωνού 15 και μετά στο 11 είναι εκεί?
 Στο Κολωνού 30 στο δυόροφο η Νατάσσα,η Γκαμπριέλα,η Βάλια και η Αλίνα δουλεύουν ακόμα εκεί?Μία Νικόλ ωραίο κοριτσάκι μελαμψή που ήταν συνήθως στο κολωνού 23 ή απέναντι από το Ιάσωνος 19 δουλεύει ακόμα?
Εχει πεσει πολυ το Μεταξι. Δεν ξερω για αυτες που λες, αλλα θα εριχνα μια ματια σε Κολωνου 11 ισογειο, Κολωνου 15 και Ιασωνος 20 δεξι.
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
η αννα που λες είναι μια με μεγάλα βυζια σιλικονατα κ ωραιο κορμί προμιλφ??

Ο χαρακτηρισμος που δινεις ειναι πολυ αοριστος... Δεν ξερω ποια εννοεις... Το εντονο χαρακτηριστικο που εχει η αννα η ρωσιδα ειναι τα μακρια μαυρα μαλλια της.
Επισης ειναι γυρω στο 1.60 με 2,5 αρια βυζια κ κανονικο ωραιο σωμα(οχι λεπτη).
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Στο Φωκαίας 24 βράδυ έχει ρωσόφωνη
που θα σου αρέσει, πιστεύω.
Την πήρα και είναι πολύ καλή.

Ποια εννοεις συντροφε; Δωσε ονομα ,κ χαρακτηριστικα.Βλεπεις στο 24, εχω παρει τις περισσοτερες: χριστινα,βερονικα, ναταλια,ολγα,ζανα,βικυ, κλπ.(εκτος την κορινα με τα μασταρια,γιατι δε μου αρεσει)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.164
Πόντοι
45.465
τώρα live

Αλκιβιάδου 16γ Ανκα μελαχρινή κοπέλα, νταρντανα με 2.5-3αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Αλκιβιάδου 16β  Ντιαννα μελαχρινή μιλφ χοντρή με μεγάλο κωλο 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Αλκιβιάδου 16γ Αλεξάνδρα ξανθιά κοπέλα κανονικό σώμα λεπτά πόδια 2αρι συν βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Διδυμου 27 Βικτόρια μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι βυζι τατουάζ στο μπούτι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Τζούλια το θωρηκτό με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κωλαράκι και αυταρχικό.

Διδύμου 22  Ναταλι ξανθιά χοντρή με 2.5αρι βυζι και Στέλλα με διχρωμία στα μαλλιά λεπτή με 1.5αρι βυζι τατουάζ δεξιά στο στομάχι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 20 κλειστό.

Διδύμου 18 ισόγειο Λίζα ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 18 υπόγειο Σονια καστανή μιλφ νταρντανα με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 16 Όλγα ξανθιά μιλφ πολύ χοντρή με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 8β κλειστό.

Διδύμου 8α Βερονικα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 7 κλειστά.




 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Πήγα πριν λίγο να δω την Βερόνικα Φωκαίας 25α , ήταν πολύ αγριεμένη στο σαλόνι ούτε χαμόγελο δεν έσκασε !!! Εκτός αυτού φαινετε και στο στήθος και στο πρόσωπο πολύ πλαστική ψεύτικη !!! Ήταν άλλοι 4 στο σαλόνι όπου όλοι φύγαμε !!!! Που να κανείς με αυτή πρωκτικό; Είμαι σίγουρος πως αν έμπαινα με αυτήν ούτε καν θα μου σηκωνόταν και θα με ξενερονε !!!
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
είσαι σ
Πήγα πριν λίγο να δω την Βερόνικα Φωκαίας 25α , ήταν πολύ αγριεμένη στο σαλόνι ούτε χαμόγελο δεν έσκασε !!! Εκτός αυτού φαινετε και στο στήθος και στο πρόσωπο πολύ πλαστική ψεύτικη !!! Ήταν άλλοι 4 στο σαλόνι όπου όλοι φύγαμε !!!! Που να κανείς με αυτή πρωκτικό; Είμαι σίγουρος πως αν έμπαινα με αυτήν ούτε καν θα μου σηκωνόταν και θα με ξενερονε !!!

είσαι σίγουρος ότι ήταν η Βερόνικα?

πέρασα από εκεί γύρω στις 3 και δούλευε η Άννυ, πλαστική γκόμενα και αυτή με τατού.

μήπως τις μπέρδεψες???
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

patpatpatman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
256
Πόντοι
20
Κατα 99.9% την Αννυ λεει ο FORMET, η Βερονικα απο φωκ.25 δεν δινει κωλαρακι.

Παντως η Αννυ δεν ξερω σημερα πως την ειδες αλλα τον τρωει πολυ καλα απο πισω.
Ουτε κλεβει, ουτε διαμαρτυρεται!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom