Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 248 άτομα (19 μέλη και 229 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Τώρα Κολωνού 53 Ελένη Ρωσίδα προ μιλφ, αδύνατη με ωραία κωλάρα. Γλωσσόφιλα, δεν βιάζεται, έγλυφε παθιασμένα τα μπαλάκια μου και έτριβε το πρόσωπο της πάνω σε αυτά, κάνει πολύ καλή βαθιά πίπα και δεν κατέβηκε από πάνω μου μέχρι να μου πέσει τελείως. Μιλάμε για περιπτωσάρα και εμφανησιμη  :rockon:
Καλησπερα περασα πριν λίγο από Κολωνου53 με την καινουργια Ελενη λοιπόν έχουμε και λέμε τα θετικά η κοπέλα είναι συνεργάσιμη έχει όρεξη δεν δυσανασχετεί προσφέρει τσιμπούκι χωρίς Καποτά περιποίηση στα μπαλάκια και ένα σημαντικό δεν βιάζεται παρά που η ηλίθια καθυστερημένη τσατσά που βρίσκεται τώρα εκεί χτυπάει διακριτικά την πορτα στο 5λεπτο
Στα αρνητικά σώμα χαλαρό βυζί πεσμένο οδοντοστοιχία περίεργη γύφτικη έχει ένα ασημένιο δόντι καλά εντάξει δεν είναι και Γάιδαρος που θα τον κοιτώ στα δόντια μικρό το κακό πάντως στα χείλη έχει κάτι σπυράκια και στο πρόσωπο το χειρότερο όμως έχει βάλει ίσα με δύο λίτρα βαλβολινη στο μουνι της τόσο που όταν το έπιασα γεμισε το χέρι οπότε αίσθηση ελαχιστη.
Σε γενικές γραμμές ικανοποιητική ήταν η κοπέλα εντάξει καλα ήταν.

Το πιο αστείο που είδα όμως πριν μπω στο σαλόνι και τώρα που το σκέφτομαι δεν είναι παράξενο αφου είναι πλειοψηφία η χοντρούλα Παολα μίλαγε πακιστανικά με κάτι Πακηδες στο σαλόνι αυτά είναι πλέον οι κοπέλες μαθαίνουν την διεθνή γλώσσα του Μεταξουργείου καλό μεσημέρι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φωκαίας 27Β πάνω Καρολίνα ξανθιά  παχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Κορινα ξανθιά νταρντανα με 3.5-4αρια βυζια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 27α Νταρια ξανθιά κανονικό σώμα ωραία πόδια 1.5αρι βυζι και Βίκυ ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Χριστίνα ξανθιά παχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 25α Βερονικα κοκκινομάλλα σώμα με πιασίματα και αρκετά τατουάζ σιλικονατο βυζια, απλό πρόγραμμα....

Φωκαιας 19 Τζούλια ξανθιά παχουλη με 2-2.5αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό.

Φωκαιας 17β Σακιρα με κάστανο σκούρο μαλλί  κατσαρο μαλλί μέχρι τους ώμους,λεπτή 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17α Παολα ξανθιά με πιασίματα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φωκαιας 13... κλειστό, δεν το έχω πετύχει ποτέ ανοιχτό όσες φορές έχω κατέβει.

Φωκαιας 9 δεξιά Κατερίνα καστανοξανθη ψηλή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 9 αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με μακρύ μαλλί νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία Έλενα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 72 Αρινα ξανθιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο, μια ακόμη κοπέλα στο δωμάτιο λογικά η Χριστίνα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 65α Σονια με κάστανο σκούρο μαλλί κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Χριστίνα  κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Μπούτι μαυρουλα νταρντανοχοντρη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β Εύα από Φωκαιας 27/24 και Φιλιππιδου 11α, μελαχρινη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 86α Χριστίνα ξανθιά πολύ λεπτή με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86β Άννα η Πολωνεζα, ξανθιά κανονικό σώμα με πολλά τατουάζ 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 67 κλειστό.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 69β Κωνσταντίνα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά σώμα με λίγα πιασιματακια 2.-2.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι και αρκετά μικρότερα στα χέρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σε  ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 71α Μαίρη καστανή μουναρα με κανονικό σώμα ωραία κωλαρα 2.5αρι βυζι τατουάζ, απλό πρόγραμμα.
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
επισης  σε χρονιές και σε οξείες λοίμωξης εντοπίζεται θετικό το αυστραλιανό αντίγονο !!! Το τονιζο και σε οξείες λοίμωξης δηλαδή αν κολησης τώρα ... εντοπίζεται και χρειάζεται άμεσα Ίντερφερονη!! Ενο εντοπίζονται θετικά αντισοματα σε χρόνια ηπατική λοίμωξη και λόγο εμβολίων ..... επισης η β και η σ μπορούν να αποβληθούν από τον οργανισμό μέσα σε 6 μήνες αν εφόσον έχεις κοληση και να μην γίνεις χρόνιος φορέας...
φίλε μήπως είσαι ...βρυκόλακας;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465
τώρα live


Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα κοπέλα; το ξανθιά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73β Μιλενα  ξανθιά  ασπρουλιαρα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι και Κλοη λατινα με ξανθό πάρα πολύ μακρύ μαλλί (μέχρι την μέση του κωλου της) σώμα με ελάχιστα πιασιματακια 3αρι σιλικονατο βυζι, τατουάζ , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα, δοκιμάστηκε η Κλοη με καλές εντυπώσεις, στα μείον όχι φιλιά με γλώσσα ούτε 69.

Λιοσιων 73α  Αλμπινα  ξανθοκαστανη παχουλη με 2αρι βυζι, Μπρουνα καστανή κοντή παχουλη με 2-2.5αρι βυζι και
Μισέλ μελαχρινή μελαμψη με κανονικό σώμα 2αρι, όλες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Η Μισέλ είναι η πιο εμφανίσιμη από τις 3.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθοκαστανη μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Βεργας 3 δεξιά Χριστίνα ξανθιά πολύ λεπτή με 2αρι βυζι και διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Μαρία μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 όροφος Βίκυ ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 6β Κρίστι ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.


Τροφωνιου 11 ισόγειο Αλισια /Αλεξια ξανθιά  κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα, 2-2.5αρι βυζι, με πρωκτικό.

Τροφωνιου 11 όροφος Μιράντα η "βραζιλιανα" ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Τροφωνιου 13 όροφος Μπαρμπορα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι διαφορά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.





 

Audi A4 Avant

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2019
Μηνύματα
3
Like
48
Πόντοι
0
Επιτέλους κι ένα σάιτ με ενημερωτικό χαρακτήρα για τον σύγχρονο άνδρα.  :rockon:

Συγχαρητήρια στα μέλη που ενημερώνουν αδιάκοπα.  :respect:

Θα ξεκινήσω από το δικό μου μετερίζι μεσοβδόμαδα όπου έφαγα φοβερή ήττα από μια ιερόδουλη ονόματι Χριστίνα
στο Φυλής 65β. Πρωινή βάρδια την πέτυχα. Μια απλά συμπαθής φατσούλα, ένα κορμί της καθημερινότητας
αλλά τσίμπησα και μπήκα πληρώνοντας 20 ευρώ λόγω ελ.στοματικού που κι αυτό σκατά το έκανε.  :(
Στο δωμάτιο άλογο κλάνει και τα ζώα μου αργά.  :P
Θα την χαρακτήριζα ως εριστική και νευρωτική. Στάνταρ έχει απωθημένα.  :jerking:

Σαν να μην έφτανε αυτό, τον ήπια κι από την Τζέσικα στο Λιοσίων 73β όπου ναι μεν είναι όμορφη
στην πένα και με ωραίο θελκτικό κορμί (έχει φοβερό βυζί το κορίτσι)  :o αλλά μέσα είναι εντελώς κρυόκωλη.
Μη αυτό, μη το άλλο. Πάει και το δεύτερο εικοσάρικο.  :headbang:

Νόμιζα ότι πληρώνουμε για λίγη ζεστασιά ρε κορίτσια. Λίγη συμμετοχή τουλάχιστον.
Αν είναι να κάνετε αγγαρεία, τον παίζουμε και σπίτι.  :jerking:

 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.552
Like
7.198
Πόντοι
1.056
Κατεβηκα σημερα το απογευμα μεταξι να βρω την Ναομι :afro:στο Κολ27α ομως η 2τσα μου ειπε οτι πιο πιθανο ειναι να πιασω το τζοκερ παρα να βρω την Ναομι τετοια ωρα μετα τις 7 δλδ :tickedoff:
Δουλευε το γνωστο ντουετο απ οτι με ενημερωσε συναγωνιστης δηλ μια ψηλη αδυνατη κοπελα κ μια κοντουλα στρουμπουλη με μεγαλα 2με :tits:
Μετρο Ηλεκτρικος κ μετα απο πολυ ωρα εφτασα πλ.Βικτ. :tn04:
Αναιτιες κραυγες ακουγονταν απο αλλοδαπους που βολοδερναν σαν αδικες καταρες :uglystupid:
Στο θεμα μας λοιπον :erection:
Φυλ66Δ μια 2μπατσικη ξανθια νεαρη με τελειωτικο στο στηθος,η 2τσα φερονταν νορμαλ :birdman:
Το αναφερω επειδη στο παρελθον εχω διαβασει πολλα κ διαφορα :thubsdown:για την συμπεριφορα κ της τσατσας κ της τανας ενω προσπαθουσαν να βαλουν καποιον στο δωματιο... :tickedoff:
Αλλα εχω γινει κ ο ιδιος μαρτυρας τετοιας συμπεριφορας :-( :-(
ΜΟΝΤΕΛΟΑΛΥΣΙΔΑ :wanker: :erection: :headbaning2:
Φυλ66Α.ανακαινιζμενο :dancing:Αλεξανδρα :babycry:
Φυλ56 Αννα promilf ξανθια
Φυλ54κατω Ορορα μπρουτζινη ξανθια milf με πολυ ωραιο σωμα,καποια μερα θα την :fuck2:
Δ7α κλειστο
Δ7β δεν ειναι της αλυσιδας,δεν μπηκα γιατι θα μενα εκει :wanker: :wanker:αλλα αφηνω να μαντεψετε
Δ8π μια μελαχρινη νεαρη με ωραιο γεματο σωμα το οποιο εδειχνε στητο,μου φανηκε γλυκουλα
Η πιτσιρικα Ελλη,την οποια εψαχνα, :walkingpenis:αδιαθετησε σημερα
ΑΡΑ...
Φυλ54πανω Αλινα ή καλυτερα Καυλινα :wanker: :wanker: :erection: :erection:
Τι μωρακι ειναι αυτο; :rockon:
Μου ειπε οτι ειναι 19 εχει ενα πολυ ωραιο bubble butt :kissass: :kissass2: :kissass: :kissass2: κ αδυντο σφιχτο κορμακι :babycry:
Καναμε cow gill :headbaning2: :headbaning2:με πολυ δυνατο χειροκροτημα :kneel: :kneel:
κ μετα το πηρα στα 4 :fuck2: :fuck2: πραγμα που μου προκαλεσε εναν εντονο πλουσιο παχυρευστο οργασμο :happy:
ΥΓ.καλο θα ηταν τα κοριστια να μην περπατανε ξυπολυτα :birdman:γιατι αυτες οι μαυρες πατουσες σε σχημα νεφρου ειναι καπως :vomit: :vomit:

                                             :hi:
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
τώρα live
Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία Έλενα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.
Μιλάμε για την μουνάρα την Έλενα;
Ξαναξεκίνησε την ακάποτη πίπα;
 

Audi A4 Avant

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2019
Μηνύματα
3
Like
48
Πόντοι
0
Τώρα Κολωνού 53 Ελένη Ρωσίδα προ μιλφ, αδύνατη με ωραία κωλάρα. Γλωσσόφιλα, δεν βιάζεται, έγλυφε παθιασμένα τα μπαλάκια μου και έτριβε το πρόσωπο της πάνω σε αυτά, κάνει πολύ καλή βαθιά πίπα και δεν κατέβηκε από πάνω μου μέχρι να μου πέσει τελείως. Μιλάμε για περιπτωσάρα και εμφανησιμη  :rockon:

Καλησπέρα φίλε!  :grin:

Εμφανίσιμη δεν την λες την Ελένη αν τυχόν λέμε την ίδια και να με συγχωρείς κιόλας για την παρέμβαση.
Από δόντια είναι γάμα τα, χώρια που το βυζί της είναι μικρό και τραγικά πεσμένο.  :(
Η ομολογουμένως πολύ ωραία κωλάρα της είναι δυστυχώς σαγρέ στην αφή.  :P

Δεν σε μαλώνω βέβαια κι ούτε ζητώ μοντέλα για δέκα ευρώ αλλά εκ φύσεως είναι γνωστό
ότι αρχικά καυλώνουμε με την εμφάνιση.  :o

Η πίπα της Ελένης είναι απλή της σειράς και ψιλομονότονη αλλά δεν θα κρύψω ότι είναι ακούραστη στο δωμάτιο.
Πράγματι αυτό την τιμά.  :rockon:

Θα μου επιτρέψεις επίσης να συμπληρώσω ότι έχει πολύ ωραία φαρδιά χορταστικά μουνόχειλα.

:rockon: :rockon:


 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
421
Like
727
Πόντοι
81
Λαϊκό προσκύνημα χτες το βράδυ 26 1 στην Μαρία και στην φωτεινή στο Μετάξι.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα σύντομο πρωινό πέρασμα νωρίς από τα εξής Μαγαζιά

Φυλής 65 όροφος η πολύ γλυκιά και συμπαθητική κοπέλα μελαχρινή Σόνια η μόνη κοπέλα που στα κεντρικά βγάζει κάτι θετικό
Φυλής 59 ισόγειο Χριστίνα μελαχρινή ψηλή κοπέλα καλό σώμα σχετικά καλή εμφάνιση αλλά στο δωμάτιο δεν αποδίδει σύμφωνα με κριτικές στο σαλόνι πάντως ήταν μιλούσε καλά
Φώκαιας 27 ισόγειο Κορίνα η γνωστή νταρντανα ξανθιά Μιλφ,στο υπόγειο δύο κοπέλες Βίκυ και Ντάρια μέτρια πράγματα.

Η κατάσταση στην πιάτσα δεδομένη χωρίς Μεταβολές μετριότητες και καμία ανανέωση ούτε και επιστροφή αξιόλογων που αναμένουμε δυστυχώς τα ίδια και τα ίδια.

Εντός της ημέρας θα ανεβάσω κριτική για την καινούργια Ελένη από Κολωνού53 που δοκίμασα χτες να δώσουμε μια πιο σαφή εικόνα πάντως οι αναφορές που έγιναν οι ακριβείς και σωστές.Καλη Κυριακή ώρα για καφε
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Καλησπέρα σύντομο πρωινό πέρασμα νωρίς από τα εξής Μαγαζιά

Φυλής 65 όροφος η πολύ γλυκιά και συμπαθητική κοπέλα μελαχρινή Σόνια η μόνη κοπέλα που στα κεντρικά βγάζει κάτι θετικό
Φυλής 59 ισόγειο Χριστίνα μελαχρινή ψηλή κοπέλα καλό σώμα σχετικά καλή εμφάνιση αλλά στο δωμάτιο δεν αποδίδει σύμφωνα με κριτικές στο σαλόνι πάντως ήταν μιλούσε καλά
Φώκαιας 27 ισόγειο Κορίνα η γνωστή νταρντανα ξανθιά Μιλφ,στο υπόγειο δύο κοπέλες Βίκυ και Ντάρια μέτρια πράγματα.

Η κατάσταση στην πιάτσα δεδομένη χωρίς Μεταβολές μετριότητες και καμία ανανέωση ούτε και επιστροφή αξιόλογων που αναμένουμε δυστυχώς τα ίδια και τα ίδια.

Εντός της ημέρας θα ανεβάσω κριτική για την καινούργια Ελένη από Κολωνού53 που δοκίμασα χτες να δώσουμε μια πιο σαφή εικόνα πάντως οι αναφορές που έγιναν οι ακριβείς και σωστές.Καλη Κυριακή ώρα για καφε
η σονια είναι έρωτας , είναι Χρυσός μέσα στην λάσπη , είναι όλα όσα θέλω ,όσα είχα ονειρευτη και έχει και μια κολοτρυπηδα όνειρο ... προχτές που την έσκιζα στα 4 της άνοιξα την κολοτρυπηδα τα χέρια μου...
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
η σονια είναι έρωτας , είναι Χρυσός μέσα στην λάσπη , είναι όλα όσα θέλω ,όσα είχα ονειρευτη και έχει και μια κολοτρυπηδα όνειρο ... προχτές που την έσκιζα στα 4 της άνοιξα την κολοτρυπηδα τα χέρια μου...
Ρε αγαπητέ φίλε formet τι έγινε??Νέος έρωτας? Πάει η  Εβελίνα?. :inlove: :inlove:
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
212
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Ξερει κανεις η τζενη απο πιπινου 118 ποτε δουλευει?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Παιδιά η κοκκινομάλλα Βερόνικα στο Φωκαιας 25α είναι η ίδια που ηταν στο Φυλης 86α και αν ναι ξερετε σε ποια βαρδια δουλευει συνηθως?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom