Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 153 άτομα (5 μέλη και 148 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Εκτός προγράμματος κατάθεση στην Πατριτσια AKA Αναστασία από Κασσάνδρας 3. Σήμερα την πήρα στην ρεμουνδου 21 ισόγειο  :takethis: :takethis: :takethis:.
Στο στούντιο με 50 ευρώ μου έκανε ισπανικό, πιπα,πιπα με καποτα και γαμηθηκε σαν σκυλί για 20+ λεπτά  :headbaning1:.

Σήμερα με 20 ευρώ έπεσαν γλωσσόφιλα, ισπανικό, ακα πιπα σε 2 στάσεις με ποικιλία, γαμηθηκε σαν σκυλί (τράβηξε τα σεντόνια και πετούσε μαξιλάρια) και από μόνη της έβγαλε την καποτα και μετά από πιπα και με εμένα να χουφτωνω σαν τρελός βυζιά, κωλο και να παίζω με το μουνί της έχυσα στις βυζάρες της  :headbaning2:. Γαμηση περίπου 15 λεπτά!!!

Καθαρό δεκαρι σε συμμετοχή από εμένα  :kneel:

Η τσα2 αν υπήρχε αρνητική κριτική θα επερνε - 10 :tickedoff:

Μου κάνει εντύπωση γιατί έφυγε από τα στούντιο και πως κάνει τόσα πολλά με μόνο 20 ευρώ ενώ τα έκανε με 80 πριν λίγο καιρό.
Θα γράψω κριτική.

Καλό βράδυ και καλό κουράγιο στην νέα εβδομάδα που έρχεται  :hi:
Μην σου κάνει εντύπωση , λένε πως όταν χάνεις κάτι τότε το εκτιμάς !!! Όποτε τώρα που έπεσε στο 20αρικο εκτίμησε την δουλειά της και κάνει παπάδες !!! Το έχω δει και με άλλες !!!!
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Υπαρχει μεγαλη περπτωση να φας τρελη φολα.
Η συγκεκριμενη δουλευε μαζι με την αλλη γαμιολα τη Βερονικα,στο φυλης 86 οροφος.Ηταν πολυ καλη στο δωματιο με καραφουλ προγραμμα αλλα καπου το γυρισε και πλεον δεν εκανε οτι στην αρχη.Ωραιο μουνι.Σκυλομουρα,βυζαρες,κωλαρι απο τα λιγα αλλα ασταθης πουτανα.Μπορει να φας φολα.Ανακοινωνεται φουλ προγραμμα αλλα πλεον δεν απολαμβανει εμπιστοσυνης πελατων πιστευω.
Ευχαριστώ πολύ φιλε
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Η Αννυ από φωκαίας 25 όροφος πότε δουλεύει;;;

Θα σου έλεγα να αποφύγεις το μαγαζί αυτό για λίγο! Χτες είχα πάει για beauty (μπαμπάτσικη αλλά top μαυρούλα κατ εμέ)ακριβώς δίπλα από Φωκαίας 25. Βγαίνοντας πετυχαίνω ένα παλικάρι νεαρό σε ηλικία να μιλάει αγριεμένος με ένα πελάτη. Να μην ξανάρθεις στο μαγαζί θα βριες μπελά από το αφεντικό. Επειδή με τα πίτουρα δεν είναι να μπλέκεσαι αλλά ήθελα να δω κιόλας γιατί μου κανε εντύπωση η ηρεμία του "πελάτη" κάθησα παραπέρα. Ο διάλογος είχε πλέον ηρεμήσει αλλά δεν άκουγα καλά. Μετά από 3-4 λεπτά το σκηνικό τέλειωσε. Ο "πελάτης" πήρε το δρόμο προς Αχαρνών. Εκανα μαλακία γιατί τον κοιτούσα. Ηρθε πλέον χαμογελαστός. Με ρώτησε: θα με απειλήσεις και εσύ? Τουλάχιστον κάνε το κάπως καλύτερα από το παλικαράκι. Δεν είδα τι έκανε με το χέρι του και σκάσανε μύτη 3-4 σαν αυτόν (ντούκια κατι τι) Του πα κάπως μαγκωμένα ότι απλά είδα τη φάση. Μου πε συννεφιασμένα: ότι έγινε έγινε και πες τους ότι ότι ήταν να δω το δα και τέρμα. Του ξανάπα ότι δεν είμαι του μαγαζιού. Με κοίταξε πάλι θυμωμένα και μου πε:
Μπορεί εσύ είσαι Ελληνας αυτοί όχι, αλλά ΑΝ είσαι πες τους: θελουν αστυνομία? δικηγόρους? κανάλια? κόμματα? Τα δικά μου τα κονέ τα σέβομαι για να τα φέρω εδώ. ΘΕΛΩ και δεν σας καίω για ΕΚΕΙΝΗ. Το πα και στο παιδαρέλι μπας και μάθει: άνθρωπο βλέπεις καρδία δεν ξέρεις. Απλά με διασκέδασε το θράσσος του και για αυτό τη γλύτωσε.
Αυτός ήταν πάνω κάτω ο διάλογος και την έκαναν όλοι τους. Και επειδή τσαμπουκάδες γίνονται στην περιοχή επειδή καύλες έχουμε όλοι μείνε λίγο μακριά από το μαγαζί απλά να ηρεμήσουν τα πράματα! Εχω πάει και γω με την Αννα και είναι καθαρή και τίμια επιλογή.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.059
Πόντοι
39.662
Πριν από λίγο.

Βέργας 3 κάτω αριστερά η νεαρη Μαίρη με όμορφο πρόσωπο και πολυ όμορφο κωλί. Το πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικο-ολες οι στάσεις-69 .

Βεργας 3 πανω η Βικυ και η Νικόλ.
Συμπαθητικό καστανο πιπινι η Νικολ μοιάζει μινιατούρα γυναικας μπροστα στη Βίκυ.
Ελεύθερο στοματικο - ολες οι στασεις και 69 και για τις δυο κοπέλες με την Βικυ να δέχεται χυσιμο στο στόμα ενω η Νικολ χυσιμο στο κορμάκι.

Προτιμήσα τη Βικυ. Δεν επεσε γαμησαρα αφού μετα τα καυτά γλωσσοφιλα της ακολουθησε αισθησιακο 69 οπου εχυσε τα μουνοζουμα της στη μουρη μου, και εγω το σπέρμα μου στο απαλο στοματακι της.  :hi:
 

Frank White

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2018
Μηνύματα
20
Like
34
Πόντοι
0
Ρε μάγκες ξέρει κάνεις που βρίσκεται το στούντιο !,9? Τι στον πούτσο είναι αυτό
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
158
Πόντοι
16
Μπήκα χθες βράδυ Κολωνού 32Β, τι κώλος ...
 

ΧΟΡΧΕ

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
103
Like
140
Πόντοι
1
Θα σου έλεγα να αποφύγεις το μαγαζί αυτό για λίγο! Χτες είχα πάει για beauty (μπαμπάτσικη αλλά top μαυρούλα κατ εμέ)ακριβώς δίπλα από Φωκαίας 25. Βγαίνοντας πετυχαίνω ένα παλικάρι νεαρό σε ηλικία να μιλάει αγριεμένος με ένα πελάτη. Να μην ξανάρθεις στο μαγαζί θα βριες μπελά από το αφεντικό. Επειδή με τα πίτουρα δεν είναι να μπλέκεσαι αλλά ήθελα να δω κιόλας γιατί μου κανε εντύπωση η ηρεμία του "πελάτη" κάθησα παραπέρα. Ο διάλογος είχε πλέον ηρεμήσει αλλά δεν άκουγα καλά. Μετά από 3-4 λεπτά το σκηνικό τέλειωσε. Ο "πελάτης" πήρε το δρόμο προς Αχαρνών. Εκανα μαλακία γιατί τον κοιτούσα. Ηρθε πλέον χαμογελαστός. Με ρώτησε: θα με απειλήσεις και εσύ? Τουλάχιστον κάνε το κάπως καλύτερα από το παλικαράκι. Δεν είδα τι έκανε με το χέρι του και σκάσανε μύτη 3-4 σαν αυτόν (ντούκια κατι τι) Του πα κάπως μαγκωμένα ότι απλά είδα τη φάση. Μου πε συννεφιασμένα: ότι έγινε έγινε και πες τους ότι ότι ήταν να δω το δα και τέρμα. Του ξανάπα ότι δεν είμαι του μαγαζιού. Με κοίταξε πάλι θυμωμένα και μου πε:
Μπορεί εσύ είσαι Ελληνας αυτοί όχι, αλλά ΑΝ είσαι πες τους: θελουν αστυνομία? δικηγόρους? κανάλια? κόμματα? Τα δικά μου τα κονέ τα σέβομαι για να τα φέρω εδώ. ΘΕΛΩ και δεν σας καίω για ΕΚΕΙΝΗ. Το πα και στο παιδαρέλι μπας και μάθει: άνθρωπο βλέπεις καρδία δεν ξέρεις. Απλά με διασκέδασε το θράσσος του και για αυτό τη γλύτωσε.
Αυτός ήταν πάνω κάτω ο διάλογος και την έκαναν όλοι τους. Και επειδή τσαμπουκάδες γίνονται στην περιοχή επειδή καύλες έχουμε όλοι μείνε λίγο μακριά από το μαγαζί απλά να ηρεμήσουν τα πράματα! Εχω πάει και γω με την Αννα και είναι καθαρή και τίμια επιλογή.
Καταλαβες τι ακριβως εγινε στο μαγαζι της Άννυ φιλε?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Καταλαβες τι ακριβως εγινε στο μαγαζι της Άννυ φιλε?

κοίτα, απλά τα πράματα: είδα 2 νεαρούς ο ένας σαφως μεγαλύτερος (ο πελάτης) να κάθεται να ακούει τον νταβα? προστάτη? δεν ξέρω πως να το πω το άλλο το παιδί με τόση απάθεια που μου φάνηκε σχεδόν κινηματογραφικό και έκανα τη μαλακία να μείνω! Να σου πω και τι δεν είπα ακόμα? όταν σκάσανε μύτη οι "φίλοι" του "πελάτη" με βγάλανε και φωτό (κοίτα το πουλάκι παλικάρι μου, έτσι είπε ένας) Και απλά πάγωσα κάπως και απλά τον άφησα να μιλήσει και έγραψα κάπως το διάλογο. Το παλικάρι/πελάτης πιο πολύ χαλασμένος ήταν παρά με θυμό! Το νόημα ήταν απλά: ΘΑ ΣΟΥ ΓΑΜΟΥΣΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΑΛΛΑ...
Ε όταν βλέπεις αυτά δεν ρωτάς 5 μαντράχαλους τι έγινε! Χαλάστηκα, έκανα μια βόλτα Φυλής και άντε γεια!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.432
Κριτικές
39
Like
6.951
Πόντοι
1.936
Πριν από λίγο.

Βέργας 3 κάτω αριστερά η νεαρη Μαίρη με όμορφο πρόσωπο και πολυ όμορφο κωλί. Το πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικο-ολες οι στάσεις-69 .

Βεργας 3 πανω η Βικυ και η Νικόλ.
Συμπαθητικό καστανο πιπινι η Νικολ μοιάζει μινιατούρα γυναικας μπροστα στη Βίκυ.
Ελεύθερο στοματικο - ολες οι στασεις και 69 και για τις δυο κοπέλες με την Βικυ να δέχεται χυσιμο στο στόμα ενω η Νικολ χυσιμο στο κορμάκι.

Προτιμήσα τη Βικυ. Δεν επεσε γαμησαρα αφού μετα τα καυτά γλωσσοφιλα της ακολουθησε αισθησιακο 69 οπου εχυσε τα μουνοζουμα της στη μουρη μου, και εγω το σπέρμα μου στο απαλο στοματακι της.  :hi:

....μπααα δεχεται πλεον χυσιμο στο στομα το Βικακι....μαλλον εσφιξαν οι κωλοι απο την αφραγκια...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
ΡΕ παιδιά ένας καραμουναρος ονόματι Αννα με  βυζαρες χειλαρες και γιαλια στη Φωκαιας  25Α τι λέει γιατί έπαθα πλάκα αλλά με έτρωγε ο κόλος  μου και πήγα Γαμησα την Άννα Ιλονα στο 54 και δεν το ευχαριστήθηκα?
είναι της πορνικης σχολής φυλης 86 μαζι με Άννυ κ βερονικα τότε δεν την δοκίμασα ποτε επειδή είχε αναφερθεί οτι ήταν κυκλοθυμικη στο χαρακτήρα της κ ταλαντεύονται οι επιδόσεις της.
Εχει ειπωθεί ακόμα σε πρόσφατη κριτική  οτι εχει πρωκτικα κονδυλώματα..το νου σας..
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
348
Κριτικές
15
Like
277
Πόντοι
5.102
είναι της πορνικης σχολής φυλης 86 μαζι με Άννυ κ βερονικα τότε δεν την δοκίμασα ποτε επειδή είχε αναφερθεί οτι ήταν κυκλοθυμικη στο χαρακτήρα της κ ταλαντεύονται οι επιδόσεις της.
Εχει ειπωθεί ακόμα σε πρόσφατη κριτική  οτι εχει πρωκτικα κονδυλώματα..το νου σας..

ανακοινωνεται φουλ αλλα δεν κανει ελευθερο στοματικο...βασικα δεν το συζηταει καν...τυπικη πολυ....καποτα σε πεσμενο πουτσο με το που μπει
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
13
Like
201
Πόντοι
11

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
κοίτα, απλά τα πράματα: είδα 2 νεαρούς ο ένας σαφως μεγαλύτερος (ο πελάτης) να κάθεται να ακούει τον νταβα? προστάτη? δεν ξέρω πως να το πω το άλλο το παιδί με τόση απάθεια που μου φάνηκε σχεδόν κινηματογραφικό και έκανα τη μαλακία να μείνω! Να σου πω και τι δεν είπα ακόμα? όταν σκάσανε μύτη οι "φίλοι" του "πελάτη" με βγάλανε και φωτό (κοίτα το πουλάκι παλικάρι μου, έτσι είπε ένας) Και απλά πάγωσα κάπως και απλά τον άφησα να μιλήσει και έγραψα κάπως το διάλογο. Το παλικάρι/πελάτης πιο πολύ χαλασμένος ήταν παρά με θυμό! Το νόημα ήταν απλά: ΘΑ ΣΟΥ ΓΑΜΟΥΣΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΑΛΛΑ...
Ε όταν βλέπεις αυτά δεν ρωτάς 5 μαντράχαλους τι έγινε! Χαλάστηκα, έκανα μια βόλτα Φυλής και άντε γεια!
να σου πω την αλήθεια ιςως κ να μην εκανα καλα αλλά εγώ θα  ειχα αρπαχτή με όλους επειδή θα ειχα δικιο..η καρδιά μου το ξερει κατω απο τη συνθήκες ειμαι πελάτης των οίκων κ τι ρίσκα παίρνω κ θα εχω κ αυτών να μου μιλάει ετςι.. Δεν παίζει..αν ειχα άδικο θα κατέβαζα το κεφάλι κ θα έφευγα ,τελικά που θα καταλήγαμε στο αστυνομικό τμήμα της μηχαηλ Βόδα της Ομόνοιας στα επείγοντα στο νεκροτομειο ειναι αλλο θέμα.. τωρα αυτός κατα την γνωμη μου οπως τα διαβάζω δεν πρέπει να ήταν πελάτης διότι να φύγει κ να γυρίσει με άλλους 4 που τους βρήκε..
Εγώ κ εσείς αν φύγουμε απο τσάρκα μπορούμε να τσιμπήσουμε άλλους 4
Κάτι πρέπει να είχε σχέση εργαςιας με άλλον οίκο..
Ειχα παει τσάρκα κ εγώ αυτές τις ημέρες στο φωκαιας 25 ήταν ένας τύπος στο σαλόνι,γνωρίζονταν με την Τσατσα,φαίνονταν ήταν του μαγαζιού κ κάπως με κοίταζε δεν μου άρεσε το βλέμμα του..του τύπου κανε κάτι μη φυσιολογικό κ θα σου δείξω εγώ..αλλά κ απο την αλλη κάπου έσπαγε επειδή ειμαι κ εγώ ολίγον τι πανούκλος τερατούργημα..
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.432
Κριτικές
39
Like
6.951
Πόντοι
1.936
να σου πω την αλήθεια ιςως κ να μην εκανα καλα αλλά εγώ θα  ειχα αρπαχτή με όλους επειδή θα ειχα δικιο..η καρδιά μου το ξερει κατω απο τη συνθήκες ειμαι πελάτης των οίκων κ τι ρίσκα παίρνω κ θα εχω κ αυτών να μου μιλάει ετςι.. Δεν παίζει..αν ειχα άδικο θα κατέβαζα το κεφάλι κ θα έφευγα ,τελικά που θα καταλήγαμε στο αστυνομικό τμήμα της μηχαηλ Βόδα της Ομόνοιας στα επείγοντα στο νεκροτομειο ειναι αλλο θέμα.. τωρα αυτός κατα την γνωμη μου οπως τα διαβάζω δεν πρέπει να ήταν πελάτης διότι να φύγει κ να γυρίσει με άλλους 4 που τους βρήκε..
Εγώ κ εσείς αν φύγουμε απο τσάρκα μπορούμε να τσιμπήσουμε άλλους 4
Κάτι πρέπει να είχε σχέση εργαςιας με άλλον οίκο..
Ειχα παει τσάρκα κ εγώ αυτές τις ημέρες στο φωκαιας 25 ήταν ένας τύπος στο σαλόνι,γνωρίζονταν με την Τσατσα,φαίνονταν ήταν του μαγαζιού κ κάπως με κοίταζε δεν μου άρεσε το βλέμμα του..του τύπου κανε κάτι μη φυσιολογικό κ θα σου δείξω εγώ..αλλά κ απο την αλλη κάπου έσπαγε επειδή ειμαι κ εγώ ολίγον τι πανούκλος τερατούργημα..

...ο γκομενονταβας της πουτανας θα ηταν ρε παιδια...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα πέρασμα πριν λίγη σε μερικά Μαγαζιά

Κολωνού 30πρωτος όροφος δύο νεαρές κοπέλες μια ψηλή με καστανοξανθα μαλλιά ωραίο σώμα
και μια πιο κοντή κανονικό σώμα συμπαθητικές παρουσίες
Στον δεύτερο όροφο Λίκα ξανθιά Προμιλφ ψηλή  γλυκιά ευδιάθετη στο σαλόνι ωραία παρουσία η τσατσα εδώ πάντα μίζερη και ενοχλητική
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο Σοφία Μελαχρινή Μιλφ Ρωσσιδα Νταρντανα ψηλή όμορφη γυναίκα δοκιμασμένη με άριστες εντυπώσεις στο δωμάτιο ελεύθερο στοματικό
Κολωνου45 στο πρώτο δεξιά μια μελαμψή κοπέλα κοντή σώμα με πιασίματα καλουτσικη τίποτα ιδιαίτερα ενδιαφέρον

Βέργας3 οροφος Βίκυ η γνωστή πανέμορφη κοπέλα εγγύηση στο δωμάτιο από τις ελάχιστες που συνδυάζουν δυνατή εμφάνιση και υπηρεσίες
Φυλής 81 Στέλα αν άκουσα καλά καινούργια κοπέλα Μιλφ σχετικά καλό σώμα καί πρόσωπο σίγουρα όχι καλύτερη από την Τάνια

Αυτά τα ολίγα καλό βράδυ
 

Tristan84

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Πέρασμα από Βέργας 3 αργά το μεσημέρι...λίγο πριν την λήξη της πρωινης.
Κάτω δεξιά η Σάρα την οποία είχα πάρει πριν από δυο εβδομάδες.
Πάνω η Βίκυ με την Νικόλ...Την Βίκυ την είχα δει τις προηγούμενες φορές που είχα πάει με Λάνα-Σάρα, αλλά για κάποιο λόγο δεν την είχα επιλέξει αν και μου άρεσε εμφανισιακά(κάτι ήξερα λολ!:)
Επέλεξα την Βίκυ και οι εντυπώσεις είναι ανάμεικτες.
Δεν ξέρω...Η κοπέλα έκανε αυτά που έπρεπε να κάνει...Αλλά εκτός από επαγγελματική συμπεριφορά θες και κάτι πιο ανθρώπινο και οικείο από ''στεγνό'' σεξ(τουλάχιστον εγώ)...Τα καυτά γλωσσόφιλα που λέει ο φίλος πιο πάνω ακόμα τα περιμένω(μου τα είχε δώσει η Λάνα για παράδειγμα).
Ισως ανεβάσω αναλυτική κριτική όταν βρω χρόνο.
 

Frank White

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2018
Μηνύματα
20
Like
34
Πόντοι
0
Ρε μάγκες ξέρει κάνεις που βρίσκεται το στούντιο !,9? Τι στον πούτσο είναι αυτό
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom