Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 237 άτομα (14 μέλη και 223 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παιδιά στο βέργας 3 εκτός από την μουναρα νικολ τα απογεύματα έχει έρθει και μία καινούργια καδτανοξανθουλα κοπελιά που λέγεται ολγα με πίπα χωρίς καποτα κι 69.
θα την περιέγραφα με στεγνό κορμακι και μικρο βυζι,λίγο νωχελικη λόγω απειριας αλλά και πολύ ευγενική.
αν ξερει κανείς τίποτα ή την έχει δοκιμάσει θα ήθελα να ακούσω κάποια εντύπωση.ευχαριστω.
 

Επισκέπτης
Παιδιά στο βέργας 3 εκτός από την μουναρα νικολ τα απογεύματα έχει έρθει και μία καινούργια καδτανοξανθουλα κοπελιά που λέγεται ολγα με πίπα χωρίς καποτα κι 69.
θα την περιέγραφα με στεγνό κορμακι και μικρο βυζι,λίγο νωχελικη λόγω απειριας αλλά και πολύ ευγενική.
αν ξερει κανείς τίποτα ή την έχει δοκιμάσει θα ήθελα να ακούσω κάποια εντύπωση.ευχαριστω.

παρτουζα 30 η 40 μαζι?
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.791
Κριτικές
31
Like
7.371
Πόντοι
3.886
Καλά καλό μωρο από μεταξύ για καταδρομικη μεσημεράκι Ποια προτείνετε;
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων ως προς την ενημέρωση μου για τα μαγαζιά της φωκαίας... Οι κοπέλες με το όνομα βερονικα καμία σχέση δεν έχουν με αυτή από φυλης 86α...το ξεκαθαρίζω για όσους δεν έχουν δει τα κορίτσια και ψάχνουν τη βερονικα του 86α
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
μαγκες θα κανω μια ενημερωση για προχτες τελειώματα δευτερης βαρδυας

σφηνακι είναι αλλα δε βαριεσαι

..........

:hi:

Η ενημέρωσή σου πολύ ουσιαστική.και με ανεπητιδευτες αλήθειες, ένας Φάρος σε ένα πέλαγος ακατάσχετης "ενημερωτικής παπαρολογίας"
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Λιοσιων 73 β οροφος ..μια παρατηρηση...το φωτοσοπ κανει θαυματα...η σεμπαστιανα ειναι πολυ ποιο μαυριδερη απκ κοντα απο της φωτο
[/quoκ
Λιοσιων 73 β οροφος ..μια παρατηρηση...το φωτοσοπ κανει θαυματα...η σεμπαστιανα ειναι πολυ ποιο μαυριδερη απκ κοντα απο της φωτο

Καλύτερη απο Οριάνα πάντως σε επιδόσεις...
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Θα συνεισφερω κ εγω στις εκ διαμετρου αντιθετες κριτικες που αφορουν την ναταλια που δουλευει στο φωκαιας 24 κ στο 27 οπου την πηρα πριν 10 μερες:
Προκατ με φιλια αγκαλιες τριψιματα,πιπα καλουτσικη με κοιταγματα,καλα στησιματα
κ νορμαλ συμμετοχη. Εμφανιση μετρια, χανει στο κωλο,ωραιο προσωπο. Συνολικη βαθμολογια: 7,5 /10
Υ.Γ: την ετερη εργαζομενη στο 24, καινουρια,βερονικα ( καστανοξανθη μακρυ μαλλι,1,60,με καμπυλες,25 ετων;) την εχει παρει κανεις να μου πει εντυπωσεις;
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Μπορει να μου πει καποιος ειτε δημοσια ειτε με pm καποια/οιες που να ειναι MASTER στο τσιμπουκι περιοχη μεταξουργειο;
 

Επισκέπτης
Φίλε βοργια μην περιμένεις και πολλά από εκί όπως διαβάζεις και διαβάζουμε αλλά ευχαριστως αν θιμιθο κάτι να σου στείλω.
παιδιά οποίος ξέρει λέει.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Φίλε βοργια μην περιμένεις και πολλά από εκί όπως διαβάζεις και διαβάζουμε αλλά ευχαριστως αν θιμιθο κάτι να σου στείλω.
παιδιά οποίος ξέρει λέει.


Ναι δεν περιμενω πολλα απο το μεταξουργειο και γιαυτο εστιαζομαι σε ενα πραγμα, δεν ενδιαφερομαι να γαμησω καποια απο εκει, μονο τσιμπουκι θα ηθελα. Για να γαμησω εκει θα ηθελα να δοκιμασω τη Σαμπρινα που την ειχα δει παλια στο Φωκαιας.
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
μετα τη τζενη απο άγκυρας ξέρετε αλλη απο φυλης που να κανει δυνατο τσαμπουκι με deepthroat? ?οσοι ξερουν ας πουν 2 3 ονόματα θα μας βοηθουσαν
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
μετα τη τζενη απο άγκυρας ξέρετε αλλη απο φυλης που να κανει δυνατο τσαμπουκι με deepthroat? ?οσοι ξερουν ας πουν 2 3 ονόματα θα μας βοηθουσαν

Μαυρούλα Μπιούτι ΦΩΚΑΙΑΣ 25Β μεσμεράκι την είχα πετύχει...Μου τον στράγγιξε όσο δε πάει  :pipa2:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
40
Like
7.294
Πόντοι
1.936
Ναι δεν περιμενω πολλα απο το μεταξουργειο και γιαυτο εστιαζομαι σε ενα πραγμα, δεν ενδιαφερομαι να γαμησω καποια απο εκει, μονο τσιμπουκι θα ηθελα. Για να γαμησω εκει θα ηθελα να δοκιμασω τη Σαμπρινα που την ειχα δει παλια στο Φωκαιας.

Μεγαλου Αλεξανδρου 22 Ειρηνη.Καλο κορμακι,λειπουν μερικα δοντια αλλα τιμια στο τσιμπουκι.Αξιζει το δεκαρικο.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Μάγκες προσοχή πριν κάποιες ημέρες αργά νύχτα κατα της 00:30 καλεργη ψηλα που βρίσκει την λεωνιδου Μεταξουργείο λήστεψαν κοπελα εκδιδομένη την απείλησαν με μαχαίρι της πήραν τα χρήματα  εισπράξεις της ημέρας κ της πέταξαν την τσάντα άλλος μου έλεγε δεν το είδα με τα ματιά μου αλλά έγκυρη πηγή ,οπότε προσοχή..
Κάντε οτι κάνω κ εγώ σας παρακαλώ..όπου πατε κοιτάτε κ πισω σας..
 

jimadams71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
872
Πόντοι
311
Ξέρει κάποιος ποιες δουλεύουν βραδυνές αγγυρας12 και πιπινου118
Να μη κατεβαινω τζάμπα
 

Filos_olympiakos

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδια και απο μένα

κανα μιλφονι 40+ λιοσιων ψαχνω


 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Μάγκες προσοχή πριν κάποιες ημέρες αργά νύχτα κατα της 00:30 καλεργη ψηλα που βρίσκει την λεωνιδου Μεταξουργείο λήστεψαν κοπελα εκδιδομένη την απείλησαν με μαχαίρι της πήραν τα χρήματα  εισπράξεις της ημέρας κ της πέταξαν την τσάντα άλλος μου έλεγε δεν το είδα με τα ματιά μου αλλά έγκυρη πηγή ,οπότε προσοχή..
Κάντε οτι κάνω κ εγώ σας παρακαλώ..όπου πατε κοιτάτε κ πισω σας..

Σύνηθες φαινόμενο στο "γκετοποιημένο" Μεταξουργείο!
ΔΕΝ το συζητάμε για μεταμεσονύχτιες μπουρδελότσαρκες.. εκεί πρέπει να σαι πολλά κιλά μάγκας/ξύπνιος για να επιβιώσεις!
*Μου χουν τύχει αρκετά περιστατικά τα τελευταία έτη.
 

sertico13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
363
Like
216
Πόντοι
21
Ξέρει κάποιος ποιες δουλεύουν βραδυνές αγγυρας12 και πιπινου118
Να μη κατεβαινω τζάμπα
τωρα ειναι η ειρηνη και η μαιρη παντως, βραδυνη βαρδια δεν υπαρχει στο πιπινου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom