Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (1 μέλη και 63 επισκέπτες)

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Την αλήθεια φίλε.Η κοπέλα σου αρέσε η  :gay: ο  στρογγυλος καραφλος τσάτσος? :effemine:  Γιατί ποιο περιγραφικός εισουν για τον τσάτσο :gay:  παρά για την κοπέλα!! :think:

Χαχαχα, τον θυμαμαι γιατι μιλουσε για τις κοπελες του ισα με 3 λεπτα συνεχομενα και μου εκανε εντυπωση η προφορα και ελεγα μεσα μου "ας τον βγαλει καποιος απο την μπριζα". Αφου οταν βγηκα εξω απο το μαγαζι, μιμηθηκα τον τροπο που μιλουσε στο δρομο και γελουσα μονος μου.

 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.235
Κριτικές
49
Like
22.161
Πόντοι
24.596
τυπε φήμες λενε οτι αδυνατιζε συνεχως μεχρι που δεν έμεινε τιποτα στο τέλος  :think:  :S :S :S
κριμα τυπε και ειχε ανακουφισει χιλιαδες ψωλες το κωλοτρυπιδι της :S :S :S
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Μια πληροφορια που εμαθα ειναι οτι στο Αγκυρας 12α το Σαββατο θα ειναι δυο παλιες κοπελες η Ειρηνη και η Μαρθα η μια πρωι και η αλλη απογευμα, σπευσατε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

drifuckalot

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
χθες μετα απο καταδρομικη και καταθεση σε 3 διαφορετικες κοπέλες, νιώθω οτι οφείλω κριτικη στυην τριτη απο αυτες (μακαρι να την ειχα βρει πρωτη θα χαλαγα ολο το 60 ευρς σε αυτήν, οι αλλές 2 ηταν αδίαφορες, ούτε κ΄ρυο, ούτε ζέστη..). Αλεξια, 23 ετων κατα δήλωση της,μικροσωμο πιπίνι με πανεμορφο πρόσωπο! τετοιο φρεσκο σωμα,  ζωηρα μάτια και χαμογελο΄, κάνει απλό προγραμμα αλλα πραγματικα είναι το καλυτερο απλό προγραμμα που χω κανει πότε!!gfe προφανώς έτσι οχι pse (δυστυχως δεν θύμαμαι τον αριθμό, λόγω κλασιματος απο χου και κουρασης ήταν κατι μεταξυ φυλης 80-84.. σόρρυ για αυτό δνε γραφω κριτικές συνηθως και ξεχναώ να κρατω αριθμους. αλλα σε αυτην την κοπέλα το χρωστουσα
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Λίγο νωρίτερα στο Μεταξουργείο...


Ιάσωνος 33:
Μαρία το "ξωτικούλι"!
Καστανόξανθη πιτσιρίκα.
Με όμορφο πρόσωπο.
Ψηλή και με ωραίο κορμί-ψιλογυμνασμένη!
Με θηλυκά ροζ εσώρουχα!

Ιάσωνος 30 όροφος:
Μαρία η λάτιν!
Μελαχροινή κοπέλα.
Με θηλυκό σκιστομάτικο πρόσωπο.
Κοντούλα και με καλό σωματάκι.

Ιάσωνος 43:
Μέγκυ!
Η καστανόξανθη κοντοπούτανη πιτσιρίκα.
Συμπαθητική φάτσα και πολύ αδύνατη στο σώμα.
Υπηρεσία ο θρυλικός "Μερόπης" με τον οποίο είχα πλακωθεί στο ξύλο στο Κολωνού 23.

Ιάσωνος 30 υπόγειο:
Άντζελα!
Καστανόξανθη κοντοπούτανη με νόστιμο μουτράκι.
Σώμα με λίγα πιασίματα πλέον αλλά καλή!

Ιάσωνος 19 ισόγειο:
Ντιάνα!
Σχεδόν ξανθιά η γνωστή κοντούλα κοπέλα.
Όμορφο πρόσωπο και καλό σχετικά αδύνατο σώμα με μπάνικο κωλί!
Μαζί της η Ρόζα!
Μελαχροινό πιπίνι.
Νόστιμο κοριτσίστικο προσωπάκι και πολύ αδύνατη στο κορμί.

Ιάσωνος 37 όροφος:
Ναταλίτσα!
Η μελαχροινή συμπαθέστατη μινιόν τσιληβήθρα!
Σε ρόλο και υπηρεσίας σήμερα!

Ιάσωνος 46 αριστερά:
Ντίνα,ο γνωστός μελαχροινός Σπανιόλος.
Άγρια φάτσα,γεμάτο κορμί με σιλικονάτο στήθος.

Ιάσωνος 46 δεξιά:
Βαλέρια!
Ξανθιά λευκόσαρκη μιλφ.
Θηλυκή προστυχόφατσα αλλά γεμάτη πλέον στο κορμί.

Ιάσωνος 46 όροφος:
Αλίσα!
Ξανθιά ασπρουλιάρα μιλφ.
Με θηλυκό πρόσωπο και σώμα με λίγα και ωραία πιασίματα.
Ωραία μιλφ αυτή!
Μαζί της η Μελίνα/Μαρία!
Κοντή καστανή μιλφ με γλυκό πρόσωπο.Ψιλοζουμερή.

Ιάσωνος 37 ισόγειο:
Άντζελα,η γνωστή καστανή σκουρόδερμη μετριότητα-με πιασίματα ψιλοακανόνιστα.
Παλαιά καραβάνα.

Ιάσωνος 36:
Αντριάννα!
Ξανθιά κοπέλα,χαρακτηριστικά ασπρουλιάρα.
Με γλυκιά μπουλουκόφατσα.
Ψιλοατσούμπαλη πλέον στο σώμα.
Η γνωστή παλαιά από Κολωνού 48 και 53.
Μαζί της η Βίκυ η γνωστή μαυρούλα.

Ιάσωνος 31 χόστελ:
Αλεξάνδρα!
Ξανθιά κοπέλα,ασπρουλιάρα.
Με μέτριο πρόσωπο και με σώμα με ψιλοακανόνιστα τοπικά πιασίματα.
Η γνωστή παλαιά Αντριάννα από του κόσμου τα μαγαζιά σε Φυλής και Φωκαίας.Ξεχείλωσε κι αυτή.

Ιάσωνος 31 νέο:
Νάστια!
Μελαχροινή κοντοπούτανη με συμπαθητικό πρόσωπο.
Όχι κάτι το ιδιαίτερο στο κορμί-με πιασίματα.

Κλειστό το Ιάσωνος 27α.

Ιάσωνος 19 όροφος:
Ναόμι,η γνωστή μαυρούλα με το ωραίο σωματάκι.

Ιάσωνος 20 αριστερά:
Γιάννα,η γνωστή εντελώς ατσούμπαλη κοκκινομάλλα μιλφ.

Ιάσωνος 20 όροφος:
Ζέτα,μια μελαχροινή πιτσιρίκα με γλυκό πρόσωπο.
Κοντή και ζουμερή με πιασίματα πιυ ξέφευγαν τοπικά.
Τίποτα το ιδιαίτερο.

Ιάσωνος 20 δεξιά:
Τζωρτζιάννα,η ψηλή ξανθιά νταρντάνα μιλφ,με θηλυκό πρόσωπο.
Ωραία γυναίκα αλλά έχει γίνει σαν σαμπρέλα.
Μσζί της η Ναταλί,η γνωστή πιτσιρίκα.
Μελαχροινή,σκουρόδερμη,σκιστομάτικο πρόσωπο και καλό κορμί.

Ιάσωνος 10:
Κάτω,η Νικόλ,η συμπαθητική μελαχροινή κοπέλα.
Με ωραίο στυλιαροκορμί.
Επάνω,η Σαμπρίνα.
Καστανή,σκουρόδερμη και αρκετά αδυνατισμένη από την τελευταία φορά που την είδα πριν μήνες.

Ιάσωνος 1γ:
Ναταλί,μια ψηλή καστανόξανθη μιλφοκουμπαρομπεμπέκα.

Ιάσωνος 1β:
Αριστερά,η Καμέλια,η γνωστή καστανόξανθη πιτσιρίκα.
Γλυκοπρόσωπη και ζουμερή με γεμάτο στήθος.
Κλειστό το δεξί μαγαζί.

Ιάσωνος 1α:
Αλεξάνδρα,το ξανθό νταρντανοθωρηκτό.

Ιάσωνος 2 ισόγειο:
Τζοάννα,η ξανθιά τρομακτική αλλοίθωρη με την κοιλάρα.

Ιάσωνος 2 όροφος:
Σοφία,η γνωστή ξανθιά ατσούμπαλη γριέτζω.
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.934
Πόντοι
9.596
Υπαρχουν και πολλοι ελληνες που τελειωνουν στο 3λεπτο. Σιγουρα.
Τωρα μια ιεροδουλη θα κοιταξει το συμφερον της φυσικα. Πιτσιρικα θα ηταν μαλλον η κοπελιτσα που στο ειπε. Τετοιου ειδους νοοτροπιες δεν εχουν αντοχη στο χρονο. Το να σκεφτει να κανει οτι μπορει ωστε να εχει βελτιστο χρημα/χρονο θα αποδοσει για λιγο καιρο.. Μετα θα καταληξει φολα για ολους, και για ελληνες και για μαυρους. Εκτος αν οι πακιστανοι δεν χαμπαριαζουν απο φολα, την τρωνε αμασιτη και λενε και ευχαριστω. Αλλο εκει.

Οποτε καταληγουμε οτι το παιχνιδι ειναι σε εξελιξη λογω ισχυρης πακιστανικης ζητησης που ικανοποιειται απλα χωρις πολλα πολλα και αρα θα συνηθησουμε διαφορετικα.
1) Περισσοτεροι σκουροδερμοι πελατες στα πορνεια χωρις περιορισμους.
2) Λιγοτερο χρονο στο δωματιο.
3) Ταση για υπεραπλο

Σωστα;
...κοίτα...αν παραμείνει η συζήτηση στα πάκια...και ξεφυλλίσω περαιτέρω το βιβλίο μου...θα με πείτε ρατσιστή...και δεν το θέλω...

...μπορώ όμως να σου πω μια ακόμα ιστορία...

...μια φίλη αυτής της μολδαβέζας που πηδούσα...βρέθηκε με κονδυλώματα που πήρε από κάποιον μαυριδερό...έτρεχε σε γιατρούς για καυτηριασμούς...χάλασε χρήματα...έχασε χρήματα από την δουλειά της επειδή δεν δούλευε...χέστηκε πάνω της όταν ο γιατρός της είπε ότι ο κόλπος της έχει γεμίσει με κονδυλώματα μέχρι τον τράχηλο...αναγκάστηκε να κόψει το κάπνισμα...και όλη αυτή η εμπειρία που πέρασε η κολλητή της...έκανε το μολδαβάκι να επανεκτιμήσει την καθαριότητα ορισμένων ημεδαπών συναγωνιστών...κι ας αργούν να χύσουν... :grin: :grin: :grin:

...όπως καταλαβαίνεις...και όπως είπες και εσύ...το παιχνίδι είναι σε εξέλιξη...και επειδή τα παιχνίδια συνήθως έχουν δύο ημίχρονα...κάποιοι από μας είναι στο πρώτο...και κάποιοι τρέχουν στο δεύτερο...

...ανάλογα τι έχουν βιώσει...και έχουν φάει στην μάπα... :grin: :grin: :grin:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Sos!!!
Τώρα στο Βεργας 3 αριστερά μία Νικόλ.

Ξερει κανεις τίποτα, που ήταν και τι κάνει στο δωμάτιο;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Παραπάνω χρόνο ζητάμε από τα 8 λεπτά που μας αφήνουν οι τσατσάδες.

Ο άνθρωπος του χώρου επίσης μου είπε ότι πολλές τσατσάδες πιέζουν με διάφορους τρόπους τις ιερόδουλες να πηγαίνουν και με αλλοδαπούς ακόμα και παρά την θέλησή τους! Αυτό δεν συνέβαινε πριν λίγα χρόνια!

Κι εγώ αυτό προσπαθώ να εξηγήσω στον φίλο.
ΔΕΝ αντιλέγω με όσα αναφέρει αλλά το να μου βαράει η άλλη την πόρτα με "μανία" στο 6' είναι ελεεινό!
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Απογευματινή βάρδια στη Διδύμου και Φωκαίας...


Διδύμου 7 αριστερά:
Τατιάνα,η γνωστή ψηλή καστανόξανθη με λίγα πιασίματα-και με τον χαρακτηριστικό τουρλωτό κώλο.

Διδύμου 8 όροφος:
Νικόλ,η καστανή μικρούλα-πονηρό μουτράκι,σχετικά καλό σώμα αν και όχι εντελώς στεγνό.
Από τις λίγες που πέτυχα να βρίσκονται σε δωμάτιο!

Κλειστό το Τζωρτζιανόσπιτο.

Διδύμου 8 ισόγειο:
Ντιάνα,η ωραία πανύψηλη μιλφ,"παγωμένη" φάτσα αλλά τσολιαδίστικη κορμάρα.

Διδύμου 16:
Αλίνα,η μελαχροινή νταρντανοκωλαρού μιλφ.

Διδύμου 18 υπόγειο:
Ντιάνα,η γνωστή μελαχροινή σκουρόδερμη-κοντή,τρομακτική και με πλατιά κωλάρα.
Με φουλ πρόγραμμα.

Κλειστό το Διδύμου 20.

Διδύμου 22:
Κρίστυ,ξανθιά κοπέλα,λευκόσαρκη,συμπαθητικό πρόσωπο.Σχετικά αδύνατη.
Μαζί της η Άλεξ.
Κοντή μελαχροινή και γεμάτη-με μέτριο πρόσωπο.
Με τελειωτικό στο σώμα και για τις δυο.

Διδυμου 27:
Αλιόνα,η γνωστή ξανθιά ψηλή μιλφογκιλφ και μαζί της η Ειρήνη,καστανόξανθη μιλφ,συμπαθητική και με πιασιματάκια.


Στη Φωκαίας...


Φωκαίας 17 ισόγειο:
Μικαέλα,η γνωστή μελαχροινή με το θηλυκό πρόσωπο-καλό κορμί με τα τατουαζάκια της και με τα κλασσικά μαύρα εσώρουχά της.
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 17 όροφος:
Ξένια,ξανθιά ωραία κοπέλα με προκλητικό βλέμμα.
Σώμα όχι κακό παρά τα πιασιματάκια του.
"Κονόμησε" στη Μελαντίας και επέστρεψε στη Φωκαίας.
Μαζί της η Κρίστυ.
Μελαχροινή πιτσιρίκα,με συμπαθητικό κοριτσίστικο προσωπάκι.Πολύ αδύνατη.
Απόψε ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 25 όροφος:
Άννυ,η γνωστή καστανή κοπέλα με το ωραίο κορμί και το σιλικονάτο στήθος.
Και σήμερα ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα.

Φωκαίας 25 ισόγειο:
Μπιούτυ,η καστανή νταρντανομαυρούλα-ολόγυμνη στο σαλόνι με χαιρετισμό δια χειραψείας!
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27 ισόγειο:
Εμμανουέλα,η ξανθιά συμπαθητική αδυνατούλα και Σίσυ,η μελαχροινή σκουρόδερμη κοπέλα-με σώμα όχι εντελώς στεγνό.
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα η Εμμανουέλα.
Με πρωκτικό η Σίσυ.

Φωκαίας 27 όροφος:
Κλασσικά η Καρολίνα,η γνωστή ξανθιά λευκόσαρκη κοπέλα-ζουμερή στο σώμα.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό σε σώμα και στόμα.

Φωκαίας 24:
Χριστίνα,η σχετικά καινούρια ξανθιά κοπέλα.
Με γλυκό πρόσωπο και με ωραία πιασίματα.
Ανακοινώθηκαν τα πάντα εκτός κώλου.


Στα μοντελάδικα...

Φυλής 56:
Νάντια,η καστανή σκιστομάτα,θηλυκή και με ωραίο τουρλωτό κώλο.
Σαλονάρισε με ροζ εσώρουχα.

Φυλής 54 ισόγειο:
Άννα-Ιλόνα,η γνωστή ξανθιά "αεράτη"-βγήκε από δωμάτιο ανα τσουτσουρωμένη,ξώβυζη και με ωραίο μαύρο εσώρουχο.

Φυλής 54 όροφος:
Αλίνα,η μελαχροινή πιτσρίκα με το νόστιμο πρόσωπο-καλό σωματάκι δίχως να είναι μοντελέ.


ΥΓ: Η Νικόλ από Βέργας 3 είναι γνωστή. :afro:

ΥΓ 2: :offtopic: η ατελείωτη κουβέντα για τα αφροδίσια,τους Πάκηδες και όλο τον κλάδο των σχετικών νοσημάτων/ συναφών επαγγελμάτων.
Υπάρχουν σχετικά θρεντ.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Σηκωθητε από κρεβάτια, ντιβανοκασελες, καναπέδες κλπ και δοκιμάστε την Χριστίνα από φωκ.24!!!  :takethis: :takethis: :takethis:
New milf on the block  :tits2:
Με αυτό που γράφω μπορεί να διαπραττω ύβρεις, αλλά το βλέμμα της πως μπήκε μέσα στο δωμάτιο μου θύμισε την είσοδο της Αθηνάς της πειραιωτισσας. Πριν καν πω γειά σου έπεσε πάνω μου με γλωσσόφιλα, τριψιματα κλπ.
Πιπα σαν λυσσαρα!!!, με την μία έπεσε στα γόνατα και άρχισε πιπα ακα με και χωρίς χέρι, moutyfucking, μετά ξαπλωσα στην γωνία του κρεβατιου  και αυτή στο πάτωμα συνέχισε το ίδιο λαιμαργα.  :pipa1:
Σεξ θα τα αναλύσω σε κριτική (αν ποτέ γράψω), αλλά το μόνο που θα πω είναι ότι θέλει συνέχεια φιλιά σε βαθμό να ιδρωσω  :S
Το τελείωμα ήταν στα 2,5αρια βυζιά της.
Δεν λέω ότι φτάνει στα επίπεδα της Αθηνάς, αλλά είναι με βάση την εμπειρία μου άνω του μετρίου.
Δεν βιάζεται καθόλου στα 10 λεπτά που κράτησε το σεξ.
Αυτο που δεν νομίζω να μου έχει ξανασυμβει είναι ότι αφού τελειώσαμε και πλυθηκαμε συνεχίσαμε τα γλωσσόφιλα.
Δεν ξέρω μάλλον γιατί δεν είχε κόσμο και μπορεί να ήθελε να με κάνει πελάτη  :think:
Από συνεννόηση μόνο ρώσικα και μου έλεγε κάτι μαρσαλα ή μασαλα στην αρχή και κάτι τέτοια.

G.B.U με βάση αυτό που είδες σήμερα συμφωνείς ότι στο βλέμμα φέρνει λίγο στην Αθηνά την πειραιωτισσα ή βλέπω φαντάσματα;  :S :S :S

Καλά γαμήσια  :hi:
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Σηκωθητε από κρεβάτια, ντιβανοκασελες, καναπέδες κλπ και δοκιμάστε την Χριστίνα από φωκ.24!!!  :takethis: :takethis: :takethis:
New milf on the block  :tits2:
Με αυτό που γράφω μπορεί να διαπραττω ύβρεις, αλλά το βλέμμα της πως μπήκε μέσα στο δωμάτιο μου θύμισε την είσοδο της Αθηνάς της πειραιωτισσας. Πριν καν πω γειά σου έπεσε πάνω μου με γλωσσόφιλα, τριψιματα κλπ.
Πιπα σαν λυσσαρα!!!, με την μία έπεσε στα γόνατα και άρχισε πιπα ακα με και χωρίς χέρι, moutyfucking, μετά ξαπλωσα στην γωνία του κρεβατιου  και αυτή στο πάτωμα συνέχισε το ίδιο λαιμαργα.  :pipa1:
Σεξ θα τα αναλύσω σε κριτική (αν ποτέ γράψω), αλλά το μόνο που θα πω είναι ότι θέλει συνέχεια φιλιά σε βαθμό να ιδρωσω  :S
Το τελείωμα ήταν στα 2,5αρια βυζιά της.
Δεν λέω ότι φτάνει στα επίπεδα της Αθηνάς, αλλά είναι με βάση την εμπειρία μου άνω του μετρίου.
Δεν βιάζεται καθόλου στα 10 λεπτά που κράτησε το σεξ.
Αυτο που δεν νομίζω να μου έχει ξανασυμβει είναι ότι αφού τελειώσαμε και πλυθηκαμε συνεχίσαμε τα γλωσσόφιλα.
Δεν ξέρω μάλλον γιατί δεν είχε κόσμο και μπορεί να ήθελε να με κάνει πελάτη  :think:
Από συνεννόηση μόνο ρώσικα και μου έλεγε κάτι μαρσαλα ή μασαλα στην αρχή και κάτι τέτοια.

G.B.U με βάση αυτό που είδες σήμερα συμφωνείς ότι στο βλέμμα φέρνει λίγο στην Αθηνά την πειραιωτισσα ή βλέπω φαντάσματα;  :S :S :S

Καλά γαμήσια  :hi:




Με τετοια πεσιματικη μπορει απλα να γουσταρε εσενα.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Με τετοια πεσιματικη μπορει απλα να γουσταρε εσενα.
Αυτο φίλε θα το μάθω μόνο αν κάποιοι γράψουν ότι είναι φόλα και εγώ την δεύτερη φορά που θα πάω να ξανακάνω τέτοια γαμησαρα.

Με εκανε μουσκεμα η καριολα!!!
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

Επισκέπτης
Παραπάνω χρόνο ζητάμε από τα 8 λεπτά που μας αφήνουν οι τσατσάδες.

Ο άνθρωπος του χώρου επίσης μου είπε ότι πολλές τσατσάδες πιέζουν με διάφορους τρόπους τις ιερόδουλες να πηγαίνουν και με αλλοδαπούς ακόμα και παρά την θέλησή τους! Αυτό δεν συνέβαινε πριν λίγα χρόνια!
Και χωρις καποτα τις πιεζουν καποιοι να πηγαινουν οπως ειχε αποκαλυψει ο Duke Nukem.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Καλησπέρα,

Σχετικά με την Χριστίνα Φωκαίας 24, ξανθιά Ρωσίδα πράγματι δεν μιλάει ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά βέβαια δεν μας νοιάζει καθόλου αυτό.

'Εχει όρεξη για δουλειά και από την αρχή είναι ζεστή.Είναι ευχάριστη και συνεργάσιμη χωρίς να παραπονιέται και να ξυνίζει. Πρόγραμμα όλα εκτός πρωκτικό. Γλωσσόφιλα ούτε εκείνη επιχείρησε ούτε και γω. Πίπα καλή, τον άρπαξε με τη μία στο στόμα.Στο γαμήσι φαινόταν να γούσταρε και έλεγε τον πούτσο μου cobra..

Αυτά... θα δείξει πως θα εξελιχθεί η συγκεκριμένη...

rotti
:rockon:

 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.934
Πόντοι
9.596
Σηκωθητε από κρεβάτια, ντιβανοκασελες, καναπέδες κλπ και δοκιμάστε την Χριστίνα από φωκ.24!!!  :takethis: :takethis: :takethis:
New milf on the block  :tits2:
Με αυτό που γράφω μπορεί να διαπραττω ύβρεις, αλλά το βλέμμα της πως μπήκε μέσα στο δωμάτιο μου θύμισε την είσοδο της Αθηνάς της πειραιωτισσας. Πριν καν πω γειά σου έπεσε πάνω μου με γλωσσόφιλα, τριψιματα κλπ.
Πιπα σαν λυσσαρα!!!, με την μία έπεσε στα γόνατα και άρχισε πιπα ακα με και χωρίς χέρι, moutyfucking, μετά ξαπλωσα στην γωνία του κρεβατιου  και αυτή στο πάτωμα συνέχισε το ίδιο λαιμαργα.  :pipa1:
Σεξ θα τα αναλύσω σε κριτική (αν ποτέ γράψω), αλλά το μόνο που θα πω είναι ότι θέλει συνέχεια φιλιά σε βαθμό να ιδρωσω  :S
Το τελείωμα ήταν στα 2,5αρια βυζιά της.
Δεν λέω ότι φτάνει στα επίπεδα της Αθηνάς, αλλά είναι με βάση την εμπειρία μου άνω του μετρίου.
Δεν βιάζεται καθόλου στα 10 λεπτά που κράτησε το σεξ.
Αυτο που δεν νομίζω να μου έχει ξανασυμβει είναι ότι αφού τελειώσαμε και πλυθηκαμε συνεχίσαμε τα γλωσσόφιλα.
Δεν ξέρω μάλλον γιατί δεν είχε κόσμο και μπορεί να ήθελε να με κάνει πελάτη  :think:
Από συνεννόηση μόνο ρώσικα και μου έλεγε κάτι μαρσαλα ή μασαλα στην αρχή και κάτι τέτοια.

G.B.U με βάση αυτό που είδες σήμερα συμφωνείς ότι στο βλέμμα φέρνει λίγο στην Αθηνά την πειραιωτισσα ή βλέπω φαντάσματα;  :S :S :S

Καλά γαμήσια  :hi:
...άρχοντα?...όταν λες milf...στο περίπου...πόσο milf εννοείς???... ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom