Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (18 μέλη και 255 επισκέπτες)

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
467
Πόντοι
4.195
Καλημέρα ! Έχει κανένας εικόνα που βρίσκεται η Άντζυ ψηλή αδύνατη από Φωκαίας 19 ; Αν και αδύνατη πολύ για τα γούστα μου ο κωλος της είναι απόλαυση ! Είναι ακόμα εκεί ; Έχει πάρει μεταγραφή ; Σταμάτησε ;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημέρα πάντως χτες βράδυ λίγο μετά της 22:00 φυλης-φωκαιας δεν υπήρχε ψυχή ελάχιστοι κυκλοφορούσαν η εικόνα της πιάτσας θλιβερή σε αρκετά σημεία κατουρημενα πεζοδρόμια σκουπίδια,βρωμιά η μόνη πλέον διαφορά μεταξύ Φυλής και Μεταξουργείου είναι η τιμή πραγματικά απορώ πως μένουν ανοικτά αρκετά μαγαζιά στην Φυλής
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Καλημέρα πάντως χτες βράδυ λίγο μετά της 22:00 φυλης-φωκαιας δεν υπήρχε ψυχή ελάχιστοι κυκλοφορούσαν η εικόνα της πιάτσας θλιβερή σε αρκετά σημεία κατουρημενα πεζοδρόμια σκουπίδια,βρωμιά η μόνη πλέον διαφορά μεταξύ Φυλής και Μεταξουργείου είναι η τιμή πραγματικά απορώ πως μένουν ανοικτά αρκετά μαγαζιά στην Φυλής
Αυτο ήθελα να το γράψω και εγώ.
Τροφωνιου νέκρα.
Στο Βέργας 3 αριστερά ήμασταν 3 άτομα και τα 2 πακιστανοι που κάθονταν χωρίς να τους διωξουν.
Πάνω η Βίκυ με την Σάρα βαραγανε μύγες.
Το ίδιο ακόμα και στο Διδύμου 7α.
Δεν είδα να περάσει κανείς μέσα, αλλά ποιος μου λέει ότι δεν τους δέχονται;
Αν τους δέχονται τότε να κατεβάσουν την τιμή τουλάχιστον στα 15 ευρώ μιας και η δικαιολογία ότι δεν δέχονται Πακι δεν ισχύει... πια...  
Ένας λόγος που ήταν νέκρα εκείνη την ώρα μπορεί να είναι και το ότι επεζε ο βαζελος με κάτι νησιά στο μπάσκετ    :S :S :S
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
G.B.U με βάση αυτό που είδες σήμερα συμφωνείς ότι στο βλέμμα φέρνει λίγο στην Αθηνά την πειραιωτισσα ή βλέπω φαντάσματα;  :S :S :S

Φίλε αν πας σε ένα παρόμοιο site θα μάθεις και θα χαρείς πολύ!!!!


Invisible Man μην το σβήσεις αυτή την φορά το μύνημα, να βοηθήσω θέλω  :hi:

Φίλε δεν μας τα λες καλά.

Λες ότι υπθεσες ότι είναι η Αθηνά αλλά στην αρχή έγραψες με σιγουριά ότι είναι αυτή και μάλιστα έγραψες και λυπημένη φατσουλα.

Τελικά την ξέρεις ή όχι; Με μπέρδεψες.

Αν δεν είσαι σίγουρος μην το γράφεις γιατί μπορεί κάποιος να πάει για αυτήν και να πάρει τα αρχιδια του.

Ρώτα να σιγουρευτεις αν είναι αυτή πρώτα.

Κρίμα γιατί είναι η καλύτερη πουτανα που έχω συναντήσει ποτέ μου, παρόλο που την έχω πάρει μια φορά και να τραβάει τέτοια προβλήματα.
Στην ζωή της δεν ξέρω πως είναι και τι κάνει, αλλά κρίμα να βρει το μπελά από τους εργοδότες της, νυν και πρώην.

Η Αθηνά από Αχαρνών 85 πρώην φωκαίας 27 σκαλακια είναι άρρωστη, όπως μου είπε η τσα2.

Εγώ απορώ πως αυτή η Αθηνά δεν έχει σταματήσει καιρό την δουλειά με τόσους πελάτες, ένας αγαπούλης μπάρμπας δεν βρέθηκε να "ερωτευθεί"; :think: :S :S :S

...Η τυπισσα το ζούσε όπως η Αθηνά από φωκ.27 σκαλακια.

Φωκαιας 27 κάτω η ελληνοουκρανη Χριστίνα με φουλ. Μαζί της η τσα2 που είναι σε κατάσταση αποσυνθεσης  :S
Στα σκαλακια μια μέτρια εμανουελα. Αβυζη ξερακιανη.
Που σε Αθηνά!!!  :kneel:

Εδώ που τα λέμε,τα βλέπεις τα φαντασματάκια σου  :bottom:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Σηκωθητε από κρεβάτια, ντιβανοκασελες, καναπέδες κλπ και δοκιμάστε την Χριστίνα από φωκ.24!!!  :takethis: :takethis: :takethis:
New milf on the block  :tits2:
Με αυτό που γράφω μπορεί να διαπραττω ύβρεις, αλλά το βλέμμα της πως μπήκε μέσα στο δωμάτιο μου θύμισε την είσοδο της Αθηνάς της πειραιωτισσας. Πριν καν πω γειά σου έπεσε πάνω μου με γλωσσόφιλα, τριψιματα κλπ.
Πιπα σαν λυσσαρα!!!, με την μία έπεσε στα γόνατα και άρχισε πιπα ακα με και χωρίς χέρι, moutyfucking, μετά ξαπλωσα στην γωνία του κρεβατιου  και αυτή στο πάτωμα συνέχισε το ίδιο λαιμαργα.  :pipa1:
Σεξ θα τα αναλύσω σε κριτική (αν ποτέ γράψω), αλλά το μόνο που θα πω είναι ότι θέλει συνέχεια φιλιά σε βαθμό να ιδρωσω  :S
Το τελείωμα ήταν στα 2,5αρια βυζιά της.
Δεν λέω ότι φτάνει στα επίπεδα της Αθηνάς, αλλά είναι με βάση την εμπειρία μου άνω του μετρίου.
Δεν βιάζεται καθόλου στα 10 λεπτά που κράτησε το σεξ.
Αυτο που δεν νομίζω να μου έχει ξανασυμβει είναι ότι αφού τελειώσαμε και πλυθηκαμε συνεχίσαμε τα γλωσσόφιλα.
Δεν ξέρω μάλλον γιατί δεν είχε κόσμο και μπορεί να ήθελε να με κάνει πελάτη  :think:
Από συνεννόηση μόνο ρώσικα και μου έλεγε κάτι μαρσαλα ή μασαλα στην αρχή και κάτι τέτοια.

G.B.U με βάση αυτό που είδες σήμερα συμφωνείς ότι στο βλέμμα φέρνει λίγο στην Αθηνά την πειραιωτισσα ή βλέπω φαντάσματα;  :S :S :S

Καλά γαμήσια  :hi:

Συμφωνω και επαυξάνω.. Αυτή τη στιγμή η χριστινα δεν έχει αντίπαλο στη φυλής... Την έχω πάρει ήδη 5 φορές.. Τέτοια κάυλα μονο με Αθηνα συγκρινεται
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Συμφωνω και επαυξάνω.. Αυτή τη στιγμή η χριστινα δεν έχει αντίπαλο στη φυλής...
Την έχω πάρει ήδη 5 φορές..  Τέτοια κάυλα μονο με Αθηνα συγκρινεται

Ναι αλλά δεν μιλούσες-τσιμουδιά μέχρι τώρα!  >:(

ΥΓ:Παιδιά,ιερόδουλες είναι οι κοπέλες..
Δεν είναι ιδιωτικής χρήσεως,γκόμενές μας/σας ή γυναίκες μας/σας για να μη μιλάτε φοβούμενοι μη τις χάσετε ή μήπως σας τις ξεμυαλίσουν...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
πρεπει να  γραφονται κριτικες ωστε οι συναγωνιστες να ξερουν ωστε να αποφυγουν τυχον φολες η να ξερουν ποια αξιζει να παει καποιος.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ναι αλλά δεν μιλούσες-τσιμουδιά μέχρι τώρα!  >:(

ΥΓ:Παιδιά,ιερόδουλες είναι οι κοπέλες..
Δεν είναι ιδιωτικής χρήσεως,γκόμενές μας/σας ή γυναίκες μας/σας για να μη μιλάτε φοβούμενοι μη τις χάσετε ή μήπως σας τις ξεμυαλίσουν...

Δεν είμαι υποχρεωμένος να γράφω όποτε θες.... Θα γράψω κριτική οπότε εγω κρινω... Άλλωστε δε μπορείς να πεις ότι δεν ενημερώνω με εντυπώσεις τους συναγωνιστες
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Μη το ψάχνεις man.
Ο κλασσικός Έλληνας πιρφόρος.
Ρε φίλε δεν μπορεί να λέει ότι είναι η καλύτερη και να μην ενημερώνει τους άλλους.
Η είναι αγαπουλης ή την έχει γκομενα και δεν θέλει να τουν τη γαμανε.
Χίλιες φορές να μην έγραφε ότι την έχει πάρει ήδη 5 φορές.
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Ρε φίλε δεν μπορεί να λέει ότι είναι η καλύτερη και να μην ενημερώνει τους άλλους.
Η είναι αγαπουλης ή την έχει γκομενα και δεν θέλει να τουν τη γαμανε.
Χίλιες φορές να μην έγραφε ότι την έχει πάρει ήδη 5 φορές.

Ολόσωστος.

Δεν είμαι υποχρεωμένος να γράφω όποτε θες.... Θα γράψω κριτική οπότε εγω κρινω... Άλλωστε δε μπορείς να πεις ότι δεν ενημερώνω με εντυπώσεις τους συναγωνιστες

Ο καθένας γράφει όποτε του γουστάρει-άλλωστε το φόρουμ είναι ενημέρωση και για νέες και για παλαιότερες κοπέλες.

Οπότε κακώς έγραψες αφού την είχες πάρει ΜΟΝΟ 5 φορές-ούτε στις 105 δεν θα έγραφες αν δεν τα έλεγε ο Κουαρέσμα.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Σιγά το πολυ καιρό τη πέρασμενη βδομάδα την επαιρνα
Εγώ χθες την πήρα, χθες το έγραψα.
Και το έγραψα αμέσως γιατί είναι μια πολύ καλή περίπτωση, γιατί η κοπέλα συνδυάζει εμφάνιση και υπηρεσίες.
Το έγραψα για να βοηθήσω τους άλλους και όχι για να πω τι γαμησαρα έκανα.
Πραγμα που δεν έκανες εσύ και πολλοί άλλοι.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Εγώ χθες την πήρα, χθες το έγραψα.
Και το έγραψα αμέσως γιατί είναι μια πολύ καλή περίπτωση, γιατί η κοπέλα συνδυάζει εμφάνιση και υπηρεσίες.
Το έγραψα για να βοηθήσω τους άλλους και όχι για να πω τι γαμησαρα έκανα.
Πραγμα που δεν έκανες εσύ και πολλοί άλλοι.

Δεν με ξέρεις και δεν έχεις ιδέα αν θέλω να βοηθάω συναγωνιστές..
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom