Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 258 άτομα (29 μέλη και 229 επισκέπτες)

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Τύπε μια φορά την πήρα, οπότε δεν έχω σφαιρική άποψη. Είναι σεξουαλική, αλλά νομίζω είναι με τα φεγγάρια της. Σε εμένα καθόλου προκαταρκτικά, αλλά ίσως γιατί καύλωσα αμέσως επειδή είναι μουνάρα. Να πας. Το αν θα περάσεις καλά είναι μια σειρά παραγόντων. Τα ξέρεις τώρα πως είναι αυτά.

Συμπέρασμα, πλύνε τον, ντύσου και τράβα, αλλά μόνο αν έχεις πραγματικά διάθεση, αλλιώς κάτσε εδώ στο μπου :)
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
με την φολα-αννα απο φωκαιας 25 και 27 ισογειο τι θα γινει ρε παιδια θα κανουμε τιποτα να την σουταρουν δεν ειναι οτι κλεβει τον κοσμο ειναι και επικινδυνη διαβαζα κριτικες για δανγκωματα και παει λεγοντας τωρα που ειμουν αθηνα ειδικα στο ισογειο φωκαιας 27 ταζουν λαγους με πετραχιλια
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
γι αυτους που με ρωτανε για την Ντιανα απο φ71 ειναι ομορφουλα, πολυ συμπαθητικη, ευγενικη κανει απλο αποστηρωμενο (ασφαλες για σμν) προγραμμα (οπως ηταν η φυλης προ κρισης) και κανει αναλ οταν δεν ποναει. η συμπεριφορα της μου θυμιζει κοπελες απο στουντιο εξωτερικου και εχω περασει πολυ καλα οσες φορες εχω παει μαζι της μου φτιαχνει τη διαθεση.
 

poutsarass

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2018
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
1
Υπάρχει κανένας έμπηστος και σοβαρός φίλος, να πάμε μαζεί σε μπουρδέλο;
Δεν έχω πάει ποτέ, και ψάχνω κάποιο σοβαρό άτομο να πάμε παρέα, σαν θείος με ανηψυιό.
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
υπαρχει καμια καλη προταση για 3η βαρδυα
εκτος απο ειρηνη φωκαιας;
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Βαρδια;Απογευμα; Ξερουμε ποσο θα κατσει αυτη τη φορα;
είναι εδώ  :orchestra: αλήθεια είναι  :dancing: θα δουλεύει απόγευμα Δευτέρα ρεπό θα μείνει 2-3 μήνες  :happy::happy: ορεξατη δεχτικη όπως πάντα  :babycry:  :babycry: το μόνο που με χάλασε οι πακηδες στο σαλόνι την βλέπαν παντεσπάνι  :S έτοιμο για φάγωμα  :'(
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
με την φολα-αννα απο φωκαιας 25 και 27 ισογειο τι θα γινει ρε παιδια θα κανουμε τιποτα να την σουταρουν δεν ειναι οτι κλεβει τον κοσμο ειναι και επικινδυνη διαβαζα κριτικες για δανγκωματα και παει λεγοντας τωρα που ειμουν αθηνα ειδικα στο ισογειο φωκαιας 27 ταζουν λαγους με πετραχιλια
έχουμε γράψει ένα σωρό για αυτή αν ακόμα βρίσκει πελάτες τι να πω  :huh: διαβάστε και λίγο  :idiot:
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Νέες εμφανίσεις απόψε στο Διδύμου 22!  :orchestra:


Κρίστυ...  :boobies:
Ξανθιά κοπέλα με χαρακτηριστικό λευκό δέρμα.
Συμπαθητική με καλό σώμα.
Δεν τη λες κοκαλιάρα αλλά είναι αδύνατη.
Με θηλυκά μικροσκοπικά εσώρουχα που "έδειχναν" τα αδύνατα χαρακτηριστικά του κορμιού της!
Βγήκε στο σαλόνι γελαστή και ευχάριστη και χαιρέτησε τον ανδρικό πληθυσμό δια χειραψίας!

Άλεξ...  :tits2:
Καστανή κοντοπούτανη κοπέλα.
Γεματούλα,έχει τα πιασίματά της-για όσους τους αρέσουν τα ζουμερά-τσουπωτά είναι ότι πρέπει!
Γλυκιά στο πρόσωπο-και συμπαθητικά αμήχανη με χαιρετούρα κι αυτή στους παριστάμενους!

Με τελειωτικό στο σώμα (όχι ελεύθερο στοματικό) και οι δύο,αυτές τις πρώτες ημέρες θα δουλεύουν στην απογευματινή βάρδια του μαγαζιού.
 

Red_Jaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Like
131
Πόντοι
1
είναι εδώ  :orchestra: αλήθεια είναι   :dancing: θα δουλεύει απόγευμα Δευτέρα ρεπό θα μείνει 2-3 μήνες  :happy:.  :happy: ορεξατη δεχτικη όπως πάντα  :babycry:  :babycry: το μόνο που με χάλασε οι πακηδες στο σαλόνι την βλέπαν παντεσπάνι  :S έτοιμο για φάγωμα  :'(
Ευχαριστω αδελφε. Ενα χρονο την περιμενα να γυρισει. Θα τιμηθει συντομα
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Αμαν φωτιά που μας βαλατε! Με το πρώτο ρεπο θα παω στο Δ.22 να τις δω. Εχω καυλωσει ασχημα και με τη ψηλη στο Δ.8β αλλα οσες φορες εχω παει πετυχαινω την αλλη...
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Δεύτερη κατάθεση τελικά στην Μισέλ από Φυλής 61  :takethis: :takethis: :takethis:
Δεν διάλεξα την Ιλονα γιατί δε νόμιζα ότι θα με καυλωσει...
Η Μισέλ ήταν λίγο  καλύτερη από την προηγούμενη φορά που την πήρα η οποία δεν ήταν άσχημη.
Οι διαφορές είναι οι εξής :
Την πρώτη φορά μπήκε στο δωμάτιο χωρίς να πει κουβέντα, σήμερα το που μπήκε με φιλησε στο στόμα.
Προκατ πολλά και τις 2 φορες, σήμερα υπήρχε χαμουρεμα στα όρθια με twerking και στο κρεβάτι με αυτήν από πάνω μου.
Πραγματικά, με άφηνε να κάνω ότι θέλω τα βυζιά της  :erection:
Ξέχασα να πω ότι φόραγε και κόκκινο κραγιόν μαζί με τα πορνογυαλια της πράγμα που την ομορφενε.
Πιπα αυτή τη φορά ήθελα με προφυλαξη όπου δεν την παίρνει βαθιά, αλλά η καριολα ξέρει να χειρίζεται την γλώσσα πολύ ωραία . Ακόμα, από μόνη της ασχολήθηκε ώρα με τα μπαλάκια.
Πέρα από αυτά πιπωνε χωρίς να χρησιμοποιει χέρι!!!
Η κοπέλα είναι 21..., δεν ξέρω πολλές που το κάνουν.
Επίσης, την ώρα της πιπας με κοιταζε για να δει αν γούσταρα.
Στο σεξ καθόταν σε όλες στις στάσεις αλλά μου είπε στα ελληνικά "μεγάλο"  και  "όχι γρήγορα" πήγαμε σε gfe ρυθμούς.
Δεν με πείραξε γιατί είχα κάνει ήδη κατάθεση και ήθελα κάτι πιο χαλαρό.
Τέλος όταν τελείωσα με αυτήν από πάνω μου με άφησε να στραγγιξω παρά το πόνο που ένιωθε  :hi:
Όταν έφυγε με φιλησε και με καληνυχτησε.

Το δωμάτιο ήταν στο βάθος δεξιά, πολύ καλύτερο από το άλλο που την είχα πάρει την πρώτη φορά.
Η τσα2 κομπλέ.
Απορώ πως είναι τόσο φόλα σε μερικούς  :think:
Οκ, για γαμηση σκληρό δεν κάνει, μονο gfe, αλλά προκατ κάνει, πιπα κάνει πολύ καλή , ε δεν λέγεται αυτό φόλα  :S
Τεσπα, καλά γαμήσια.  :hi:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Πήγα σήμερα φυλής 65 όροφο πήρα την σονια ήθελα ένα ξεφόρτωμα μόνο !!! Καλά μου ξηγηθηκε παντός έκανε με μέρη κάτι που είχα φαντασίωση !!! Και γενικά από το σαλόνι ήταν πολύ με εμένα θερμή μπροστά σε άλλους λέω από μέσα μου μπράβο μουναρα  μου!!! Το κορυφές ήταν ένας τύπος στο σαλόνι όπου ήταν φτυστός με τον ηθοποιο Ορφέα Παπαδόπουλο !!! Αλλά δεν ήταν αυτός !!! Φόραγε άσπρα κυριλέ ρούχα έπινε τσάι και είχε και νερό !!! Ήταν ο τύπος λες και είχε βγει από παραμύθι από Βικτόριανι  η εποχή τρολαραμε λίγο και τον τσατσα που τα έπαιρνε όλα της μετρητής αυτιστικός οριακά!!!!και μου παραχώρησε και την σειρά του !!!επισης ρώταγε την σονια ποτέ να πέραση και του έιπε εκείνη  το ποτέ θα πέραση !!! Λέτε ναναι αυτός ο πικερ;
 

Επισκέπτης
Πήγα σήμερα φυλής 65 όροφο πήρα την σονια ήθελα ένα ξεφόρτωμα μόνο !!! Καλά μου ξηγηθηκε παντός έκανε με μέρη κάτι που είχα φαντασίωση !!! Και γενικά από το σαλόνι ήταν πολύ με εμένα θερμή μπροστά σε άλλους λέω από μέσα μου μπράβο μουναρα  μου!!! Το κορυφές ήταν ένας τύπος στο σαλόνι όπου ήταν φτυστός με τον ηθοποιο Ορφέα Παπαδόπουλο !!! Αλλά δεν ήταν αυτός !!! Φόραγε άσπρα κυριλέ ρούχα έπινε τσάι και είχε και νερό !!! Ήταν ο τύπος λες και είχε βγει από παραμύθι από Βικτόριανι  η εποχή τρολαραμε λίγο και τον τσατσα που τα έπαιρνε όλα της μετρητής αυτιστικός οριακά!!!!και μου παραχώρησε και την σειρά του !!!επισης ρώταγε την σονια ποτέ να πέραση και του έιπε εκείνη  το ποτέ θα πέραση !!! Λέτε ναναι αυτός ο πικερ;
Οχι.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Τα εχουμε πει ποτε και πως πρεπει να πας.
Δεν θυμάμαι φίλε.

Φίλε για την Κλεοπάτρα από τροφωνιου 11 όροφο είχες άδικο.
Η τυπισσα γουσταρε, έκανε πολλά προκατ και γαμηθηκε χωρίς μα και μου.
Θα ανεβάσω κριτική.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Διαβάζοντας τον φίλο Hatsumi  :hi: για μια Ελεν στο Λιοσίων 73β με 5άρια βυζους πήγα το απόγευμα να δω. Είχε και άλλες κοπέλες αλλά δεν έδωσα σημασία. Η Ελεν είναι μπαμπάτσικη προς χοντρουλα, καστανοξανθη, μέτρια φάτσα.
Δεν πέρασα γιατί δεν φαίνεται κάτι της προκοπής.

Κατά τις 17:00
Δεληγεωργη 39 η ΑΝΤΡΙΑΝΑ από ιασωνος 46 ισόγειο με κωλο.
Κεραμεικού 15 αριστερά μια μαύρη ψιλομετρια.
Κεραμεικου 13 μια μελαχρινή Σιμονα, μέτρια
Κολωνού 45 δεξιά μια Χριστίνα, γλυκιά μιλφ με 2.5 στήθος πεσμένο και καλό σώμα. Έχει πάει κανείς μαζί της;
Κολωνού 47 ισόγειο ερχόταν η Ζανα  :kneel:
Την έβλεπα στο δρόμο και αναρωτιομουν πως στο πουτσο έχει κόσμο αυτή.
Κολωνου 48 μια μικρή Χριστίνα μέτρια.
Κολωνού 53 η Νατάσσα που λένε ότι έχει καλές υπηρεσίες, μέτρια

Ιασωνος 10 όροφος η χοντρή Άννα, μαλλον το έχει ρίξει στην πρέζα...
Κάτι ή Νικόλ που έχει σπάσει πολύ (σκληρό το Μετάξι)
Ιασωνος 1γ 2 γριες...
Ιασωνος χοστελ υπογειο ένα ξανθό κοντοπουτανο  :erection: σε απλό. Κανείς πληροφορίες;
Ιασωνος 36 Μαρία, νομίζω ήταν στο Κολωνου 30 δεξιά. Μου έχουν πει ότι είναι μέτρια.
Μεγάλου αλεξανδρου 21 μια όμορφη παρουσία η Αννα και μια αδιάφορη.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Φυλής μετά τις 18:00

Πήγα στα ακριτικα αλκαμενους 113 117,πολυ μέτρια πράγματα, δεν θυμάμαι ονόματα.
Το ίδιο και στο Περγάμου 27.
Πως στο διαολο ζητάνε 20 ευρώ αυτά τα ερείπια;;;;
Ρεμουνδου 21 όροφος μια Ειρήνη που η τσα2 έλεγε ότι στο ίντερνετ έγραψε ένας ότι κάνει πιπα σαν να τρώει μπανάνα.
Χεστηκαμε.
Σε όλα αυτά τα μαγαζιά οι τσατσαδες λέγανε ότι οι κοπέλες τους κάνουν την καλύτερη πιπα που θα βρω ποτέ μου.
Όλες όμως.
Πιπίνου 118, η Αννα σορρυ αλλά για αυτήν μόνο από την εμφάνιση ούτε στα 10 ευρώ δεν την επερνα, ξερακιανη τελείως. Μαζί της μια χοντρουλα Όλγα με 2.5 στήθος.
Αγκύρας 12 μια γλυκιά καιτη, καμία πληροφορία εδώ;
Φυλής 67 Ελένη με ψευτικους βυζους, μου φαίνεται φόλα...
Φυλής 65 Β η Σιμονα με κωλαρα, αλλά μάλλον φόλα
Στον όροφο η Χριστίνα, το μελαχρινο κοντοπουτανο
Φυλης 59 όροφος η Χριστίνα, σε απλό αλλά διάβασα ότι είναι μέτρια προς κακή και τα βυζιά της χάλια.
Φωκαιας 25 όροφος η Άννυ  :vomit: :vomit: :vomit:
Φωκαιας 25 η Μπιουτι με τις χαιρετισμούς και τα φιλάκια.
Μαζί της μια μέτρια μιλφ μαγκυ σε φουλ.
Φωκαιας 27 κάτω η ελληνοουκρανη Χριστίνα με φουλ. Μαζί της η τσα2 που είναι σε κατάσταση αποσυνθεσης  :S
Στα σκαλακια μια μέτρια εμανουελα. Αβυζη ξερακιανη.
Που σε Αθηνά!!!  :kneel:
Στον όροφο η Καρολίνα που έκανε poll dancing και η τσα2 έλεγε ότι κάνει την καλύτερη πιπα...  και αυτή
Φυλης 66α η Αννα Ιλονα 
Φωκαιας 9 η αρινα. Νομίζω ότι μιλφοφαιρνει λίγο...  Μπορεί να είναι και το μακιγιάζ, πάντως παρόλο που είναι αβυζη είναι ωραία.
Φυλης 61 η Μισέλ που πήρα.
Διδυμου 27 η γκιλφ Αλιονα με μια άλλη που ξέχασα.
Πήγα και σε άλλα σπιτακια, αλλά αυτά θυμάμαι τώρα.
Είχα κανονίσει τσάρκα με συναγωνιστή του site, αλλά το νιμου με πιστωλιασε  >:(
Καλό σαββατοκύριακο  :hi:
 

Επισκέπτης
Καιτη πιτσιρικα καλη, ειδικα για πιτσιρικαδες. Οχι τοσο για απαιτητικους αλλα αυτο ειναι αναμενομενο. Θα γραψω κριτικη γιατι τη γαμησα προσφατα.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Φυλής μετά τις 18:00

Πήγα στα ακριτικα αλκαμενους 113 117,πολυ μέτρια πράγματα, δεν θυμάμαι ονόματα.
Το ίδιο και στο Περγάμου 27.
Πως στο διαολο ζητάνε 20 ευρώ αυτά τα ερείπια;;;;
Ρεμουνδου 21 όροφος μια Ειρήνη που η τσα2 έλεγε ότι στο ίντερνετ έγραψε ένας ότι κάνει πιπα σαν να τρώει μπανάνα.
Χεστηκαμε.
Σε όλα αυτά τα μαγαζιά οι τσατσαδες λέγανε ότι οι κοπέλες τους κάνουν την καλύτερη πιπα που θα βρω ποτέ μου.
Όλες όμως.
Πιπίνου 118, η Αννα σορρυ αλλά για αυτήν μόνο από την εμφάνιση ούτε στα 10 ευρώ δεν την επερνα, ξερακιανη τελείως. Μαζί της μια χοντρουλα Όλγα με 2.5 στήθος.
Αγκύρας 12 μια γλυκιά καιτη, καμία πληροφορία εδώ;
Φυλής 67 Ελένη με ψευτικους βυζους, μου φαίνεται φόλα...
Φυλής 65 Β η Σιμονα με κωλαρα, αλλά μάλλον φόλα
Στον όροφο η Χριστίνα, το μελαχρινο κοντοπουτανο
Φυλης 59 όροφος η Χριστίνα, σε απλό αλλά διάβασα ότι είναι μέτρια προς κακή και τα βυζιά της χάλια.
Φωκαιας 25 όροφος η Άννυ  :vomit: :vomit: :vomit:
Φωκαιας 25 η Μπιουτι με τις χαιρετισμούς και τα φιλάκια.
Μαζί της μια μέτρια μιλφ μαγκυ σε φουλ.
Φωκαιας 27 κάτω η ελληνοουκρανη Χριστίνα με φουλ. Μαζί της η τσα2 που είναι σε κατάσταση αποσυνθεσης  :S
Στα σκαλακια μια μέτρια εμανουελα. Αβυζη ξερακιανη.
Που σε Αθηνά!!!  :kneel:
Στον όροφο η Καρολίνα που έκανε poll dancing και η τσα2 έλεγε ότι κάνει την καλύτερη πιπα...  και αυτή
Φυλης 66α η Αννα Ιλονα 
Φωκαιας 9 η αρινα. Νομίζω ότι μιλφοφαιρνει λίγο...  Μπορεί να είναι και το μακιγιάζ, πάντως παρόλο που είναι αβυζη είναι ωραία.
Φυλης 61 η Μισέλ που πήρα.
Διδυμου 27 η γκιλφ Αλιονα με μια άλλη που ξέχασα.
Πήγα και σε άλλα σπιτακια, αλλά αυτά θυμάμαι τώρα.
Είχα κανονίσει τσάρκα με συναγωνιστή του site, αλλά το νιμου με πιστωλιασε  >:(
Καλό σαββατοκύριακο  :hi:

Τύπε γιατί δεν το καβάλησες τελικά το Ιλονάκι; Έχω τύψεις ότι σε προδιαθέτησα αρνητικά...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom