Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 362 άτομα (47 μέλη και 315 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Καιτη πιτσιρικα καλη, ειδικα για πιτσιρικαδες. Οχι τοσο για απαιτητικους αλλα αυτο ειναι αναμενομενο. Θα γραψω κριτικη γιατι τη γαμησα προσφατα.
Έχει ωραία μάτια και πρόσωπο, αλλά μου φαίνεται δεν θα αντέχει πολύ γαμηση. Για gfe ρυθμούς την κάνω
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Τύπε γιατί δεν το καβάλησες τελικά το Ιλονάκι; Έχω τύψεις ότι σε προδιαθέτησα αρνητικά...
Ουτε καν φίλε μου.
Απλά η Μισέλ κάνει καλό sex Show και πολλά προκατ που με βοηθάνε να καυλωσω ειδικά αφού είχα ήδη καταθέσει πριν μια ώρα.
Επίσης έχει καλύτερα και πιο μεγάλα βυζιά από αυτήν και ως βυζολαγνος την προτιμώ.
Η Άννα αν δεν μου έκανε δεν θα καύσωνα και θα πεταγα ένα εικοσαρικο στο καιαδα.
Άλλη φορά που θα είμαι φορτωμένος θα την προτιμήσω  :hi:
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
26
Like
595
Πόντοι
4.475
Ουτε καν φίλε μου.
Απλά η Μισέλ κάνει καλό sex Show και πολλά προκατ που με βοηθάνε να καυλωσω ειδικά αφού είχα ήδη καταθέσει πριν μια ώρα.
Επίσης έχει καλύτερα και πιο μεγάλα βυζιά από αυτήν και ως βυζολαγνος την προτιμώ.
Η Άννα αν δεν μου έκανε δεν θα καύσωνα και θα πεταγα ένα εικοσαρικο στο καιαδα.
Άλλη φορά που θα είμαι φορτωμένος θα την προτιμήσω  :hi:

Τύπε μπορεί να κάνει προκαταρκτικά. Κάθε συνεύρεση είναι διαφορετική. Κάνει αισθησιακό τσιμπούκι πάντως και στα τέσσερα με κοίταζε από τν καθρέπτη και μου έδινε φιλάκια, κάτι που με καύλωσε πολύ και την έσπρωχνα με δύναμη. Μετά την ρώτησα αν δουλεύει μόν βράδυ και μου είπε ότι ήταν η τελευταία φορά σταματάει. Βέβαια πέρασαν πολλοί μήνες από τότε και όπως είδες εκεί είναι ακόμα. Δύσκολο να απεξαρτηθείς από την μόνη τέχνη που ξέρεις καλά και σου αποφέρει χρήματα...

Η Μισέλ καλή τύπε από εμφάνιση; Μόνο απογευματινή βάρδια;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Τύπε μπορεί να κάνει προκαταρκτικά. Κάθε συνεύρεση είναι διαφορετική. Κάνει αισθησιακό τσιμπούκι πάντως και στα τέσσερα με κοίταζε από τν καθρέπτη και μου έδινε φιλάκια, κάτι που με καύλωσε πολύ και την έσπρωχνα με δύναμη. Μετά την ρώτησα αν δουλεύει μόν βράδυ και μου είπε ότι ήταν η τελευταία φορά σταματάει. Βέβαια πέρασαν πολλοί μήνες από τότε και όπως είδες εκεί είναι ακόμα. Δύσκολο να απεξαρτηθείς από την μόνη τέχνη που ξέρεις καλά και σου αποφέρει χρήματα...

Η Μισέλ καλή τύπε από εμφάνιση; Μόνο απογευματινή βάρδια;
Οπως το πες μπορεί.
Η Μισέλ σίγουρα κάνει προκατ, τουλάχιστον σε μένα και είναι πολύ καλή σε αυτό.
Έχω ανεβάσει κριτική.
Το θέμα είναι ότι έχει φωλιασει συναγωνιστες.
Μάλλον κάνει διακρίσεις.
Εγώ είμαι κοντά στην ηλικία της, για αυτό και να πέρασα καλύτερα  :think:
Εγώ μόνο απόγευμα την έχω πετύχει.
Η Άννα οκ όμορφη είναι, αλλά δεν είναι και καμιά μουνάρα.
Τουλάχιστον τώρα, δεν ξέρω πως ήταν το 2012  :S  :S :S
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
26
Like
595
Πόντοι
4.475
Οπως το πες μπορεί.
Η Μισέλ σίγουρα κάνει προκατ, τουλάχιστον σε μένα και είναι πολύ καλή σε αυτό.
Έχω ανεβάσει κριτική.
Το θέμα είναι ότι έχει φωλιασει συναγωνιστες.
Μάλλον κάνει διακρίσεις.
Εγώ είμαι κοντά στην ηλικία της, για αυτό και να πέρασα καλύτερα  :think:

Η Άννα οκ όμορφη είναι, αλλά δεν είναι και καμιά μουνάρα.
Τουλάχιστον τώρα, δεν ξέρω πως ήταν το 2012  :S  :S :S

Για μένα αυτή μαζί με Αθηνά, οι πιο όμορφες σαν σύνολο, στην Φυλής. Βέβαια δεν έχω δει Αλίσια Αχ. 85 και Λάνα Βεργ. 3 που λένε ότι είναι πολύ καλές.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Για μένα αυτή μαζί με Αθηνά, οι πιο όμορφες σαν σύνολο, στην Φυλής. Βέβαια δεν έχω δει Αλίσια Αχ. 85 και Λάνα Βεργ. 3 που λένε ότι είναι πολύ καλές.
Η Αθηνά για μένα είναι καυλιαρα όχι όμορφη. Με αυτήν έχω κάνει το καλύτερο γαμηση σε μπουρδέλο.
Η Αλισα είναι όμορφη, αλλά δεν ξέρω στο δωμάτιο πως είναι.
Η Λανα είναι όμορφη, αλλά προτιμώ την Βίκυ από αυτο το σπίτι σε ομορφιά.
Επίσης όμορφη είναι η Αρινα
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
193
Κριτικές
54
Like
616
Πόντοι
361
Η Αθηνά για μένα είναι καυλιαρα όχι όμορφη. Με αυτήν έχω κάνει το καλύτερο γαμηση σε μπουρδέλο.
Η Αλισα είναι όμορφη, αλλά δεν ξέρω στο δωμάτιο πως είναι.
Η Λανα είναι όμορφη, αλλά προτιμώ την Βίκυ από αυτο το σπίτι σε ομορφιά.
Επίσης όμορφη είναι η Αρινα
Η Βίκυ είναι καλύτερη σε εμφάνιση απο Λάνα εχω πάρει Λάνα καλή στο σεχ επίσης αρινα πρώην ροδικα καλή σε εμφάνιση και στο σεχ
 

jimadams71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
872
Πόντοι
311
8
Έχει ωραία μάτια και πρόσωπο, αλλά μου φαίνεται δεν θα αντέχει πολύ γαμηση. Για gfe ρυθμούς την κάνω
Η καιτουλα ειναι φιλότιμο κοριτσι τελευταία εχει βελτιώσει αρκετά τη πιπα της όταν ξεκίνησε έδινε και γλωσσοφιλα στη πορεια τα έκοψε και δεν θελει δάχτυλο στο μουνακι της τώρα νομίζω παίζει και σε τι φαση θα τη πετύχεις απο θεμα κούρασηςεγω οσες φορες τη πήρα περασα καλά
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καλημέρα τύποι μου ξέχασα χτες να αναφερο ότι πέρασα από το αχαρνον 85 το μεσημέρι και είδα την Νέα κοπέλα φόραγε άσπρο φόρεμα όντος πολύ όμορφη και καυλοτικη δεν πέρασα αλλά σκεφτούμε πολύ να περασο !!!!! Ευτυχος δεν είναι μαζί με Εβελίνα .... αλλά κάνει προγραμμα σαν της Εβελίνας; Η θα κάνει ένα απλό ;και θα ξένες όσο και την Εβελίνα;πελατειακά ενο για να μην παρεξηγηθο....οποίος ξερή ας πει Ευχαρηστω !!!
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
26
Like
595
Πόντοι
4.475
Η Αρίνα η όμορφη που όλοι λέτε, είναι αυτή στο Φώκαιας 7Β;
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Πριν λίγη ώρα

Κων166 ισόγειο
Δύο 45ρες, η Άννα και η Κατερίνα.
Ξανθοβαμμένη η πρώτη, μελαχρινή η δεύτερη.
Με λίγα παραπανίσια κιλά και οι δύο, με 2,5ρια βυζιά.
Συμπαθητικές και οι δύο, τυπικές στην παροχή υπηρεσιών, ωστόσο δεν κλέβουν όταν τον παίρνουν.

Κων116 υπόγειο
Βίκυ, νεαρότατη Μολδαβή, μικροκαμωμένη, με αρμονικό σώμα, εκεί που το 1,5ρι βυζάκι είναι ταιριαστό με το τρυφερό κωλαράκι.
Ούτε αυτή κλέβει όταν τον παίρνει. Τον παίρνει όλον και βαθιά, ενώ σε κοιτάει μέσα στα μάτια, χαμογελώντας, με ωραία οδοντοστοιχία, με βαθύ και ειλικρινές βλέμμα.

Με την ευκαιρία, απευθύνω θερμό χαιρετισμό στους μάνατζερς του studio Κων80, γιατί έξω από το μπουρδέλο έχουν βάλει και αναβοσβήνει ένα φως από αυτά τα διαπεραστικά άσπρα φώτα που έχουν τα αεροπλάνα στα φτερά.
Το φως από το μπουρδέλο αυτό μάλλον φαίνεται από την στρατόσφαιρα.
...Kων116 υπόγειο?...

...μάλλον Κων166 εννοείς...
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Η Αθηνά για μένα είναι καυλιαρα όχι όμορφη. Με αυτήν έχω κάνει το καλύτερο γαμηση σε μπουρδέλο.
Η Αλισα είναι όμορφη, αλλά δεν ξέρω στο δωμάτιο πως είναι.
Η Λανα είναι όμορφη, αλλά προτιμώ την Βίκυ από αυτο το σπίτι σε ομορφιά.
Επίσης όμορφη είναι η Αρινα

Μιας κ γινεται ελευθερος σχολιασμος για τις εν λογω πουτανες..κ επειδη τις εχω γαμησει σχεδον ολες ...θα εβαζα στις καλες επιλογες...πρωτα την αθηναρα(ειναι ενα επιπεδο μονη της,στην ΚΑΒΛΑ).Πολυ καλες λανα,σονια,αλισα ..επισης η καιτουλα καυλιαρικο,σφιχτο ζουμπουρλουδικο,η αννα με ασταθη αποδοση, η αλισα την εχω δει κ δε με συγκινησε απο εμφανιση,(η προσφατως αδυνατισμενη εβελινα ειναι νομιζω καλυτερη), κ την μισελ με ΤΙΠΟΤΕΕΕ.Δεν με εχει κερασει φολα,γιατι απλα την θεωρω μπαζο..κ για αυτο δεν προκειται να της δωσω την ψωλη μου!!!
Βεβαια περι ορεξεως....
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Ναι φίλε.
Η τσα2 την έλεγε γαλακτομπουρεκο  :S :S :S

Καταλαβα ποια λετε. Κι εμενα μου εκανε τρελη εντυπωση η ομορφια της ειναι η πιο ομορφη πιστευω. Μου ειπε η τσατσα οταν πηγα "Οπου πας σου λενε οτι εχουν την καλυτερη ε και σκεφτεσαι εσυ "Παραμυθια μου πουλανε", ετσι δεν ειναι; Δεν εχουν δει την δικια μου ομως.."

Στο δωματιο δε ξερω αληθεια αν ειναι καλη, εμενα το ματι εγινε σαν πιατακι του καφε οταν την ειδα και τρελαθηκα με το ασπρο δερμα της και τον κωλο της. Αν δεν ειχα αλλους στοχους αυτο το καιρο, θα δοκιμαζα. Οταν ξενερωσω με αυτες που παω θα την δοκιμασω σιγουρα.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
26
Like
595
Πόντοι
4.475
Η Αθηνά ρε παιδιά σταμάτησε; Τώρα θα μου πείτε βέβαια, σταμάτησε, μέχρι να ξαναρχίσει, αλλά μήπως ξέρουμε τίποτα πιο συγκεκριμένο...

Καλύτερα για αυτήν βέβαια να μην ξαναγυρίσει.

Τουλάχιστον όμως να γυρίσει να προλάβω να την καβαλήσω άλλη μια φορά και μετά σταματάει :)
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Δεν με εχει κερασει φολα,γιατι απλα την θεωρω μπαζο..κ για αυτο δεν προκειται να της δωσω την ψωλη μου!!!
Βεβαια περι ορεξεως....

Αυτες που απο σωμα ειναι τουμπανα και απο φατσα μπαζο ειναι πιστευω εκείνες που μαθαίνουν πιο γρηγορα και γινονται εξπερ στα διαφορα ερωτικα. Ειχα μια στο τει ιδια ακριβως σαν αυτη τετοια φατσα, βυζους κωλαρα και με επριζε καθε μερα μου λεγανε ρε "σε γουσταρει ρε πηδα την" αλλα επειδη την θεωρουσα μπαζο δεν την πηρα ποτε... Το μετανιωσα βεβαια.
 

ΧΟΡΧΕ

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
103
Like
140
Πόντοι
1
Τι ειναι αυτο το πραγμα στην φυλης ρε μαγκες?Ολο οι ιδιες και οι ιδιες και απο την στιγμη που εχουν σταματησει η προσωρινα η μονιμα ολα τα καλα ονοματα οπως η Βερόνικα η Αθηνά η Ρενατα θα φαμε την μετριοτητα στην μαπα
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Καλημέρα τύποι μου ξέχασα χτες να αναφερο ότι πέρασα από το αχαρνον 85 το μεσημέρι και είδα την Νέα κοπέλα φόραγε άσπρο φόρεμα όντος πολύ όμορφη και καυλοτικη δεν πέρασα αλλά σκεφτούμε πολύ να περασο !!!!! Ευτυχος δεν είναι μαζί με Εβελίνα .... αλλά κάνει προγραμμα σαν της Εβελίνας; Η θα κάνει ένα απλό ;και θα ξένες όσο και την Εβελίνα;πελατειακά ενο για να μην παρεξηγηθο....οποίος ξερή ας πει Ευχαρηστω !!!

Παρεπιπτοντως η τσατσα πλεον χτυπαει πορτες... Απο εκει που ηταν στο οτι "εδω δε χτυπαμε πορτες" κτλ κτλ χτυπαει πορτα ακριβως στο 10 λεπτο. Μου τη δινει ασχημα πλεον και δε θελω να ξανα παω.
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
Διαβάζοντας τον φίλο Hatsumi  :hi: για μια Ελεν στο Λιοσίων 73β με 5άρια βυζους πήγα το απόγευμα να δω. Είχε και άλλες κοπέλες αλλά δεν έδωσα σημασία. Η Ελεν είναι μπαμπάτσικη προς χοντρουλα, καστανοξανθη, μέτρια φάτσα.
Δεν πέρασα γιατί δεν φαίνεται κάτι της προκοπής.

Κατά τις 17:00
Δεληγεωργη 39 η ΑΝΤΡΙΑΝΑ από ιασωνος 46 ισόγειο με κωλο.
Κεραμεικού 15 αριστερά μια μαύρη ψιλομετρια.
Κεραμεικου 13 μια μελαχρινή Σιμονα, μέτρια
Κολωνού 45 δεξιά μια Χριστίνα, γλυκιά μιλφ με 2.5 στήθος πεσμένο και καλό σώμα. Έχει πάει κανείς μαζί της;
Κολωνού 47 ισόγειο ερχόταν η Ζανα  :kneel:
Την έβλεπα στο δρόμο και αναρωτιομουν πως στο πουτσο έχει κόσμο αυτή.
Κολωνου 48 μια μικρή Χριστίνα μέτρια.
Κολωνού 53 η Νατάσσα που λένε ότι έχει καλές υπηρεσίες, μέτρια

Ιασωνος 10 όροφος η χοντρή Άννα, μαλλον το έχει ρίξει στην πρέζα...
Κάτι ή Νικόλ που έχει σπάσει πολύ (σκληρό το Μετάξι)
Ιασωνος 1γ 2 γριες...
Ιασωνος χοστελ υπογειο ένα ξανθό κοντοπουτανο  :erection: σε απλό. Κανείς πληροφορίες;
Ιασωνος 36 Μαρία, νομίζω ήταν στο Κολωνου 30 δεξιά. Μου έχουν πει ότι είναι μέτρια.
Μεγάλου αλεξανδρου 21 μια όμορφη παρουσία η Αννα και μια αδιάφορη.
.....η μαυρη στο κεραμεικου 15 ηταν αδυνατη,γεματη?...θυμασαι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom