Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (6 μέλη και 82 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Kαλησπέρα,
Μία μικρή ενημέρωση απο την πρωινή βάρδια.
Ξεκίνημα απο Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 το ισόγειο τέρμα αριστερά,το παλαιό μαγαζί δηλαδή.Πέρασα κατευθείαν με Αλεξάνδρα χωρίς να δω με ποιά άλλη κοπέλα εργαζόταν.Την έχω ήδη πάρει 4 φορές,δύο εχθές το απόγευμα και δύο σήμερα το πρωί.Ρωσόφωνη,ψηλή,με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της,λευκό δέρμα,ωραίες βυζάρες χορταστικές τριάμιση νούμερο,σώμα κανονικό με όμορφα πιασιματάκια.Κανονικό πρόγραμμα.Έχω στείλει κριτική.
Στο Ιάσωνος 46 στον όροφο ήταν μόνη της η Μαρία, έλειπε η Τάνια η οποία μάλλον θα δουλεύει απογεύματα.Κοντή,σώμα κανονικό με λίγα πιασιματάκια,μαλλιά καστανά πιασμένα αλογοουρά.
Το Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 κλειστό,πράγματι έπιασε πυρκαγιά,ο πρώτος όροφος ήταν καμμένος δεν ξέρω αν επεκτάθηκε και στο ισόγειο.
Το Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 επίσης κλειστό,δεν ξέρω αν έπαθε ζημιά και αυτό.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 το ισόγειο ήταν η Ρωξάνη,μιλφ Ρωσόφωνη,κοντή,με μαλλιά ξανθά πιασμένα αλογοουρά,σώμα με πιασίματα.Η Ελένη έμαθα από την υπηρεσία ότι αποχώρησε απο τον οίκο και δεν γνωρίζει που εργάζεται.Ο όροφος κλειστός.
Στο Ακομινάτου 2 στο ισόγειο ενημερώνω ότι η Ρωσόφωνη μιλφ Αλεξάνδρα με τα νιαουρίσματα επέστρεψε στην θέση της. Μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της,σώμα κανονικό με λίγα πιασίματα.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Στο Μαραθώνος και Αχιλλέως 59 ισόγειο ήταν η Λίνα την οποία και είδα πρώτη φορά.Έχει αναφερθεί στις ενημερώσεις.Πρόκειται για μιλφ,αδύνατη,με κοντά καστανόμαυρα μαλλιά,πρόσωπο σκυλέ καβλωτικό.Σε ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα της.
Στο Κωνσταντινουπόλεως 166 στο ισόγειο ήταν δύο Ρωσόφωνες ώριμες.Κλασσικά η Ναταλία η Τουρλοκωλιάστρα (το ψευδώνυμο δεν είναι δικό μου το έχει αναφέρει επιτυχώς ο συναγωνιστής Σμύρνης),με μακριά ξανθά μαλλιά,σώμα κανονικό με πιασιματάκια.Χαρακτηριστικό το τούρλωμα του κώλου στο σαλόνι για να σε πείσει να περάσεις μαζί της.Ως φαίνεται η Ναταλία επανήλθε στο μαγαζί μετά το Ιωαννίνων 5 όπου εργαζόταν.Παλιά καραβάνα η συγκεκριμένη έχει εργαστεί σε πολλά μαγαζιά.Την είχα πρωτοδει πριν πολλά χρόνια στο Κωλοκυνθους 38 στον όροφο.Μαζί της η Μαρίνα,παλιά καραβάνα και αυτή Ρωσόφωνη με θητεία σε στούντιο όσο και σε μπουρδέλα.Τελευταία κάνει και την υπηρεσία.Μαλλιά κατάξανθα σγουρά,τα οποία ήταν περούκα,σώμα κανονικό με πιασίματα (έχει προσθέσει κιλά).Την είχα πρωτοπάρει σε Περγάμου 1 πριν πάρα πολλά χρόνια όταν είχε πρωτοεμφανιστεί,μετά συνέχισε σε Διδύμου 8 ισόγειο και αργότερα και σε Καλύμνου 48 στο ισόγειο.Αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Να σημειωθεί ότι την Μαρίνα πρώτη φορά την ακούω σε τελειωτικό πρόγραμμα.Προσπαθεί να γίνει πιο ανταγωνιστική.
Στο Ιωαννίνων 3 στο ισόγειο η Άννα,Ρωσόφωνη μιλφ,με μαλλιά ξανθά πιασμένα πάνω,σώμα κανονικό πλέον με πιασίματα.Θα συμφωνήσω με τον ramada ότι έχει παραμελήσει τον εαυτό της.Πρόγραμμα κανονικό.Κάνει και ελεύθερο στοματικό κατόπιν συνεννοήσεως ενώ στους καλούς πελάτες όπως έχει ακουστεί γίνεται και τελειωτικό.Το απόγευμα θα πιάσει δουλειά μία Ελένη.
Στο Ιωαννίνων 3 στον όροφο ήταν ήταν η Αγάπη.Μιλφ,ημεδαπή,κοντή,με μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της,σώμα με πιασίματα,μεγάλη περιφέρεια και χονδρά πόδια.Σε ελεύθερο στοματικό και νομίζω και πρωκτικό.
Στο Ιωαννίνων 5 ήταν η Αλίκη, μιλφ,με μαλλιά καστανά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους,σώμα κανονικό.Πρόκειται για την Ντιάνα απο Διδύμου 16.Σε ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο στήθος.
Στο Βιργινίας Μπενάκη μαγαζί που ειδικεύεται κυρίως σε ώριμες ως γκράνυ γυναίκες ήταν μία ώριμη ημεδαπή,με μαλλιά καστανά περμανάντ,σώμα γεμάτο,εμφάνιση μεσόκοπης οικοκυράς.Ελεύθερο στοματικό και νομίζω και πρωκτικό. Αποχωρόντας της λέω ευγενικά θα τα ξαναπούμε και αυτή μου λέει με ύφος "πότε;" Χε! Χε! Η όλη φάση με τις ατάκες στις τσάρκες είναι πολλές φορές διασκεδαστική αν εξαιρέσουμε τα μπινελίκια που έχουμε ακούσει αρκετές φορές.
Τέλος θα αναφέρω και ένα στούντιο που μπήκα το Κωνσταντινουπόλεως 132 νομίζω η 136.Αυτό που εργαζόταν κάποτε η Βραζιλιάνα η Πατρίτσια.Ήταν η Μαρία,ωραία γυναίκα μιλφ προς ώριμη,με μαλλιά ξανθά μακριά,σώμα κανονικό.Τα προγράμματα πάνε κλιμακωτά 30 ευρώ το απλό,40 ευρώ το ελεύθερο στοματικό και 50 ευρώ το φουλ. Στο φουλ μου κάνανε και έκπτωση στα 40 αλλά φρονώ ότι είναι πολλά τα χρήματα.Τα μπουρδέλα έχουν εφάμιλλες υπηρεσίες και βρίσκεις και κοπέλες καλής εμφάνισης.
Καλά να περνάτε!

 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Καλησπερα στην παρεα σκεφτομαι αποψε να παω μια βολτα απο Φυλης για πρωτη φορα , εχει να προτεινει κανενας πιπινι με καλες υπηρεσιες?

P.S Οποιος γουσταρει να παμε παρεα τσαρκα ακομα καλυτερα να πουμε και δυο μαλακιες να μαθω τα κατατοπια  :grin:
 

Επισκέπτης
Οι οποίες δυστυχώς έχουν διαγραφεί  :headbang:

Ξερει κανεις τι ψάρια πιάνει γιατί είναι όμορφη και δεν φαίνεται τόσο ξεπετα  :S

Πάντως η Βίκυ από Βεργας 3 όροφο βρήκε ανταγωνισμό σε θέμα ομορφιάς   :rose:
Επαιζε στην αλυσιδα πριν φυγει η Ξενια για στουντιο που ηταν το πραγματικα δυνατο χαρτι. Χλιαρη σε επιδοσεις η Βαλερια.
 

Επισκέπτης
Προφεσορ στο στουντιο 132 γνωριζεις τι διαρκεια εχουν τα προγραμματα;
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Επαιζε στην αλυσιδα πριν φυγει η Ξενια για στουντιο που ηταν το πραγματικα δυνατο χαρτι. Χλιαρη σε επιδοσεις η Βαλερια.

Απο βδομαδα θα παω καρφι για εκεινη. Παντως οι καλες που ειχε εφυγαν. Η Αθηνα εφυγε, η Μαίρη εφυγε. Μονο το αλλο κοριτσι τον ηπιε λιγο αφου χειμωνα καλοκαιρι εκει μεσα ηταν και διπλοβαρδιες πολλες φορες. Λογικα θα παει διακοπες τωρα που ηρθε η καινουργια. Σωστα;
 

vagelis31

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2013
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Απο βδομαδα θα παω καρφι για εκεινη. Παντως οι καλες που ειχε εφυγαν. Η Αθηνα εφυγε, η Μαίρη εφυγε. Μονο το αλλο κοριτσι τον ηπιε λιγο αφου χειμωνα καλοκαιρι εκει μεσα ηταν και διπλοβαρδιες πολλες φορες. Λογικα θα παει διακοπες τωρα που ηρθε η καινουργια. Σωστα;
Η Μαίρη ξέρει κανείς πού βρίσκεται?
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.106
Πόντοι
45.465
τώρα live


Φυλής 71α Μαίρη, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 Στέλλα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69β Τζούλια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 67 κλειστό.

Φυλής 65β Χριστίνα το κοντοπουτανο με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Χριστίνα η ξανθιά σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Τανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 86α Σάρα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Μπέλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 Ρακελ με τα πιρσινγκ στις ρογες, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα η μιλφ με πρωκτικο και Μαρία με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 72 Νικόλ από 71α, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και χωρίς γάλα πια.

Φυλής 66δ κλειστό.

Φυλής 66α Γιάννα, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 Αλινα, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ναντια, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Νικόλ, σε απλό πρόγραμμα.


Φωκαίας 27Β πάνω Καρολίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Εμιλη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Σονια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Σισυ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Φωκαιας 24 Κορινα η βυζαρου, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Μαρία, με πρωκτικο.

Φωκαιας 25α Άννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 19 Μαρία, με πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Κρίστι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17α Παολα, σε απλό πρόγραμμα.

 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
Καλημέρα. Το Κολωνού 53 είναι ανοιχτό; Ξέρει κάποιος;
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
Δεν γνωρίζω αλλά λογικά δεν πρέπει να υπερβαίνουν τα 20 λεπτά.
......προφεσορε μαλλον τα εχεις μπερδεψει....μαλλον....οι βραζιλιανες ειναι στο κωνσταντινουπολεως 130 που τωρα ειναι κλειστο κανενα τριμηνο περιπου......αν ξερει κανενας τι παιζει εκει ας γραψει....ηταν μονιμως εκει η μελισσα απο ιωαννινων
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
304
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
πολυ καλη ενημερωση απο τον φιλο σμιρνι για την πρωινη βαρδια στη Φυλης.

ξερετε ποια απο αυτες που κανουν πρωκτικο το κανει πιο ανετα?

ευχαριστω.
 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
114
Like
322
Πόντοι
21
καλο μεσημερι σε ολυους. εγω θα συστηνα την τζουλιαννα για πρωκτικο. της αρεσει να ειναι ανασκελα με τα ποδια ειτε στο πλαι ειτε στους ωμους και ν την καρφωνουν στο κωλο δυνατα
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Γεια χαρα αγαπητοί μου κ αγαπητες μου αν υπαρχει η δυνατότητα ήθελα να ρωτήσω κριτικες για την βικτωρια απο Κωνσταντινουπόλεως 166 ισόγειο αδύνατη ξανθιά καρέ μαλλιά Που συνήθως ειναι με την Τσατσα με την άχρηστη συμπεριφορά που ειναι αληφη απο το πιόμα που μπορούμε να βρούμε αν ήταν σε κάποιο αλλο καταστημα έστω με αυτό η αλλο ονομα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom