Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 304 άτομα (21 μέλη και 283 επισκέπτες)

VAGGELIS VARVATOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
15
Like
318
Πόντοι
290
Καλη επιλογη απ'οτι μου ειπε ενας καλος φιλος που την πηρε και επαθε πλακα ειναι η Μικαελλα στο φωκαιας 17Α.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

VAGGELIS VARVATOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
15
Like
318
Πόντοι
290
Η Βερόνικα στο Φυλής 86 όροφο έχει αλλάξει βάρδια; Πήγα και εγώ απόγευμα και όπως είπε ο φίλος παραπάνω, δουλεύει η Σάρα αντί για αυτήν.
Απ'οτι εχουν πει και αλλοι εχει αλλαξει διευθυνση το καταστημα και το κοριτσι δε δουλευει....
 

VAGGELIS VARVATOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
15
Like
318
Πόντοι
290
Και αλλη καλη επιλογη επισης Αλεξανδρα ξανθια ψηλη ωραιο σωμα στο Μεταξι Κολωνου 32Β
 

Gtp_user

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
83
Κριτικές
12
Like
381
Πόντοι
290
Η Σοφία η κωλοκλέφτισσα απο το Φωκαίας17 δουλεύει ακόμα?
 

Επισκέπτης
Εγω ημουν απο αυτους που την εκθειαζα κατα καιρους αλλα απο τοτε που το εβαλε στα 15 δεν εχω πατησει. Με 5 ευρω παραπανω παω στην πολυ καθαροτερη/ασφαλεστερη και διακριτικοτερη Φυλης βρισκοντας και καλυτερες υπηρεσιες και κοπελες εμφανισιακα.
Η Αννιτα ηταν value for money στα 10. Οχι οτι την νοιαζει βεβαια, πελατεια εχει και στην χειροτερη περιπτωση να βγαζει τα ιδια λεφτα τρωγοντας λιγοτερες  :tn04:
Εχει αναφερθει οτι ηθελε να μειωσει τους πελατες τις ειδικα αυτους που αργουν.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.710
Κριτικές
6
Like
8.879
Πόντοι
1.686


Η Λάνα είναι Βέργας 3 πάνω, και έχει
πολύ ωραίο πρόσωπο, είναι ψηλή και λεπτή
και είναι μουνάρα.

Υπάρχουν σχόλια γι' αυτή , αντικρουόμενα.

Όμως πρέπει να ξεκαθαρίσουμε κάτι
( αφιερώνεται στο Βοργία 21)
Κάποιος μπορεί να έχει γνώμη και άλλος άποψη.
Ποιά είναι η διαφορά ;
Αν σας ρωτήσει κάποιο νεούδι , να του πείτε,
νεούδι, γνώμη είναι όταν βλέπεις την ιερόδουλη και
δεν έχεις περάσει μαζί της,
ενώ άποψη, είναι όταν έχεις πληρώσει και έχεις μπει
και λες πως πέρασες ! :rockon: :rockon:
Άποψη έχουμε όταν η πούτσα μας έχει μπει
στο μουνάκι ή στη κωλάρα της !  :rockon: :rockon:
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Τύποι μου καλημέρα ξέρουμε η Σούσζη αν θα είναι στο πιπινου το απόγευμα; Έχω όρεξη σήμερα για ντροπαλή στα όρια του αυτισμού εκδιδόμενη !!!!

Τι παιχνιδι κανει η Σουζη τυπα?
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Εχτές το απόγευμα,πήγα Τροφωνίου για την Μπάρμπορα.
Δεν τη γνωρίζω.Πιθανόν να είναι αυτή. Αγριόφατσα με σωματάρα και μαύρο μαλλί ελαφρώς μακρύ,μιλούσε Ελληνικά με βαριά ανατολική προφορά.
Στο σαλόνι πλακωνόταν με ένα τσόλι και του έλεγε:"Πόσες φορές θα έρθεις για να μάθεις το πρόγραμμα, αφού δεν περνάς κλπ κλπ".
Ένας άλλος συναγωνιστής που μάλλον είχε ήδη πληρώσει,αυτή τον προέτρεπε να περάσει στο δωμάτιο κι αυτός της έλεγε:"Σε λίγο,σε λίγο,ηρέμησε πρώτα"
Έτσι κι αλλιώς θα έφευγα επειδή η στραβωμένη τάνα δεν κάνει διακρίσεις αλλά αφού διώχνει το τσόλι μου λέει: "Εσύ θα περάσεις ή ήρθες για να μάθεις το πρόγραμμα;" Της λέω :"Γιατί να μην περάσω,πώς σε λένε;" και μου απαντάει: "Τζένιφερ Λόπεζ".
Άντε γειά!!!! :hi:
 

cuckold

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Παιδιά η Σόνια την είχα πάρει Φυλής 65Α δουλέθει ακόμα εκέι; Και αν ναι τι βάρδια;
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Εχτές το απόγευμα,πήγα Τροφωνίου για την Μπάρμπορα.
Δεν τη γνωρίζω.Πιθανόν να είναι αυτή. Αγριόφατσα με σωματάρα και μαύρο μαλλί ελαφρώς μακρύ,μιλούσε Ελληνικά με βαριά ανατολική προφορά.
Στο σαλόνι πλακωνόταν με ένα τσόλι και του έλεγε:"Πόσες φορές θα έρθεις για να μάθεις το πρόγραμμα, αφού δεν περνάς κλπ κλπ".
Ένας άλλος συναγωνιστής που μάλλον είχε ήδη πληρώσει,αυτή τον προέτρεπε να περάσει στο δωμάτιο κι αυτός της έλεγε:"Σε λίγο,σε λίγο,ηρέμησε πρώτα"
Έτσι κι αλλιώς θα έφευγα επειδή η στραβωμένη τάνα δεν κάνει διακρίσεις αλλά αφού διώχνει το τσόλι μου λέει: "Εσύ θα περάσεις ή ήρθες για να μάθεις το πρόγραμμα;" Της λέω :"Γιατί να μην περάσω,πώς σε λένε;" και μου απαντάει: "Τζένιφερ Λόπεζ".
Άντε γειά!!!! :hi:
Καλά ρε φίλε!!Σου δόθηκε η ευκαιρία  να γαμησεις την ""Τζένιφερ Λόπεζ""  :2funny: και την πέταξες?? :headbang:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Χτες βράδυ φυλής 65 ισόγειο η μπούτι όλα έξω ήρθε με φιλίσε  στο μάγουλο μου ψιθύρισε αχ θα χυσο στο αυτί ..... χούφτωσα κώλο και βυζαρες αλλά δεν πέρασα ίσως την επόμενη φορά .... πήγα πιπινου στη σουζη της τον είχα καρφωμένο 20 λεπτά και την χαμουρευα ..... μολης είπε χυσε  με μωρό μου την γαμησα τόσο δυνατά ... εχυνα 2 λεπτά και κάρφωμα σαν κομπρεσέρ !!!!!! Πάντως πολύ υπομονετική κοπέλα άλλη θα με είχε βρίση.... γιατί καταλάβαινε ότι το κράτο καρφωμένο για να μην χυσο άμεσος ..... Ρε παιδιά το κρεβάτι όμως μύριζε λες και ήταν κάδος σκουπιδιών ξέρει κανείς τι συμβαίνει ;
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Χτες βράδυ φυλής 65 ισόγειο η μπούτι όλα έξω ήρθε με φιλίσε  στο μάγουλο μου ψιθύρισε αχ θα χυσο στο αυτί ..... χούφτωσα κώλο και βυζαρες αλλά δεν πέρασα ίσως την επόμενη φορά .... πήγα πιπινου στη σουζη της τον είχα καρφωμένο 20 λεπτά και την χαμουρευα ..... μολης είπε χυσε  με μωρό μου την γαμησα τόσο δυνατά ... εχυνα 2 λεπτά και κάρφωμα σαν κομπρεσέρ !!!!!! Ρε παιδιά το κρεβάτι όμως μύριζε λες και ήταν κάδος σκουπιδιών ξέρει κανείς τι συμβαίνει ;
Είχαν απεργία οι σκουπιδιαριδες
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Είχαν απεργία οι σκουπιδιαριδες
Τύπε δεν φαντάζεστε το πως βρομαγε .... ευτυχία δεν ξάπλωσα την περίμενα όρθιος χαμουρεμα στα όρθια και της είπα ξάπλωσε και ειμουν από πανό της πρέπει να έσκασε 20 λεπτά γιατί άφηνα το βάρος μου πανό της !!!! Αλλά όταν της φίλαγα το λαιμό και πήγαινε η μύτη μου κοντά στο μαξιλάρι και στο κρεβάτι μου έσκαγαν κάτι ντουμάνια Παναγία μου!!!! Επίσης στον άγιο παντελεομονα που πέρασα από εκεί 9μιση τη νύχτα είχε κόσμο και μύριζε έντονα ινδική κάνναβης !!!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Επίσης στον άγιο παντελεομονα που πέρασα από εκεί 9μιση τη νύχτα είχε κόσμο και μύριζε έντονα ινδική κάνναβης !!!
Όχι φίλε ιδέα σου ήταν Λιβάνι από την Εκκλησία
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
1.501
Πόντοι
201
Εχτές το απόγευμα,πήγα Τροφωνίου για την Μπάρμπορα.
Δεν τη γνωρίζω.Πιθανόν να είναι αυτή. Αγριόφατσα με σωματάρα και μαύρο μαλλί ελαφρώς μακρύ,μιλούσε Ελληνικά με βαριά ανατολική προφορά.
Στο σαλόνι πλακωνόταν με ένα τσόλι και του έλεγε:"Πόσες φορές θα έρθεις για να μάθεις το πρόγραμμα, αφού δεν περνάς κλπ κλπ".
Ένας άλλος συναγωνιστής που μάλλον είχε ήδη πληρώσει,αυτή τον προέτρεπε να περάσει στο δωμάτιο κι αυτός της έλεγε:"Σε λίγο,σε λίγο,ηρέμησε πρώτα"
Έτσι κι αλλιώς θα έφευγα επειδή η στραβωμένη τάνα δεν κάνει διακρίσεις αλλά αφού διώχνει το τσόλι μου λέει: "Εσύ θα περάσεις ή ήρθες για να μάθεις το πρόγραμμα;" Της λέω :"Γιατί να μην περάσω,πώς σε λένε;" και μου απαντάει: "Τζένιφερ Λόπεζ".
Άντε γειά!!!! :hi:

Καλά που δέν μπήκες φίλος.
Αν θέλεις να περάσεις καλά με την Μπάρμπαρα θα πρέπει να την πετύχεις πολύ κάλμα ,ήρεμη και να έχει πάρει τα χάπια της ειδάλλως θα κάνει ότι περνάει απο το χέρι της (και απο τον κώλο της φυσικά),για να σου την σπάσει.
Μιλάμε για πολύ ψυχάκια.
 

jimadams71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
872
Πόντοι
311
Αγκυρας 12 Α  ολγα Ελένη  στην απογευματινή καιτη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom