Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 234 άτομα (20 μέλη και 214 επισκέπτες)

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Μάγκες προσοχή
πέρασα Τρίτη νύχτα με την φωτεινή αδύνατη στο κολονου 27 α'οροφο κ είχε κάτι πολλη περίεργα εξανθηματα στην πλάτη..
Κάτι αλλιώτικο οχι σπυράκια, σκληρά στο αγκιγμα τους πρωτη φορα βλεπω κάτι τέτοιο..
Θα μου πείτε υπαρχει αφροδίσιο νόσημα στη πλάτη..
Κλασικά δωμάτια πολλά αναμονή 1 ωρα,4 πριν απο εμένα..
Και η Φωτεινή αλλά και η Λυδία που είναι στην πρωινή βάρδια στον ίδιο οίκο, είναι κινούμενες υγειονομικές βόμβες  :S  Έχω σταματήσει να τις επισκέπτομαι εδώ και πολύ καιρό, γιατί πραγματικά είναι σαν να παίζεις Ρώσικη ρουλέτα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Και η Φωτεινή αλλά και η Λυδία που είναι στην πρωινή βάρδια στον ίδιο οίκο, είναι κινούμενες υγειονομικές βόμβες  :S  Έχω σταματήσει να τις επισκέπτομαι εδώ και πολύ καιρό, γιατί πραγματικά είναι σαν να παίζεις Ρώσικη ρουλέτα
Κάνουν απλό; Η τρίβονται πανό σου Α καποτα ;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ένα λεπτό! Η τσατσά είναι πολύ κατώτερη απο την πουτάνα. Παρασιτεί χωρίς να προσφέρει τίποτα. Άρα δεν είναι σωστός ο συλλογισμός σου!
Διαφωνο , η σωστές τσατσαδες και τσάτσοι ξέρεις τι καθαριότητες ρίχνουν στον οικο; Μέχρι τα χαρτιά υγεία καθαρίζουν από το μπάνιο που πάει η τανα !!! Και πολλά αλλά ... μια τανα μόνη της είναι άχρηστη στο να διαχειριστή τον οικο και εκτός αυτό είναι και επικίνδυνο !!!! Και εκτός αυτό , εμένα αν με πηγαίνει η τσατσα και την πηγαινο και εγώ πάντα περναο καλά στατιστικά αυτό μου συμβαίνει !!!
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Σήμερα το μεσημέρι στο Ιάσονος 46Α ήταν η Έρρικα. Ρωσίδα, ψηλή νταρντάνα, γυναικάρα, με απίθανο γλυκό πρόσωπο κόκκινομαλλα! Με τα τακούνια που φορούσε ήταν πάνω από 1.85. Πρόθυμη και χαμογελαστή με όλους. Αμεσως τη θυμήθηκα που ήταν  παλιά Ιωαννινων 3-5. Ανακοινώθηκε ότι κάνει τα πάντα εκτός πρωκτικό. Πέρασα αμέσως. Ολα σούπερ. Μου είπε ότι θα είναι και μετά τις 12 το βράδυ.
 

Red_Jaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Like
131
Πόντοι
1
Το διδυμο Λανα Βικυ απο Βεργας 3 γνωριζει κανεις εαν δουλευει ακομα μαζι και σε τι βαρδια;
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Το διδυμο Λανα Βικυ απο Βεργας 3 γνωριζει κανεις εαν δουλευει ακομα μαζι και σε τι βαρδια;

Το τελευταίο διάστημα,πολλές απ'τις ημέρες της εβδομάδας,δουλεύουν μαζί τα πρωινά και συνεχίζει η Λάνα μόνη της τα απογεύματα.

Αλλά απρόοπτα και αλλαγές είναι μέσα στο πρόγραμμα.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Και η Φωτεινή αλλά και η Λυδία που είναι στην πρωινή βάρδια στον ίδιο οίκο, είναι κινούμενες υγειονομικές βόμβες  :S  Έχω σταματήσει να τις επισκέπτομαι εδώ και πολύ καιρό, γιατί πραγματικά είναι σαν να παίζεις Ρώσικη ρουλέτα
Η Λυδία είναι πολύ ρομαντική γυναίκα και το επιβεβαίωσα πριν δύο τρία χρόνια όπου αισθάνθηκε  σαν να με γνωρίζει χρόνια από την πρώτη επαφή μας. Ήταν εκείνη  η ένδοξη περίοδος που καταρρίφθηκε ο μύθος που επικρατούσε ότι όλες οι εργαζόμενες χρησιμοποιούν προφυλακτικό. Το Μεταξουργείο είναι η γάγγραινα της χώρας, αλλά και η ανακούφιση πολλών ψωλών διαφόρων εθνικοτήτων  :S
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Τσάρκα στο υπέροχο Μεταξουργείο το μεσημέρι για κατάθεση  :takethis:
Κολωνού 30 β ισόγειο η Μελίνα η Βυζαρου που εμένα με ξεπεταξε, βγήκε με υφακι στο σαλόνι. Ουστ μωρή.  :thebigfinger:
Στον όροφο 2 ξανθές μέτριας προς καλής εμφάνισης εμφάνισης που δεν θυμαμαι τι πρόγραμμα κάνουν, λογικά απλό.
Κολωνού 53 η Νατάσσα η γνωστή μιλφ σε δωμάτιο. Στο σαλόνι 2 50+ τύποι που περίμεναν όρθιοι σαν λιγούρια και η τσα2 να τους φωνάζει να καθισουν και να περιμένουν να τελειώσει. Εύχομαι να μην καταντησω έτσι  :S
Κολωνού 27 υπογειο η Φλωρα , μελαχρινή με σχετικά μεγάλο βυζι και μπαμπάτσικη. Έχω ακούσει καλά λόγια για αυτήν.
Κολωνού 27 β όροφο η Λυδία , ξανθιά με κοντό μαλλί, μέτριο σώμα και 2.5 αρι βυζι.
Μαζί της η Σοφία η πολύ καλή κατ εμε στο δωμάτιο μιλφ, με το μέτριο σώμα που ξεχωρίζει η κωλαρα της.
Στο δωμάτιο ήταν 2 πακιστανοί και η τσα2 ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα...
‌Λεωνιδίου 28 ισόγειο μια σττουμπουλη με καλό στήθος σε απλό πρόγραμμα
Στον όροφο η Αννιτα στα 15 ευρώ.
Υπήρχαν κάποιοι ανά καιρούς που ζητούσαν από την κοπέλα να αυξήσει την τιμή ακόμα και στα 20 ευρώ!!!  :headbang:
Τώρα θα είναι χαρούμενοι με αυτήν την εξέλιξη. Από εμένα  :thebigfinger:
Μεγάλου αλεξανδρου 25 μια μιλφ ξανθιά Ξένια, με 2,5 αρι βυζι, μέτριας εμφάνισης. Θα έμπαινα αλλά από το σαλόνι μου είπε 10 λεπτά μόνο μέσα και έφυγα  :walkingpenis:
Κολοκυνθούς 38 ισόγειο η Καρινα, βυζαρου που δούλευε στο ιασωνος 1β και ξαναγύρισε εκεί. 5 αρι βυζι μελαχρινή και τυπικό γαμηση.
Στον όροφο 3 κοπέλες
Μία ξανθιά στυλιαρι μέτρια
Μία μελαχρινή γυφτακι, πολύ χοντρή με βυζάρες  :vomit:
Μία ξανθιά πολύ χοντρή με βυζάρες  κσκασχημη :vomit:
Πήγα με την τελευταία και πέρασα ΧΆΛΙΑ  :headbang:
Πήγα για το κωλο και για το ισπανικό και δεν έκανε τίποτα!!!
ΦΟΛΑΡΑ του κερατά!!!
Αν γνωρίζει κάποιος το όνομά της να μου το πει γιατί θέλω να γραψω κριτικη.
Καλά γαμήσια  :hi:
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Μία ξανθιά πολύ χοντρή με βυζάρες  κσκασχημη :vomit:
Πήγα με την τελευταία ...

Καλά νέος άνθρωπος και πας και γαμάς χοντρές και άσχημες ?
Πρόσεξε μην σε καταπιεί με το μουνί της καμιά τέτοια και σε ψάχνουν να σε βρουν. :)
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Καλά νέος άνθρωπος και πας και γαμάς χοντρές και άσχημες ?
Πρόσεξε μην σε καταπιεί με το μουνί της καμιά τέτοια και σε ψάχνουν να σε βρουν. :)
Έφαγα φόλα γιατί ανακοίνωσε κωλο και μέσα έκανε τα δικά της.
Τεσπα το όνομα ψάχνω για να ανεβάσω κριτική.
Νομίζω λέγεται Βανέσα, αλλά δεν είμαι σίγουρος.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Τύποι μου καλημέρα ξέρουμε η Σούσζη αν θα είναι στο πιπινου το απόγευμα; Έχω όρεξη σήμερα για ντροπαλή στα όρια του αυτισμού εκδιδόμενη !!!!
 

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Παιδες εχει δοκιμασει καποιος την Αλισα που ειδα χτες πρωινη στο
Αχαρνων 85....???
Η τσστσα δεν ειπε προγραμμα παρα μονο τον ονομα της.....
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Τύποι μου καλημέρα ξέρουμε η Σούσζη αν θα είναι στο πιπινου το απόγευμα; Έχω όρεξη σήμερα για ντροπαλή στα όρια του αυτισμού εκδιδόμενη !!!!

Η Σούζυ θα δουλεύει το απόγευμα στην Πιπίνου.

Παιδες εχει δοκιμασει καποιος την Αλισα που ειδα χτες πρωινη στο
Αχαρνων 85....???
Η τσστσα δεν ειπε προγραμμα παρα μονο τον ονομα της.....

Επειδή ίσως δεν διάβασες παλιότερο ποστ,η κοπέλα δούλευε στο παρελθόν με το όνομα Βαλέρια σε άλλα μαγαζιά.

Εάν σε ενδιαφέρει για τις τότε επιδόσεις της,μπορείς να μπεις στον κατάλογο με τους οίκους όπου (ως Βαλέρια) έχει αναφορές

Στο Φυλής 56,τρεις κριτικές.
Φυλής 54β,επτά κριτικές.
Φυλής 54α,μία κριτική.
Διδύμου 7α,δύο κριτικές.

Τώρα αν κάποιος την δοκίμασε και στην Αχαρνών,ας γράψει τις εντυπώσεις του.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.368
Κριτικές
6
Like
10.460
Πόντοι
3.936
Μήπως ξαναγύρισε ο Digweed;  :rolleyes:
 

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
866
Πόντοι
81
Καλημερα.Μηπως γνωρίζει καποιος αν δουλευει η Καμελια στο Φωκαιας 27α;Ευχαριστω.
 

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1


Στο Φυλής 56,τρεις κριτικές.
Φυλής 54β,επτά κριτικές.
Φυλής 54α,μία κριτική.
Διδύμου 7α,δύο κριτικές.

Τώρα αν κάποιος την δοκίμασε και στην Αχαρνών,ας γράψει τις εντυπώσεις του.
[/quote]


Ευχαριστωωωωω πολυυυυυυ
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Καλημερα σε όλους, ένα γρήγορο πέρασμα από Φυλης109 (παντα ισογειο) συνευρεση με την νεα παρουσία Έλενα με αρκετά καλές εντυπώσεις. Καθαρή με πολύ καλή συμετοχη, άπειρη, ομως απολαυστικη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom