Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 126 άτομα (8 μέλη και 118 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
39
Like
6.877
Πόντοι
1.936
για να λες οτι είσαι άσχημος κ οτι μυρίζει το στόμα σου μάλλον συμβαίνει το αντίθετο.
Σχετικα με τα γλώσοφυλα κ εγώ έφαγα άκυρο κ απο την μια  κ απο την αλλη αν κ το επιδίωξα αρκετά κ ήταν ξεκάθαρο οχι..
αλλά σε γενικές γραμμές ειναι γυναικαρες κ αξίζει καποιος να παει μαζί τους..να υπάρχουν στο πορνοβιογραφικό του.

Χαλιας με Χ κεφαλαιο.Ευτυχως που υπαρχουν και τα δελα και τον χωνουνε καπου και οι μη προνομιουχοι
 

Teacher2017

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
4.918
Like
28.646
Πόντοι
5.906

Teacher2017

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
4.918
Like
28.646
Πόντοι
5.906
Εχει καποιος εμπειρια με μελαχρινο γκομενακι απο Κολωνου 11β υπογειο. Συστηθηκε ως τρελο Ναταλι.
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Δεν ζηταμε...οτι φερει η στιγμη.Αλλα χωρις γλωσσοφυλα πως θα νιωσεις το παραμυθι γθα να ξαναπας κατ'εξακολουθηση??
οκ δικαίωμα του καθενός να κάνει ότι γουστάρει , εγώ πάντως αν ακούσω ακαποτα φυλι ούτε για αστείο δεν αφήνω να μου δώσει ,αν μπω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
οκ δικαίωμα του καθενός να κάνει ότι γουστάρει , εγώ πάντως αν ακούσω ακαποτα φυλι ούτε για αστείο δεν αφήνω να μου δώσει ,αν μπω
το στομα εχει πιο πολλα μικροβια απ οτι η πουτσα του αλλουνου, οποτε και να εχει παρει πιπα στον προηγουμε και να φιλησει εσενα μετα δεν θα κολλησεις περισσοτερα μικροβια, αν συχενεσαι απλα, ειναι αλλο θεμα
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
@ professorx ,
Ευχαριστώ για το tip με την Ζάνα και το ελεύθερο στοματικό που το καθιέρωσε στους οίκους. Δεν το γνώριζα .
Πίσω στο 1979 Μαυρογένους κ Φυλής (επί της Φυλής ο οίκος, τώρα κλειστός χρόνια) η πασίγνωστη Καίτη έκανε γυμνό τσιμπούκι 69 και ..... ρομαντικό γαμησι , ειδικά με μας που πηγαίναμε στο γυμνάσιο .
Ούτε σουβλάκι δεν έπαιρνα και φύλαγα τα χρήματα για να πάω κι εγώ κι όσοι μικροί μπορούσαν τότε . Τον πρώτο καλοκαίρι (1979) που πήγα μετά το σχολείο για μεροκάματο αντί για διακοπές η να φυλάξω τα χρήματα για παπάκι , προτιμούσα να πηγαίνω και να επενδύω στο κορίτσι καθώς και αλλού .....
Τα σέβη μου μεγιστε professorx για την ενημερωσή σας.
ξανθό κοντό μαλλί και μαύρα εσώρουχα,αυτή μετά έκανε πίπα με καποτα και μετά ,χωρίς...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.098
Πόντοι
45.465
τώρα live

Περγάμου 27 Ειρήνη ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αλκαμένους 113 Αλινα ξανθό μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί ψιλοκανονικο σώμα για την ηλικία της 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Αλκαμένους 117 Αλεξια μιλφ καστανοξανθη χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Δοκιμάστηκε με  καλές εντυπώσεις

Ρεμουνδου 20 κλειστό.

Ρεμουνδου 21 ισόγειο κλειστό.

Ρεμουνδου 21 όροφος Ειρήνη μελαχρινή μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Περγάμου 1 κάτω Μαίρη μελαχρινή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Περγάμου 1 όροφος κλειστό.

Αγίου Πέτρου 7 Νανά  ξανθιά μιλφ με γυαλάκια, χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.


Καλύμνου 36 Ναταλι ξανθιά χοντρουλα με 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Καλύμνου 48α Όλγα ξανθιά χοντρή μιλφ με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό και Αγάπη ξανθιά μιλφογκιλφ χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο σώμα.

Καλύμνου 48β Πωλινα μιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Μαγνησίας 1 Μπετυ ξανθιά νταρντανα με 2αρι σιλικονατο βυζι, δεν ξέρω αν είναι ενχειρησμενη η όχι, απλό πρόγραμμα.

Μαγνησίας 11 Σοφία ξανθια μιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα. Η Βικτόρια ρεπό.

Φυλής 109α κλειστό.

Φυλής 109β Καρίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Μελίνα ξανθοκαστανη σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα.

Φυλής 134 Γκαμπριέλα μελαχρινή νταρντανα με 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134α κλειστό.

Φυλής 134β κλειστό.

Φυλής 136 κλειστό.

Πιπινου 65 κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.098
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Αχιλλέως 48 Λίνα μιλφ με καστανοκοκκινο κοντό μαλλί κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 Όλγα καστανή κατσαρομαλλα κανονικό γεμάτο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59α Γιάννα καστανή με το μαλλί σε πλεξούδα κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βιργινιας Μπενάκη 31  Μαριάννα ξανθιά μιλφ χοντρή με 3αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Παιανιεων 24 Ζαννα με το βασιλικό τσιμπουκι, ξανθιά κοντή χοντρή με 2.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κωνσταντινουπολεως 166 υπόγειο Βίκυ μια καινούργια κοπελίτσα μελαχρινή με σπαστό μαλλάκι κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Αλεξία η ξανθιά ψηλή μιλφ νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Το δίπλα κλειστό.

Ιωαννίνων 3 κάτω Ελένη /Λένα ξανθιά μιλφ με πιασιματακια 2.5αρι βυζι τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 πάνω Ζωή η ξανθιά Ελληνίδα μιλφ λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Ιωαννίνων 5 Ντανα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.974
Κριτικές
33
Like
6.988
Πόντοι
3.496
Kαλησπέρα σας,
Στο Κολωνού 47 στο ισόγειο κλασσικά η παλιά καραβάνα Ζάνα,ώριμη Ρωσόφωνη,με ξανθά μαλλιά και σώμα γεμάτο.Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Η πρώτη που καθιέρωσε αυτή την υπηρεσία όταν πρωτοεργάστηκε πριν 15-16 χρόνια στο Αλκαμένους 117 και έπειτα ακολούθησαν και οι άλλες.
Προφεσορα, νομιζω οτι προς στα τελη 90s αρχες 2000, το ακαπελα' ειχε κανει την εμφανιση του. Ξεκινησε δειλα-δειλα απο το Αγκ./12α'. Απο μια ευτραφη ξανθια Βουλγαρα. Μετα ακολουθησαν και οι αλλες.. Ωσπου εγινε μοδα, και καθιερωθηκε σε μερικους οικους.  :sunglasses:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Η Αθηνά από Αχαρνών 85 πρώην φωκαίας 27 σκαλακια είναι άρρωστη, όπως μου είπε η τσα2.
Αλήθεια ή παραμύθια δεν ξέρω.
Πάντως η συμπεριφορά της ήταν πολύ καλή, στον πληθυντικό και παρόλο που δεν πήγα με την Εβελίνα και δεν είχε κόσμο αυτή μου ευχηθηκε καλό απόγευμα.
Αυτο το λέω γιατί έχω διαβάσει διαφορα για την συμπεριφορά της :S.

Τεσπα ξέρει κανείς καμία βυζαρου που να δουλεύει την Δευτέρα κατά τις 15 :00;
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Προφεσορα, νομιζω οτι προς στα τελη 90s αρχες 2000, το ακαπελα' ειχε κανει την εμφανιση του. Ξεκινησε δειλα-δειλα απο το Αγκ./12α'. Απο μια ευτραφη ξανθια Βουλγαρα. Μετα ακολουθησαν και οι αλλες.. Ωσπου εγινε μοδα, και καθιερωθηκε σε μερικους οικους.  :sunglasses:

Οχι ακριβώς. Θυμάμαι τέλη 1979 στο Παιωνίου ( κ Λιοσίων,μετα τη γωνία), που εκείνη την εποχή έφερνε πενηντάρες αλλά με καλά σώματα ,έκανε ελεύθερο στοματικό μιά τέτοια,ψηλή με βυζάρες. Ασυνήθιστο  γιά τότε και μου είχε κάνει εντύπωση, φυσικά και δεν μπήκα. Πάντως πρέπει να έκαναν αυτό το πρόγραμμα ,κατόπιν συνεννοήσεως, και στα Πιπίνου ,τα δυό υπογεια, κατα πληροφορίες τότε συναγωνιστών μπουρδελιάρηδων,που άντεξαν στο άθλημα μεχρι που μετα απο λιγο παντρεύτηκαν (ητοι πέθαναν,αλλά δεν το έχουν καταλάβει).
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Η Αθηνά από Αχαρνών 85 πρώην φωκαίας 27 σκαλακια είναι άρρωστη, όπως μου είπε η τσα2.
Αλήθεια ή παραμύθια δεν ξέρω.
Πάντως η συμπεριφορά της ήταν πολύ καλή, στον πληθυντικό και παρόλο που δεν πήγα με την Εβελίνα και δεν είχε κόσμο αυτή μου ευχηθηκε καλό απόγευμα.
Αυτο το λέω γιατί έχω διαβάσει διαφορα για την συμπεριφορά της :S.

Τεσπα ξέρει κανείς καμία βυζαρου που να δουλεύει την Δευτέρα κατά τις 15 :00;
τι να πουν κ οι τσατσάδες...μετρημένες στα δάχτυλα είναι οι σωστές...οι περισσότερες να τους πετάς χυμένες καπότες στη μάπα χρειάζονται..σούζα κάθονται κ λένε ό,τι μαλακία τους πει το αφεντικό να λένε...μια ζωή στο ψέμα κ στο ρουφιανιλίκι
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.308
Κριτικές
15
Like
5.828
Πόντοι
1.496
Η Αθηνά από Αχαρνών 85 πρώην φωκαίας 27 σκαλακια είναι άρρωστη, όπως μου είπε η τσα2.
Αλήθεια ή παραμύθια δεν ξέρω.
Πάντως η συμπεριφορά της ήταν πολύ καλή, στον πληθυντικό και παρόλο που δεν πήγα με την Εβελίνα και δεν είχε κόσμο αυτή μου ευχηθηκε καλό απόγευμα.
Αυτο το λέω γιατί έχω διαβάσει διαφορα για την συμπεριφορά της :S.

Τεσπα ξέρει κανείς καμία βυζαρου που να δουλεύει την Δευτέρα κατά τις 15 :00;
Το κανουν αυτο οι υπηρεσιες συχνα. Η συγκεκριμενη υπηρεσια το λεει τωρα για την Αθηνα το ελεγε για τη Μαιρη παλιοτερα.  Οποτε δεν εβρισκα τη Μαιρη εκει, ελειπε για λιγο  η περισσοτερο καιρο, μου ελεγε οτι αρρωστησε η αλλη φορα μου ειπε οτι ...παντρευτηκε! Μεχρι που ξαναγυριζε και ολα καλα. Οποτε.... Μακαρι να γυρισει η Μαιρη και να μη σταματησε, ας επιστρεψει ακομα και σε αλλο σπιτι η στουντιο. Ας αναμενουμε, ο καιρος θα δειξει.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Προφεσορα, νομιζω οτι προς στα τελη 90s αρχες 2000, το ακαπελα' ειχε κανει την εμφανιση του. Ξεκινησε δειλα-δειλα απο το Αγκ./12α'. Απο μια ευτραφη ξανθια Βουλγαρα. Μετα ακολουθησαν και οι αλλες.. Ωσπου εγινε μοδα, και καθιερωθηκε σε μερικους οικους.  :sunglasses:
Tο τελειωτικό στο στόμα πρώτη η Ζάνα το καθιέρωσε επίσημα με ανακοίνωση κανονικά στο σαλόνι.Το ελεύθερο στοματικό προυπήρχε αν και ήταν σε πιο λίγα σπίτια.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.149
Κριτικές
496
Like
61.925
Πόντοι
39.662
Οχι ακριβώς. Θυμάμαι τέλη 1979 στο Παιωνίου ( κ Λιοσίων,μετα τη γωνία), που εκείνη την εποχή έφερνε πενηντάρες αλλά με καλά σώματα ,έκανε ελεύθερο στοματικό μιά τέτοια,ψηλή με βυζάρες. Ασυνήθιστο  γιά τότε και μου είχε κάνει εντύπωση, φυσικά και δεν μπήκα. Πάντως πρέπει να έκαναν αυτό το πρόγραμμα ,κατόπιν συνεννοήσεως, και στα Πιπίνου ,τα δυό υπογεια, κατα πληροφορίες τότε συναγωνιστών μπουρδελιάρηδων,που άντεξαν στο άθλημα μεχρι που μετα απο λιγο παντρεύτηκαν (ητοι πέθαναν,αλλά δεν το έχουν καταλάβει).

Εγω θυμαμαι στην κατοχή το 1968 !! Πηγαινα στα Βουρλα, στη Δραπετσωνα στον Πειραια στα δημοσια μπουρδελα, εκει εδωσα και το πρωτο μου ακαποτο τσιμπουκι τελειωτικο καταπιωτικο παρακαλω δινοντας στην κορασιδα μια χουφτα σταφιδες να ζεσταθει απο το κρυο !!!
Ε ρε εποχες τοτε....    :offtopic:

:kneel:
 

ReDreamer

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
43
Like
176
Πόντοι
0
Επειδή ρωτάω ReDreamer, είμαι μοζοχας?

Όχι μωρέ δε το πα με αυτή την ενιοια.. Απλά εμείς οι νορμάλ κατά κόρον προσπαθούμαι να τις αποφεύγουμε και εσείς φάνηκς σαν να τις αναζητάς.. Τις λεγόμενες ελεεινηδες
 

ReDreamer

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
43
Like
176
Πόντοι
0
Τεσπα ξέρει κανείς καμία βυζαρου που να δουλεύει την Δευτέρα κατά τις 15 :00;
Η Αθηνά από Αχαρνών 85 πρώην φωκαίας 27 σκαλακια είναι άρρωστη, όπως μου είπε η τσα2.
Αλήθεια ή παραμύθια δεν ξέρω.
Πάντως η συμπεριφορά της ήταν πολύ καλή, στον πληθυντικό και παρόλο που δεν πήγα με την Εβελίνα και δεν είχε κόσμο αυτή μου ευχηθηκε καλό απόγευμα.
Αυτο το λέω γιατί έχω διαβάσει διαφορα για την συμπεριφορά της :S.

Τεσπα ξέρει κανείς καμία βυζαρου που να δουλεύει την Δευτέρα κατά τις 15 :00;

Έχω καιρό να κάνω αναγνωριστικό βόλτα μετάξι στη πρωινή βάρδια.. Έχω σκοπό να πάω αύριο.. Αν βρω κάτι βυζοπιαστη θα ενημερώσω.. Πρόχειρα θυμάμαι 2 αν τηρούν τα ωράρια τους.. Αλινα η βυζομιλφ Κολωνού 47 καθώς και η βυζοαντριαννα χοντρουλα βέβαια στο Ιάσωνος 46 μεσαίο..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom