Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 284 άτομα (22 μέλη και 262 επισκέπτες)

stefan1993

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Πωλινα είναι στο Καλυμνου 48,ξέρει κανείς;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
114
Κριτικές
6
Like
262
Πόντοι
281
ξέρουμε τι ώρα ανοίγουν και βασικά τι ώρα κλείνουν τα μπουρδέλα φυλής και περιξ;;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
φυλης 9  η  ωρα  το πρωι καποια καποια ντελα προς φωκαιας   και τα υπολοιπα 10 το πρωι  και κλεινουν 7 το πρωι   για διδυμου απο 10 το πρωι εως 12 το βραδυ τροτη βαρδια δεν εχει εκει 
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Αν μου έδινες μια κατεύθυνση η οποίος άλλος φίλος ξερει για την Ναταλί απο Ουκρανία αδύνατη μελαχρινη που ήταν στο Αχιλλέως κ μαραθωνος θα είχα υποχρέωση..

Η Ναταλί έχει επιστρέψει και δουλεύει απόγευμα και νύχτα στην Αχιλλέως και Μαραθώνος.

Καλησπέρα συναγωνιστές! Πέρασα προ ημερών από Μαραθώνος 59, οπου δούλευε η Ίνα. Μου ανέφερε η τσατσά οτι θα επιστρέψει η Μαρσέλα, ξέρουμε κάτι;

Η Μαρσέλα ίσως να επιστρέψει στα τέλη του μήνα.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
231
Κριτικές
45
Like
3.321
Πόντοι
1.431
Εκτός από τους ιδιοκτήτες των ακινητων-οικων που έχουν σπίτι και ΝΟΙΚΙΑΖΟΥΝ κάθε βάρδια ξεχωριστά ζητώντας από 50€ την βάρδια , δλδ.3x50 = 150€ x 30 ημέρες ........ .4.500 €!!!!!!
Τα κορίτσια που ενοικιάζουν την βάρδια πληρώνουν ΑΥΤΕΣ την υπηρεσία .
Οι άλλοι "ιδιοκτήτες" επινοικιαζουν τον οίκο από τον ΚΑΝΟΝΙΚΌ ίδιοκτητη του ακινήτου για ένα σοβαρό  ποσό και πρέπει να βγάλουν φράγκα !!!!
Εξ ου και η πίεση και το "πρόστιμο" της παρακράτησης της επίσκεψης από πελάτη που καθυστέρησε μέσα το κορίτσι .
Απλά. Οι κάμερες δε , πάνε x 36 (λέμε πχ) ταχύτητα .
Δυστυχώς έχουν αλλάξει τα παλιά "ήθη" στους οίκους.
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
208
Like
86
Πόντοι
1
Στο Ιωαννινων 5 ποια ειναι στην 3η βαρδια?και καμια γνωμη
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Γεμάτη και αδιάφορη η Ντάνα βγήκε στο σαλόνι με
τον παχουλό κώλο της έξω!

Όχι άσχημη μιλφ η Ντάνα με κοντό ξανθό μαλλί που όταν η υπηρεσία είπε ότι κάνει ΚΑΙ τελειωτικό "έδωσε" την απάντηση στο γιατί πλένονταν κάνα τέταρτο πριν βγει για να την δει ο κόσμος!!!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Λίγο μετά της 23:00 Κωνσταντινουπόλεως 166Α  βγαίνει η τσατσά στο σαλόνι και λέει έτσι απλά η κοπέλα κοιμάται τότε τι το ανοίγετε το ρημαδι σβηστε τη λάμπα και όταν ξυπνήσει η κοπέλα ανοίγει.Τιαλλο θα δούμε...
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.022
Like
1.122
Πόντοι
216
Εκτός από τους ιδιοκτήτες των ακινητων-οικων που έχουν σπίτι και ΝΟΙΚΙΑΖΟΥΝ κάθε βάρδια ξεχωριστά ζητώντας από 50€ την βάρδια , δλδ.3x50 = 150€ x 30 ημέρες ........ .4.500 €!!!!!!
Τα κορίτσια που ενοικιάζουν την βάρδια πληρώνουν ΑΥΤΕΣ την υπηρεσία .
Οι άλλοι "ιδιοκτήτες" επινοικιαζουν τον οίκο από τον ΚΑΝΟΝΙΚΌ ίδιοκτητη του ακινήτου για ένα σοβαρό  ποσό και πρέπει να βγάλουν φράγκα !!!!
Εξ ου και η πίεση και το "πρόστιμο" της παρακράτησης της επίσκεψης από πελάτη που καθυστέρησε μέσα το κορίτσι .
Απλά. Οι κάμερες δε , πάνε x 36 (λέμε πχ) ταχύτητα .
Δυστυχώς έχουν αλλάξει τα παλιά "ήθη" στους οίκους.
Αναλυσε το λιγο αν θελεις φιλε, γιατι εχει ενδιαφερον
 

Επισκέπτης
Εκτός από τους ιδιοκτήτες των ακινητων-οικων που έχουν σπίτι και ΝΟΙΚΙΑΖΟΥΝ κάθε βάρδια ξεχωριστά ζητώντας από 50€ την βάρδια , δλδ.3x50 = 150€ x 30 ημέρες ........ .4.500 €!!!!!!
Τα κορίτσια που ενοικιάζουν την βάρδια πληρώνουν ΑΥΤΕΣ την υπηρεσία .
Οι άλλοι "ιδιοκτήτες" επινοικιαζουν τον οίκο από τον ΚΑΝΟΝΙΚΌ ίδιοκτητη του ακινήτου για ένα σοβαρό  ποσό και πρέπει να βγάλουν φράγκα !!!!
Εξ ου και η πίεση και το "πρόστιμο" της παρακράτησης της επίσκεψης από πελάτη που καθυστέρησε μέσα το κορίτσι .
Απλά. Οι κάμερες δε , πάνε x 36 (λέμε πχ) ταχύτητα .
Δυστυχώς έχουν αλλάξει τα παλιά "ήθη" στους οίκους.

Πρεπει να σπασει το αλβανικο καρτελ με κρατικη καταστολη.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.022
Like
1.122
Πόντοι
216
Πρεπει να σπασει το αλβανικο καρτελ με κρατικη καταστολη.
Εστω στα 20 € που πληρωνει ο πελετης, πως κατανέμονται. Ιδιοκτητης που παιρνρι τα 50ποιος είναι? Αυτος που πληρωνει το ΕΝΦΙΑ? Δεν το καταλαβαίνω. Ανάλυσέτο λιγο αν θελεις.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
231
Κριτικές
45
Like
3.321
Πόντοι
1.431
Εστω στα 20 € που πληρωνει ο πελετης, πως κατανέμονται. Ιδιοκτητης που παιρνρι τα 50ποιος είναι? Αυτος που πληρωνει το ΕΝΦΙΑ? Δεν το καταλαβαίνω. Ανάλυσέτο λιγο αν θελεις.

Δεν έχω συζητήσει για το πώς "σπάει" το 10€ η το 20€ .
Μπορώ να μάθω όμως.
Ας πούμε λοιπόν ότι κάποιος/α έχει ένα ακίνητο στο Μετάξι και δεν θέλει να ασχολείται ενεργά . Είναι της δουλειάς , ξέρει κορίτσια ξέρει τσατσους/ες και τα "κανάλια" μέσω γνωστών .
Το μόνο που ζητάει σαν ιδιοκτήτης ακινήτου (με χαρτιά ιδιοκτησίας) είναι να έχει κάθε μέρα στις 3 βάρδιες 3 κορίτσια .
Συμφωνεί μαζί τους , και παίρνει από την κάθε μια 50€ .Νοικιάζει ουσιαστικά η ιερόδουλη την βάρδια .
Εκεί δεν έχει άλλο μεσάζοντα . Η κοπέλα πρέπει να έχει την τσατσά/ο που πληρώνεται από την ίδια .
Είχα ρωτησει τσατσό σε παράλληλο της Φυλής που είχε 20€ η επίσκεψη τι βγάζεις και μου είχε πει : καλά είμαι . Στο 1.500άρι (2015 αυτό)
Δεν γνωρίζω πως επιμερίζονται τα πάγια. Δλδ ρεύμα νερό και πως  πληρώνονται . Δεν μπήκε βαθιά η συζήτηση όταν την είχα κάνει με κάποιο κύριο της περιοχής που γνωρίζει ιστοριες για πάνω από 50 χρόνια .
Μετά , είναι ο ιδιοκτήτης που ζητάει ένα ΠΑΓΙΟ ποσο σαν μηνιάτικο (ότι παίζει στην πιάτσα δλδ.) από αυτόν στον οποίο ενοικίασε τον οίκο .
Ο νέος λοιπόν "εργολάβος" του οίκου , στήνει το μαγαζί καλά διότι ΥΠΑΡΧΟΥΝ φράγκα και από άλλες δραστηριοτητες ευελπιστώντας να βγάλει πολλά περισσότερα από το ΠΑΓΙΟ που καταβάλλει στον ιδιοκτήτη του ακινήτου.
Εξ ου και μια ομοιογένεια πλέον στους νέους οίκους .
Το κύκλωμα δουλεύει όλο το χαρτί "μαύρο" , τα γνωστά και πρέποντα δλδ. για την πιάτσα .
Έχει λοιπόν απαίτηση από την βάρδια , κοπέλα-τσατσα να το πηγαίνουν ΤΡΑΊΝΟ το μαγαζι για να οικονομανε περισσότερα .
Οπότε ΕΠΈΒΑΛΑΝ το 10' για να ανεβάσουν τζίρο .
Οι κάμερες είναι εκεί . Τσεκάρουν στο "γρήγορο" την βάρδια και αναλόγως πράττουν .
2 είχε κόψει έμαθα - μου είπε ο κύριος της περιοχής- από μια κοπέλα που έκανε παραπανω ωρα σε σταθερούς πελάτες της .
Προφανώς σε δεύτερη ανάγνωση,  είναι μια μεθοδος πίεσης .
Με τόσα ΕΛΕΪΝΑ αλλοδαπα στην περιοχή είναι τραγικό πάντως αυτό . 
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.022
Like
1.122
Πόντοι
216
Δεν έχω συζητήσει για το πώς "σπάει" το 10€ η το 20€ .
Μπορώ να μάθω όμως.
Ας πούμε λοιπόν ότι κάποιος/α έχει ένα ακίνητο στο Μετάξι και δεν θέλει να ασχολείται ενεργά . Είναι της δουλειάς , ξέρει κορίτσια ξέρει τσατσους/ες και τα "κανάλια" μέσω γνωστών .
Το μόνο που ζητάει σαν ιδιοκτήτης ακινήτου (με χαρτιά ιδιοκτησίας) είναι να έχει κάθε μέρα στις 3 βάρδιες 3 κορίτσια .
Συμφωνεί μαζί τους , και παίρνει από την κάθε μια 50€ .Νοικιάζει ουσιαστικά η ιερόδουλη την βάρδια .
Εκεί δεν έχει άλλο μεσάζοντα . Η κοπέλα πρέπει να έχει την τσατσά/ο που πληρώνεται από την ίδια .
Είχα ρωτησει τσατσό σε παράλληλο της Φυλής που είχε 20€ η επίσκεψη τι βγάζεις και μου είχε πει : καλά είμαι . Στο 1.500άρι (2015 αυτό)
Δεν γνωρίζω πως επιμερίζονται τα πάγια. Δλδ ρεύμα νερό και πως  πληρώνονται . Δεν μπήκε βαθιά η συζήτηση όταν την είχα κάνει με κάποιο κύριο της περιοχής που γνωρίζει ιστοριες για πάνω από 50 χρόνια .
Μετά , είναι ο ιδιοκτήτης που ζητάει ένα ΠΑΓΙΟ ποσο σαν μηνιάτικο (ότι παίζει στην πιάτσα δλδ.) από αυτόν στον οποίο ενοικίασε τον οίκο .
Ο νέος λοιπόν "εργολάβος" του οίκου , στήνει το μαγαζί καλά διότι ΥΠΑΡΧΟΥΝ φράγκα και από άλλες δραστηριοτητες ευελπιστώντας να βγάλει πολλά περισσότερα από το ΠΑΓΙΟ που καταβάλλει στον ιδιοκτήτη του ακινήτου.
Εξ ου και μια ομοιογένεια πλέον στους νέους οίκους .
Το κύκλωμα δουλεύει όλο το χαρτί "μαύρο" , τα γνωστά και πρέποντα δλδ. για την πιάτσα .
Έχει λοιπόν απαίτηση από την βάρδια , κοπέλα-τσατσα να το πηγαίνουν ΤΡΑΊΝΟ το μαγαζι για να οικονομανε περισσότερα .
Οπότε ΕΠΈΒΑΛΑΝ το 10' για να ανεβάσουν τζίρο .
Οι κάμερες είναι εκεί . Τσεκάρουν στο "γρήγορο" την βάρδια και αναλόγως πράττουν .
2 είχε κόψει έμαθα - μου είπε ο κύριος της περιοχής- από μια κοπέλα που έκανε παραπανω ωρα σε σταθερούς πελάτες της .
Προφανώς σε δεύτερη ανάγνωση,  είναι μια μεθοδος πίεσης .
Με τόσα ΕΛΕΪΝΑ αλλοδαπα στην περιοχή είναι τραγικό πάντως αυτό . 

[/quote
Δεν έχω συζητήσει για το πώς "σπάει" το 10€ η το 20€ .
Μπορώ να μάθω όμως.
Ας πούμε λοιπόν ότι κάποιος/α έχει ένα ακίνητο στο Μετάξι και δεν θέλει να ασχολείται ενεργά . Είναι της δουλειάς , ξέρει κορίτσια ξέρει τσατσους/ες και τα "κανάλια" μέσω γνωστών .
Το μόνο που ζητάει σαν ιδιοκτήτης ακινήτου (με χαρτιά ιδιοκτησίας) είναι να έχει κάθε μέρα στις 3 βάρδιες 3 κορίτσια .
Συμφωνεί μαζί τους , και παίρνει από την κάθε μια 50€ .Νοικιάζει ουσιαστικά η ιερόδουλη την βάρδια .
Εκεί δεν έχει άλλο μεσάζοντα . Η κοπέλα πρέπει να έχει την τσατσά/ο που πληρώνεται από την ίδια .
Είχα ρωτησει τσατσό σε παράλληλο της Φυλής που είχε 20€ η επίσκεψη τι βγάζεις και μου είχε πει : καλά είμαι . Στο 1.500άρι (2015 αυτό)
Δεν γνωρίζω πως επιμερίζονται τα πάγια. Δλδ ρεύμα νερό και πως  πληρώνονται . Δεν μπήκε βαθιά η συζήτηση όταν την είχα κάνει με κάποιο κύριο της περιοχής που γνωρίζει ιστοριες για πάνω από 50 χρόνια .
Μετά , είναι ο ιδιοκτήτης που ζητάει ένα ΠΑΓΙΟ ποσο σαν μηνιάτικο (ότι παίζει στην πιάτσα δλδ.) από αυτόν στον οποίο ενοικίασε τον οίκο .
Ο νέος λοιπόν "εργολάβος" του οίκου , στήνει το μαγαζί καλά διότι ΥΠΑΡΧΟΥΝ φράγκα και από άλλες δραστηριοτητες ευελπιστώντας να βγάλει πολλά περισσότερα από το ΠΑΓΙΟ που καταβάλλει στον ιδιοκτήτη του ακινήτου.
Εξ ου και μια ομοιογένεια πλέον στους νέους οίκους .
Το κύκλωμα δουλεύει όλο το χαρτί "μαύρο" , τα γνωστά και πρέποντα δλδ. για την πιάτσα .
Έχει λοιπόν απαίτηση από την βάρδια , κοπέλα-τσατσα να το πηγαίνουν ΤΡΑΊΝΟ το μαγαζι για να οικονομανε περισσότερα .
Οπότε ΕΠΈΒΑΛΑΝ το 10' για να ανεβάσουν τζίρο .
Οι κάμερες είναι εκεί . Τσεκάρουν στο "γρήγορο" την βάρδια και αναλόγως πράττουν .
2 είχε κόψει έμαθα - μου είπε ο κύριος της περιοχής- από μια κοπέλα που έκανε παραπανω ωρα σε σταθερούς πελάτες της .
Προφανώς σε δεύτερη ανάγνωση,  είναι μια μεθοδος πίεσης .
Με τόσα ΕΛΕΪΝΑ αλλοδαπα στην περιοχή είναι τραγικό πάντως αυτό . 
Ησουν κατατοπιστικος. Δηλαδη υπαρχουν δυο τροποι επιχειρηματικοτητας
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Δεν έχω συζητήσει για το πώς "σπάει" το 10€ η το 20€ .

2 είχε κόψει έμαθα - μου είπε ο κύριος της περιοχής- από μια κοπέλα που έκανε παραπανω ωρα σε σταθερούς πελάτες της .
Προφανώς σε δεύτερη ανάγνωση,  είναι μια μεθοδος πίεσης .
Με τόσα ΕΛΕΪΝΑ αλλοδαπα στην περιοχή είναι τραγικό πάντως αυτό .  
Καλημέρα πολύς λόγος γίνεται πού πιστεύω πως είναι περιττός τι μας ενδιαφέρει εμάς πως διασφαλίζουν αυτοί τα φράγκα και πως γίνεται η μοιρασιά μεταξύ τους.
Ούτε Ορκωτοί λογιστές είμαστε ούτε πρόκειται να συνεταιριστουμε με αυτούς
Αυτό που πρέπει να μας ενδιαφέρει είναι πιο μαγαζί είναι σωστό σέβεται τα χρήματα μας έχει καλές καθαρές κοπέλες όλα τα άλλα είναι θεωρητικά που δεν μας αφορούν

Και αυτό που αναφέρεις για τα 2 πού είχε κόψει αυτό είναι το στάνταρ συμφωνημενο τα 2 πρώτα ραντεβού της κοπέλας πάνε στο μαγαζί παλιά που έπαιζε φουλ δουλειά τους έπαιρναν και 5
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom