Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 224 άτομα (25 μέλη και 199 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.736
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 72 κλειστό.

Φυλής 74 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Μαρία ξανθοκαστανη κανονικό σώμα κοντουλα 2αρι στητο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Εβελινα καστανή κατσαρομαλλα με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φυλής 59 πάνω κλειστό.

Φυλής 61 Ρακελ μελαμψη κοπέλα από την Βενεζουέλα ψιλοκανονικο σώμα μικρό βυζι, πιρσινγκ στην δεξιά ρογα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Καιτη ξανθοκαστανη λεπτή πιτσιρικά με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Φιλιππιδου 11β Εύα ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με μασάζ και ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Μπέλα
Μπέλα καστανή , σώμα με λίγα πιασιματακια στα μπούτια και στην κωλαρα 2αρι βυζι, τατουάζ στην δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 86α Βερονικα κοκκινομάλλα σώμα με πιασίματα 3αρι σιλικονατο βυζι τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86β Ροξι ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Σονια καστανή καπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Χριστίνα κοντοπουτανο με κάστανο σκούρο μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Λάουρα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69α Μαρία καστανοξανθη κοπέλα με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φυλής 71α Μαίρη κοπέλα με καστανά μαλλιά σούπερ δεξί κορμί με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
.....και 'γω που νομιζα οτι δεν θα ειχε κοσμο λογο βροχης αλλα το Σοφακι με την κωλαρα στο Κολωνου 27 οροφος τρεχει απο δωματιο σε δωματιο!!!

αυτη η σοφια στη φατσα μου θυμισε λιγο φωτεινη...
η ειναι αδερφες η μου εχει ληψει η φωτεινη με την καυλα της!!!
 

Penarrubias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
16
Like
490
Πόντοι
280
Αργά χθες το βράδυ πέρασα μια βόλτα από τα μαγαζιά της μοντελοαλυσίδας. :walkingpenis:
Έτσι στη Φυλής 66 ήταν η Αλεξάνδρα γλυκιά αλλά πολύ μινιόν για τα γούστα μου,στη Φυλής 56 η Άννα η ξανθιά μοντέλα,δίπλα η Ορόρα γεματούλα και με χορταστικούς βύζους και στον όροφο η Χριστίνα η μουνάρα πιπίνα. :erection:
Λόγω κόσμου στην Χριστίνα τελικά κατηφόρησα στη Φωκαίας και ξαναπήρα την Αλεξία  :wanker: πολύ καλό κορμί και αυτή,ας πούμε μετριοκαλή για καυλωμένους αλλά όχι για απαιτητικούς :woldman:
 

george230

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Σαν καινουργιος στο αθλημα θελω να μου πειτε που να κινηθω για κατι καλο..(γραφειο κατα ποροτιμηση) :think:
 

george230

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
48
Πόντοι
0
Φοβερη περιγραφη αδερφε, μπραβο!  :happy:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
40
Like
7.302
Πόντοι
1.936
Καλησπερα σε ολους. Σαν καινουργιος στο αθλημα θελω να μου πειτε που να κινηθω για κατι καλο..(γραφειο κατα ποροτιμηση) :think:

..αν δεν μπαζωσεις δεν χτιζεις φιλαρακι.Καρ'αρχας δεν αναφερεις συγκεκριμενα γουστα.Νεα,γρια,τραβελα,χοντρη,κοκκαλιαρα,ομορφη,ασχημη.
 

Επισκέπτης
Δεν έχω συζητήσει για το πώς "σπάει" το 10€ η το 20€ .
Μπορώ να μάθω όμως.
Ας πούμε λοιπόν ότι κάποιος/α έχει ένα ακίνητο στο Μετάξι και δεν θέλει να ασχολείται ενεργά . Είναι της δουλειάς , ξέρει κορίτσια ξέρει τσατσους/ες και τα "κανάλια" μέσω γνωστών .
Το μόνο που ζητάει σαν ιδιοκτήτης ακινήτου (με χαρτιά ιδιοκτησίας) είναι να έχει κάθε μέρα στις 3 βάρδιες 3 κορίτσια .
Συμφωνεί μαζί τους , και παίρνει από την κάθε μια 50€ .Νοικιάζει ουσιαστικά η ιερόδουλη την βάρδια .
Εκεί δεν έχει άλλο μεσάζοντα . Η κοπέλα πρέπει να έχει την τσατσά/ο που πληρώνεται από την ίδια .
Είχα ρωτησει τσατσό σε παράλληλο της Φυλής που είχε 20€ η επίσκεψη τι βγάζεις και μου είχε πει : καλά είμαι . Στο 1.500άρι (2015 αυτό)
Δεν γνωρίζω πως επιμερίζονται τα πάγια. Δλδ ρεύμα νερό και πως  πληρώνονται . Δεν μπήκε βαθιά η συζήτηση όταν την είχα κάνει με κάποιο κύριο της περιοχής που γνωρίζει ιστοριες για πάνω από 50 χρόνια .
Μετά , είναι ο ιδιοκτήτης που ζητάει ένα ΠΑΓΙΟ ποσο σαν μηνιάτικο (ότι παίζει στην πιάτσα δλδ.) από αυτόν στον οποίο ενοικίασε τον οίκο .
Ο νέος λοιπόν "εργολάβος" του οίκου , στήνει το μαγαζί καλά διότι ΥΠΑΡΧΟΥΝ φράγκα και από άλλες δραστηριοτητες ευελπιστώντας να βγάλει πολλά περισσότερα από το ΠΑΓΙΟ που καταβάλλει στον ιδιοκτήτη του ακινήτου.
Εξ ου και μια ομοιογένεια πλέον στους νέους οίκους .
Το κύκλωμα δουλεύει όλο το χαρτί "μαύρο" , τα γνωστά και πρέποντα δλδ. για την πιάτσα .
Έχει λοιπόν απαίτηση από την βάρδια , κοπέλα-τσατσα να το πηγαίνουν ΤΡΑΊΝΟ το μαγαζι για να οικονομανε περισσότερα .
Οπότε ΕΠΈΒΑΛΑΝ το 10' για να ανεβάσουν τζίρο .
Οι κάμερες είναι εκεί . Τσεκάρουν στο "γρήγορο" την βάρδια και αναλόγως πράττουν .
2 είχε κόψει έμαθα - μου είπε ο κύριος της περιοχής- από μια κοπέλα που έκανε παραπανω ωρα σε σταθερούς πελάτες της .
Προφανώς σε δεύτερη ανάγνωση,  είναι μια μεθοδος πίεσης .
Με τόσα ΕΛΕΪΝΑ αλλοδαπα στην περιοχή είναι τραγικό πάντως αυτό . 
Ευχαριστουμε φιλε. Απορω για ποσο ακομα οι προδοτες πολιτικη θα αφηνουν αφορολογητη την πορνεια σε μια χωρα που οι γνησιοι κατοικοι της ψαχνουν φαι στα σκουπιδια. Θελουμε πορνεια νομιμη φορολογουμενη και προστατευομενη απ το κρατος και οχι απο πλουσιους Αλβανους νταβατζηδες
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.439
Πόντοι
4.895
τώρα live

Φυλής 72 κλειστό.

Φυλής 86α Βερονικα κοκκινομάλλα σώμα με πιασίματα 3αρι σιλικονατο βυζι τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Σαββατο πρωί Βερόνικα αναφερθηκε από τσατσα οτι κάνει τα πάντα εκτός πρωκτικού. Εμφανίσθηκε με τα γνωστά γυαλάκια και προκαλί μακρύ μαλλί. Τελικά κάνει πρωκτικό ή όχι ? Η ανάλογα τα κεφια της...
Επίσης η Άννυ που μετακόμισε στο Φώκαιας όροφο πότε γυρνάει ?  
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
επειδη προφανως το νημα αναζητησεις ειναι πλεον νεκρο ρωταω εδω τους ρεπορτερ Αννα απο Αχιλεως 48Β 3 βαρδια και Μαραθωνος..
ειναι η μοναδικη κριτικη που χω γραψει,πηγα τις προαλες και ηταν μια αλλη την οποια δοκιμασα με μετριες εντυπωσεις η τσα2 μου πε οτι η Αννα εχει φυγει εδω και καιρο ξερει κανεις που ειναι τα ιχνη της
 

Nodarios

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
10
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας πέρασα τορα από βέργας 3 δουλεύουνε τεσερεις μιναρές
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.242
Like
46.941

Συνημμένα

  • 600x290.png
    600x290.png
    178 KB · Εμφανίσεις: 33

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.734
Πόντοι
6.925
Πές τα χρυσόστομε!!! :thumbsup:

Εγώ το φωνάζω χρόνια...Η πιο μεγάλη μπίζνα στην Ελλάδα είναι το 'ΜΟΥΝΙ' και πρέπει να ΦΟΡΟΛΟΓΗΘΕΙ επιτέλους άμεσα!ΝΟΜΟΣ!!! :woldman:

#Πολλά δισεκατομύρια ευρώ είναι ο ετήσιος τζίρος της πορνείας στην Ελλάδα!!!ΟΛΑ ΜΑΥΡΑ ΚΑΙ ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΑ!!!$$$$$$$$$ :headbang:

Φίλε με 29% φορολόγηση, 29% προκαταβολή φόρου, 26% ΕΦΚΑ, φόρο αλληλεγγύης και τέλος επιτηδευματία το 10λεπτο θα σου κοστίζει €100
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Φίλε με 29% φορολόγηση, 29% προκαταβολή φόρου, 26% ΕΦΚΑ, φόρο αλληλεγγύης και τέλος επιτηδευματία το 10λεπτο θα σου κοστίζει €100
...μην τους τα λες τόσο απότομα...θα πέσουν από το συννεφάκι τους και θα έχουμε τραβήγματα στα νοσοκομεία...
...όχι τίποτα άλλο...είναι και καλά παιδιά...που απλά δεν ξέρουν που θα πάει το δεκάευρο που πληρώνουν τώρα για να γαμήσουν εύκολα και γρήγορα...

...λοιπόν...πάρτε χαρτί και γράψτε...
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
...μην τους τα λες τόσο απότομα...θα πέσουν από το συννεφάκι τους και θα έχουμε τραβήγματα στα νοσοκομεία...
...όχι τίποτα άλλο...είναι και καλά παιδιά...που απλά δεν ξέρουν που θα πάει το δεκάευρο που πληρώνουν τώρα για να γαμήσουν εύκολα και γρήγορα...

...λοιπόν...πάρτε χαρτί και γράψτε...
Φίλε με 29% φορολόγηση, 29% προκαταβολή φόρου, 26% ΕΦΚΑ, φόρο αλληλεγγύης και τέλος επιτηδευματία το 10λεπτο θα σου κοστίζει €100
...29% φορολόγηση??...ποιος σου είπε ότι οι κοπέλες θα έιναι στην κατώτερη εισοδηματική κλίμακα εισοδήματος??...τα καλά και εργατικά κορίτσια έχουν εισόδημα που ξεπερνά τα 5.000 τον μήνα...60.000 τον χρόνο...οπότε ξεχάστε το 29%...γιατί για τους συριζαίους τα κορίτσια είναι μεγαλοεισοδηματίες πλέον...

...29% προκαταβολή φόρου?...κάνεις πλάκα ε?...εγώ κάπου στο 70% την θυμάμαι...παραπάνω μπορεί...παρακάτω όχι...

...πόσα υπουργεία θεωρείς ότι θα εμπλακούν για να εκδώσουν την άδεια του οίκου?...πόσα γρηγορόσημα πιστεύεις ότι θα πρέπει να πληρωθούν?...
...πόσο κοστοβόρο πιστεύεις ότι θα είναι το πιστοποιητικό που θα εκδίδει το υπουργείο υγείας για τους οίκους?...έχεις αναρωτηθεί το κόστος που θα πληρώνουμε προκειμένου να αναβαθμιστούν τα μπουρδελάκια...και να μην γαμάμε στα πανάθλια τσαντήρια που γαμάμε τώρα?...έχεις αναρωτηθεί το κόστος που θα πληρώνουμε ΕΜΕΙΣ για τις εξετάσεις των εκδιδόμενων?...
...θα μου πεις ότι αυτό θα είναι καλό για μας...για να μην αποκτούμε παράσημα...και θα με βρεις σύμφωνο στην παρατήρηση σου...αλλά...το κόστος δεν το έχουμε υπολογίσει...ουδέποτε...ούτε φυσικά το ΙΚΑ που θα πληρώνουν όλες τους...κοπέλες και υπηρεσίες...

...μην ξαναμιλήσετε για νομιμοποίηση και πάταξη της φοροδιαφυγής στην πορνεία...δεν σας συμφέρει...
...καλύτερα να μιλήσουμε για πάταξη της φοροδιαφυγής στον χώρο των καυσίμων...που με πολύ απλές κινήσεις...ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ πολιτική θέληση...θα είχαμε πολύ θεαματική αύξηση των φορολογικών εσόδων...
..αυτά...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom