Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 232 άτομα (22 μέλη και 210 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Συναγωνιστές, θα βρίσκομαι Αθήνα για δυο μέρες Δευτέρα και Τρίτη. Μπορείτε να μου προτείνετε που να πάω για τρίο με δυο κορίτσια; Και καναδυο πληροφορίες αν παίζουν και μεταξύ τους και τιμές. Ευχαριστώ πολύ
Καλημέρα φίλε στο Διδυμου 27 παίζει το σκηνικό αυτό που ψάχνεις στο30€ο είναι η τιμή για δύο και στο50€ο αν πάρεις τρεις κοπέλες μαζί εφόσον βέβαια δουλεύουν τρεις στη βάρδια.Εμφανισιακα μην περιμένεις τίποτα καλλονές αλλά από υπηρεσίες είναι εντάξει
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.644
Κριτικές
61
Like
39.904
Πόντοι
22.785
Συναγωνιστές, θα βρίσκομαι Αθήνα για δυο μέρες Δευτέρα και Τρίτη. Μπορείτε να μου προτείνετε που να πάω για τρίο με δυο κορίτσια; Και καναδυο πληροφορίες αν παίζουν και μεταξύ τους και τιμές. Ευχαριστώ πολύ
.....

...... Φυλής 67 .... μέ 50 ευρω κάνεις & τρίο μέ τήν τσατσά .. πρωινά !!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.056
Κριτικές
52
Like
16.711
Πόντοι
10.686
Τώρα στο Λεωνίδου 28 όροφος η Ανίτα με "only greeks" θυροκολλημένο όταν δουλεύει αυτή, μαυρισμένη από μπάνια και με συνεχόμενα δωμάτια, καλές όπως πάντα υπηρεσίες,με έκδηλα όμως τα σημάδια της κόπωσης.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
πιπινου 118ολγα
ολγα νταρντανα βυζαρα κωλαρα αλλα κρυα στο σαλονι
χριστινα ωραιο ξανθο αβυζο με κωλαρα,τιμια στον αγωνα.
Όλγα από τις χειρότερες επιλογές πεταμένα λεφτά
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.004
Κριτικές
33
Like
7.047
Πόντοι
3.496
Mεγ.Αλεξ./28- Α'πρωινη. Σαλοναριζε χαμογελαστη και με τσαχπινια  μια καστανοξανθη μιλφο ρωσις, η θεια Ολγα. Εχει ανοιχτοχρωμα ματια, κανονικο σωματοτυπο και υψος. Αν και ανακοινωθηκε το απλο προγραμμα, μεσα παιζει ακαπελα, μπορει και γλωσσοφιλα.
Περασα για εναν πρωινο σπρωξσπρέσο οπου ηταν πληρως αναζωογονητικος
και αποχωρησα με ευχαριστες εντυπωσεις.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Ψιλοάσχετο ρε μπουρδελόπληκτοι, αλλά έχει παρατηρήσει κανείς πως η διαβόητη Ρενάτα μοιάζει αρκετά με την Ευγενία Μανωλίδου; Τώρα μου σκασε :wanker:
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Mεγ.Αλεξ./28- Α'πρωινη. Σαλοναριζε χαμογελαστη και με τσαχπινια  μια καστανοξανθη μιλφο ρωσις, η θεια Ολγα. Εχει ανοιχτοχρωμα ματια, κανονικο σωματοτυπο και υψος. Αν και ανακοινωθηκε το απλο προγραμμα, μεσα παιζει ακαπελα, μπορει και γλωσσοφιλα.
Περασα για εναν πρωινο σπρωξσπρέσο οπου ηταν πληρως αναζωογονητικος
και αποχωρησα με ευχαριστες εντυπωσεις.
Ναι κάνει ακάποτο τελειωτικό και γλωσσόφιλα φουλ η κυρία Όλγα. Αφήνει και τρίψιμο στο μουνάκι.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.155
Κριτικές
496
Like
62.121
Πόντοι
39.662
Κατάθεση προ ολίγου στην Ελενα στο Κολ 27 ισόγειο. Πρόκειται για την πρώην Ροξυ από Φ65 όροφος Φ84  κλπ κλπ
.Το τιμα το 10ρικο η πιτσιρίκα ! Να την γαμησετε! Να την γαμησετε !
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Από τσαρκες που έχω κάνει το τελευταίο μήνα η κοπέλα με την περισσότερη πελατεία μετά την Αννιτα από Λεωνιδίου 28 όροφο είναι η Αλίνα από κολωνου 45 βάθος. Είναι ξανθιά μιλφ με καλό σώμα και όταν πάω είτε έχει φουλ δωμάτια και κοσμο έξω είτε είναι κλεισμενη για μισάωρο.
Κανείς που να την πήρε πρόσφατα;

Α και το μισαωρο είναι 30 ευρω, όχι όπως είπε κάποιος ότι είναι 50.
 

Επισκέπτης
Από τσαρκες που έχω κάνει το τελευταίο μήνα η κοπέλα με την περισσότερη πελατεία μετά την Αννιτα από Λεωνιδίου 28 όροφο είναι η Αλίνα από κολωνου 45 βάθος. Είναι ξανθιά μιλφ με καλό σώμα και όταν πάω είτε έχει φουλ δωμάτια και κοσμο έξω είτε είναι κλεισμενη για μισάωρο.
Κανείς που να την πήρε πρόσφατα;

Α και το μισαωρο είναι 30 ευρω, όχι όπως είπε κάποιος ότι είναι 50.

στην ανιτα δεν εχω περασει καιρο γιατι εχω τσακωθει ασχημα με την υπηρεσια

βασικα αυτη το ξεκινησε ..

τεσπα

ακομα εκει ειναι αυτη? η υπηρεσια δλδ...η ξανθια ουκρανεζα

 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.056
Κριτικές
52
Like
16.711
Πόντοι
10.686
Η αλήθεια είναι ότι εύκολα παρεξγγείσαι μαζί της, ίσως φταίει το ύφος της.Από την άλλη βέβαια είναι ελαστική με τον χρόνο,δεν έχω ακούσει ποτέ πόρτα να χτυπάει παρόλο ότι η Ανίτα είναι αργή στους ρυθμούς της.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Οτι ειναι αυστηρη και λιγο περιεργη ειναι αλλα αν δεν ανταπαντησεις ασχημα κανενα θεμα. Και οσες φορες πηγα καθαριζε το δωματιο πριν μπει ο επομενος. Δεν τα συναντας ευκολα αυτα..
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Όλγα από τις χειρότερες επιλογές πεταμένα λεφτά
Συγνωμη συναγωνιστες, αλλα θα διαφωνησω για την Ολγα.
Εχω περασει 4 φορες μαζι της κ καθε φορα ειναι κ καλυτερη. Προσωπικη βεβαια αποψη παντα. Συμμετοχη γκομενας που γουσταρει το σεξ κ στα ορια να χυσει κ αυτη κατα την συνεδρια....
 

Επισκέπτης
Οτι ειναι αυστηρη και λιγο περιεργη ειναι αλλα αν δεν ανταπαντησεις ασχημα κανενα θεμα. Και οσες φορες πηγα καθαριζε το δωματιο πριν μπει ο επομενος. Δεν τα συναντας ευκολα αυτα..

θα μου επιτρεψετε να διαφωνησω


Η παρεξηγηση φερνει κουβεντες, και η κουβεντα μετα την κουβεντα τον τσακωμο

με μενα στην αρχη ετσι ηταν

μετα φωναζε επειδη μου επεφτε το κινητο κατω


τεσπα

Ο χειροτερος ολων ειναι αντρας και ειναι αυτος με την γραββατα ...

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom