Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 147 άτομα (12 μέλη και 135 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Κ τι πρόγραμμα έκανε η Έλενα πρώην ρωξυ από την Φυλής 65 κ 84 κτλ κτλ που τώρα είναι στο κολονου 27 ισόγειο;;;
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Είναι δεύτερη ξαδέλφη της!
Ρε μπας και είναι η χαμένη μικρή αδερφή της

Ποιος θα τις έπερνε και τις δυό μαζί :wanker:
 

Συνημμένα

  • evgenia-manolidou.jpg
    evgenia-manolidou.jpg
    134,4 KB · Εμφανίσεις: 31
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.673
Πόντοι
2.471
Στο Αλκαμένους 117 η ξανθιά μιλφ Ρωσίδα Άννα παίζει ακόμα τα πρωινά? Μια σωσία της βλέπω συνέχεια ονόματι Κρίστυ...
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
4
Like
7.213
Πόντοι
2.586
θα μου επιτρεψετε να διαφωνησω


Η παρεξηγηση φερνει κουβεντες, και η κουβεντα μετα την κουβεντα τον τσακωμο

με μενα στην αρχη ετσι ηταν

μετα φωναζε επειδη μου επεφτε το κινητο κατω

Κοιτα να σου πω την αληθεια και εγω την πρωτη φορα που πηγα πηγε να γινει παρεξηγηση. Μου μιλησε αποτομα εγω της απαντησα με ευγενεια, με κοιταξε με δυσπιστια μηπως την δουλευω και τελειωσε εκει. Απλα δεν θελει πολλα πολλα.

Ισως εμαθα απο τοτε με την Ροδικα στην Κολωνου που την ειχα πετυχει πρωινη.
Η τσατσα στο δωματιο της να παραγγελνει καφε για 5', ενω με ειχε δει. Μετα ερχεται την πληρωνω και με στελνει σε δωματιο με σεντονι ξεστρωτο και το περιτυλιγμα της καποτας επανω. Της λεω αλλο δωματιο και με στελνει στο διπλα που ηταν ΑΚΡΙΒΩΣ στην ιδια κατασταση. Της παραπονεθηκα, αντιμιλησε και ζητησα τα χρηματα μου. Εφαγα τρελο καραμουζιασμα, με την τσατσα να φωναζει σε καταστη νευρικου κλονισμου και την εκανα, απο την μια περηφανος  :jerking: απο την αλλη στεναχωρημενος γιατι δεν ξαναπετυχα το Ροδικακι στα 10.  :headbang:.. Βεβαια μετα χαρηκα γαμησι στην ψηλη Καρινα του Ιασ 37..  :fuck2:

Οι περισσοτεροι (αν οχι ολοι) που δουλευουν σε τετοια ποστα εχουν ενα σωρο προβληματα. Δεν θα καθομαι να διαπληκτιζομαι και να χαλαω την ζαχαρενια μου..  :orchestra:
 

fleshdiver

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2016
Μηνύματα
27
Like
21
Πόντοι
0
Η Ανίτα έχει κουραστεί/βαρεθεί και δεν εχει σχεση με παλιά, χωρίς να έχει μπει στο κλαμπ των φολών. Πιστεύω οτι εχει κανει τα κουμάντα της και σύντομα θα κρεμάσει τον στρινγκάκι της
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
4
Like
7.213
Πόντοι
2.586
Η Ανίτα έχει κουραστεί/βαρεθεί και δεν εχει σχεση με παλιά, χωρίς να έχει μπει στο κλαμπ των φολών. Πιστεύω οτι εχει κανει τα κουμάντα της και σύντομα θα κρεμάσει τον στρινγκάκι της

Θα επιθεωρήσω τις επόμενες ημέρες και θα αναφέρω. Πάντως ούτως ή άλλως δεν είχε σκοπό να κάτσει επ'άπειρον στο Μετάξι..
 

Επισκέπτης
Η Ανίτα έχει κουραστεί/βαρεθεί και δεν εχει σχεση με παλιά, χωρίς να έχει μπει στο κλαμπ των φολών. Πιστεύω οτι εχει κανει τα κουμάντα της και σύντομα θα κρεμάσει τον στρινγκάκι της
πρώτη κριτική ο lustforlife το 2011

www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Ανίτα/listingid:582/]https://www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Ανίτα/listingid:582/[/url]
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
H μαρια στο Λιοσιων 76Β ειναι η ιδια μαρια που δουλευε πρωινα στο φ.67 με τη λαουρα;
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Τιμήθηκαν την εβδομάδα που μας πέρασε η Αλίνα απο μοντελοαλυσίδα, σταθερή αξία όπως πάντα και η Βανέσσα απο λιοσίων 73 πάνω, η καινούργια κοπέλα απο Βενεζουέλα,να πω κιόλας δυο λογάκια παραπάνω για την Βανέσσα εδώ στην ενημέρωση μιας και πλέον βαριέμαι να γράφω κριτικές. Όμορφη κοπέλα με σοκολατένιο δέρμα και σγουρά μαλλιά, στο σαλονάρισμα της μικροδείχνει αρκετά στο πρόσωπο, αλλά μέσα στο δωμάτιο καταλαβαίνεις οτι όντως είναι 26+ χρονών και απο το ολίγον χαλαρό της δέρμα και απο τα κάπως νερουλά βυζάκια της. Χαμογελαστή με φιλάκια  εκατέρωθεν στο λαιμό και στο πρόσωπο, την παίρνεις σε όποια στάση θές χωρίς να σου αρνείται κάτι, αλλά γενικά η όλη συνεύρεση μοιάζει κάπως τυπική. Μικρό αρνητικό τα δυνατά βογγητά της, μεγάλο αρνητικό το πολύ τζελ στο μουνί της, μιλάμε τζελ με το κιλό έτσι όχι αστεία. Πάλι καλά που τελειώνω εύκολα, για αυτούς που δυσκολεύονται να χύσουν να το σκεφτούν διπλά πριν περάσουν μαζί της.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Μάγκες έχετε να προτείνετε καμιά καλή μεταμεσονύχτια βάρδια στη Φυλής;
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
Φολα αλερτ Σοφια μοντελοαλύδια.. μπαινει με ύφος τρισμέγιστης μουνάρας και πάει να περάσει καποτα σε πεσμένο πούτσο..
Εχει να μου τυχει πολλά χρόνια αυτο.. πάνω απο 10 χρονια δε κάνω πλάκα.. μου θύμισε αγοράιο σεξ αλλης εποχής..

Στο γαμήσι κρυφογουστάρει αλλα επειδη το παιζει μουνάρα προσπαθει να μη το δείχνει αλλα κ πάλι παραμένει ΙΚΕΑ.. ωραιο μωράκι μεν αλλά φόλα με υφάκι δε. Μακριά.
 

Penarrubias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
16
Like
490
Πόντοι
280
Από αυτά που θυμάμαι απ'τα απόψινα η Μπέλα στη Φυλής 65 απόψε είναι μελαχρινή ψιλονταρντάνα έχει και κωλάρα οπότε για όσους θέλουν πιασίματα...Πάντως μου θύμησε πολύ την Ίνα από τη Λιοσίων 73 που είδα τις προάλλες.
Η Άννυ δούλευε στη Φωκαίας 25α αλλά από δουλειά  λίγα πράγματα ενώ το παλιό της ταίρι η Βερόνικα στη Φυλής είχε κόσμο.
Η Άννα Κου (αυτή δεν είναι η μελαχρινή; ) στο ισόγειο Φωκαίας 27 μες τα νεύρα και την ξινίλα απ'την αναδουλειά.
Ένα ολόφρεσκο καστανόξανθο Ρωσίδι στον όροφο της Φωκαίας 27.
Καίτη το όνομά της ωραίο κορίτσι με καλό σωματάκι δεν μιλούσε και δεν καταλάβαινε γρι γενικά αματούρικη αμήχανη με έβαλε σε πειρασμό για δοκιμή αλλά...Δεν μυρίζει φόλα πάντως.
Κατέληξα στη Φυλής 72 στην Αρίνα.
Τελικά ήταν αρκετά καλή αν και κουρασμένη με την πρώτη ευκαιρία θα γράψω και λεπτομέρειες.
 

kostasvenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2018
Μηνύματα
61
Like
2
Πόντοι
0
Φολα αλερτ Σοφια μοντελοαλύδια.. μπαινει με ύφος τρισμέγιστης μουνάρας και πάει να περάσει καποτα σε πεσμένο πούτσο..
Εχει να μου τυχει πολλά χρόνια αυτο.. πάνω απο 10 χρονια δε κάνω πλάκα.. μου θύμισε αγοράιο σεξ αλλης εποχής..

Στο γαμήσι κρυφογουστάρει αλλα επειδη το παιζει μουνάρα προσπαθει να μη το δείχνει αλλα κ πάλι παραμένει ΙΚΕΑ.. ωραιο μωράκι μεν αλλά φόλα με υφάκι δε. Μακριά.


ρε φιλεεεε  ??? αμα δεν ειχες σηκωμαρες τι πηγες να γαμησεις !!!χαχαχαχαχα
κατσε καναπε φατα πιτσες μπυρες!!! ελα ρε ψηλεεεεεε αυτογκολ εβαλες !!!! ωχ ωχ ωχ
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
ρε φιλεεεε  ??? αμα δεν ειχες σηκωμαρες τι πηγες να γαμησεις !!!χαχαχαχαχα
κατσε καναπε φατα πιτσες μπυρες!!! ελα ρε ψηλεεεεεε αυτογκολ εβαλες !!!! ωχ ωχ ωχ

Ασε ρε νομιζει οτι πρεπει να τη περιμενεις κάγκελο.. αλλες γιατι ξερουν τον σηκώνουν κι αυτη παει να περασει προφυλακτικο.. αντε με το μαλακισμενο

[/quote]
Η Χριστίνα δουλεύει ή έχει άδεια;

Νομιζω αδεια..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom